Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Mi sie cała noc cc śniła , ale wiem ze byłam szczęśliwa, ze jest po wszystkim i dziecko zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERUSIAA
ja mam termin na 24 czerwca :) swoja drogą na wlasne 30 urodziny :p ale juz wszystkim mówie że ja rodze wcześniej ;) nawet lekarz mnie zapisywał na 12 czerwca na wizyte i mowie: Panie doktorze wtedy to ja już bede rodzic to sie tylko uśmiechnął niedowiarek jeden :p a ja chciałabym troche wcześniej bo dziecko jest bardzo duże, brzuch duży, lato w pełni :) moja mama mnie przenosiła prawie 2 tyg i to musi być masakra! dlatego ja juz jestem uzbrojona w liscie miety, olejki, wiesiołka itp i tylko czekam na 36 tydz ;) zobaczymy co to warte wszystko! :) ja mam torbe spakowana już od tygodnia bo w ten weekend mam predterminową indywidualna sesje w szkole czyli maaaase stresu ... wiec w razie czego.. a co do torby na nam polozne podkreslaly z 10 razy zeby zabrac landrynki/lizaki (nie jadam ale zabrałam), ew jak ktoś ma cukryce to sok jabłkowy no i biszkopty, herbatniki itp ale to tylko z tego względu że mój szpital ma catering wieć jakbym skonczyła rodzic np po kolacji to do śniadania nawet suchego chleba nie dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Ja mam termin na 20 czerwca, przesunał się z 26. Torbę spakowałam wczoraj dla siebie (jeszcze kilka rzeczy muszę dokupić i dorzucić) dzisiaj spakuje dla maluszka, mam straszną ochotę na seks ale niestety mąż już się boi że poród wywołamy :d z resztą spojenie łonowe strasznie mnie boli i coś kłuje w pochwie więc pewnie w trakcie i tak byśmy przestali. Jutro jedziemy na komunię ponad 100 km i już sobie wyobrażam ból pleców po samej podróży. Dziś idę na imieniny do seniorki rodu :D a mąż na pępkowe do brata. Dwa tygodnie temu urodziła im się druga córka, prześliczne maleństwo. Także mój Adaś będzie miał rówieśniczkę do zabaw w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy komuś się udało dzień przed owulacja i jest dziewczynka. Bardzo ale o bardzo chce mieć dziewczynkę i nie dopuszczam do siebie myśli że może być chłopak... Wiem powinna prosić o to żeby było zdrowe i sama nie wiem czemu tak bardzo pragnę córeczki... Ale bardzo pragnę dziewczynki... Zgłoś ›

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Aliszon ja miałam to samo dziś w nocy, ból taki jak na miesiączkę i to dość mocny plus ból pleców i żołądka ;/ myślałam, ze się przekręcę;/ tak od 1 do 4 rano było, później przeszło samo to zasnęłam, teraz znów zaczyna mnie bolec. Ja dzisiaj idę kupić jeden stanik do karmienia i jakaś koszule do porodu. Ja mam termin na 11 czerwca, ale nie czuje, ze ma być coś wcześniej tak jak niektóre z Was :) a dziewczyny kupiłyście już jakiś krem dla maluszków do twarzy ochronny ? Jak tak to jaki? bo ja nie mam pojęcia jaki kupić malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Anett to widzę że nie jestem sama. Ja ok 8 próbowałam się przespać i nawet godzine sie udało, ale niestety sąsiad pode mną zaczął wiercić udarówką więc już nie śpie. Odebrałam wyniki badań i znowu aspat 77 alat 42. Cholestaza wróciła pomimo tego że dalej biorę leki. Widocznie musze do końca ciąży je brać w zwiększonych dawkach. Teraz się boję że to jeszcze bardziej przyspieszy rozwiązanie. Zobaczymy co jutro powie mój doktorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwerkaaaaa
Hey,pare razy juz z wami pisalam i podczytuhe was. Termin mam na24czerwca mala ma tylko1800g :( Martwi mnie ze jest taka mala,dostalam skierowanie do szpitala ,i zrobili mi rozne badania bo mam bolesci brzucha,cisnie na o***t,i mala jest nosko,nawet bardzo,i2cm rozwarcia ,ale szyjka chyba w pozo. Powiem wam ze strasznie cierpie pod koniec tej ze ciazy :(leze caly czas,przez to ze glowka nisko biegam do toalety siku i mam biegunke przez ten caly ucisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pomału sie konczy 38 tc... wiec okna wymyte, mieszkanie posprzatane na cacy, seksik dla kochanego dziennie;) a brzuch jakby dzisiaj wyzej?... może maz troche popchnał młodą wczoraj;p;p;p co do skurczy- ja nie biore żadnych magnezow ani nosp. krem ochronny kupiłam hipp krem ochronny na niepogode - ma dobry skład. poza tym mam cały komplet linomagów- niesamowite kremy na każde problemy skórne! -linomag masc zielona -linomag krem +panenol -linomag płyn -linomag bobo a+e w pare dni wyleczyłam mojemu męzowi wykwity alergenne.. świetne! mała kreci sie od rana i tak mnie kłuje w podbrzuszu ze szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliszon właśnie tego csk sie mój lekarz , ze nagle wskoczą wyniki dużej ale nie dał mi skierowania. Zastanawiam sie czy sama sie samej nie przebadać. Wrócił Ci świąd skoty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Cześć dziewczyny, Wy też macie śliczne brzuszki, takie piłeczki prześliczne. Miło popatrzeć:) Bardzo się dziś nudzę, mam też wszystko porobione... co tam gotujecie dziś na obiad? u nas naleśniki, mąz sobie zażyczył, mały pewnie bedzie niezle szalał po takich słodkosciach. Wieczorem jedziemy do moich rodziców , mąz z moim tata już tylko o rybach gadają, dziś wieczorem ryby, jutro rano o 5 pojdą na ryby... porazka, sezon otwarty, już planują jak bedą Leona uczyć łowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuu
moze ktoras z mam opisze jak sie zaczely poprzednie 1 porody jakie bylo nastawienie przed a jakie w trakcie i czy opowiesci znajomych o masakrze byly przesadzone? do czego mozna porownac bol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Lv właśnie świadu nie mam a już na pewno nie ejst taki jak w kwietniu. Czasem coś zaswędzi ale nie spodziewałam się że transaminazy znowu wyjdą takie kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
mamuu u mnei pierwszy poród zaczął sie od skurczy. najpierw bardzo delikatne, później coraz mocniejsze i w coraz to krótszych odstępach. Jadąc do szpitala miałam już co 2 min. Na pewno tego nie przegapisz. Pamiętam że mnie aż tak bardzo nie bolało i ciągle mówiłam że to chyba jeszcze nie to, więc siostra kazała mi sie iśc wykąpać i pow że jak przejdzie to znaczy ze falszywy alarm. Tą kąpielą wtedy chyba sobie wszystko przyspieszyłam bo jak wyszłam z wanny to już ból był ostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już w domku. :) Z małym wszystko ok, badania ok :) Tylko we wtorek zaczął mi twardnieć brzuch i dostałam kroplówkę z magnezem na całą noc. Od tej pory jak ręką odjął. Maluszek na poniedziałek ważył 2458g, czyli w 35 tyg +3 dni. Jakoś tak mi się poplątało, że pomyliłam tygodnie. Przecież od jutra mam dopiero 36 tydzień. Położenie dalej miednicowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesli mam prysznic w domu a nie wanne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trzy dni przed owulacją i jest dziewczynka w domu mam dwóch chłopców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Ja wyrobilam sie dzis wczesniej z obowiazkami (praca, zakupy, poczta, bank) wiec i wczesniej odebralam mojego syna Aleksa z przedszkola, przeciez juz weekend:) i zrobilam mu na obiad rybe fileta z mintaja w panierce + ziemniaczki + sosik koperkowy. Zjadl cala duza porcje a myslalam ze po 3 skubnieciach bedzie mial dosc.Obiecalam mu spacer ale jak sobie o tym pomysle to mam nadzieje ze sobie o tym zapomni.Moj maz nie lubi lowic, ale zawsze griluje w sobote niezaleznie od pogody. Jak jest mega zimno to w piekarniku w kuchni. Moja znajoma urodzila w poniedzialek. Mowi ze ja b bolalo niz przy 1 porodzie. Ale nawet szybko poszlo i juz wyszla ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Wera- o to same pyszności u Ciebie. A co synus taki niejadek ze myslalas ze nie zje?? Na grilla tez mam ochote. Uwielbiam. Aniolkowa- to super wieści, ze wszystko dobrze. Oglądam interwencje na Polsacie. Kobiety czuly wszystko podczas cesarki bo byly zle znieczulone. Tragedia co się dzieje w tych szpitalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale ładna pogoda na Śląsku :) moze sie uda cały dzien spędzić na świeżym powietrzu :) miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Małopolsce też dziś ładnie, pogoda w sam raz na wesele :) Ja aktualnie siedzę w szpitalu z mama, mam nadzieje ze wyjdziemy za niedługo i ze jej nie zostawia na oddziale. A co tam u Was dziewczyny? Pewno korzystacie z ladnejj pogody i odpoczywacie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Hej dziewczyny ja mam od wczoraj zawroty glowy.nie wiem co sie dzieje.musze sie polozyc bo nie umie funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ładnie :) Niestety spacerki już odpadają w moim przypadku. Nie mogę za dużo chodzić, bo brzuch mnie zaraz zaczyna boleć i jakby wszystko na dół się pchało. Za to chętnie posiedzę na ogrodzie :) Kurczę jak sobie pomyślę, że za miesiąc maluszek będzie z nami :) Termin mam na 13, ale na cesarkę pewnie wcześniej mnie skierują. Mógłby czas troszkę przyspieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Cześć dziewczyny. Jestem już po wizycie, mój synek ma się dobrze waży już 2480g. Przepływy też dobre. Szyjka sie skróciła znacznie ale lekarz mówi że tak właśnie powinna wygladać w 35tc. W poniedziałek ide znowu zrobić kwasy żółciowe, w pt mam ktg i jeśli coś będzie nie w porządku to w piątek zostaje już w szpitalu. Trochę mi przykro bo w sobotę mam komunie u siostrzenicy, ale jeśli trzeba będzie się leczyć w szpitalu to nic na to nie poradzę. Lekarz powiedział że musimy jakoś do końca 37tc dotrwać. Na szczęście te wyniki nie są aż tak złe ale jednak jest to zagrożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W weekend chyba wszyscy odpoczywają od internetu:). To dobrze aliszon ze wszystko z małym dobrze, widzę ze wagowo tez idziemy podobnie, ciekawe na ile to jest miarodajne. Ja mam wizytę dopiero 25 go( dopiero hehe , kiedyś wizyty były go 4 tyg, teraz co 2 a i tak sie ciągnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja byłam u lekarza w piątek. jestem w 37 tygodniu i mała waży 2800...termin 8 czerwiec....jak mi w piątek zbadała szyjke to mało co nie posikałam się z bólu ale powiedziała ze robi to żeby się coś zaczeło dziać bo póki co to szyjka taka twarda, że mogłaby dwójkę dzieci utrzymać.....i potym badaniu wieczorem tak się wystraszyłam bo miałam takie małe plamienie....ale to niby normalne po takim badaniu....ciekawe, która z nas będzie następna.....będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Aliszon tez Ci sie przytrafiła ta cholestaza ale juz ciaza na finiszu dziecko duże gotowe do wyjścia to sie nie zamartwiaj. Wszystko bedzie dobrze. Ladyvader to pewnie tego 25 bedziesz wiedzieć czy rodzisz juz pod koniec maja? Jak Ci proponują cc to ja bym sie nie wahała. U mnie bez zmian, zero oznak porodu, brzuch twardnieje ale tylko momentami, czop i wody płodowe bez zmian. Zatwardzenie oczyw nie przechodzi. Napadów ochoty na jedzenie ani biegunek zwiastujących poród nie tez nie mam :)Chyba wiec za mies dopiero urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wogóle nie rozumiem co to zatwardzenie! od 2 miesiecy siedze na kibelku pare razy dziennie... masakra, tyłek juz mnie boli... skurcze dalej mam co godz. ale nie bolesne. aneet ja tez miałam poczatkowo termin na 8 czerwca ale z usg mi sie przesuneło na koniec maja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz skierowanie wiec tego 25go to tylko rutynowa kontrola, z ta cc to jest w sumie decyzja tego lekarza, ale on sam stwierdzi, ze inny lekarz pewnie chciałby, i doprowadziłby na SN. Dlatego modlę sie żeby żadnych boli wcześniej nie było, i żadnej akcji. Nastawiłam sie na cc i psychicznie na to czekam. Jutro robię badania na cholestaze , zobaczę jak to u mnie wyglada, bo swędzenie troche wraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuuuu
U mnie tez od 21 bol jak na okres do tego tak w srodku jakby szyjka cala noc i wydzeliny jakos tak wiecej a teraz cisza i okropna zgaga bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Asuańską to cos moze jesz w dużych ilościach co powoduje częste wypróżnienie :) ja co to zatwardzenie pojmuje doskonale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×