Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość AleksandraJL
Aska-ależ ten Twoj Adaś rośnie super, ze wyniki dobre, bardzo mnie to cieszy:) Bawarka-na Chodakowską przyjdzie czas, jak kondycje zrobię:) Czytam język niemowlat u tu jest napisane,że niemowlaki powyzej 3 miesiąca zycia powinny przesypiać całą noc- haha dobre A własnie ile razy waży dzieciaczki się budzą w nocy?? Moze jest takie dziecko, co wcale? Pamiętam,że Rockowej Adaś chyba przesypia nocke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntosi
Uciskałam rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipka32
Jezyk niemowlat to juz niejedna mame w depresje wpedzil :) moj Jasiek, rowno 3m-ce (7kg) budzi sie w nocy miedzy 2 a 4 razy. Moze powinnam podawac mu kasze albo sloiczek bo jest glodny? Taki zarcik :) :) :) przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Moj Adasiek budzil sie raz juz a od jakiegos czasu 2-4 razy. Tez sie naczytalam co 3 miesieczny bobas powinien robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzis ma 3mce i wazy 6kg. Budzi sie w n ocy zazwyczaj 2-3razy, czasem sie zdarza ze 4. Najlepsze jest to ze mojej siostry corka Ma 1,5 roku a w nocy sie budzi tak samo 3razy na flasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Bawarka moj syn lubi jesc ;) a tak powaznie pierwszy prawie tyle samo wazyl a teraz ma 4 latka i 18 kg a ma 109 wzrostu wiec szczuply jest. Aleksandra zmotywowalas mnie i od dzis tez biore sie za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże te dzieciaczki Wasze fajnie;) Moja starsza od Waszych a na 14 tyg wazyla 5.315 gr- ale to było jeszcze przed jabluszkiem w sloiczku, teraz pewnie podgonila:) to do tulipki hehe:) Moja Hania zasypia między 19.30, a 20.00 i budzi się 2 razy: ok. 1.30-3.00, potem ok. 5.30- 7.00 i jeszcze dosypia do ok.8.30 z reguły. Na mm jest- jeszcze bez kaszki;) Właśnie zasnela a ja idę ćwiczyć :) Milej i spokojnej nocki życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
moj zasnął właśnie bez wiszenia haha ależ jestem zadowolona A teraz Wam opiszę moj trening PORAŻKA, poszłam najpierw się przebiec tą tabate bede robić jest dla zaawansowaych wiec zaczynam od lekkiego biegu. Przebiegłam 100m tak mi cycki skakały, jak szalone, jeszcze taki dziadek krzyczy: taką kobiete miec to ojojoj:D haha, od razu zawrociłam. jak ja mam miseczke E lub F, jutro jade jakiegoś stanksa sportowego zakupić, mąż się smieje ze mnie. No to w ramach rekompensaty porobie brzuszki- maż trzymał mi nogi a ja nie mogłam się podnieść nawet ,az mi się smiac chce moja syt jest krytyczna, no ale drugie podescie to zrobiłam az 5 brzuszkow. Nie sądziłam,że jest tak zle, kiedyś brzuszki to pikuś Mania- własnie mi by się przydały jakieś cwiczenia na brzuch, jutro przejrze strony internetowe i poszukam na wzmocnienie:) Aska-daj znac o swoich postępach i co dokładnie cwiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Aleksandra ja przed ciaza cwiczylam z mel b na yt bo chodakowska robilam ale przyjemniejsza jest dla mnie mel. Cwiczylam codziennie z mel b 10 min trening brzucha i 10 min trening posladkow i nieraz jeszcze 10 min trening nog. Po tym widzialam efekty brzuch mialam plaski uda wzglednie szczuple ;) bo gdy postawie sobie cel zrzucic iles kilo to zawsze mi malo i chce wiecej tak mialam po urodzeniu pierwszego syna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawarka uśmiałam sie, brawo za dystans do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Bawarka, piateczka ;-) Dzisiaj przyjeżdża moja przyjaciółka z mężem, synkiem - moim chrzesniakiem i 5- miesieczna coreczka, ale będzie sajgon :-) Moj Syn budzi się kolo 12 i 3- ale wtedy wystarczy smoczek, a o 5 to juz flacha, spimy od 20 do ok. 8-9, więc ja nie narzekam. Dziś lezy na macie, oczy jak 5 zl i obserwacje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
I wazy 6400 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Moja córeczka wczoraj pierwszy raz sama się obróciła z pleckow na brzuszek i teraz ma taką radochę, że w kòłko to samo robi na macie edukacyjnej;) non stop tylko na brzuszek i cieszy się jak nie wiem co;) aż miło popatrzeć:) Ciekawe kiedy opanuje w druga stronę jeszcze- z brzuszka na plecki...wtedy to już będzie hit dla niej pewnie:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Bawarka niby taka prosta spraea a jak cieszy zarowno mame jak i coreczke ;) a ile juz ma? Moj to narazie na bok sie odwroci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Kurcze Aśka ambitna jestes:) super, słyszałam o Mel B , też ponoc rewelka. Ale zanim ja zaczne tak cwiczyc jak chodakowska, czy Mel to dluuuugo. Po wczorajszych wyczynach wiem,ze czeka mnie chyba z rok ciezkiej pracy:( tragos. Moj Leonardo z boczku na brzuszek się przewraca, w ogole to ma taki nawyk,ze jak leży na boku to tak głowe przekrzywia i ociera buzie o materac, nie wiem co to jest. W poniedziałek pojadę do lekarza i zapytam moze nos go swedzi i to jakas alergia. A ta noc była okropna. Budził się chyba z 6 razy, a jak już zasnął to się wiercił ciągle. Bardzo niespokojnie spał. Tak jakby rzucał się przez sen pierwszy raz coś takiego, ale nie marudził, nie płakał, spał i tak robił podczas snu. Dziś ciag dalszy cwiczeń sprobuje zrobić 10 brzuszkow 2 serie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Aleksandra malymi krokami do przodu ;) ambitna czy ja wiem moze zawzieta ;) a moj tej nocy tylko raz sie obudzil z tym ze zanim szlam spac to go jeszcze nakarmilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Aleksandra, moj tak samo pociera buzia o materac, z tym ze on wtedy skreca się po to, żeby poprykac. Potem juz tak nie robi. Moj to juz w ogóle, z plecow na brzuch, z brzucha na bok i potem na plecy- kazda konfiguracja, ale on od urodzenia byl bardzo silny, teraz moja mama lapala go za raczki, to probowal siadać - gamon. Przestalysmy go tak lapac, bo mu się jeszcze spodoba i będzie chcial wiecej. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanusia właśnie po pierwszym nocnym karmieniu, cos wcześnie dzisiaj:) Dzisiaj konczy 16 tygodni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Halo! Co tu taka cisza? Nasze forum 2 dni temu tętniło życiem a teraz nikogo nie ma? Czy moze juz wszystkie sie wyniosły na facebooka? A właśnie niektóre odkąd tam przeszly juz calkiem przestaly tu zaglądać i calkowicie zrezygnowaly z pisania tutaj . Moj Leoś właśnie sie obudził , ryczal przez sen i sie wybudzil calkowicie wiec będzie marudzil:( bo spal tylko godzinkę , a nie jak zazwyczaj 3. Uważajcie kobietki na siebie i dzieci bo wzrosła liczba zachorowań na anginę. Moja babcia mówi, ze w przychodni oblężenie chorych:/ ćwiczonek ciag dalszy . Musze kupić nowy smoczek Leosiowi bo ten co najbardziej mu odpowiada jest od 0-3 miesięcy . A my chyba musimy przejść na pampersy 4 juz. Bo są za plytkie tak jakby. Już 5 razy obsarl sobie plecki , co sie wczesniej nie zdarzało. Sięgają pod pępek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
Aleksandra, a ile wazy Twoj synek? I jak go nauczylas smoka? Dlugo Ci to zajelo?Moj starszy ssal smoka od kiedy skonczyl 2 m-ce a teraz Jasiek jakos nie chce. Ja tez mu specjalnie na sile nie wciskam ale wolalabym zeby sie nauczyl (to przydatne w zimie jak sie drze w wozku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Aleksandra mam ten sam problem ;) wykoncze ta paczke i zakladam 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy juz na 4 przechodzicie a my dalej na 2 :-) Wiecie co, tak sie wczoraj zorientowalam ze ja mijemu dziecku kupilam moze tylko ze 3paczki pampersow i to tych najmniejszych. Reszte dostaliamy od rodziny i znajomych, takze do tej pory jeszcze je mam i zostaly mi 4paczki. :-) Aleksandra na facebooku latwiej sie "rozmawia", mozna sie odniesc do kazdego wpisu z osobna i jest bardziej czytelnie, dlatego wiekszosc sie tam przeniosla. Szkoda ze nie chcesz dolaczyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Tulipka- nie nauczyłam, po prostu przytrzymuje mu smoczek, to wtedy chętnie ssie. Nie pcham na siłę tylko przytrzymuje, az zalapie ssaniem go:) to trwa nawet 5 min i trzymam, bo jak nie to wypada mu po chwili. Pomaga mi to teraz szczegolnie, gdy jak pisałam wczesniej wisi na cycu, trzymam smoka, on zasypia, bo tak to jestem dosłownie unieruchomiona, ani się ruszyć, ani podrapać, bo ksiąze zasypia. choć od 2 dni nie wisi a wieczor,zasypia sam w lożeczku marudząc. Ale za to w dzień chce wisieć to daje smoka po karmieniu i trzymam nawet poł godziny to ladnie ssie i mu to odpowiada, bo zasypia spokojnie. Wazył w srode tydzien temu 6600 Już się boisz zimowego ubierania w kombinezon? Aska-ja mam jeszcze 2 paki trojek po 74 szt:D A słyszałyscie kiedyś taką opinie,że dzieci takie małe nie powinny nosić używanych bucików? Ze takie już noszone są wyrobione tam w srodku od innej stopy, a w nowych dziecko samo sobie tam "wydepcze" srodek? Bo dostałam fajne buciki od kuzynki, ale jeśli to niezdrowe to wypad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1989r
Bucikow nie wydepcze bo przeciez nie będzie w nich narazie chodzić to jak ma wydeptać :) ale potem gdy juz dziecko większe to bucików używanych bym nie chciala. My tez juz na pieluchy 4 przechodzimy. A co do smoczka moja Lenka w ogóle go nie chce. Próbowałam wkladac, przytrzymywac i w ogóle ale wtedy tylko zaczyna płakać. Nawet z butelki jeść nie chce jak mleko ściągnę. W buzi akceptuje tylko cyca i wlasna piastke :) chociaż smoczka chciałabym nauczyć ale jak nie chce to nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
U mojego jest tak samo trzymam dopoki nie zalapie ale tylko do spwnia zasnie i wypada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Justyna- chodzi mi ogólnie, jak zacznie chodzić, teraz w ogóle nie będę mu butów zakladac tylko jakies ocieplane polarkowe obuwie tekstylne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Dziewczyny tak Was czytam, czytam tez co tydzień na internecie jakie postępy robi dziecko w danym tygodniu i kurde moja Lena się w ogóle nie Przewraca,ani z boku na plecy ani z pleców na brzuch :( ma jeszcze czas czy mam się zacząć niepokoić? Może jakieś specjalne ćwiczenia macie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie pisałam bo mnie jakieś chorobsko dopadło i ledwo się wyrabiam ze wszystkim, a gdzie czas na neta;) Już mi lepiej ale był zmasowany atak: aspiryna, syrop z czosnku i cebuli i krople do nosa. Mam nadzieje ze mała to przetrwa- to moje główne zmartwienie. Buciki używane dopóki mała nie chodzi dla mnie jak najbardziej ok. Potem bym się zastanowiła...w sumie też mam mnóstwo używanych od znajomej i wcześniej o tym nie myślałam. Hanusia dzisiaj się nauczyła obrać całkiem to znaczy z brzuszka na plecki tez także jest szal- dzisiaj 5 obrotów zrobiła w jedna stronę i się jakieś 1.5 m przemieścila od pozycji wyjściowej- wow:) jestem pod wrażeniem. Co ciekawe taka zmęczona potem jest ze o 19.00 juz zasypia la, potem szybka kąpiel i juz w łóżeczku jest:) Co do nauki smoczka to nie pomogę- moja po prostu ssie:) od początku prawie była na cycu i dokarmianie butelka i dawała rade, wiec hak doszedł smoczek to tez się zassała;) ale na początku pamiętam ze trochę z nią się drazniłam ze jak chciała wypływ to ja leciutko naciskałam żeby zassała i poszło;) Idę zaraz pod kołderke kurowac się żeby jak najszybciej wyzdrowiec:) Milej nocki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie pisałam bo mnie jakieś chorobsko dopadło i ledwo się wyrabiam ze wszystkim, a gdzie czas na neta;) Już mi lepiej ale był zmasowany atak: aspiryna, syrop z czosnku i cebuli i krople do nosa. Mam nadzieje ze mała to przetrwa- to moje główne zmartwienie. Buciki używane dopóki mała nie chodzi dla mnie jak najbardziej ok. Potem bym się zastanowiła...w sumie też mam mnóstwo używanych od znajomej i wcześniej o tym nie myślałam. Hanusia dzisiaj się nauczyła obrać całkiem to znaczy z brzuszka na plecki tez także jest szal- dzisiaj 5 obrotów zrobiła w jedna stronę i się jakieś 1.5 m przemieścila od pozycji wyjściowej- wow:) jestem pod wrażeniem. Co ciekawe taka zmęczona potem jest ze o 19.00 juz zasypia la, potem szybka kąpiel i juz w łóżeczku jest:) Co do nauki smoczka to nie pomogę- moja po prostu ssie:) od początku prawie była na cycu i dokarmianie butelka i dawała rade, wiec hak doszedł smoczek to tez się zassała;) ale na początku pamiętam ze trochę z nią się drazniłam ze jak chciała wypływ to ja leciutko naciskałam żeby zassała i poszło;) Idę zaraz pod kołderke kurowac się żeby jak najszybciej wyzdrowiec:) Milej nocki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anett, a ile Lena ma tygodni? Moja dzisiaj skończyła 16, o tak gdzieś od 14 tyg na boczek się przewracala, a od kilku dni dopiero na brzuszek. Ja jak widziałam ze się zbiera do przewracania to próbowałam ja lekko popchnac żeby zakumala o co biega- glowka do tylu (sama dawala) a dupka i nóżki do górki i hop;) tez trochę jej zajęło;) ja na necie znalazłam jak to ma mniej więcej wyglądać (to obracanie sie) i wtedy mojej zaczęłam delikatnie pomagać. Teraz jak juz zakumala to nic innego nie chce robić hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×