Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

lv pisz co ci jest i na kiedy masz termin cesarki;) ja mam cisnienie bardzo dobre ale gin kazała mi zrobic badanie moczu czy nie mam białka- bo spuchnieta jestem i może byc taka możliwosc... jutro ktg kolejne... mam nadzieje ze juz jakies skurcze sie pojawia;p a wiecie co? przez ostatnie dni mam taki ból pulsujący w kregosłupie powyżej korzonek. nigdy nie czułam czegos takiego a rózne bóle kregosłupa i krzyza juz miałam. nie boli tak masakrycznie-bardziej pulsuje i cmi- czy mogą to byc bóle przepowiadajace?? czasem kobiety nie czuja z brzuch a skurczyy tylkko z pleców... od rana zajadam truskawki!!:P:) korzystam do upadłego póki moge bez ograniczeń;) wczoraj oglądałam cały dzień o hipnoporodach, wpływie pozytywnego myslenia na odczuwanie bólu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Witam Was dziewczynki w Dniu Naszego Święta! Ja juz od rana zostalam wycałowana przez córe, a syn tez się wierci daje o sobie znać. To moje pierwsze podwójne święto mamy i czuję się dziś bardzo wyjątkowo:) U mnie kolejna super noc, przespałam całą bez skurczy i czuje że zyje. Dopiero teraz widze jak ostatnio byłam przemęczona przez te nocne bóle. Mam nadzieję ze na razie chociaż jeszcze z tydzien tak zostanie, żebym mogła nabrać sił przed porodem. Lv daj znać co z Wami dalej i kiedy to cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Lv będzie dobrze :) trzymam kciuki i poniekąd zazdroszczę , ze już za kilka dni ( jak nic się nie zmieni ) będziesz miała maleństwo u boku :) Ja wczoraj pomyłam okna i później kość łonowa mnie bolała, najgorzej jak chciałam wstać w nocy do toalety ;/ dzisiaj już jest okej. I strasznie ostatnio się ze mnie leje ;/ co chwila muszę zmieniać wkładki, tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Ja miałam bardzo dużo wydzieliny w ostatnim tyg, już też się bałam że to wody ale wody płodowe zmoczyły by mi tylko wkładki a ta wydzielina ewidentnie na nich zostawała. Teraz od kilku dniu jakoś jakby bardziej sucho tam jest i tez się zastanawiam czy to ok. Chociaż wcale nie ubolewam nad tym bo zmienianie wkładek co pół h to żadna rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki zółty gęsty śluz... boje sie ze to znowu jakas infekcja... mam jeszcze globulki przepisane przez lekarza ale one strasznie brudza na żólty odblaskowy;p;P a ja jutro do szpitala na badania i nie chce sie gupio czuc jak trzeba bedzie majtki zdjąc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Własnie u mnie jest biały, dość gesty śluz, jak Wy tak macie to chyba to normalne :) Ale te zmienianie wkładek co chwila ;/ ale inaczej się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Dzięki dziewczyny, póki co nic nie wiem, ciśnie je ciagle wysokie mimo tabletek. Czekam na usg. Patologia ciazy to naprawdę nic przyjemnego :( ale czuje ze zostanę tu do piątku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Hej dziewczyny.ja dzisiaj z corka pospalam do9.30.az sie zdziwilam ze moja 3 letnia corka tak dlugo pospala. Ja czuje sie w miare.wydzieliny bardzo duzo. Czesto chodze siusiu. Wczoraj bylam na zakupach z mezem,i corka,i powiem wam, ze juz sie nie nadaje do chodzenia,po sklepach. Kupilismy corce buty na lato,sandalki. Jak tylko weszlam do sklepu Juz mi sie siusiu chcialo.jak po sklepach chodzilam to potem jak wrocilam bolalo mnie w dole. Nie wiem jak to jest z ta wydzielina,ale ja mam caly czas tak mokro,ze musze wkladki zmieniac co chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Lv- trzymam za Ciebie kciuki kochana! Wszystko bedzie dobrze. Jestes pod dobra opieka Moj Leon wazy tym razem 3400 juz. Glowka napiera ale szyjka nic nie reaguje czyli moze jeszcze pochodze z 2 tyg. Zapis ktg prawidłowy. Zanioslam posiew . Lekarz mi to wytlumaczyl ze nie kazdy to robi bo lekarzowi nic do tego bo z tym wynikiem jedzie sie do szpitala i ich to interesuje a nie lekarza prowadzącego bo to podczas porodu oni musza wiedzieć czy podać antybiotyk.... Tez mam pelno sluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Aleksandra jl,na kiedy masz termin?ja na 20.06,najchetniej bym juz rodzila. Ja,dzis rano nie dosc ze kawe wylalam,to stluklam talerz,nie wiem jaki to,znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Na 8 czerwca termin To żadne znaki, mi ostatnio tez wszystko z rak leci. Glowka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia żaden znak!!! poprostu kobieta w ciązy tak ma;) ja tez ciagle cos upuszczam, a mąz chodzi za mna i tylko zbiera;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Aleksandra jl, Rodzisz naturalnie? Ogolnie to jak,sie,czujesz?ktory masz,teraz tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Dziewczyny a ja od kilku dni ciągle chodze i kicham. Dosłownie co chwila mnie kręci w nosie.:P też sie wczoraj do męża śmiałam że to może pierwsza oznaka zbliżającego się porodu hihih. nos to mi się urwie od tego kichania:) Lv trzymam Kciuki informuj w miare na bierząco co z Wami. Zastanawiam się jak to będzie jak już wszystkie urodzimy, czy znikniemy z forum tak jak kathana bo tak nas pochłonie macierzyństwo czy wręcz przeciwnie będziemy ciągle pisać o naszych maluszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
38tydzien. Czuje sie wspaniale. Mam masę energii naprawde. No poród silami natury porazka jak to przeżyć to nie wiem... Ja przeważnie pisze z telefonu, gdy się akcja zacznie to na pewno napisze ze to juz :) bede starala sie w miare możliwośc***isac ale jak wyjdzie w praktyce to zobaczymy. Zlozylyscie życzenia swoim mamom?? Moja do mnie dzis przyjeżdża, kupilam jej kosmetyki yves rocher i dostalam gratis za zakup 2 ladne bransoletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Kurcze ja już się nie mogę doczekać :) to już tylko kilkanaście dni (chyba) :) znowu mnie zaczęła bolec ta kość, za tydzień jak będę u położnej to się jej zapytam czy to jest normalne. Chyba to będzie już ostatnia wizyta , bo będzie to już 38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia oczywiście złożone. Ja mojej zafundowałam wypasiony portfel, a druga siostra zabrała mamę do fryzjera. Czekamy jeszcze na jedną siostrę :) Z moją wydzieliną jest tak, że nic prawie na wkładce nie ma. Tylko jak się podcieram to mam taką żółtą ropnistą, a nawet od wczoraj zielonkawą. Pytałam lekarza i to już teraz podobno normalne. Spać mi jest strasznie ciężko i w ogóle dziś mam ciężki dzień. Brzuch mi się spina i zaczynam mieć problem z wypróżnianiem :/ Lv powodzenia, niestety wiem jaka w szpitalu jest nuda, ale najważniejsze że jesteście pod opieką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Ja mam jutro usg.jestem w 36 tygodniu i 3 dni. Jade z mezem na usg,wlasnie zadzwonil,skonczyl prace wczesniej z powodu podwyzszonej temperatury. Pracuje jako gornik na kopalni. Bardzo mi zalezalo zeby byl ze mna na usg, to chyba juz bedzie ostatnie.wizyte mam w pon 1.06. Ciekawe kiedy urodze. Od kilku dni zaczelam pic kawe,lepiej sie czuje bo tak chce mi sie strasznie spac. Wstawilam piekne roze do wazonu ktore dostalam od corki.uwielbiam kwiaty,tak radosnie sie zrobilo. Dzisiaj pomylam naczynia,poodkurzalam i pomylam meble razem z corka. Popoludniu jade do mojej mamy z zyczeniami. Postanowilam ze jak tylko skoncze polog,zabieram sie za cwiczenia,za siebie,chce byc sexy mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Ja mam jutro usg.jestem w 36 tygodniu i 3 dni. Jade z mezem na usg,wlasnie zadzwonil,skonczyl prace wczesniej z powodu podwyzszonej temperatury. Pracuje jako gornik na kopalni. Bardzo mi zalezalo zeby byl ze mna na usg, to chyba juz bedzie ostatnie.wizyte mam w pon 1.06. Ciekawe kiedy urodze. Od kilku dni zaczelam pic kawe,lepiej sie czuje bo tak chce mi sie strasznie spac. Wstawilam piekne roze do wazonu ktore dostalam od corki.uwielbiam kwiaty,tak radosnie sie zrobilo. Dzisiaj pomylam naczynia,poodkurzalam i pomylam meble razem z corka. Popoludniu jade do mojej mamy z zyczeniami. Postanowilam ze jak tylko skoncze polog,zabieram sie za cwiczenia,za siebie,chce byc sexy mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
U mnie wydzielina bialawa zrobila sie gestsza tylko to chyba z powodu tych globulek co mi dal. Brzuch jak wiecej cos porobie to twardnieje polozna zalecila by chociaz do pon polezec by spokojnie zakonczyc 36 tydz., im blizej porodu tym wiekszy strach tez tak macie? Choc to moj drugi porod... Ja na dzien mamy kupilam kwiatka bo zawsze trafie z tym prezentem bo kocha kwiatu. Ja dzis bylam na dzien mamy u synka w przedszkolu a do wieczora bedze lezec i bawic sie z synkiem bo pogoda temu sprzyja a maz w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Aniusia a z kad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
A ja kopiłam Mamie dwa kremy przeciwzmarszczkowe z loreala jakaś nowość w UK niby ,ciuchy i naszyjnik :) tylko wyśle dopiero w piątek, niestety kurier wcześniej nie będzie mógł wyjechać z UK, wiec spóźniony prezent będzie, ale mam nadzieje, ze sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Aska179, jestem z jastrzebia zdroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Anett- to na bogato prezent:) Ale widzę kobietki, ze pamiętacie ladnie ladnie hehe. A tesciowym tez skladacie? Ja nie:) Co do porodu to się wcale nie boje bo nie wiem czego sie spodziewać. Jestem pozytywnie nastawiona tyle kobiet codziennie rodzi na całym świecie od wieki wieków i żyją. Mam nadzieje, ze nie będzie tak zle i kiedys zdecyduje sie na kolejne dziecko albo moze byc odwrotnie tak dostane w kość i powiem: Nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy to ja się trochę boję tej cesarki. Wolałabym poród sn. Z drugiej strony cieszę się, bo wiem, że szybko mały będzie z nami i się nie namęczy tym porodem. Do teściowej jadę dziś z mężem, ale ja życzeń nie składam. Jadę tylko do towarzystwa :) W końcu mamę się ma tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Ja tez jestem,zdania mame ma sie tylko jedna ta ktora wychowala i sie poswiecala tak wiec ja rowniez zyczenia skladam swojej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Ja mam takie samo podejście jak Aleksandra , będzie co będzie, ale nastawiona jestem pozytywnie :) A prezent na bogato , ponieważ w tamtym roku , złożyłam tylko życzenia i to tak jakby prezent za tamten rok tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
I powiem Wam dziewczyny, zeby sie nie sugerować waga ktora podaje lekarz.... Wyobraźcie sobie ze 2 tygodnie temu maly wazyl 2700g a teraz nagle 3400 lekarz sam mowil żeby nie przywiązywać wagi do tego to jest orientacyjne... Dziecko przybiera 100-150g tygodniowo a moj przez 2 tyg 700g? To niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Do nas mama przyjedzie wieczorem a do teściowej podskoczymy pewnie niedługo. Ja zmieniam wkladki co kilka godzin, wydzielina jest raczej taka jak zwykle tylko ta ilość!! Dostaje chyba depresji przez tą pogodę ale mąż przyjechał z pracy i dostałam słodkości z okazji "twojego święta" jak to powiedział :) Kochany poprawił mi humor :) aż zrobiłam pyszny obiadek i upiekłam ciasto. Powiem wam, że teraz to już pozwalam sobie na masakrycznie wielkie ilości jedzenia bo taki mam apetyt i powiedziałam sobie że to ostatni miesiąc więc można :p a jak urodze od razu biorę się za siebie. Dużo do zrzucenia nie będzie ale i cellulit się pojawił i jakas taka skóra sucha. Wszystkie będziemy sexi mamusie ze ślicznymi bobasami u boku :) Już bardzo niedługo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×