Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość24

męża złapała policja, bo jechał pod wpływem alkoholu

Polecane posty

Gość gość
Miałam odpisać ale gość wyżej mnie wyprzedził. Co to za ojciec narażający zonę i dzieci na głód i biedę bo chciał się napić? Po co drugie dziecko sobie robiłaś nie mając pracy? Wisisz na mężu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
naucz się czytać. Miałam pracę w drugiej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
mąż jest dobrym ojcem i wcale nie pije, nawet piwa wieczorem ot tak dla smaku nie wypije. Już ja prędzej jakieś słabe piwko czy lampkę wina wypiję niż on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie pije a wsiadł do samochody po alkoholu to jest po prostu głupi, a głupi ojciec to tez krzywda dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
no głupi... co na to poradzę? nie sądziłam nigdy, że mąż może podjąć tak głupią decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz szczerze to mi też ciebie szkoda. Bronisz go za wszelką cenę, obojętnie co by nie zrobił będziesz za nim. To nie zawsze jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy obrazek polskiego wiesniaka - zapijaczony bandzior i glupia baba, bez pracy, z bachorami trzymajaca sie tego lumpa za wszelka cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
to nie prawda,że co by nie zrobił to bym była z nim, bo jeśli by mnie zdradził, uderzył czy nawet krzyknął to bym odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyknąć nie może, ale jak jeździ po pijaku i dostaje wyrok za pobicie to jest ok? Przykro mi autorka ale to jest patologia, w normalnych rodzinach takie rzeczy się nie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy p******e:D zostawic meza bo wsiadl po alkoholu za kolko. To nie jest az tak straszne, ale swiadczy o tym, ze wasze malzenstwa sa strasznie niestabilne. Alkoholizm chociazby to choroba, gdyby wasz maz taki problem to zostawilybyscie zamiast pomoc? nie wiem jak u autorki ale skoro maz nie pije na co dzien to moze warto porozmawiac z nim powaznie i dowiedziec dlaczego tak postapil, ja bym na pewno wywlokla pokazala mu zdjecia z wypadkow, walnela porzadna pogadanke i nie pozwolila sie zblizac nawet do samochodu. Do pracy rowerem albo nogami nigdzie bym go nie zawiozla. Ale zeby sotawiac? Nie to zdecydowanie przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saphireeeee
I wtedy mialabys gdzie isc? Nie gadaj glupot. Na Twoim miejscu zastanowilabym sie porzadnie jak pokierowac swoim zyciem, bo jesli nie pojdzie siedziec teraz, to nastepnym razem z pewnoscia. Ten czlowiek jest kryminalista, czy Ci sie to podoba czy nie, a Twoim obowiazkiem jest troszczenie sie o dzieci. Nigdy nie pozwolilabym na to, zeby byly pod jednym dachem z agresywnym alkoholikiem. Tak wiec pomysl gdzie moglabys isc do pracy, z kim zostawic dzieci i ogolnie jak sobie poradzic, bez nieodpowiedzialnego kryminalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest przesada. Taka osoba jest nieodpowiedzialna i nie można mieć do niej zaufania. Ja bym nie mogła być z taką osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moglabys bo nie kochasz swojego mezczyzny. Sluchaj ja mam w rodzinie przypadek szczesliwego malzenstwa, 12 lat po slubie, dziecko i nagle bach! Odpowiedzialny maz i ojciec zaczal naduzywac alkoholu. Mial za soba jazde po pijaku i nie tylko. Gdyby jego zona nie walczyla o niego, nie starala sie go wyleczyc to dzis bylby to pewnie wrak czlowieka. A tak? sa razem, maja drugie dziecko i niedlugo beda swietowac dwudziestolecie. tamten okres wspominaja niechetnie aczkolwiek on mowi ze gdyby nie ona to nigdy by sie nie wyleczyl. A ty bys pewnie go zostawila i rozbila rodzine bo tak jest najlatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saphireeeee
A ty bys pewnie go zostawila i rozbila rodzine bo tak jest najlatwiej Decyzje o rozbiciu rodziny podjal ON regularnie zagladajac do kieliszka. NIektore kobiety, choc dobre i pomocne, sa po prostu glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale ten zakapior, który wsiadł za kółko po pijaku najpewniej nie pójdzie siedzieć. Jak juz zostało to wyżej udowodnione jest w Polsce przyzwolenie na takie praktyki: jakieś głupie pogadanki jak to kuzyn i ciotka świetnie jeżdżą po winku a szwagier po wódce, a tak w ogóle to przecież po jednym piwie, każdy jest trzezwiutki! Naprawdę nie zdążyło się wam wypić sporo i czuć się dobrze, a innym razem być na fazie po jednym piwie? Do tego każdy ma znajomości w prokuraturze, bo sąsiadka tam sprząta i wypłacze złagodzenie kary, bo to przecież dobry człowiek i ojciec dzieci i w ogóle ósmy cud świata. Jeszcze przyjdzie ta niedojda zona i zacznie jeczec, zeby żywiciela rodziny nie zamykali w pierdlu, bo ona do pracy nie pójdzie, nie może, nie da rady, po prostu jest to niemożliwe, bo autobusy, pociągi, bo rencistki na wsi, bo opiekunki...może autorko zgłoś się od razu do domu samotnej matki, bo chyba jesteś trzecim dzieckiem swojego męża i sama nie potrafisz zadbać o siebie ani o własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ukochana osobe sie walczy, a nie zostawia. Alkoholu nie naduzywa sie bez powodu, problemy sie rozwiazuje a nie zostawia ukochana osobe sama z tym. Jak kiedys bedziesz kochala kogos a on ciebie to moze zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym rozbiła? To ze jednej parze na 1000 się udało, gratulacje ale ja zadatków na męczennicę nie mam. Jeżeli Ty masz to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo szczesliwe musza byc dzieci w rodzinie, gdzie tatus chleje a mamusia go z bagna wyciaga. Tylko dla dziecka nie ma czasu, milosci i cierpliwosci. DNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saphireeeee
Ja juz kocham :) Powiedziec Ci cos jeszcze? Moj maz tez mnie kocha i to na tyle, zeby wiedziec , ze rodzina jest najwazniejsza, nie kieliszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Ci autorko odpowiem, maz nie pojdzie do wiezienia dostaniecie grzywne straci prawko i bedzie musial zrobic nowe albo oddadza po pol roku ..jak mi... zabrali mi po sylwestrze,bylam pewna ze moge jechac bo wypilam tylko 4piwa a po pulnocy nic..maz sie spoznil na pociag a rano mial samolot..pojechalam stalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam nie wiem jak moglam napisac ,,polnocy,,mialo byc;) glowa do gory autorko,pilnuj meza i bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
ale macie temat:) Mój mąż nie jest alkoholikiem ani żadnym zakapiorem:D pewnie jakbyście go poznały to byście były w szoku, bo to kulturalny i ogólnie inteligentny. Nie wiem co mu do głowy strzeliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo kulturalny tylko ludzi bije. Inteligentny taki tylko po pijaku samochod prowadzi. Najmadrzejszy we wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
oddadzą mu po pół roku? Jeśli tak to byłoby dobrze, bo jesli miałby robić drugie to chyba bym mu nie pozwoliła przez rok minimum. I w sumie to zastosuję tą karę co gośc podpowiedział i nigdzie go wozić nie będę, rower jest także od teraz to jego jedyny transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
mąż nie bije ludzi, to był jedyny i wyjątkowy przypadek. Zresztą ja akurat tamto pobicie rozumiem i popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez popieram aby takie smieci jak ten opisany tu fiutek siedzialy w kiciu. I popieram jak takiemu pijusowi ktos tez po pijaku bachora rozjedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ograniczyla seks na pare miesiecy za cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam autorko? kominujecie dalej zeby mezulek uniknal odpowiedzialnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×