Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość wera33
Aliszon mi tez sie dzisiaj zaczal 20 tydz :) kiedy mialas ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeśli o bole brzucha chodzi to też mam tzn.sama nie wiem jak to dokładnie określić, czasem bole czasem ciągnięcie a czasem kłucie. Też pytałam o to ginekologa ale zbadal mnie i powiedział to samo co Tobie Aliszon, także staram się tym nie stresować. Aliszon jeszcze mam pytanie, nie pamiętam dokladnie czy to Ty pisałaś ale chyba tak :) chodzi mi o poduszkę dla kobiet w ciąży, polecalabys ja? Daje jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 33
Lepsze włoski na brzuchu niż trądzik na twarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
o kurcze, przepraszam koleżankę za wyrzucenie z tabeli :D Brzuszek mam już całkiem spory ale taki chyba typowy dla 19 tygodnia. Przytyłam do tej pory 4 kg, waga startowa 60kg przy 176, boje sie troszkę o to tycie bo apetyt mam wilczy szczególnie wieczorem!! Co do karmienia, ze względu na pracę jaką wykonuję i z osobistych przekonań nie chcę karmić piersią. Może z miesiąc pościągam pokarm i bede karmiła butelką ale potem wracam do pracy i przechodzimy na mm. Nie linczujcie mnie to moja decyzja, rozmawialam z lekarzem i tak postanowiłam. Nie moge doczekac się już wiosny, nowalijek i spacerków w słoneczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa79
rockowa mamunia skad dokladnie jestes i gdzie bedziesz rodzila?Bo ja jestem z zamoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
rockowa-to Twoj wybór, ja nie zamierzam Cię linczować hehe:) co do wiosny to daleko jeszcze, wiele pochmurnych dni przed nami:) Jesli chodzi o biustonosze do karmienia to ja na pewno zamowie je ze strony internetowej, od dwóch lat zamawiam bielizne z jednego sklepu i już oglądałam te do karmienia. Bez problemu mozna kupic już za 39 zł . A wybor duży, nawet sexy niektóre są:D jakość super sprawdzona i rozmiar trafiony z moim rzeczywistym:) Co do owłosienia to ja zauważyłam ale odwrotnie, nogi mi wolniej zarastają nawet:D Dermar -mam nadzieje,że wszystko bedzie dobrze i puls się unormuje, a ten Twoj bobasek to wstydzioch mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
ojj do Zamościa mam kawał drogi bo z drugiej strony Lublina mieszkam. Miejscowość Markuszów :) Ale rodzić zamierzam w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rockowa - nikt Cię tu nie zlinczuje :) chyba że wpadnie znowu jakiś sfrustrowany gość hejter ;) Według mnie to czy kobieta chce karmić piersią czy nie to tylko i wyłącznie jej sprawa. Każdy ma swoje powody i nie musi się nikomu tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Wera33 ostatnią miesiączke miałam 18.09. O poduszce do spania pisała chyba LV, ja pisałam o kole poporodowym do siedzenia. Co do karmienia to tak jak już wcześniej się ten temat przewinął. Kto ile karmi, i czy w ogóle karmi to jego sprawa i wydaje mi się że nawet lekarzowi nic do tego. Nic na silę. Znam mnóstwo przypadków gdzie w szpitalu dziewczyny się zrażały do karmienia, bo personel kładł taki nacisk, wracały do domu i od razu dzieciom mm podawały. Ja uważam że jeśli ktoś nie lubi, nie chce albo nie może to po co się zmuszać do tego. Każda mama wie co najlepsze dla jej dziecka i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
dziewczynki bedzie wszystko ok;)) silne jestesmy;)) a u maluszka puls sie uspokoi;) moze gorszy dzien dzis mial maluszek;))) no mi nie Aniolkowa mama nie zgadza z chinskim;/ no chyba ze w srode okaze sie ze jednak pitka;)))) ja sie nie nastawiam ani na karmienie ani na nie karmienie;) bedzie pokarm to gitara;) jak nie to tez tragedii nie bedzie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka27
aleksandra jaka to stronka internetowa ze stanikami?? u mnie tez na nogach wolniej rosną:) aż sie dziwiłam o co chodzi;p na brzuchu tez mam meszek;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Wróciłam z badan wszystko ok, tylko dziecko pupa jest odwrócone , jesli do 30tc samo sie nie odwróci nie ma szans na poród SN, oczywiście jest mi to na rękę. No i łożysko na przedniej ścianie dlatego te ruchy nie bede przeze mnie tak odczuwane jak przez was. Aha no i potwierdzone , dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna dlaczego mam komentarz ze wiadomosc która chce wysłać uznana jest za spam? co zrobić? bo chciałam tabelke wkleic..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
Lv jeszcze ma troche czasu zeby sie obrocic;)) no chyba ze grzeczna dziewczynka to sie nie obroci i cesarskie ciecie mamusi zaserwuje;))) jej juz sie doczekac nie moge środ;)))asienka to nie spamuj;))) btw nie wiem czemu tak wysyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Ja 7 lutego dowiem się co tam siedzi w brzuszku już nie mogę się doczekać :) Ale szczerze powiedziawszy bardzo często nachodzą mnie myśli jak sobie poradzimy, jak zmieni się nasze szalone życie... Niby jesteśmy już gotowi na to ale przy naszym trybie życia boje się czy dam radę fizycznie wszystko ogarnąć. Nie daje się zwariować i cieszę się z dziecka, szczegolnie jak czuje jego ruchy i mam nadzieję, że bedzie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila1976
asieńka ja też chciałam dopisać się do tabelki a wyskakuje mi taki tekst jak Tobie i nie mogę tego wkleić :( Aliszon to Ty miałaś okres 18.09 i termin na 21. 06? Ja wg usg okres miałam mieć 15.09, a termin wychodzi mi na 22.06 wiec nie czaje o co chodzi? Jak to jest, że termin masz 1 dzień przedemną a z okresu wychodzi, że jesteś 3 dni za mną? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ja mam tak jak Ty - ostatni okres 15.09 a termin na 22.06. Ale te wyliczenia to zależą też chyba od długości cyklu, tak mi się wydaje, chociaż ja się nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Mi tez zmieniło termin na 22.06 !!!:) no wiem ze sporo czasu ale lekarz powiedział ze przez to łożysko może nie przejść i w ogóle mała nie bedzie próbowała :) no nic jestem dobrej myśli. Dobrze sie czujecie dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila1976
Mania no ale ja nigdy nie miałam regularnych cykli czasem było to 50 dni czasem 21 dni, więc ginek wpisał chyba 28 dni czyli standardową długość cyklu. Mania a Ty już znasz płeć dziecka? Która to Twoja ciąża? Jak się czujesz? I skąd jesteś? Może spotkamy się na porodówce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lv ja czuję się ogólnie dobrze, jedynie żylaki mi dokuczają na nogach i nogi bolą a po za tym mam nos przytkany, niedawno przeszłam zapalenie zatok ale to uczucie przytkanego nosa nadal mi towarzyszy :( No i jak w poprzedniej ciązy zaczyna mi dokuczać przepuklina pępkowa, zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z okolic Krakowa i rodzic będę chyba w Krakowie. To moja pierwsza ciąża - prawdopodobnie dziewczynka. W 12t lekarka na prenatalnych stwierdziła, ze chłopiec a mój lekarz w 16t orzekł ze dziewczynka :) także pewności nie mam zwłaszcza, ze ostatnio była zle odwrócona i nic nie było widać. Ale nastawiam się na dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lv Ja się czuje średnio, raz jest lepiej a raz gorzej. Ogólnie cala ciążę przechodzę nie za dobrze. Nigdy nie sądziłam ze mnie tak 'wymeczy'. Czasem jak czytam jak chodzicie na zakupy, oglądacie rzeczy dla dzieci to Wam zazdroszczę bo ja nie mam na to siły. No ale cóż, jeden przechodzi lepiej a inny gorzej. Mam tylko nadzieje, ze w III trym bedzie lepiej, pomimo tego ze będę juz wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Lila to na pewno zależy od długości cyklu i od tego kiedy była owu. U mnie lekarz twierdzi że była wcześniej niż powinna, a cykle miałam w miare regularne bo co 26,27 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Mania ja tez miewam takie dni że nie mam siły córki z przedszkola odebrać i prosze o to teściową. nie chce mi się nic, nawet obiadu zrobić. Takie uroki ciąży, chociaż w pierwszej czułam się wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Ale tu ruch, fajnie :) tylko czytam wszystko i potem już nie pamiętam, co komu odpisać. Też mam dłuższe włosy na brzuchu, na szczęście są białe. A macie tą czarną kreskę? I też czytam wszystko o kolejnych tygodniach, na niektórych stronach to są nawet filmiki, które również z chęcią oglądam. Jeśli chodzi o te poduszki to ja dostałam od kuzynki takiego rogala- podobno dobrze się z nim śpi w ciąży, a potem stosuje się go do karmienia maluszka, jednak nie przekonał mnie gabarytami i oddałam go koleżance. Z tabelki Małopolska rulez :) żeby nie było spamu to chyba musicie dobrze wykropkować, u mnie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Lv super wieści! Najważniejsze, że wszystko ok. Ja dziś spotkałam koleżankę, która ma termin na 25 maja, więc 15 dni przede mną a jej brzuch jest ogromny w porównaniu z moim, śmiałyśmy się jak tak stałyśmy obok. U niej to druga ciąża, więc może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak wykropkować? już zrobiłam jak powiedziałas i dalej ten glupi spam.. odechciewa sie udzielac na forum;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak wykropkować? już zrobiłam jak powiedziałas- nie ma żadnego pustego miejsca i dalej spam. az odechciewa sie udzielac na tym forum.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asieńka27.............28...lubelskie.......1....06.06...livia Anettte111...........31....małopolska.......08.06...maja,wiktoria AleksandraJL.......26...pomorskie....1...09.06....maria, leon Kathana...............29....małopolska.......10.06...nikodem tulipka32.............35.....dolnosl..........2...12.06..jasiek Mamuska Ktosia...32....lubuskie.......1...12.06...tomaszek Aniołkowa mam...24....małopo.........2...13.06...dominik akida2014..............27.....lubuskie......1...15,06...oliwia Ladyvader.............25......śląsk...........1....15.06...liliana wera33..................33...malopolska...2....18.06...nikola,sara Mamamm............28....podkarp. .......1....18.06 zuzaa79...............35....lubelskie.........1.....21.06 Aliszonn..............24....mazowieckie....2....21.06...kornel Mania1989............25...małopolskie....1....22.06....martynka,marcel rockowa mamunia...28..lubelskie.......1.... 26.06...adaś,agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×