Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Moja siostra też mówiła ze teraz przy drugim dziecku ja strasznie bolało obkurczanie macicy, druga siostra natomiast (która urodziła pierwsze dziecko wcale nie narzekała na to. Także coś w tym może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Katowice Asienka wiec rzut beretem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mega bolalo jak macica sie obkurczała po drugim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 33
nick.......wiek.....region.......ciąża......termin porodu...płeć...imie wera33....33.....malopolska.......2......18.06.....k....n ikola,sara akida2014..27.....lubuskie........1........15,06....k...o liwia zuzaa79...35....lubelskie.......1........21.06 Aliszonn....24......mazowieckie......2........21.06....m. .....Kornel asieńka27.....28...lubelskie....1....06.06....livia albo filip Mamamm........28 ...podkarp. .......1....18.06 tulipka32.......35.....dolnosl......2....12.06.....M..... Jasiek Aniołkowa mam...24....małopo....2.....13.06.....M.....Dominik AleksandraJL....26...pomorskie....1....09.06....- Maria lub Leon Mania1989.....25.....małopolskie.....1....22.06....Marty nka ,Marcel Ladyvader......25......śląsk..........1....15.06....K....Liliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Dzięki Wera za dopisanie mnie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
nick.......wiek.....region.......ciąża......termin porodu...płeć...imie wera33....33.....malopolska.......2......18.06.....k....n ikola,sara akida2014..27.....lubuskie........1........15,06....k...o liwia zuzaa79...35....lubelskie.......1........21.06 Aliszonn....24......mazowieckie......2........21.06....m. .....Kornel asieńka27.....28...lubelskie....1....06.06....livia albo filip Mamamm........28 ...podkarp. .......1....18.06 tulipka32.......35.....dolnosl......2....12.06.....M..... Jasiek Aniołkowa mam...24....małopo....2.....13.06.....M.....Dominik AleksandraJL....26...pomorskie....1....09.06....- Maria lub Leon Mania1989.....25.....małopolskie.....1....22.06....Marty nka ,Marcel Ladyvader......25......śląsk..........1....15.06....K.. ..Liliana Mamuska Ktosia.....32.....lubuskie.....1....1.2.06.....Tomaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
tulipka32;)) ten sam termin;)))))akida moze wyswatamy swoje pociechy jak masz miec dziewczynke;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
My już po. Mieszane odczucia mam. Lekarz stwierdził min niedomykalność zastawki. Podobno do 30 tyg powinno już być ok, ale mam zrobić echo za 4 tyg., żeby się upewnić :( reszta ok. Waży 390 g no i będzie chłopak. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
kathana Gratulacje;)) ja tez mam miec chlopaczka;)) cudnieeee jajeczkaaaaa;))) a powiedz bylas na prenatalnych?? czy polowkowych??? wiem ze latwo mi pisac , ale moze na zapas sie nie martw,;) bedzie dobrze!!!! musi byc!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera 33
Mnie tez nastraszyli na prenatl w 13 tyg a potem wszystko okazalo sie w porzadku. Lekarze zazwyczaj nawet b mowia na wyrost niz pocieszaja, i jak powiedzial ze do 30 tyg bedzie ok to znaczy tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
kiedys slyszalam ze lekarze zawsze mowia gorsze prognozy;)) zeby sie pacjent mogl milo zaskoczyc;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
No już lepiej. Serduszko ma dobre parametry poza tą zastawką, ale będę dobrej myśli! No i drogie koleżanki badanie prenatalne między 20 a 24 to tzw. połówkowe :) tego siusiaka to było widać od razu, nawet lekarz nie musiał mówić. Teraz wybieramy imię: Kajtek, Aleksander albo Nikodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Kathana nie zamartwiaj sie będzie ok !!!;) słuchajcie słyszałyście cos o poduszkach w kształcie litery c ? W smyku są, specjalnie nie podaje firmy , bo są tez inni wykonawcy. Ja kupiłam sobie oryginalna , jest rewelacyjna . Jak miałam problemy najpierw w łożyskiem potem z ta nerka do spania na lewym boku, bez boli kręgosłupa nic lepszego nie znalazłam. Teraz nie mogę sie z nią rozstać. Zreszta nie tylko ja z niej korzystam ale mój tez :) polecam bo im większy brzuch tym większa wygoda!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 33
A sa jakieś wynalazki do karmienia piersią pamietam ze wtedy to mi kręgosłup dawał sie we znaki. Aż mi szyja dretwiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 33
Kathana czyli tylko serce oceniają tak? Napisz cos więcej o tym badaniu, ile trwało, czy dostałaś jakieś dokumenty. Robiłaś w jakiejś klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Ja na pewno tym razem zakupię kółko do siedzenia po porodzie. Przy pierwszym porodzie i po szyciu usiadłam dopiero jak wracaliśmy ze szpitala do domu i to tez tak na "półdupku". A te poduszki do spania dla ciężarnych widziałam, później można ją wykorzystać do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Wera badanie miałam na Łubinowej. Powiem Ci, że nie wiem ile trwało. Lekarz sprawdzał głowę, mózgowie, móżdżek, rozstaw oczu, potylicę, ponownie fałd karkowy, nerki, pęcherz moczowy, kręgosłup, podniebienie- czy nie ma roszczepu, bardzo dokladnie serce- połowa badania to było serce. Czy jest aorta, przepływy itd. Łożysko mam na przedniej ścianie, umiejscowione centralnie. Mały jest ułożony głową w dół. Sprawdzał ilość wód płodowych i robił pomiary: potylica, kość ramienia, udowa, obwód główki itd. Na tej podstawie znów wszystko wyliczają. W 4d to głównie zdjęcia robił, mamy film z całego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Wynalazków do karmienia nie znam , ale rozważam kupno fotelu . Kompletnie nie wiem czy sie z tego korzysta ale w wielu pokojach widziałam fotele. Poduszkę napewno mogę polecić , ja miałam problem ze spaniem na lewym boku a poduszka nie pozowała mi sie odwróci na drugi bok albo na brzuch , jest bardzo wygodna, i pózniej to prawda można użyć do karmienia :) narazie służy mi i to bardzo. Mam stres przed moimi prenetalnymi. Wizytę mam środę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam prenatalne 13 lutego i się denerwuję już. Idę na to badanie pierwszy raz. Lekarz robi tylko usg, czy jest tez badanie ginekologiczne? A co do biustonosza to konieczny jest do karmienia... Ja mam dość duży biust i boję się, że po noszeniu takiego stanika mi piersi sflaczeją. A słyszałam, że jak się nosi zwykły to zamykają się kanaliki i nie płynie pokarm. Może mamy, które już to przeszły mogą coś doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Na prenatalnych jest tylko usg , badanie ginekologiczne mam tylko na wizytach kontrolnych w 1 trymestrze nie robiłaś badań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera 33
Kathana i jak ogolne wrazenie duzy dzidzius? zachwycilas sie? placilas za to badanie? a mowili cos o nastepnym w III trymestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 33
Lv nie wszyscy ginekolodzy wysylaja na prenatalne. Ja w 1 ciazy np na zadnym nie bylam a to bylo prawie 4 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Ja mam prenatalne 11 lutego i tez sie bardzo denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Dziwne moja ginekolog od początku trąbiła o prenatalnych , w każdym trymestrze ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prenatalne przeprowadzała ginekolog do której chodziłam, także nie wysyłała mnie na żadne inne badanie. Teraz zmieniałam lekarza i się zastanawiam jak to bedzie bo też mnie nigdzie nie wysłał wiec pewno on bedzie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×