Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyznam sie, mam 26 lat i nigdy sie nie calowalam.

Polecane posty

Gość gość
Pirat masturbuje sie na innym topiku z aseksualna brokeninside:O nabic go na pal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pirat 21:02 co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, mama wrazenie, ze gdybym mieszkala w Pl dawno bym miala chlopaka. Mieszkam w Niemczech i powiem wam, ze niemcy sa dziwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za tym wole mezczyzn ktorzy lubia dominowac, a o takich coraz trudniej w dzisiejszym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich, jak by byl na pewno bym dala szanse i chciala sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich już całujących ;) Osoba mająca wprawę w całowaniu raczej zorientuje się że czyjś pocałunek jest pierwszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze tez byc tak ze sie nie zorientuje, niektorzy maja to we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 39 i też nie. to nie koniec swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś ,,Do wszystkich już całujących oczko.gif Osoba mająca wprawę w całowaniu raczej zorientuje się że czyjś pocałunek jest pierwszy ?'' Tak, ale niekoniecznie uzna to za brak. Pocałunek jest czymś czego jako ludzie uczyliśmy się przez tysiące lat. I te, które poddają się wprawionemu partnerowi i instynktom, nie mając żadnego doświadczenia, po 5 minutach potrafią całować lepiej niż kobiety, które były w wielu związkach i ,,przelizały'' się z dziesiątkami facetów. Pocałunek nie polega na tym żeby wepchnąć jak najgłębiej język i merdać nim jak pies ogonem. ;) A często nawet trzydziestoletnie, niby doświadczone kobiety nie potrafią nic innego, zachowując się jak beznamiętne roboty, które się czegoś tam naoglądały, naczytały i...doświadczyły - pytanie z kim? Jeśli kobieta w pewnym wieku nie potrafi całować to znaczy na ogół, że będzie też kiepska czy śmieszna, teatralna w łóżku z wyłączeniem tych, które jeszcze nie próbowały. Nie masz się czym przejmować IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 lata, jestem facetem i też nigdy się nie całowałem. Jestem trochę nieśmiały, ale bez przesady. Generalnie jestem lubiany, tylko jakoś nigdy nie nadarzyła się odpowiednia okazja. Może wykazuję za mało inicjatywy, a może jestem zbyt wybredny? Czasami jest to dołujące. Nie umiem się wyzbyć wyobrażenia o wielkiej, romantycznej miłości, które w dzisiejszych czasach znacznie utrudnia kontakty z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też tak mam tyle samo lat i nie czuję się wcale stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×