Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie pewna ..

Polecane posty

Gość gość

Witajcie , mam na imię Ania. Jesteśmy z mężem 2 lata po ślubie , mamy prawie roczną córeczkę. Ale od pewnego czasu widzę w jego zachowaniu niepokojące rzeczy . Zaczęło się to około 2 tygodni temu , gdy coś mi mówiło sprawdź mu sms'a , którego dostał w danym momęcie wiem , że nie powinnam ale musiałam . I przeczytałam : Myślałam , że wypali nam to piwko , ale przez twoją żonkę nie wyszło :(..." Jak to przeczytałam nie mogłam w to uwierzyć , następnego dnia gdy szłam do pracy , przeszłam się drogą koło jego pracy i zobaczyłam jak on czeka na nią na przystanku , a na przywitanie przytulili się , może nie robiłabym afery gdyby mnie nie okłamywał , że jej nie zna , potem , że to tylko koleżanka . Założył blokadę na telefon , nie pozwala godotykać bo to jego prywatna rzecz..Był chory leżał w domu przez tydzien dzwoniła do niego bo się o niego "martwiła" . Usunąl przy mnie numer do niej bo się "czepiałam" a przy naszej kłótni nagle dzwoni ona , to odrazu odrzucił myśląc , że nie widziałam .. Każda rozmowa na jej temat kończy się kłutnią, jego krzykami bo to tylko koleżanka ... A on do mnie zrobił się obojętny , ma wszystko gdzieś , naszą córką zajmie się raz na jakiś czas bo jest zbyt zmęczony. Nie wiem co mam robić .. Czy on mnie zdradza , lub może zamierza, albo ja już przez jego zachowanie wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×