Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Werze pewnie chodziło o te śpiworki do spania, ja kupiłam bede. Ale wydaje mi sie ze za gruby widziałam takie fortowe to moze dokupie jeszcze taki. Byłam w sklepie gdzie mamy wózek odłożony, oczywiście zamówienia pomylone i godzina stracona na dokopywanie sie w papierach co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle czuje mała nożkami do dołu, i oby tak zostało. W poniedziałek wizyta ciekawe czy juz jakieś konkrety bede znala aporpo porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze sporo nas wybiera się na imprezy majowe :) i sporo nas ma wizyty w poniedziałek. Ja juz bym chciała być po i wiedzieć co jest grane z moja szyjka. ja jeszcze nie mam torby spakowanej, ale myślę ze dla małej to jakieś bodziaki, pajacyki i kocyk wezmę. U nas trzeba tylko ubranka na wyjście bo tak to dają w szpitalu. właśnie sobie uświadomiłam ze jeszcze nie wypralam czapeczek i skarpet :P muszę się za to wziąć choć mam lenia strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Nam moj mąż przywiezie na wyjście ubranka. Mam przygotowany welurkowy dresik, jak bedzie zimno to sie okryje kocykiem, jak bedzie gorąco to sie ściągnie bluzę. Ale żadne spiworki nie wchodzą w grę. Normalnie trzeba ubrac plus w razie co opatulic kocykiem. Krem do buźki mam z rossmana. Wlasnie czułam, ze czegos nie spakowałam do torby a mianowicie kremu na brodawki. Piszcie kobietki, to pewnie cos jeszcze pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
dla dziecka z kosmetykow bede uzywac tylko plynu z emolientami do kąpieli iLinomagu do pupy. nic poza tym chyba że będzie jakaś konkretna potrzeba. co do rzeczy na wyjście.... przyznam, że w ogóle o tym nie myśle :) body + kaftanik + półśpiochy i tyle :) kupiłam taki fajny otulacz http://mamaplus.pl/products/lekki-otulacz-summer-wallaboo-zielony. i myślę, że w nim wyjdziemy i tyle. przecież to tylko do auta. w razie czego mąż mi przywiezie do szpitala jakieś rzeczy. te sprawy mnie akurat najmniej stresują. ja poród przeżywam...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile waza wasze dzieciaczki juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Ja kosmetyków stricte dla małego jeszcze nie kupowałam, moja córka ma to zrobić z babcią jak będę w szpitalu. Wtedy kupi mu płyn do kąpania, balsam, szamponik i i krem do buźki. tak się z babcią umówiły, więc ja mam zrobić tylko listę konkretnych rzeczy i one wszystko kupią. Do pupki kupiłam już tylko bepanten i linomag. Bepanten raczej przyda mi się bardziej na brodawki, zastanawiam się czy już ich nie powinnam smarować. LV ja właśnie żeby uniknąć stresu związanego z wózkiem, dzwoniłam do sklepu kilka dni temu żeby się "przypomnieć". Wózek jest i czeka na odbiór. Dzwoniłam specjalnie bo jest to seria limitowana i bałam się właśnie że jakaś buba może z tym wyjśc, że sprzadadzą go komuś innemu itd. Na szczęście Pani powiedziała że absolutnie wózek na nas czeka i nawet po porodzie już możemy go odebrać, ale umówiliśmy się że najpóźniej do końca msca go zabierzemy. Wole żeby już w czerwcu stał w domu:) Ja mam wizytę w sobotę dopiero, ale teraz już wizyty co dwa tyg. Lecę jeszcze z córą na plac zabaw, korzystać z pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aliszon wiem dlatego pojechałam tam dzis a nie zostawiałam tego na ostani moment. Nie pamietam juz jakie wózki wybierałyście, wiem ze jedna z was ma nosidło kiddy , sama chciałam ale było dla mnie za ciężkie :( . Czas stanął mi w miejscu dziewczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
My zamówiliśmy Tako Junama Marinero 2015 i do tego Kiddy pro evolution 2. Fotelik mam już od dawna w domu. Za kilka dni będę go prać po raz pierwszy zobaczymy jak wyjdzie po praniu. Wizualnie i jakościowo chodzi o materiał jestem nim zachwycona. Dziewczyny chyba właśnie zaczął odchodzić mi czop. Poszłam do łazienki a tam na wkładce mam sporo śluzu podbarwionego gdzie nie gdzie krwią. Wysłałam mmsem to mojemu ginkowi i powiedział że to bardzo prawdopodobne, ale żeby nie panikować bo to na pewno nie jest cały czop i być może odchodził on będzie na raty. Jutro dla spokoju mam jechać na ip na dyżurze będzie mój doktorek i mnie zbada. Właśnie to uświadomiło mi jak mało czasu już nam zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jak odszedl czop to jeszcze w tym samym dniu odeszły wody i urodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuuu
Alison a wcześniej miałaś wydzielinę bo ja mam taką biało żółta może trochę w zielony kolor i tera jet tego coraz więcej ale nie jakoś przesadnie czy ten czop jet podobny czy całkiem inny? Tak to jet jak lekarz nie bada szyjki nic nie wiadomo i jeszcze mam pytanie czy robiły się już bdanie na gbs jak to wygląda lekarz to robi i od razu są wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuu
Teraz *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuu
Ten słownik w kom wszystko zmienia po swojemu mam nadzieje ze się doczytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2211
taka żółtawo zielonkawa wydzielina może świadczyć o infekcji, ale nie zawsze.. A co do czopu słyszałam że nawet 2 tyg może tak odchodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak radzicie sobie z bólem pleców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Na ból pleców mi pomaga basen, na każdy ból z reszta. W wodzie czuje się lżejsza o 20 kg i już nie chodzi o to że muszę tam jakoś intensywnie pływać bo wtedy to bym chyba nie dała rady z niego wyjść, ale samo spacerowanie w wodzie, pływanie na plecach i masaże wodne i wszystko mija jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o kosmetyki polecam stronke SROKA O, dziewczyna analizuje skład róznych kremów dla dzieci i matek!!i można sie zdziwic ile chemi i g...a znajduje sie w popularnych kremikach, a potem zdziwienie dlaczego dziecko ma wysypke??co ja zjadłam? aliszon-masakra ze juz czop ci odchodzi!!! szok! ja odebrałam wyniki;) super bo w końcu żelazo podniosłam:):):) wirusa wątroby tez nie mam, takze moge isc rodzic;p juz w przyszłym tyg zaczynam chodzic na ktg do szpitala... dziewczyny bierzecie laktator do szpitala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Hej . Ja wczoraj byłam u położnej, napisałyśmy plan porodu, rozmawiałyśmy o znieczuleniach i kazała mi się już spakować do szpitala, powiedziała, ze za tydzień zaczyna się 9 miesiąc i wtedy już wszystko może się stać. Wiec jak się lepiej dziś poczuje to idę po kosmetyki do sklepu i się pakuje. Aliszon daj znać co się u Ciebie dzieje? Teraz tylko czekać jak po kolei będziemy pisały , ze już jesteśmy po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Ja jutro koncze 34 tydzien.termin na 20.06. To drugie moje dziecko. Mam,straszna alergie i katar alergiczny.lekarka kazala brac wapno musujace.troszke poprawy jest.strasznie rwie mnie w pochwie.biodra bola.odwazna jestem bo dalej jezdze samochodem,tzn.kieruje. w poprzedniej ciazy nie,prowadzilam,samochodu jak tylko mialam,juz brzuszek. Zastanawiam sie jak,duza bedzie coreczka,kiedy urodzr.przede wszystkim martwie sie ,zeby to maz mnie zawiozl do szpitala do porodu. Drugi porod rowniez bedzie ze mna , rodzic. Powiedzialam,albo razem rodzimy albo wogole :D mam strasznie wzmozona wydzieline w pochwie,wy tez tak macie?mala sie rozpycha w brzuszku. Stopy mi troche puchna.moze dzisiaj popoludniu wybiore sie i kupie jakies klapki w ccc,bo sandalow,nie dam,rady zalozyc z brzuszkiem. Jakie buty bierzecie do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Hej kobiety. jestem po badaniu i tak jak myślałam to co wczoraj mi wypadło to była część czopu. Lekarz badał szyjkę i skróciła się ale jest taka jaka powinna być na tym etapie. Jeśli wypadłby mi ten czop do końca mam od razu do niego dzwonić, wtedy powie co robić. Ale stwierdził że wcale nie musi mi teraz wypaść tylko za kilka tyg bo może być tak że będzie odchodził na raty. Uspokoiłam się trochę. Pół nocy przez to nie spałam, rano pojechałam na ip i o 9 poszłam spać z powrotem. Dopiero się obudziłam i zamierzam sie trochę ogarnąć. Biegnę zjeść śniadanie. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
ja sie w poerwszej ciąży w ogóle nie zorientowałam, że czop mi wypadł tak więc różnie z tym bywa. do szpitala kupiłam sobie wczoraj klapki sportowe areny. w szpitalu jest zawsze tak gorąco (tym bardziej w czerwcu) że nie ma co brać innych butów. mi w pierwszej ciąży nic nie puchło choć dużo przytyłam a po porodzie miałam przez tydzień nogi jak banie. to ponoć normalne, czasem się zdarza. dziewczyny jak czujecie skurcze? bo ja mam tak, że czasem czuje, że mi brzuch twardnieje. raz miałam takie bóle jak przed miesiączką. ale zdarzają mi się też takie bóle coś jakby skurcze jelit jak przy jelitówce no ale to raczej jelita nie są bo one się pochowały :) macie też tak czasem? do auta to ja jestem przyrośnięta i w pierwszej ciąży prowadziłam do 40tyg. i teraz też zamierzam. jedyne ułatwienie, że mam na maxa fotel odsunięty więc brzuch daleko od kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Tulipka- twardnieje mi czasem brzuch i czuje tylko to, jesli chodzi o skurcze. A powiedz mi na jaki wozek się w koncu zdecydowalas?? Bo chyba kiedys pisalas o teutonii. Aliszonn- dobrze, ze wszystko dobrze i jeszcze nie rodzisz:) Dzis wyplata , czekam na męża i zaraz lecimy na zakupy . Mąż zaprosil mnie dzis na obiad na miescie wiec dzis mialam dzien lenia, bo nic robic nie musialam . Jade kupic jakies buty na płaskim na ta komunie, mam nadzieje ze cos wybiorę chociaż zeby ubrac na ten jeden raz, przeciez do kościoła nie wystartuje w adidasach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliszon mojej sąsiadce też wcześniej odszedł czop albo raczej jego część i urodziła za 2 tyg :) Ja to w ogóle się boję, że nie rozpoznam tego czopa, jak mi już odejdzie. Tulipka32 ja też raz mam bóle na okres, niekiedy takie stawianie i rozciąganie w brzuchu-trochę bolesne i czuję jakbym miała "tam na dole" wszystko spuchnięte. Autkiem też dalej jeżdżę i nie wyobrażam się gdzieś ruszyć bez auta. Dziś byłam na zakupach i na cmentarzu. Trochę się uchodziłam i już czuję spuchnięte kostki i dłonie. I prawie od początku ciąży mam różowe wykwity na dłoniach. Krzyże też pewnie wieczorem poczuję. Aniusia ja też mam alergię, ale na razie łagodnie przebiega. Wydzielinę raz mam większą, a raz mniej. Zawsze jednak taką mocno żółtą. Lekarz stwierdził, że to normalne. A do szpitala mam kupione klapki. Takie, żeby mi spokojnie noga weszła nawet przy opuchnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Przeszłam dziewczyny aktualny brzuszek , pochwalicie sie tez ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeslalam miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Ja do szpitala biorę crocsy sa chyba najwygodniejsze z tych co mam i nadają sie tez pod prysznic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czujecie nieraz klucie tam na dole i jakby przy pępku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lv ślicznie wyglądasz :) Aliszon dobrze ze to tylko część czopu i wszystko jest ok. Wera jak tam po wizycie u okulistki? Tulipka ja mam stawianie brzucha i też często czuje takie skurcze jelit. Nigdy się nie zastanawiałam czy to juz faktycznie skurcze czy tylko 'rewolucje zoladkowe' ;) i też czuje tak jak Aniolkowa mama - jakbym byla spuchnieta na dole. Dziewczyny ja mam teraz totalnego lenia, oprócz obadu i prania nie zrobiłam dzisiaj nic. W niedziele będziemy mieć gości - koleżankę z 3miesiecznym dzieckiem, karmiaca piersia. I kompletnie nie wiem co przygotować do jedzenia, żeby mogła zjeść. Może macie jakieś pomysły, zwłaszcza te z Was które karmienie juz przerabialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje kłócie ale nie przy pępku tylko w pęcherzu jak młoda sie ruszy.. dziewczyny pijcie herbatke z pokrzywy- jest ekstra na opuchniecia.. miałam nogi jak bania a teraz woda ze mnie zeszła i sa jak nowe;p poza tym podnosi zelazo;) ja dzisiaj kupiłam sobie dodatkowo suszone liscie malin-podobno dobrze pic przed porodem- wzmacnia macice i poród sprawniej przebiega;) ja tam wierzee w siłe natury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo pru
asienka a gdzie kupiłaś te liście malin? na szkole rodzenia nam o nich mówil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×