Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Mamuska Ktosia
te same odczucia mam akida2014;)))) juz sie smieje zeby mlody mnie kopal mega poki moze;))) bo po porodzie...;)))no;))a tak wogole to dopiero teraz zmieniaja mi sie piersi i nawet bola czasem;)) tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
To chyba więcej dziewczynek bedzie ? Czy sie myle? Większość mam pisze,ze bedzie miała coreczke:) Wozek idelany dla mnie to wozek na dużych pompowanych kolach. Tym razem na 100% jestesmy zdecydowani na i'coo peak air:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
ja juz sie smieje do swojego doktorka ze przy drugim ma mnie poinstruowac jak sie robi dziewczynki;)) dziewczyny moze Wy pomozecie;))) mnie to jest obojetne ;) zwlasza ze to pierwszy i dluuuugo wyczekiwany;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Witam, Ja jestem w 19 tc, Termin mam na 26 czerwca dwa dni temu poczyłułam wreszcie ruchy dziecka, jakby rybka pływała w brzuchu :) Przedziwne uczucie :) Najlepsze jest to, że jestem mamą śpiewającą w rockowym bandzie Przez cały weekend graliśmy z moim zespołem a ruchy poczułam w niedzielę póżnym wieczorem.. Śmialialismy się, że dziecko zastanawia się "co tu tak cicho.." :D Za 2 tyg. mam wizytę i dokładnie badanie połówkowe i poznam płeć dziecka. Po cichutku liczę na chłopca ale jest mi wszystko jedno :) Jak już płeć będzie znana zamierzamy zabrać sie powoli za zakupy :) Pozdrawiam wszystkie czerwcowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Mamusia ktosia ja sie córki spodziewam :) pierwszego mam synka :) A jestem obarczona wysokim ryzykiem na posiadanie płci męskiej juz kiedyś o tym pisałam a tu córeczka. Przypomnę po kropce moj maz ma 3 braci , w tym narazie tylko dwoje dzieci jest nasze i brata meza i oczyw chłopcy :) ponadto w rodzinie meza na 20 kuzynów sa tylko 3 kuzynki, u mnie juz inaczej bo mam siostrę która ma córkę, wszyscy obstawiali ze ja bede mieć chłopca ponownie bo silny gen męski przeważa a tu szok dziewczynka :) in słowy nie wiem kompletnie od czego płeć zalezy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuje się urażona, tylko tak jak wcześniej było pisane - czytajmy się wzajemnie. Bez sensu jest pytanie sto razy o to samo i pisanie o jednym. Ja pytałam o biustonosz do karmienia i nikt nie odp :/ A co do ruchów to ja już wyraźnie wyczuwam kiedy mały śpi, a kiedy harcuje. Mam już 21 tydz to dość mocno czuję ruchy. Cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
nick.......wiek.....region.......ciąża......termin porodu...płeć...imie wera33....33.....malopolska.......2......18.06.....k....n ikola,sara akida2014..27.....lubuskie........1........15,06....k...o liwia zuzaa79...35....lubelskie.......1........21.06 Aliszonn....24......mazowieckie......2........21.06....m. .....Kornel asieńka27.....28...lubelskie....1....06.06....livia albo filip Mamamm........28 ...podkarp. .......1....18.06 tulipka32.......35.....dolnosl......2....12.06.....M..... Jasiek Aniołkowa mam...24....małopo....2.....13.06.....M.....Dominik AleksandraJL....26...pomorskie....1....09.06....- Maria lub Leon Mania1989.....25.....małopolskie.....1....22.06....Marty nka ,Marcel Ladyvader......25......śląsk..........1....15.06....K.. ..Liliana Mamuska Ktosia.....32.....lubuskie.....1....1.2.06.....Tomaszek rockowa mamunia..28..lubelskie...1.... 26.06...Adaś lub Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
rockowa mamunia-witamy serdecznie:) aniołkowa mama-Ja też w 21 tygodniu jestem :) i też czuję wyrazne ruchy. Co tydzien wchodzę na rózne strony i czytam co się zmiania u mojego maluszka w poszczegolnym tygodniu i jak się rozwija. I wyczytałam,że mozna się pobawić z dzieckiem latarką:) przyłozyć latarke do brzuszka i czekaćn a reakcje dziecka, ktore zobaczy przeswity swiatła przez skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettte111
nick.......wiek.....region.......ciąża......termin porodu...płeć...imie wera33....33.....malopolska.......2......18.06.....k....n ikola,sara akida2014..27.....lubuskie........1........15,06....k...o liwia zuzaa79...35....lubelskie.......1........21.06 Aliszonn....24......mazowieckie......2........21.06....m. .....Kornel asieńka27.....28...lubelskie....1....06.06....livia albo filip Mamamm........28 ...podkarp. .......1....18.06 tulipka32.......35.....dolnosl......2....12.06.....M..... Jasiek Aniołkowa mam...24....małopo....2.....13.06.....M.....Dominik AleksandraJL....26...pomorskie....1....09.06....- Maria lub Leon Mania1989.....25.....małopolskie.....1....22.06....Marty nka ,Marcel Ladyvader......25......śląsk..........1....15.06....K.. ..Liliana Mamuska Ktosia.....32.....lubuskie.....1....1.2.06.....Tomaszek rockowa mamunia..28..lubelskie...1.... 26.06...Adaś lub Agatka Anettte111.....31....małopolska....08.06.2015........Maja lub Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Biustonosze do karmienia ha ciekawy temat zawsze mi sie wydawało ze to takie brzydkie luźne i piersi wiszą do kolan. Ja byłam ostatnio w sklepie oglądałam te nosidła okropne :D i kupiłam biustonosz mam 75D miałam problem z rym rozmiarem ale znlazlam okazało sie przy okazji ze jest do karmienia :D kosztował 80zl wiec cena normalna a jest ładny kobiecy na metce widnieje firma alles. Polecam :)dzisiaj mam połówkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa79
rockowa mamunia a skad jestes z lubelskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
Aniołkowa mamo, mi sie ciut pokielbasilo bo zmienilas nika;/ historie nietypowej mamy znalam, co do cyckonoszy to sie nie znam;))) sie bede zastanawiac jak bede karmic piersia;))) Wera33 yyyy to u nas tak samo, same chlopaki ze strony jeszcze nie meza;)) ale juz niedlugo;) hehehe, ponoc dziewczynki robi sie przed owulacja a chlopakow w dzien owulacji lub po;) a jeszcze jedno;)) sprawdzalyscie plec dziecka w kalendarzu chinskim??? mi sie nie zgadza;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
siemka rockowa mamusko;))) yyyyy zabawa latarka??? chyba sprobuje;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka27
Aleksandra ja tez sie denerwowalam jak mi wszyscy gadali o chlopaku... a wczoraj na usg piekna gola dupcia;) takze lepiej olaj madre opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wszyscy mówili ładnie wyglądasz napewno będzie chłopak....ja w sumie też od początku miałam takie przeczucie, że będzie ANTEK....a tu dziewczynka....i też fajnie...tylko imię musimy jeszcze wybrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
mamusia ktosia no i tez chlopaka sie spodziewasz ! silny genotyp meski dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
anette jestem z okolic chrzanowa a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Mamusia ktosia "ponoc dziewczynki robi sie przed owulacja a chlopakow w dzien owulacji lub po" patrzac na historie moich dwoch ciaz, ta hipoteza by sie zgadzala:) nie sprawdzalam w kalendarz chiskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermar
Hej dziewczyny u mnie po badaniu z dzieckiem wszystko ok tylko mam bardzo wysoki puls lekarz kazał mi go codziennie badać bo to może być powód arytmii i bardzo się boje :-( maluszek nie chciał pokazać kim jest :( dziewczyny a jak tam wasze brzuszki urosły troszkę? Bo mi się wydaje ze jakiś taki mały mam jeszcze ten brzuszek :) Wera ja też mam czerwone krostki juz prawie od początku ciąży i lekarz mi powiedział ze to trądzik ciążowy. Jedyne czym mogę to smarować to maść z witaminą A trochę pomaga ale nie dużo takie uroki ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Tradzik ciazowy? takie male krostki na policzkach? Czyli przejdzie z ciaza... Dzieki za odpowiedz. Jakby ktos przyblizyl moja cere pod lupe to wyglada okropnie. A trzeba smarowac witamina A czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Dermar bylas na polowkowym usg? dopisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anettta111 ja z okolic Wadowic. Co do biustonoszy to też spotkałam się z samymi... łagodnie mówiąc - brzydkimi. Lv muszę sprawdzić tą firmę i się wyposażyć w jakiś w miarę ładny. U nas w szpitalu trochę się rzucają, jak się nie ma po porodzie takiego biustonosza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Aniołkowa sprawdzałam na stronie i ceny wyższe niz w sklepie ale polecam naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
nick.......wiek.....region.......ciąża......termin porodu...płeć...imie wera33....33.....malopolska.......2......18.06.....k....n ikola,sara akida2014..27.....lubuskie........1........15,06....k...o liwia zuzaa79...35....lubelskie.......1........21.06 Aliszonn....24......mazowieckie......2........21.06....m. .....Kornel asieńka27.....28...lubelskie....1....06.06....livia albo filip Mamamm........28 ...podkarp. .......1....18.06 tulipka32.......35.....dolnosl......2....12.06.....M..... Jasiek Aniołkowa mam...24....małopo....2.....13.06.....M.....Dominik AleksandraJL....26...pomorskie....1....09.06....- Maria lub Leon Mania1989.....25.....małopolskie.....1....22.06....Marty nka ,Marcel Ladyvader......25......śląsk..........1....15.06....K.. ..Liliana Mamuska Ktosia.....32.....lubuskie.....1....1.2.06.....Tomaszek rockowa mamunia..28..lubelskie...1.... 26.06...Adaś lub Agatka  Anettte111.....31....małopolska....08.06.2015........Maj a lub Wiktoria Kathana..........29....małopolska....10.06.2015.......Nikodem rockowa mnie wyrzuciła z tabelki, ale ja czujna :) może jak ktoś pisze z komputera to da radę ją wyrównać i napisać po kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Hej kochane. Jak samopoczucie? U nas dziś zaczął sie 20 tydzień i wraz z nim jakieś dziwne bóle brzucha od wczoraj. Dzwoniłam już do swojego lekarza, zalecił mi leżenie i no spe. Powiedział że póki nie ma skurczy czy plamienia lub krwawienia nie ma się czym przejmować bo to prawdopodobnie bóle spowodowane rozciąganiem się macicy. Także dziś nosa z łóżka nie wychylam i sobie odpoczywam, taki day off. Biustonosze do karmienia miałam fajne po córci, ale teraz diabeł je ogonem nakrył. Pojęcia nie mam gdzie one są. Trzeba będzie kupić kilka nowych. Na razie chodzę w sportowych biustonoszach bo tak mi najwygodniej a piersi urosły mi o 2 rozmiary więc te sprzed ciąży totalnie nie pasują.. Dziewuszki powiedzcie mi czy któraś z Was zauważyła na brzuchu nadmierne owłosienie? Ja mam mnóstwo małych włosków na brzuchu i śmieje się ze zaczynam wyglądać jak małpa,jednak mój lekarz mówi że po porodzie to włoski znikną. Mój brzuszek już jest spory, ale myśle ze wlasnie taki powinien być w 5 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra też szukam wiadomości tydzień po tygodniu. I o latarce czytałam. Trzeba spróbować takiej zabawy z maluszkiem :) A jeśli chodzi o kalendarz chiński to mi się zgadza, że chłopak. W sumie u męża 3 chłopaków zanim się dziewczynki doczekali. A u mnie chłopak i 3 dziewczynki. Także szanse chyba wyrównane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi niestety też zaczęły się pojawiać pojedyncze włoski. To sprawka hormonów i po porodzie powinny wypaść. Brzuszek tez mam dość spory, choć teściowa ostatnio mówiła, że chuda jestem jak na 5 mies. Mam spory biust i on jakby kamuflował spory brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett ja jestem z okolic Krakowa a Ty? aliszon ja też mam tak z włoskami na brzuchu! Śmiesznie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×