Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość24

męża złapała policja, bo jechał pod wpływem alkoholu

Polecane posty

Gość gość
Racja, w dodatku nie wiem jak można tolerować patologie jaką jest jeżdżenie pod wpływem alkoholu? Tylko, że moim zdaniem tylko ludzie bez wyobraźni, ludzie których nie spotkała taka tragedia lub ludzie którzy sami pochodzą z patologii tolerują takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta racja to było do gościa z 17:49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka 17:39!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro za granica moge to jezdze, w PL nie jezdze bo inne prawo jest. Ja nie wiem ale jakos tu gdzie mieszkam mozesz jechac po piwie i nie slyszy sie tak czesto o tym, ze pijany kierowca kogos zabil, a w Pl to co chwila slychac takie kwiatki. To wychodzi na to, ze polacy sa do d**y kierowcami nie majacymi umiaru w piciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polska to kraj alkoholików i bezmózgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tego kogoś kto napisał, że dziewczynie której brat zginął to się należało bo jest wredna... to brak mi słów poprostu. Jesteś chora psychicznie i wybierz się na leczenie i to jak najszybciej bo nie wiem co siedzi w Twojej głowie. Pamiętaj, że zło które komuś życzysz lubi się przypałetać do nadawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
pani od tego brata obraziła mnie, wypowiedziała się chamsko i prostacko, oczywiście nie miałam zamiaru nic złego jej pisać i w pierwszym poście zaznaczyłam, że pewnie ta tragedia tak na nią wpłyneła. A ona dalej mnie obrażała, wyzywała od wieśniaków to sorry, ale jaki to człowiek? Tragedia tragedią, ale jej prostactwo mnie wkurzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzieć nie pójdzie co innego jak by miał wyrok za jazdę po pijaku to teoretycznie mógł by już pójść ale tak to mu to nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy tylko nadzieje, ze jak kogos rozjedzie po pijaku to bedzie to jego wlasny bachor a nie niewinna osoba. Tego zycze autorce z calego serca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem dlaczego
napadlyscie na utorke i zyczycie jej jak najgorzej. Przeciez to nie ona prowadzila po alkoholu. Co ona ma zrobic? Ma dwojke dzieci w tym jedno male i nie pracuje. Malo tego nie ma szans na prace. Mi jej szkoda. Wasze rady zeby zostawila meza sa debilne. Jak ona nie ma porzadnego zawodu to sie nie utrzyma za najnizsza krajowa z dwojka dzieci. A wy po niej jedziecie jak po burej suce przeciez ona za meza nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedziemy po niej ponieważ było moim zdaniem kilka wyjść z tej sytuacji zamiast jeżdżenia po alko. Jedziemy po niej bo jest arogancka i myśli, że szefunio jej męża będzie za niego świecił oczami. Plus nie tylko jedziemy po niej ale też wspolczujemy i radzimy rozstanie dla jej dobra i nie pierdziel ze nie ma wyjścia bo jest jeszcze rodzina do której można zgłosić się o pomoc, chyba nie jest sama na tym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sad moze zarządzić wykonanie zawieszonej uprzednio kary, po skazaniu męża za jazdę po alkoholu. Może, nie musi, powinien to zrobić bo Twój mąż jest potencjalnym mordercą. Poza tym nie dostaje się dwóch lat za przekroczenie obrony koniecznej przy pobiciu, zresztą pobicie w prawie karnym jest wtedy gdy co najmniej dwóch bije jednego art. 158 k.k., więc nie wciskaj kitu o odważnym mężu broniącym żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem dlaczego
ja np. jestem sama na tym swiecie, co w tym dziwnego? nie kazdy ma rodzine. Poza tym dlaczego obwiniasz ja za to ze jej maz jechal po alkoholu? przeciez jej tam nie bylo wiec jak niby mogla temu zapobiec? maz idiota sam podjal tak glupia decyzje. Oczywiscie moglaby go za kare zostawic ale to nie ma najmniejszego sensu jesli on utrzymuje cala rodzine. Jakie madre rady jej tu dawano? ja widzialam jakies glupie porady o tym ze jakas babka ma jej pilnowac dwojke dzieci za pol darmo. Teraz na wsi nie ma az takiej biedy i nikt by sie czegos takiego nie podjal. Mieszkalam na wsi 20 lat i moge cie zapewnic ze chetnych do pilnowania cudzych dzieci jest niewielu. Tak sobie mysle czy ja bym mojego meza zostawila w takiej sytuacji i nie wiem. No ale moj maz jak wypije to nawet na ddrugi dzien sie do samochodu nie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
szef męża powiedział, że oczywiście pomoże i na pewno mąż do więzienia nie trafi:) Bardzo się cieszę, że w razie czego jego ojciec nam pomoże. W ogóle to szef męża się śmiał z naszego zdenerwowania, powiedział, ze zobaczy co się da zrobić, może nawet oddadzą mężowi prawo jazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dobrze że to napisałaś, a teraz czekajcie na wezwanie z prokuratury, oczywiscie nie tej w Waszym rejonie bo przecież śledztwo będzie ich postępowania dotyczyć. Dobrze, że tak glupia jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
będę czekać z niecierpliwością:) a tak z ciekawości to czy ja gdzies pisałam o tym, że popełnimy jakieś przestępstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze ktoś was po ip. Nakryje i to zgłosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pisałaś. Cieszenie się publicznie na forum że tatuś szefa wam załatwi bo jest kimś ważnym to jest właśnie to pisanie:) widać, że ze wsi jesteś i myślenie nie jest twoją mocną stroną bo ktoś was może po ip kompa zgłosić właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc24= Boże, ale jestes naiwna| oddadza mu prawkoo hahaha a szef to juz totalny debil, a za taką akcję i on może męża wywalić z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
ale co zgłosi? że mąż rozmawiał z szefem, bo potrzebował prawnej porady? A nie wiedziałam, że to karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
a czy ja napisałam załatwi?Pisałam, że pomoże czyli dowie się co mężowi grozi, do więzienia powiedział, że mąż nie pójdzie, bo właśnie takie mamy prawo, więc nie trzeba tego załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może on niech się na adwokata przebranzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci min pisalam wczesniej ze maz nie pojdzie do wiezienia, prawka nie dostanie i zaden prokurator tu nie pomoze. co najwyzej zabiora mu na czas okreslony np. rok czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pisał autorki, że szef na ojca prokuratora, który sprawy wycisza?Głupia jesteś czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie kafeteryjne
mamuski sie nie znaja:O udaja specjalistki od prawa siedzac na tylkach w domu i latajac ze sciera badz odkurzaczem. Wielkie znawczynie, ktore chcialy dowalic autorce. Niestety leniwe pasozyty wg. polskich przepisow on siedziec nie pojdzie chocbyscie nie wiem jak tutaj autorke wyzywaly (w sumie tez nie rozumiem obwiniania ja o ta sytuacje, moze wasi mezowie nie maja mozgu i nie podejmuja samodzielnych decyzji, ale ogolnie to mezczyzna tez czlowiek i sam moze zadecydowac o tym czy zrobi glupstwo czy nie). I nie straszcie jej prokuratura bo pewnie polowa z was prokuratora to w telewizji co najwyzej widziala, ale rzna wielkie znawczynie:O Autorko nie boj sie nikt na ciebie nie doniesie bo nikt powaznie kafeteri nie potraktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
a może żaden ojciec, szef, a nawet mąż nie istnieje. Głupia jesteś czy udajesz? A tak poza tym to mi wiszą wasze głupie groźby:) I tak wiem, że żadna z was ani nie doniesie na mnie ani nawet o tym nie pomyśli na poważnie o tym. Mnie nie zastraszycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
ja się nie boję, wiem, że one tak tu co drugi temat straszą. Mnie to nie obchodzi, ja nie mam sobie nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wpisow nie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to niezla cwaniara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty zdziwiłabyś się. Pojdzie, albo i nie. Prawo nie stanowi, że nie pójdzie, wszystko zależy od interpretacji sędziego i upartości prokuratora, który może złożyć zażalenie na odmowę zarządzenia kary. Taki wniosek może złożyć kurator, jeśli go ma, albo sąd z urzędu po uzyskaniu informacji o prawomocnym skazaniu. Nikt tu autorki nie straszy. Ciekawa jestem kim Ty jestes, skoro my wszystkie to kury domowe. Poczytaj różne tematy, są tu radczynie, adwokaci a i ze dwóch sędziów się trafiło sądząc po wpisach. Ale tego już domorosłe prawniczki nie rozróżniają, bo przecież prawo znają z forum prawnego gdzie są sami specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×