Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
A ile Ci sie okres juz spoznia?:) I tak z ciekawosci pytam masz juz dzieci czy to by bylo pierwsze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede czytac i odpisywac i nazywac cie trollem, bo trollujesz tu chyba od zeszlego grudnia. Zobaczycie staraczki, ze moze przyszla mamusia jak co miesiac nie zajdzie i zniknie bez slowa ze swojego topiku. Tylko po to, zeby zalozyc za miesiac lipcowki, potem sierpniowki itd. Jak dla mnie, masz cos z deklem, trollu. Nie jestes w ciazy to sie tu nie udzielaj bo to forum nie jest dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
okres powinnam dostac jutro tzn mam nadzieje ze go nie dostane i tak czuje ze tak bedzie :) to bedzie moje pierwsze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jutro czy sie udalo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
napisze na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc trollu, jak twoja urojona ciaza? 'testujesz' dzisiaj? Nie szkoda ci tych kobiet, ktore sie nabieraja ma twoje watki? Nie odpisuj tylko, ze mam nie czytac. Moze mamusia - najwiekszy kafeteryjny troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu o co Ci chodzi? kto tu się na co nabiera? nawet jeśli autorka tematu byłaby trollem, to kobiety które tu piszą łączy własna ciąża, a nie ciąża autorki. Zobacz, ile kobiet połączyły tematy zakładane przez autorkę. Miejsca w kafeterii jest dużo, już nie żałuj komuś, jak nie Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża11
czesc wszystkim czerwcowkom :) dzisiaj dolaczam do waszego grona, wczoraj zrobilam test i pokazaly sie dwie kreseczki, jestem bardzo szczesliwa :) to moja pierwsza ciaza wiec licze, ze bedziemy sie tu wspierac i wzajemnie sobie pomagac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam moze przyszla mamusiu? Udalo sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie pisze to znaczy ze sie nie udalo lub test negatywny a okresu nie ma ale pozniej bedzie - standard zawsze tak robi .. za pare dni zalozy temat Lipcówki 2015 i tam ja znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszła mamusia jak nie zaciąży to olewa wątek i zakłada kolejny. Jak ktoś wyżej napisał, zaraz będzie lipcówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część wam ja dzisiaj testowałam i dwie kreski ;) witam w czerwcowkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj gosciu- zaloz sobie jakis nick zeby bylo latwej cie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem_raźniej
To ja gość z wczoraj założyłam Nick ;) wy też sobie pozakładajcie żebyśmy nie były anonimowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Witam ;) testowalam we wtorek 30 ( dzien chlopaka ) i wyszly dwie kreseczki ! :) wiec termin - poczatek czerwca !! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie cos o sobie ile macie lat, ktora ciaza , czy dlugo sie staralyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze tabelka nick.....wiek..........termin porodu......ktora ciaza..........plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick...........wiek..........termin porodu......ktora ciaza..........plec Anett304 razem_razniej róża 11 maybebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
No wiec jest to moja pierwsza ciaza . Staralismy sie z mezem 1,5 roku ...po czym odpuscilismy , zajelismy sie sprawami wesela , i ponad 2 miesiace po slubie zaszlam w ciaze w ogole o tym nie myslac ;) mam 23 lata . Mam pytanie do Was . Tez tak macie , ze po zjedzeniu jakiegokolwiek posilku mdli Was? Ja mam tak od wczoraj i szczerze powiem, ze mnie to przeraza ...chyba w ogole przestane jesc hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
termin 3 czerwca według tego kalkulatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo jest tu ktoś / ? ;) Czy jest tak mało mam na czerwiec n?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czerwiec to sie dopiero beda ujawniac chyba nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.j.gs/4Xlw tyle w temacieWww.j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem_razniej
czesc dziewczynki jak tam sie czujecie? :) ja mam ciagle mdlosci, meczy mnie to bardzo :( a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
HEj ;) ja sie przeziębiłam :( próbuje sie ratować naturalnymi, babcinymi sposobami... mnie tez strasznie muliło w tamtym tygodniu... nie wiem czy ma to jakiś związek ale od kiedy zaczęłam pic herbate roibos mdlosci nie daja sie juz tak we znaki ;) spróbuj moze Tobie tez pomoze :) Bylas juz u lekarza na pierwszej wizycie ? Ja ide w sobote i troche sie strasuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×