Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość24

męża złapała policja, bo jechał pod wpływem alkoholu

Polecane posty

Gość gość
w anglii możesz mieć do 0,8 promila wiec juz hgg sie uspokoj. Jakby w Polsce zlapali kogos kto mial np. 0.6 to bys sie darla, ze przestepca a w anglii pewnie bys sama pila tyle ile mozna. Ot taka hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze pojdzie siedziec.jezeli ma sie wyrok w zawiasach to nie wazne jakie przestepstwo pozniej popelnisz to wyrok sie odwiesza i idziesz do wiezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzona patologia...tak autorko ,jestescie rodzina patologiczna. Nie wierze ze w przypadku pobicia stanal w twojej obronioe,tak sobie tlumacz, pewnie zakapior jaki i tyle. Przez takiego drania stracilam brata, ktorego zabil wlasnie pijany kierowca, jak wracal z pracy,osierocil troje dzieci. Mam tylko nadzieje ze trafi za kraty na dlugie lata. Tego wam zycze, tobie za to ze go bronisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech idzie siediec,jednego debila mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
mój mąż zakapior? wiesz, straciłaś brata to może z tej tragedii tak bredzisz. Tak, stanął w mojej obronie, odbyła się rozprawa, w której ja byłam pokrzywdzoną i tylko dlatego mąż dostał zawiasy, że odbyło to się w mojej obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to musiał twój mężulek ładnie komuś w/pier/dolic ze dostał zawiasy. Wiadomo obrona własna to obrona własna ale mysle ze tutaj gościu na bank wylądował w szpitalu ze twój męzulo dostał dwa lata. Wiem cos na ten temat bo były maz mojej matki to taki gagatek był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni go zamknac bez zadnego kontaktu z rodzina,i w ramach resojalizacji niech idzie do hospicjum jako wolontarisz i zobaczy jake jes kruche zycie czlowieka.moze odechce mu sie pic i jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadaj sobie co chcesz i tak to pomnie splywa,pani pokrzywdzona...pokrzywdzone to sa dzieci mojego brata i jego zona bo stracili najblizsza osobe, a ciebie to mi jakos nie szkoda...ale czego sie po wiesniakach spodziewac, tylko woda,rozroby i bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15.38- właśnie to miałam napisać, jeśli w obronie własnej ktoś dostaje zawiasy znaczy że dokonał małej masakry niemalże ;/ Bije, jezdzi po pijaku... czemu sąd ma się nad kimś takim litować? Tylko dzieci szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
tak pobił mocno drugą osobę, ale zrobił dobrze, szkoda, że nie zabił byloy jednego zwyrodnialca mniej. I wyobraź sobie, że pobity teraz siedzi w więzieniu. Możecie sobie pisc co chcecie, ale mąż chyba jednak do więzienia nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
a ja myślę miastowa paniusiu, ze bez powodu to brat nie zginął. Widocznie zasłużyłaś sobie na taką tragedie, bo jesteś wrednym i złym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szkoda, że nie zabił " - wiesz, nawet Ciebie mi nie szkoda w tej sytuacji, tylko dzieci. Zastanawiające że zawsze cos się wam przydarza, akurat Ciebie chcą bić, akurat Twój mąż tłucze kogoś innego, Twój siada po pijaku za kierownicę. I bronicie się nawzajem. Przecież to na kilometr śmierdzi poważnym problemem w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle jest teraz wypadkow przez pijakow,trabia na okraglo "pijesz nie jedz"a niektorzy dalej swoje,dopiero jak tragedia sie stanie to jest placz bo "on/ona nie chcial/chciala"ale tak to jest jak sie ma sito zmiast mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
no szkoda, że nie zabił. uważam, że zboczeńców i zwyrodnialców powinno się eliminować ze społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgg "kaktus, a niby czemu ktokolwiek w Polsce czy zagranicą miałby być życzliwy wobec osoby, która jest po prostu niebezpieczna? A gdyby po pijaku wjechał w Twoje dziecko albo Ciebie? Albo w Twojego męża i zostałabyś samotną matką? Przykłady można mnożyć. Nie powinno się mieć śladu współczucia dla jeżdzących po pijaku. Statystycznie, ten co raz wsiądzie, wsiada też kolejny " Hgg ale czy ona prosi o ocenę czynu? Oczywiście, że sam czyn jest patologiczny i zły, ale po co jej wciskać głupoty niezgodne z prawdą, żeby nastraszyć itd., po co wyzywać ją od niedorajd itd.? Czy to nie są wycieczki osobiste i zwyczajny brak kultury, chamstwo? ALe tacy są właśnie Polacy... Oceń czyn, a nie człowieka, powiedz jak może być, i tyle. SKąd ta nienawiść i jad wylany na nią? To jej sprawa z kim dzieli dach. Nie nam to osądzać i autorka chyba o to nie prosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, za to co napisalas dziewczynie, ktorej pijak zabil brata normalnie strzelilabym Cie w ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz rację, podobnie jak pijanych kierowców- natychmiastowa eliminacja ze społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a jakby bylo odwrotnie,maz sasiadki jechal i zabilby np.twojego meza.i co bys tk spokojnie powiedziala dzieciom ze tatus nie zyje bo sasiad MUSIAL wypic i wsiasc do smochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni go zastrzelić na miejscu żeby oszczędzić czasu i pieniędzy podatników na takiego durnia,jeeezu!!!czy Wy telewizji nie oglądacie?nie wiecie jak się to może skończyć?całkiem niedawno zginęła kobieta w ciąży przez takiego degenerata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tylko tlumaczenia ze nikogo nie zabil.dzisiaj moze i nie,ale za miesiac znowu spotka sie z szefem,znowu bedzie MUSIAL wypic i znowu wsiadzie za kierownice po pijaku i wtedy ktos moze przez niego stracic zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy atakujecie ją,ale czy wy nie macie nikogo na świecie? sami jesteście? napewno nie, to skąd wiecie ,że waszym bliskim się to nie przytrafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze mu tak powinni go zamknac jest potencjalnym morderca jak kazdy kto pod wpływem alkoholu siada za kierownica !!!!! a myslałas ze tu na forum znajdziesz wsparcie ?? jak Ty go mozesz bronic jeszcze :/ zal tylko dzieci bo jak widac oboje maja rodziców głupich jak but i nieodpowiedzialnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
kaktuss dziękuję za jeden z nielicznych rozsądnych postów. Właśnie mi nie chodzi o ocenianie czynów, bo w życiu bywa różnie, przecież nawet one nie wiedzą dlaczego mąż i kogo pobił, a już dopisują sobie jakieś śmieszne scenariusze. Znam mężczyznę, który zabił człowieka, pewnie zaraz podniesiecie wrzask, że morderca, zły i do piachu z nim. A on zabił 20 lat temu człowieka, który zgwałcił jego czteroletnią córkę. I co? teraz już brzmi to całkiem inaczej prawda? Nie ma co oceniać ludzi i ich czynów dopóki się nie zna okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mieszkam na wsi i jezeli chcialo sie isc na impreze to pierwsze co to szukalo sie transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość24 - nie zwracaj na to uwagi, to banda niedowartościowanych frustratów jak na każdym forum. Siedzieć nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pier/dol autorko. Twój maz nie dostałby zawiadomić gdyby działał w obronie koniecznej. Obrona konieczna tj odpieranie ataku a nie pobicie kogoś. Skoro dostał zawiasy widocznie według sadu przekroczl uprawnienia obrony własnej. A co do jazdy po pijaku twojego męzula to sie nie martw. Jako jedyny żywiciel rodziny ma szanse na kolejne zawiasy. No i oczywiście zabiorą mu prawko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie gowno obchodzi za co twoj maz ma zawiasy.w naszym kraju to za kradziez batonika mozna pojsc siedziec.tylko wkurza mnie to ze usiadl za kierownice po alkocholu.przez takich debila jak twoj maz zginol maz mojej przyjaciolki a moj maz ledwo uszedl z zyciem.wiec nie pitolze nikt tu nie ma wspolczucia dla twojego meza bo takimi osobami powinno sie gardzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×