Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaola

proszę o poradę komornik zajął mi konto i wynagrodzenie

Polecane posty

Gość gość
No widzisz, i po co było tak panikować? Ty się faktycznie wykończysz na nerwy. Z tego co tu piszesz, to jesteś jeszcze młoda. Szkoda zdrowia i życia dziewczyno. Powinnaś znaleźć sobie faceta. Dobrego faceta, który zadba o Ciebie i przynajmniej na razie się tobą zaopiekuje. Uwierz mi, tacy faceci istnieją, tylko trzeba rozejrzeć się wkoło siebie. Poza tym, nie przyjmij tego jako złośliwość, ale kobieta potrzebuje mężczyzny z czysto fizycznego punktu widzenia. Jeżeli facet by w tym temacie o Ciebie zadbał to nie byłabyś tak strasznie zestresowana i roztrzęsiona. Przemyśl to. Trzymaj się i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że jeżeli by miała regularnie zapewniony porządny seks, to nie reagowałaby na wszystko tak nerwowo. Orgazm u kobiety czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz weszłam na ten temat. Cieszę się Olu, że udało się wszystko załatwić, w dodatku poszło łatwiej niż się spodziewałam :). Teraz musisz poczekać na pisma (i oczywiście zwrot pieniędzy na konto). Bardzo ważne jest anulowanie zajęcia Twojego rachunku, jeśli to nie nastąpi za kilka miesięcy możesz mieć znowu problem. Przypilnuj tego proszę, to ważne. Wszystko wskazuje na to, że sprawa została załatwiona bardzo pomyślnie dla Ciebie. Będę regularnie zaglądała na ten temat, gdyby pojawił się jeszcze jakiś problem to pisz. Pozdrawiam, cieszę się, że mogłam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola
To dzięki Tobie udało mi się przez to przejść. Gdyby nie ty, to nie wiedziała bym co robić i jak się bronić. Dużo chyba zrobił ten asesor i jego podejście do sprawy. Starał się jak najlepiej wykonać swoją pracę, a przy tym być człowiekiem. Jeszcze raz Ci dziękuję za wszystko. Napiszę gdy tylko czegokolwiek się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola
Dpiero niedawno wróciłam z pracy, więc nie mogłam wcześniej napisać. Dostałam dzisiaj po południu te pieniądze na konto. Cieszę się bo muszę zapłacić za pokój. Nie eosrałam jednak na razie żadnych pism i zastanawiam się czy dzwonić jutro do kancelarii komornika i pytać o te pisma, czy jeszcze się wstrzymać.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest po prostu porozmawiać z komornikiem. Najzwyczajniej w świecie porozumieć się, bo przecież można, jak się tylko chce. Ja bynajmniej tak zrobiłam, Miałam zadłużenie po mężu...duża kwota, nie będę juz pisać jaka. No w każdym razie doszło do zajęcia komorniczego. Zajęła mi pensję ta kancelaria http://www.jkrukkomornik.pl/ ale jakoś po porozumieniu ustatliluśmy raty i termin spłaty i póki co wywiązuję się i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoonka
Spróbuj zasięgnąć porady w firmach które zajmują się oddłużaniem klientów. Opracowują dobre indywidualne programy oddłużające, chronią przed komornikiem i ogólnie dobrze znają się na rzeczy i wiedzą co doradzić. Ja sama kiedyś skorzystałam z takiej usługi w firmie versus24 (http://www.versus24.pl/programy-oddluzeniowe) i zadziałało więc mogę z czystym sumieniem polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam o kancelarii lexperto wiem ,że mają dobrych fachowców i pomagają w tego typu przypadkach. Ważny jest bardzo czas żeby się odwołać od nakazu zapłaty i znieść komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata sowa
O tak zgadzam się czas jest mega ważny w takich sprawach, . Ja miałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym i miałam czas 2 tygodni od chwili doręczenia na wniesienie sprawy do sądu w celu odwołania się od nakazu zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ie dogadala z pracodawca zeby dawal mi pieniadze do reki:)wtedy komornik moglby mnie cmoknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzam aby się zgłosić na poradę z konsultantem prawnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry plan trzeba działać polecam lexperto - jako darmowa konsultacja prawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może będzie się można jeszcze odwołać albo przeanalizować sprawę na tyle aby to już nie miało miejsca. Jednak wydaje mi się ,że konsultacja prawna jest tu wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzam porade prawną w takiej sytuacji. przedstawienie dokumentów i analiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku trzeba się zająć zdjęciem komornika a zadłużenie spłacać bezposrednio do wierzycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys przez swoją głupotę też bylam o włos od takich problemów, myslalam, ze spłace pozyczki, a skonczylo sie długami. udało się jakoś uniknac wiekszych klopotow bo doradzil mi wtedy w takiej kancelarii z Łodzi http://www.jkrukkomornik.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca4
Mam zaufanie do prawników zatrudnionych w ECPU, którzy aktualnie pracują nad tym, żeby mi umorzono długi przez upadłość konsumencką. Odpowiadają na wszystkie pytania, tłumaczą, są dyspozycyjni i nie ukrywają żadnych kosztów. Ich bym polecał. Kancelaria ma swój portal – www.ecpu.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli umowa zlecenie jest podstawowym dochodem dłużnika to komornik niema prawa zająć całości, musi zostawić minimum ustawowe jak przy wynagrodzeniu z umowy o pracę. Pisz skargę na komornika i zgłaszaj przestępstwo przekroczenia uprawnień do prokuratury i żądaj zwrotu.  Załóż też nowe konto w innym banku, komornik rzadko kiedy ponownie wysyła zapytania o konto dłużnika http://komorniczo.slask.pl/jak-czesto-komornik-szuka-konta-konto-poza-ognivo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×