Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość razem_razniej
tak ja juz jestem po wizycie :) slyszalam serduszko :) nastepna wizyta za dwa tygodnie. a na mdlosci mi nic nie pomaga, wyprobowalam juz chyba wszystkie sposoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Ale Ci zazdroszcze :) ja jeszcze kilka dni musze poczekac :) a w ktorym tygodniu bylas ? BIedna ;( współczuje Ci... może same za niedługo odejda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem_raźniej
To byl 7 tydzień ;) wiem co czujesz bo ja też się nie moglam doczekać tej wizyty :) ale nie martw się czas ci szybko zleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick...........wiek..........termin porodu......ktora ciaza..........plec Anett304__x_________x_______________X____________? razem_razniej__X_____X________________X___________X róża 11____X__________X___________________X_______X maybebe___X__________X_________________X_________X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem_razniej
to co dziewczyny, wpisujemy sie do tabelki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
z tego co widzę jesteśmy tylko we dwie... i gość :P Gościu moze zacznij pierwsza skoro proponujesz taka tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem_raźniej
Myślę że z czasem się pojawi więcej dziewczyn ;) a przynajmniej mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaaaa
Wg.kalkulatora termin mam na 2/06. Poki co lekkie mdłosci rano które przechodza jak cos zjem..ogólnie czuje sie b.dobrze.15/10 ide na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_88
Witam :) dziewczyny odwagi trochę, to żaden chyba problem wpisać się do tabelki, mogę zacząć i ja :) choć aż boję się zapeszać bo wiele mnie kosztowała droga do tej upragnionej ciąży. Ale wpiszę na razie terminu porodu, żeby nie zapeszyć... Wczoraj rano robiłam test, tak naprawdę to dwa, jeden do drugim :D do tej pory do końca nie wierzę, że to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_88
Więc wpisuję się w tabelkę :) nick...........wiek..........termin porodu......ktora ciaza..........plec Anett304__x_________x_______________X____________? razem_razniej__X_____X________________X___________X róża 11____X__________X___________________X_______X maybebe___X__________X_________________X_________X ania_88 26 - 2 ? No i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona i będziemy razem się wspierać :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_88
Tabelka mi się rozsypała :/ I podobno jak chcę ją poprawić to znaczy, że spamuję, więc ,może poprawię ją następnym razem. Mam 26 lat i to moja druga ciąża. Staraliśmy się z mężem rok, z różnymi problemami przyszło nam walczyć, ale w końcu się udało :) Trzymajcie się ciepło :) a ja powoli zmykam do pracki :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika62015
To moze i ja dalacze. Dzis zrobilam test, wyszedl pozytywny. Termin chyba na 18 czerwca ostatnia @ 11.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika62015
nick...........wiek..........termin porodu......ktora ciaza..........plec Anett304__x_________x_______________X____________? razem_razniej__X_____X________________X___________X róża 11____X__________X___________________X_______X maybebe___X__________X_________________X_________X ania_88 ____26_________ ________________ ________ ? monika62015_ _________18.06_____________ ________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika62015
nie zaspamuje ci tabelki jak zamiast .............. dasz _________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_88
Dziewczyny nie śpijcie ;) napiszcie coś więcej o sobie, jak długo się staraliście, coś więcej o Was :) ja niedługo kończę pracę więc pewnie częściej tu będę, póki co rano troszkę i wieczorem zaglądam w miarę możliwości. Monika to Twoja pierwsza ciąża? Widzę, że tu same pierworódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
nick...........wiek..........termin porodu......ktora ciaza..........plec Anett304__23_________3_______________1___________? razem_razniej__X_____X________________X___________X róża 11____X__________X___________________X_______X maybebe___X__________X_________________X_________X ania_88 ____26_________ ________________ ________ ? monika62015_ _________18.06_____________ ________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Dziewczyny jutro ide do lekarza !! :) trzymajcie kciuki :D juz sie nie moge doczekac ... :) Piszcie jakie macie dolegliwości ? i w ktorym jestescie tygodniu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaaaa
nick...........wiek..........termin porodu......ktora ciaza..........plec Anett304__23_________3_______________1___________? razem_razniej__X_____X________________X___________X róża 11____X__________X___________________X_______X maybebe___X__________X_________________X_________X ania_88 ____26_________ ________________ ________ ? monika62015_ _________18.06_____________ ________? joaaaaa___33___2.06___1_______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaaaa
U mnie jest poczatek szóstego.Póki co żadnych dolegliwosci oprócz lekkich mdłosci na lekkim głodzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_88
Anett304 aż Ci zazdroszczę, że już jutro idziesz na wizytę, ja dopiero w piątek i już odliczam godziny do tej wizyty :) Będzie dobrze, trzymamy kciuki :) A z tymi dolegliwościami to mam nadzieję, że mnie ominie, poprzednią ciążę nic mi nie dolegało, nawet razu nie wisiałam nad sedesem, na razie cierpliwie czekam na rozwój sytuacji :) nie zazdroszczę Wam tych sensacji żołądkowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i za miesiąc przyszła mamusia podpuści nowe dziewczyny,poza tym co to za okreslenie 'czerwcówki','pażdziernikówki',itd?Nie ladniej brzmi 'czerwiec 2015'. Ona/on robi to co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem_razniej
yoasiunia witamy :) gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem_razniej
nick...........wiek..........termin porodu......która ciąża..........płeć Anett304______23_____3.06_______________1___________? razem_razniej__20_____9.06________________1___________X róża 11____X__________X___________________X_______X maybebe___X__________X_________________X_________X ania_88_______26_______X________________X________ ? monika62015__________18.06_____________X________? joaaaaa______33_______2.06________________1_______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Przylaczam sie do was dziewczyny :) Tydzien temu robilam testy i wyszly pozytywnie, polozna obliczyla termin na 2 czerwiec :) Jeszcze tak niedawno bylam Listopadowka 2013 :) Mam coreczke. Pozdrawiam wszystkie mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25lat i to moja pierwsza ciąża, planowana, chciana, a mimo wszystko że miałam tyle czasu na oswojenie się z tą myślą, gdy zobaczyłam dwie kreseczki to po 5minutach radości ogarnęło mnie przerażenie które dopiero teraz zaczyna trochę mijać, jakiś tydzień mi to zajęło :) Ogólnie mam jakieś rozdwojenie jaźni na przemian radość i przerażenie :P Kalkulator wyliczył mi poród na 8.06.2015, ale mam dość nieregularny okres i długie cykle więc dopiero lekarz rozstrzygnie :) Pierwszą wizytę mam w ten czwartek i każdy dzień tak mi się dłuży, każde jakiś dyskomfort brzuszka i zastanawiam się czy tak ma być czy to źle. Już chcę jść do tego lekarza żeby wszystko się dowiedzieć! :) Spisuję sobie całą długą listę jak to zobaczy to padnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa czuję się całkiem dobrze, gdyby nie to że planowaliśmy dzidziusia to mogłabym nawet do dziś nie zorientować się że jestem w ciąży :) Zorientowałam się że udało się dzięki dość mocnym bólom piersi, ja MIAŁAM :D:D:D (ostatni mój okres:D) bezbolesne miesiączki dlatego ból piersi mnie zdziwił :) A wy Kochane jakie miałyście pierwsze objawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek..........termin porodu......która ciąża..........płeć Anett304______23_____3.06_______________1___________? razem_razniej__20_____9.06________________1___________X róża 11____X__________X___________________X_______X maybebe___X__________X_________________X_________X ania_88_______26_______X________________X________ ? monika62015__________18.06_____________X________? joaaaaa______33_______2.06________________1_______? kokosek89____25_______2.06______________2________? yoasiunia____25_______8.06__________1______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam wam bardzo tą stronę najpierw korzystałam z kalendarza owulacyjnego a teraz przekierowało mnie na kalendarz ciąży. Są tam świetne, wydaje mi się że rzetelne (chociaż nie znam się więc nie wiem) informacje. Dostaję co tydzień na maila informację np. Jesteś w 7tygodniu ciąży, Twoje dziecko jest teraz takie i takie, u Ciebie w organizmie następują takie zmiany, bardzo fajne. http://bellybestfriend.pl/ Dobra kończę trochę się rozpisałam :) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×