Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMLM

MLM model biznesu przyszłości ?

Polecane posty

Ja w tym sensu nie widzę. No ale każdy postrzega MLM na swój sposób. Do takich ludzi fakty nie przemawiają, a jedynie opinie innych ludzi którzy w żadnym MLMie nie byli. Ja jestem w MLMie i zarabiam i wiem, że to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ty w ogóle mało widzisz tępy ciulu. Albo jedynie to, co chcesz zobaczyć. Dałeś się omamić cudownymi bajeczkami o mercedesach z MLM to twoja sprawa. Zgrywaj sobie wielkiego byznesmena w domu przed lustrem (oczywiście jeśli rodzina cię nie wypieprzy na zbity pysk :P ) ale nie tutaj, bo jak sam już zdążyłeś się przekonać nikt w to nie uwierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ El Camillo, coś dla Ciebie. http://mlm-podziekuje.numi.biz/ Takie same głupoty jakie ty wypisujesz na forum. @ @ @ Ameryki tym nie odkryłeś, tępy mlm-ku :) Widziałem tego bloga już wieki temu. Nawet już wklejałem z niego linki i poszczególne cytaty na to forum ;) Jak widzisz nie jestem jedynym, który ma takie zdanie o tym twoim śmiesznym obwoźnym handelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ El Camillo, może dla Ciebie 400 zł dodatkowego dochodu to mało ale dla mnie na początek wystarczy. Pisałem Ci wcześniej, że ok 70 zł miesięcznie wydaje na ten biznes. W tej kwocie mam dodatkowe katalogi, próbki itp. Sam widzisz, że sporo zostaje w mojej kieszeni. I czemu piszesz, że żebrze na forum skoro tylko dyskutuje na temat MLM. Nie uważam się za wielkiego biznesmena. Ogarnij się bo pierniczysz głupoty. @ @ @ Właśnie problem w tym, że to ty bredzisz. Ty nie dyskutujesz tylko namawiasz ludzi, żeby wstąpili do tej piramidy. Niby prowokujesz dyskusję ale o czym tu dyskutować, skoro wszystko już zostało powiedziane na ten temat? To jest ciche wciąganie. Gowno mnie to obchodzi ile na tym zarabiasz. To pewne, że tyle nie masz ile mówisz, bo to są typowe bajeczki mlm-owców, żeby tylko zachęcić naiwniaka do żebraczki. Poza tym jak uparty osioł nazywasz to łajdactwo "biznesem", choć sam dobrze wiesz, że biznesem to nigdy nie będzie. Nie wierzę w to, że masz zarejestrowaną działalność gospodarczą i że rozliczasz się z US oraz płacisz ZUS. Bo pewnie nic by ci nie zostawało z tych marnych 300 zł którymi się tak tu przechwalasz :) Sam widzisz, że nie jesteś żadnym biznesmenem tylko śmiesznym akwizytorkiem z rozdętym ego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Pan Viktor: hahaha Jakiś ty durny Folomeyev, głupi ruski cieć :D Za.je.bi.sty ze mnie gej :P Zważywszy, że mam dziewczynę. Chodzimy ze sobą od dwóch lat i jesteśmy szczęśliwi. I nie potrzebujemy do tego szczęścia żadnych mlm-ków ani innych wizjonerskich cudów :) A z resztą co ja się tam odzywam. Największym ekspertem od szczęścia jest przecież Viktor Folomeyev :D On każdego nauczy jak się robi biznes. Od pięciu lat bezskutecznie żebrze na Kafeterii. Ale podobno każdy sukces rodzi się w bólach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Proszę mnie nie obrażać! NIe jestem obleśny, mam bardzo duże powodzenie jeśli chodzi o kontakty obyczajowe. @ @ @ I tu muszę się z tobą zgodzić obleśny wieprzu. Zrobisz loda każdemu, kto tylko kupi jakiś badziewny kosmetyk z twojego mlm-ku. Więc doświadczenie w kontaktach obyczajowych masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)oni to klamcy i w ogole jak tak mozna byc co to za rodzina tak do cholery 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj El Camillo nadal bredzisz. Tak to moja sprawa, że dałem się nabrać na te bajeczki i zacząłem już zarabiać pieniądze. I nie zgrywam wielkiego biznesmena bo nim nie jestem. Ty ciągle sobie to wmawiasz, że wszyscy w MLM to żebracy z wypranym mózgiem. Powtarzasz to tak często jakbyś próbował innym ludziom wyprać mózg tymi bredniami. Rodzina mnie nie wypieprzy bo mam własne mieszkanie. I owszem tylko dyskutuję na temat MLM. Nikogo nie namawiam. Piszę tylko o zaletach tego biznesu i tyle. Niby czemu wmawiasz mi, że sam wiem, że MLM nigdy biznesem nie będzie ? Od początku pisze, że MLM jest biznesem i zdania nie zmienię. I gdzie ja pisałem, że mam zarejestrowaną działalność gospodarczą ? haha sam sobie wmawiasz głupoty ignorancie. Zarabiając te 400 zł miesięcznie nie muszę rejestrować DG bo i po co. Pisałem że nie nastawiam się na sprzedaż produktów więc jak mogę być akwizytorem co ? I kolejny raz udowodniłeś ze o MLM nic nie wiesz. Każdy twój pseudo argument przeciw MLM jestem w stanie podważyć opierając się na faktach. Ty faktów nie znasz, a jedynie obiegowe nieprawdziwe opinie na temat MLM. To tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie muszę rejestrować działalności", hahaha. Co za brednie. Kto ci takich bzdur naopowiadał ?. Może zapytaj u źródeł czyli w US, bo kiedy oni cię odwiedzą będzie za późno i będzie bolało, oj będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym zarabiał większe pieniądze np 2000 zł i więcej to bardziej by mi się opłacało zarejestrować DG niż rozliczać się na podstawie umowy-zlecenie tak jak to robię teraz :) Tak więc nie strasz mnie US bo głupka z siebie robisz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Byznesmen" co to robi na śmieciową umowę, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Konsumenci coraz skuteczniej uodparniają się na reklamę telewizyjną, przestają zauważać billboardy i z irytacją wyłączają wyskakujące reklamy internetowe. Współcześni specjaliści ds. marketingu muszą się nieźle nagimnastykować, by wymyślić taki przekaz, który dotrze do ich grupy docelowej. A tymczasem w rzeczywistym świecie najlepiej sprawdza się to, co na portalach społecznościowych - bezpośredni kontakt z klientem. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na marketing sieciowy, ponieważ doskonale wpasowuje się on w obecną sytuację rynkową. Marketing szeptany działa sprawniej niż jakakolwiek inna forma promocji" I z tym się zgadzam w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlatego coraz więcej firm decyduje się na marketing sieciowy" Wskaż taką co zmieniła dystrybucję z tradycyjnej na mlm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Śmieciowe umowy nie są złe przecież. Śmieszy mnie, że prawie każdy ich tak unika. " A czy ja mówię, że złe ?. Mówię tylko żebyś się nie ośmieszał z tym "biznesmenem" tylko uczciwie napisał że jesteś zwykłym akwizytorem pracującym za kieszonkowe gimnazjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wskaż taką co zmieniła dystrybucję z tradycyjnej na mlm ? " A gdzie ja pisałem, że jakaś firma zmieniła dystrybucje z tradycyjnej na MLM ? Nigdzie. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ale ja nigdzie nie pisze, że jestem biznesmenem. Nie jestem akwizytorem bo nie biegam z torbą produktów po domach i nie staram się na siłę ich sprzedać żeby coś zarobić. Zanim zaczniesz się mądrzyć na forum dowiedz się co to jest : MLM, piramida finansowa, sprzedaż bezpośrednia. Najważniejsze żebyś zrozumiał o co w tym chodzi. Wtedy nie będziesz pierniczył głupot jak El Camillo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Dlatego coraz więcej firm decyduje się na marketing sieciowy, ponieważ doskonale wpasowuje się on w obecną sytuację rynkową." A to kto pisał ?. Zielone ludziki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie jestem akwizytorem bo nie biegam z torbą produktów po domach i nie staram się na siłę ich sprzedać żeby coś zarobić. " Rozumiem, że to klienci pchają się do ciebie do domu, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest napisane, że firma zmienia dystrybucje z tradycyjnej na MLM ? Znowu nic nie kumasz. Jest napisane "decyduje się" a nie że "zmienia", a to duża różnica. Nic dziwnego, że macie spaczone pojęcie o MLM skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"MLM, piramida finansowa, sprzedaż bezpośrednia. Najważniejsze żebyś zrozumiał o co w tym chodzi. Wtedy nie będziesz pierniczył głupot jak El Camillo. " Widzisz tak się akurat składa, że w moim życiu zaliczyłem wszystkie te "biznesy". Nie muszę więc czytać definicji bo znam wszystko z autopsji i "od kuchni". El Camilo nie "pierniczy" głupot tylko pisze autentyczną prawdę. Ty natomiast wykazujesz wszystkie cechy sekciarza. Zero dystansu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rozumiem, że to klienci pchają się do ciebie do domu, tak ? " Mam kilku stałych klientów bo ktoś komuś powiedział, że ja jestem w MLM i np dzięki mnie ta osoba może kupić jakieś produkty bez konieczności zapisywania się do grupy. I takie osoby do mnie przyszły, zamówiły produkty po czym ja zamówiłem je w sklepie internetowym. Na drugi dzień te osoby przyszły do mnie i je odebrały. Wytłumaczyłem ci to najprościej jak potrafię. W MLMie nie chodzi o to, żeby latać po ludziach jak głupi i na siłę wciskać produkty. Ja osobiście nie lubię sprzedawać, nie jestem akwizytorem. Robię reklamę firmie i zachęcam do przystąpienia do grupy konsumentów. Ot cała filozofia MLM. Ale pewnie i tak nic nie zrozumiałeś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyłeś wszystkie te "biznesy" i co ? Nie wyszło Ci w żadnym z nich ? Jaka szkoda. Może po prostu się nie nadawałeś a teraz jesteś anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tobie wyszło, hahaha. 4 stówy miesięcznie, fiu fiu fiu. Kolego, na sprzedaży bezpośredniej naście lat temu zarabiałem 5-7 tys miesięcznie, podczas kiedy średnia wynosiła około 2 tys. Ale pewnie i tak nie zrozumiesz :). Dziwnym trafem nie znam nikogo kto zarobił by cokolwiek/ poza kieszonkowym jak ty/ na mlm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suplementy bydgoszcz pl
mlm lml nie jest równy, niestety muszę przyznać że większość osób to osoby delikatnie mówiąc koloryzujące możliwości swoje i swoich partnerów, mlm to ciężka praca, która pozwala na uzyskanie dużych zarobków w chwili kiedy będziemy mieć tyle kontaktów aby zbudować sprawny zespół, ja swój buduję, ale przyznam o ludzi z zacięciem jest coraz to gorzej, ludzie marudzą ale nic nie robią, bo po co, samo przyjdzie, prawda jest taka że nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po jaką cholerę wciągacie w to nieświadomych ludzi, którzy szukają PRACY a nie jakichś pseudo biznesów? Podstępnie werbujecie ludzi na spotkania a tam wmawiacie im jacy to nie będą bogaci. I na co to wszystko? Piszcie w tych ogłoszeniach, że chodzi o MLM, to większość ludzi oleje taką propozycję i nie będzie rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zarabiałeś 5-7 tyś zł miesięcznie i tak o dałeś sobie z tym spokój tak ? ha ha ha. Dziwnym trafem ja znam parę osób z mojego miasta które zarabiają dużo więcej ode mnie. I wiem, że jeśli będę pracował to za jakiś czas bedę zarabił tyle co oni. Aż im zazdroszczę teraz. Jeden gość którego niedawno poznałem własnie kupuje mieszkanie za pieniadze wlasnie zarobione w MLM. Aż mu zazdroszcze bo gość jest młodszy ode mnie o 5 lat i już taki sukces, a ja dopiero zaczynam. I to daje mi motywacje. A wy dalej możecie psioczyć na cały MLM itp. A ja i tak będę robił swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośćMLM: @ @ @ Oj El Camillo nadal bredzisz. Tak to moja sprawa, że dałem się nabrać na te bajeczki i zacząłem już zarabiać pieniądze. I nie zgrywam wielkiego biznesmena bo nim nie jestem. Ty ciągle sobie to wmawiasz, że wszyscy w MLM to żebracy z wypranym mózgiem. Powtarzasz to tak często jakbyś próbował innym ludziom wyprać mózg tymi bredniami. Rodzina mnie nie wypieprzy bo mam własne mieszkanie. I owszem tylko dyskutuję na temat MLM. Nikogo nie namawiam. Piszę tylko o zaletach tego biznesu i tyle. Niby czemu wmawiasz mi, że sam wiem, że MLM nigdy biznesem nie będzie ? Od początku pisze, że MLM jest biznesem i zdania nie zmienię. I gdzie ja pisałem, że mam zarejestrowaną działalność gospodarczą ? haha sam sobie wmawiasz głupoty ignorancie. Zarabiając te 400 zł miesięcznie nie muszę rejestrować DG bo i po co. Pisałem że nie nastawiam się na sprzedaż produktów więc jak mogę być akwizytorem co ? I kolejny raz udowodniłeś ze o MLM nic nie wiesz. Każdy twój pseudo argument przeciw MLM jestem w stanie podważyć opierając się na faktach. Ty faktów nie znasz, a jedynie obiegowe nieprawdziwe opinie na temat MLM. To tyle w temacie. @ @ @ Właśnie o to chodzi idioto, że ciągle wmawiasz sobie, że jesteś biznesmenem. Bo ten śmieszny obwoźny handelek nazywasz biznesem, więc prowadząc takie coś stajesz się biznesmenem. A to nie jest żaden biznes tylko akwizycja. Tak, z pewnością masz własne mieszkanie zarabiając 400 zł miesięcznie :D Nawet na rachunki by ci nie starczyło a już nie mówię o jedzeniu :) Głupi akwizytorek oderwany od rzeczywistości. Lepiej wróć do szkoły, bo nie wiesz o czym piszesz. Sam fakt, że piszesz tu w godzinach nauki szkolnej pokazuje, że jesteś śmierdzącym nierobem :) To nie są żadne zalety, tylko na siłę wymyślone bajeczki, którymi mami się takich osłów jak ty. Nie każdy z MLM jest żebrakiem. Ci, którzy siedzą cicho, nie przyznają się do tego gowna i zamawiają tylko dla siebie nie są. Natomiast ci, którzy nieustannie kłapią dziobem jaki to nie jest cudowny biznes (tacy jak ty) są żebrakami i naciągaczami. Jak widać pacanie wiem więcej o tym obwoźnym handelki od ciebie, ale ty za cholerę nie chcesz tego przyjąć do wiadomości :) - - @ @ @ Pisałem że nie nastawiam się na sprzedaż produktów więc jak mogę być @ @ @ Przecież pajacu poniżej sam napisałeś, że sprzedawałeś te badziewne produkty sąsiadom. Więc kolejny raz sam sobie zaprzeczasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Zaliczyłeś wszystkie te "biznesy" i co ? Nie wyszło Ci w żadnym z nich ? Jaka szkoda. Może po prostu się nie nadawałeś a teraz jesteś anty. @ @@ A na jakiej podstawie sądzisz, że on się nie nadawał? A ty się nadajesz wielki byznesmenie z zarobkami 400 zł? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Gdybym zarabiał większe pieniądze np 2000 zł i więcej to bardziej by mi się opłacało zarejestrować DG niż rozliczać się na podstawie umowy-zlecenie tak jak to robię teraz usmiech.gif Tak więc nie strasz mnie US bo głupka z siebie robisz i tyle. @ @ @ Ty robisz z siebie głupka kretynie, bo nie wiesz o czym piszesz ;) Urząd Skarbowy to nie jest instytucja powołana, żeby sprawdzać co się bardziej opłaca jakiemuś naiwnemu mlm-kowi. Oni są od tego, żeby kontrolować czy ludzie płacą podatki. Tak funkcjonuje każde państwo, że jego obywatele płacą podatki. W jednych są mniejsze (tzw. raje podatkowe), w innych większe ale są. Choćbyś sprzedawał paczki zapałek za 10 gr to musisz się rozliczać z fiskusem. Inaczej to jest praca "na czarno". Durne mlm-ki nie uczą się tego na szkoleniach, więc pewnie dlatego są tak oderwane od rzeczywistości. Tak więc ty nie jesteś żadnym biznesmenem, tylko śmiesznym akwizytorkiem, który dorabia sobie na czarno. Zwykłym mlm-owskim żebrakiem, który myśli że prowadzi wielki biznes i 400 zł uczyni go krezusem :D Straszenie ciebie US-em nie jest śmieszne. Gdyby rzeczywiście ktoś cię podkablował, to dostałbyś pod duupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamillo zaraz znajdziesz się pod panem Wiktorem, i po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×