Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość24

męża złapała policja, bo jechał pod wpływem alkoholu

Polecane posty

Gość gość
hgg,ty jakaś dziwna jesteś.gdyby ktoś zgwałcił moje dziecko to s/k/u/r/w/y/sy/n/a/ bym oskalpowała.I zamknij się już kretynko! W Holandia można wypić dwa piwa i wsiąść za kierownicę.Mąż autorki nie pójdzie siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaktus ty chyba sama jesteś "niedowartościowaną frustratką" bo przy każdej możliwej okazji używasz tego sformułowania więc chyba jest coś na rzeczy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
jak już pisałam, ja potępiam to co on zrobił, ale przecież go nie zabije z tego powodu. I wiem, że przez pijanych kierowców giną niewinni ludzie, mąż jednak więcej tego nie zrobi, ma nauczkę do końca życia. Poza tym nie ma już prawa jazdy, więc o wsiadaniu za kierownicę mowy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pójdzie siedzieć czy nie, zadecyduje sąd, a nie Ty. Z ciekawości zapytałam znajomej prawniczki co by zrobiła i powiedziała że zdecydowanie by wnioskowała o odwieszenie warunku i areszt. Gwałciciela spotkałaby zasłużona kara- w więzieniu- gwałciciele mają tam moc atrakcji zapewnione od rana do nocy i w nocy. Popierać samosąd? Nigdy w życiu. Zabójstwo zawsze jest zabójstwem i tak jest traktowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby ktos w tak biestialski sposob skrzywdzil moje dziecko to tez bym zabila chyba z tej zlosci i bezradnosci. To jest taka rozpacz, ze czlowiek nie panuje nad soba. Poza tym to ja bym i tak zabila wszystkich pedofilow, kara smierci dla takich i to smierci w meczarniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ten facet co go pobił Twój maz anioł zgwałcił Wam córke ???? nie porownuj swojego meza pijaka i przestepcy do kogos kto zabił pedofila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ktory zabil ciezarna kobiete tez nie mial juz prawa jazdy a kobieta i dziecko nie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ku***rwa jak fraj**ra nie wsadza to ja nie wiem nie ma sprawiedliwosci ludzie w Polsce ida siedziec za to ze kradna batonika a patologia z wyrokiem sobie autem jezdzi po pijaku ... a jego szanowna małzonka szuka poklasku na forum i pocieszenia to forum schodzi na psy przez takie jak ty autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
oczywiście, że nikt nie zgwałcił nam dziecka, co za kretyński pomysł w ogóle? To nie jest twoja sprawa za co mąż pobił, ale jakbyś była domyślna to wiedziałabyś w czyjej obronie stanął. Niech wam będzie,że mój mąż to przestępca, naprawdę to mnie nie obchodzi co wy myślicie. Dla mnie najważniejsze jest by mąż nie psozedł siedzieć, a do samochodu na pewno nie wsiądzie już jako kierowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po Ch**j sie tu zalisz myslałas ze poklask znajdziesz pocieszenie ?? jeszcze ublizasz ludziom w obronie tego...... do tego ublizasz komus komu taka sama zwyrodniała patologia jak Twoj maz zabiła brata . zal mi Twoich dzieci bo maja ojca pijaka i załosna , bezradna zyciowo matke . Oby to sie nie skonczylo tak ze kiedys po piwku wezmie Twoje dzieci na przejazdzke w jedna strone - strone swiatła .. a moj maz nie raz jak bylismy młodsi stawał w mojej obronie i pewnie nie tylko moj maz ale wielu tutaj kobiet i nie przypominam sobie zeby kiedys wyrok dostał, reszte sobie dopowiedz o czym to swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krupski wracaj do lekcji jutro poniedziałek i nie pyskuj starszym rozsadnym obietom jak hgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
nikomu nie ubliżyłam. Napisałam prawdę i to co myślę tej, która straciła brata. Wy jakoś możecie swobodnie pisać co myslicie na temat mojej rodziny, a ja nie mogę napisać jakiejś babie, że uważam, iż jest wrednym i złym człowiekiem? Owszem jest i żadna strata bliskiej osoby nie usprawiedliwia bycia takimwrednym, ja jej brata nie zabiłam, mój mąż także. Równie dobrze mogę napisać, że moja ciocię zabiła taka wredna osoba, bo też zginęła w wypadku samochodowym przez kobietę, która była trzeźwa, ale nie potrafiła jeździć. I jeszcze się tłumaczyła, że miała ciężki dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hgg tak się przejęła tematem,że nawet poleciała do prawniczki:D to,ze ona wniosłaby o uchylenie wyroku to jeszcze nie znaczy,że sąd by na takie coś poszedł tumanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że nie wiadomo. Ale wiadomo że prokurator może wnosić o areszt, a sąd musi to rozważyć. I wydać może wyrok po swojemu. Zapytałam jej z ciekawości, zwykłej ludzkiej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zwyczaju sie udzielac w takich tematach ale ten jest kontrowersyjny. no słuchaj czego sie spodziewałas jak napisałas na forum o tym ? tyle sie mowi o jezdzie pod wpływem dzis ... Twoj maz jest nieodpowiedzialny pomijam juz wyrok no kazdemu w zyciu sie moze wszystko wydarzyc ale tutaj sam na własne zyczenie sobie problemów narobił. no musisz sie wziac w garsc teraz bo ciezko bedziesz miała jak mu zawiasy odwiesza i pojdzie ( jesli pojdzie ) siedziec . zamiast sie na forum wykłocac o to kto ma racje a kto nie siadz i pomysl co teraz . ale zycze Ci zeby dostał szanse i zeby ja dobrze wykorzystał a Ty go piluj lepiej poprostu i uswiadom go ze i ty i dzieci jestescie od niego zalezni wiec musi dorosnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko a co bys zrobila gdyby taki z 0.8 promila trzasnal twoje roczne dziecko? Rowniez tak zarliwie bronilabys kierowcy? Niestety pewnie mezusiowi tylko prawko zabiora, bo polskie prawo jest zwyczajnie chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojdzie do wiezienia nie martw sie autorko. Moj znajomy mial wyrok za rozboj, i tez w czasie wyroku zabrano mu prawko. Nie wiem czy nawet dostal wyrok w zawieszeniu na pewno natomiast dostal grzywne w wysokosci 3tysiecy i nakaz uczeszczania na terapie. W dodatku po roku oddali mu prawo jazdy. Takze spokojnie nie ma co przezywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
ale ja go nie bronię, bo tak samo potępiam to co zrobił. Jest więc sansa, że męzowi oddadzą prawko po np. roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, ze jest szansa. Jak macie znajomosci w prokuraturze to w ogole sie nie martw. ja mam prokuratora w rodzinie i moj kuzyn za drugim razem zostal zlapany i powinni mu juz prawo jazdy zabrac a dostal je po 8msiesiacach:D oczywiscie wszystko dzieki ciotce ktora jest prokuratorem okregowym. a drugi kuzyn jezdzi juz 5 rok bez prawa jazdy i zatrzymywali go kilka razy i nic mu nie zrobili. Wszystko da sie zalatwic takze autorko trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 17 : 03 kolejna j****a patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gosc z 17:03 moge byc dla ciebie patologia, mam to w d***e:D ja po alkoholu nie jezdze, bo jestem zbyt tchorzliwa i balabym sie konsekwencji i calej procedury mimo, iz wiem ze prawka bym nie stracila dzieki znajomosciom wlasnie. Prawda jest taka, ze jak ktos umie jezdzic to moze jechac nawet po piwie o ile jedno piwo nie robi z niego pijanego bo i takie przypadki znam. moj kuzyn potrafi jechac****iwo pic w trakcie i jezdzi naprawde dobrze a z kolei siostra moja chocby nie wiem jak trzezwa byla jest beznadziejnym kierowca i stwarza wieksze zagrozenie niz kuzyn z puszka piwa za kierownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to znaczy, że mają prawo do tego żeby jeździć i chlać? To jest chore i tylko jednej głupiej sekundy potrzeba żeby stało się coś czego potem może ktoś z twojej rodziny żałować. Jeszcze do tego że są pewnymi siebie cwaniaczkami bo ciocia załatwi. Tylko pamiętaj, że sumienia nikt mu nie zabierze. Aha i zapytaj się teraz tego typa co zabił tą ciężarna czy nie żałuję i czy zrobiłby to jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jal ci kuzyn po piwku rozjedzie dziecko/meza/matke/ojca to moze troche zmienisz myslenie. Ten z kamienia pomorskiego tez podobno nyl bardzo dobrym kierowca. Tez ktory zabil babke w ciazy i jej meza tez pewnie dobrze jezdzil. Wszak wczesniej nikogo nie zabil. Moze gdyby nie dostal zawiasow a normalna odsiadke ta rofzina teraz by zyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
predzej bym sie obawaiala ze siostra mi dziecko rozjedzie niz kuzyn. A ten co zabil ciezarna nie byl widocznie dobrym kierowca albo byl za bardzo pijany, moi kuzyni nie jezdza jak sa pijani, ale po piwie czy dwoch to nikt nie jest pijany przeciez:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat obnazyl jedno - wielka patologie w spoleczenstwie i zgode na picie i jazde. To jest przerazajace. Nie mieszkam w Polsce, pijani kierowcy sa bardzo surowo karani, niezaleznie czy maja ciocie czy kochanke w prokuraturze. Jednak Polsce jeszcze duuuuuzo brakuje do cywilizowanych krajow i odpowiedzialnego spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze kuzyni stuknal sie kiedy e leb porzadnie i rozum im wroci zanim kogos zmasakruja. Dzisiaj jedno piwko jutro dwa a za roczek butelka wodki. Ja bym lapy obcinala kazdemu kto wsiada po alku za kolko, niestety to nie zalezy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od zmarlego brata. Juz sama twoja wypowiedz o mnie i moim bratu swiadczy o tym jakim jestes czlowiekiem, zdegenerowanym i chamskim, nie bede sie z toba wdawac w pyskowke bo to uraga mojej godnosci. Dla mnie jestescie Patologia przez duze P. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK mozesz miec 0.8 promila wiec nie ma co panikowac, po dwoch piwkach mozna spokojnie jechac. Butelka wodki i prowadzenie auta? Nie, no to juz lekka przesada, ale dwa piwka, dwie lampki wina czy drink? Bez przesady, wiekszosc ludzi po takich dawkach alkoholu maja trzezwy umysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wsadzą go do więzienia, to za małe przewinienie, aby od razu odwieszali mu wyrok. . A prywatnie to ja bym się z takim facetem rozstała, nawet jakbym miała głodować razem z dziećmi. Co to za ojciec, jaki to przykład? Wyrok za pobicie i odebrane prawo jazdy za jazdę pod wpływem. Co to za gówniany mąż za przeproszeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam za granica i jezdze po alkoholu bo wolno. Trtzeba rozroznic bycie pijanym od wypicia dla smaku piwa czy wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×