Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Mania1989
Ja mam jeszcze 3 kg na minusie także myślę ze zbyt dużo w ciąży nie przytyje. Chociaż kto wie. Jak narazie to w ogóle apetytu nie mam, jem tyle ile muszę. Mam nadzieje, ze niedługo się mi to zmieni. dziewczyny a wybieracie się na usg 3d/4d? bo ja właśnie się zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
A jaka miałaś wagę przy jakim wzroście przed ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciąża miałam 63kg przy wzroście 168. W I trym. schudłam 7kg przez wymioty, a teraz ważę 59-60kg. Także powoli odrabiam choć łatwo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie patrzę na wózki. Tak jak wcześniej pisałam kupię dopiero po porodzie. Na początku maja mam zamiar kupić nosidełko. A co do tycia to ja będę mieć chyba najwięcej do zrzucania. Nie zdążyłam schudnąć po porodzie. 3 mies po pierwszej ciąży zaszłam w drugą. Teraz przytyłam już ok 3 kg, a nie jestem za wysoka. Ale czego się nie robi dla maleństwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Ja nadrobiłam juz stratę kilogramów z I trym, i mam już 2 na plusie. Jak na połowę ciąży wydaje mi się to być rewelacją. W pierwszej ciąży na połówkę miałam już 6kg na plusie. Co do smarowideł ja używam palmersa na zmianę z ziają i oba mi pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Na usg 4d jak najbardziej się wybieram. w pierwszej ciąży nie zrobiłam i żałuję bo to cudowna pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
Aniolkowa mama;)) ja bym w sumie tak chciala;) jedno za drugim;))) jak Bog da;))) prawie z jednego rocznika dzieci bedziesz miala;)) ale to chyba bedzie jazda bez trzymanki;))) ja tam na kg nie patrze;) bede sie pozniej dolowac;)))w zasadzie tez nie mialam apetytu;) ale teraz chyba sie zaczyna;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
To ja podobnie przy 169cm wazę 61 kg ( przed ciąża wazylam 57 kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Aniolkowa podziwiam Cie. Ale planowałas to? Mam koleżankę co po półtora roku urodziła drugie i chciała kupic wózek dla bliźniaków. Dwojka małych dzieci hmmmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila1976
No to jak na moje oko niewiele macie tych plusowych kg :) Ja w pierwszej ciąży, na tym etapie miałam już z 10-12kg na plusie, teraz mam 5kg na plus więc zakładam, że nie przytyję już tyle co w poprzednich ciążach. W pierwszej 22kg a w drugiej 20kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera33 to właśnie u mnie tak będzie, w grudniu zeszłego roku urodziłam a w czerwcu tego roku urodzę 3 dziecko :) różnica wieku 1,5roku :) z na szczęście moje drugie dziecię jest już bardzo samodzielne, od 9mca chodzi samodzielnie, pije z kubeczka (oprócz tego z piersi pije), niektóre potrawy je samodzielnie, muszę jeszcze popróbować go sadzać na kibelek by nauczył się załatwiać jak starszy braciszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Lila 1976 Ciebie tez podziwiam. Powinnaś dostać dofinansowanie od państwa ze wspomagasz gospodarkę rodzac nowych płatników zusu;) serio pisze. Teraz duzo rodzin ma jedno dziecko góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jestescie glupieeeee Aniolkowa mama jest mamą aniolka w niebie,tak trudno to zrozumiec czy wam ciaza rozum odbiera:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
gość, masz rację, czytajcie dziewczyny wypowiedzi wszystkich skoro juz sie wypowiadacie regularnie na forum bo kwasy takie piszecie że wstyd!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
dodam tylko o jednej wypowiedzi, że uczenie dziecka korzystania z nocnika przed ok. 16-20 m-ca życia to prosta droga do dużych problemów, zaparć, lęków etc tak więc naprawdę nie polecam, jak ktoś chce niech zgłębia temat w sieci lub u specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak pisac tylko o sobie,nie czytajac wypowiedzi innych,egoistki,troche taktu i empatii:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka27
Hejka;) ja juz po polowkowym;) bedzie corcia;) wszystko ok. Dostalam tylko globulki bo jakas infekcje zalapalam. Mala tak daje czadu ze spac nie moge;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Dziewczyny, aniołkowa mama straciła jedno dziecko, tak jak nam pisała:( A wy piszecie o tym,ze bedzie miała dzieci jedno po drugim prawie w tym samym wieku:/ Znalazłam wozek idealny wiec zmieniam zdanie, już nie bedzie graco:) wczoraj byłam u znajomych i wszyscy jednogłośnie stwierdzili,że bede miała syneczka bo na twarzy ładnie wyglądam. co za głupie przesady... Jak się dziś czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 33
Juz sie tak nie spinajcie, ja muszę non stop o jednym i tym samym pisać bo nie sledzicie wątku i nikogo nie krytykuje Aniołkow mamy to tez te co poronily, chcial byc człowiek miłym, a te od razu z krzykiem najeżdżają ( tak wyczuwam) i komu tu hormony buzuja ;/ to nie było umyślne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 33
A mi wyskoczyły jakieś czerwone krostki na twarzy i troche mnie to irytuje, fakt spodziewam sie dziewczynki i to moze byc przez to? Wogole cerę mam dziwna, tyłek mi sie powiększył, brzuch, tylko piersi jak po implantach :) co jest na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to rozumu ci ubylo:o twoich bzdur moze nikt nie czyta ale informacja o tym ze ktos stracil dziecko jest na tyle warta zapamietania by pozniej nie popelniczadnej gafy,tylko ze trzeba widziec cos wiecej niz czubek wlasnego nosa(albo brzucha:o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Nie mialam nic złego na mysli, tylko niezręczna sytuacja wyszla. Ponoc jak kobieta spodziewa sie córeczki robi sie brzydka. Mówią, ze dziewczynka zabiera mamie urode:) ale to stare mądrości. Mi czasem wyskakiwaly pryszcze a teraz mam gladka buzie. Ale mam inny problem. Okropny lupiez. Mialam kiedys z tym problemy, ale takiego łupieżu nigdy nie mialam . Jest bardzo widoczny na moich ciemnych wlosach:/ zakupilam nizoral. Mam nadzieje ze i tym razem pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Jak już pisałam- propunuję nie reagować na gości. Jeśli któraś z nas uraziła Aniołkową mamę, to na pewno zrobiła to nieumyślnie... Nie wiem skąd w ludziach tyle jadu. Gratuluję córusi :) Mi wszyscy wróżyli chłopaka, choć mnie to drażniło, bo mi się wydawało, że będzie córka... odkąd znam płeć zdałam dobie sprawę, że to błachostka i najważniejsze, żeby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Aleksandra jak się nazywa wózek idealny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
nikt nie sugeruje ze to bylo umyslne, po prostu trzeba byc spostrzegawczym i taktownym (mylic sie mozna ale naprawde trzeba sie starac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Nie zejdziecie z tematu, niech jeszcze sie gość hejter wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
rzeczywiscie i mi umknela wiadomosc o Aniolkowej mamie, jest tu duzo wypowiedzi i czasami ciezko wrocic;(( przykro mi jesli urazilam;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Mamuska Ktosia ja jeszcze aż tak wyraźnych ruchów nie czuję, zdarza mi się, że czuję takie jakby słabe kopniaczki, ale muszę leżeć bez ruchu. Za to w poniedziałek córcia się tak wypięła, że aż mi się z jednej strony brzuch twardy zrobił, ale ja zapukałam to zaraz się schowała :) Chciałabym już ją częściej czuć, bo póki co to głównie wieczorem choć też nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×