Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w wielkim świecie

Nagość na basenie. Czy to ja jestem jakaś zacofana?

Polecane posty

Gość gość
"muzułamnka nie pójdzie na basen gdzie musi sie przebrać przy innych" Na basen nie pójdzie żaden, chyba, że byłby tylko dla kobiet. Ale na fitness, na który pójdzie przebrana po swojemu, jak najbardziej, i bez większych kompleksów się w przebieralni tylko dla kobiet rozbierze, bez potrzeby zasłonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzilam do hammanu w Paryzu(dla kobiet)-muzulmanki nie byly pruderyjne,wprost przeciwnie.I nie zauwazylam u nich braku higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Norwegii
to pisze przecież , że u mnie na basenie jest muzułmanka, która w szatni kobiecej się nie przebierze i prysznica nie weźmie:O I to bzdura, że muzułmanka na basen nie pójdzie, bo mają swoje stroje kąpielowe, a na basenie obowiązują czepki na głowach więc też włosów nie pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Norwegii
źle napisałam, że muzułamnka nie pójdzie na basen gdzie musi się przebrać przy innych. Ona się po prostu nie przebierze. Nie rozumiem jak pisałam dlaczego, bo Koran im nie zabrania tego jeśli nie ma mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mężowie zabraniają? Ja pisałam wyżej, że na moją siłownię normalnie muzułmanki przychodzą i się przebierają, tylko nawet przebrane mają te swoje dziwne stroje. Ale fakt, że nie ćwiczą na sali z facetami, tylko na takiej "babskiej" salce czy na wyłącznie kobiecych fitnessach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym się nie przebie ra la przy wszystkich ... każdy ma prawo do intymności ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA Rowniez cenie dyskretnosc,nie lubie przebierac sie rozbierac przed obcymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to w niektórych krajach nie chodziłybyście na żadne sporty, bo w wielu prawie wszędzie szatnie i prysznice są wspólne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze na basen,zeby plywac.Tu,gdzie jestem nikt sie w pruderie nie bawi,tylko zajmuje soba i cwiczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prysznic w kostiumie to jakieś nieporozumienie. I elementarny brak higieny. Rozumiem, że dla kogoś, kto jest mocno wstydliwy to może być problem na początku, ale bez przesady, warto się przełamać. Pod prysznic i do szatni chodzi się, żeby się umyć i przebrać, a nie po to by się przyglądać innym osobom. Wszelkie nieprzyjemne komentarze na temat starszych osób czy tych, które nie mają figury modelki to wyjątkowe chamstwo. Jeżeli coś razi wasze wyrafinowane uczucia estetyczne to nie musicie na to patrzeć. A im szybciej dzieci się nauczą, że ciało ludzkie przeważnie różni się od ideału oraz że się starzeje, tym szybciej przyjmą to za naturalny fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tam to nie przeszkadza , ide poplywac wiec sie rozbieram ide pod prysznic , fakt nie ma kotar tylko natryski przy scianie ale mnie jakos nie rusza nagosc innych , ja nie jestem doskonala inne tez nie sa , nie rozgladam sie na boki nie analizuje czy ktos gruby czy stary czy zarosniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestes zacofana,ale ja tez. Mialam 17 lat jak wyjechalam do wloch na swiatowe dni mlodziezy. Pierwszy nocleg byl na takiej wielkiej sali gimnastycznej. Prysznice byly w szatniach,tylko polskie dziewczyny braly prysznic w strojach kapielowych,z kazdego innego kraju robily to nago. Teraz, ok 14 lat pozniej,bylismy na wyspach kanaryjskich. To norma opalanie sie topless czy tez chodzenie po plazy jak Pan Bog stworzyl. Bez wyznaczonych do tego miejsc. Ale co raz czasciej u nas widok w szatniach na basenie to kobiety biorace prysznic nago. Kilka razy mi sie zdarzylo.moj maz mowil,ze u niego faceci tez sie tak myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy mi sie zdarzylo byc swiadkiem:) sama z kostiumu nie wyskoczyla. Bo wlasnie sie wstydze, ale mozna sie umyc odchylajac co trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu czegoś nie rozumiem. Przcież nikt nikogo nie zmusza do uczęszczania na basen, bez przebieralni i kabin prysznicowych, czy choćby zasłonek. Znajdźcie w swojej okolicy basen z przebieralnią i po kłopocie. Ja wolę baseny właśnie z odkrytymi prysznicami, bo wtedy działa instynkt stadny i jak się wszyscy pucują, to taki brudas nie ma wyjścia, też musi. Tekstu o brudnych muzułmankach nie skomentuję, coś czuję, że to projekcja. Autorka swoje przywary przypisuje innym, a sama z rozmanym gównem w rowie paraduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka też się zdziwiła jak była ze mną w saunie z koedukacyjną szatnią że wszyscy się tu przebierają i myją pod prysznicem nago.Już więcej z nią się nie wybiorę w takie miejsce,nawet pod prysznicem musiałem zrobić zasłonkę ręcznikiem bo się wstydziła że będzie się ktoś na nią patrzył.Kobiety są na prawdę dziwne,nawet nikt na nią nie spojrzał, w końcu to sauna i każdy jest przyzwyczajony do nagości.Ale podobno w damskiej prawie wszystkie kobiety się myją w kostiumach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacofana-chyba tak ... Ale istnieje mozliwosc szukania miejsc dla podobnych jak ty.Chociaz nie wszedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIMIMOTKA
co ma do tego zacofanie? nie każdy musi lubić negliż przy innych jednemu to zwisa drugiemu nie :P Większość lubi truskawki ale jeden na 1000 000 nie lubi i co powiemy o nim, że jest zacofany lub nienormalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....bo czasy sie zmieniaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kimimotka wyzej-a co ma piernik do wiatraka? Lubienie czy nie truskawek tez nic z nagoscia na basenie! Bo tu nie chodzi o ekshibicjonizm,jezeli slowo nie za trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzę na basen sobie popływać i na saunę,a nagość mi nie przeszkadza i wcale nie dziwi w takich miejscach, jest wręcz naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem pruderyjna- jakbym miała świetne ciało to bym się z chęcią z nim obnosiła, ale wyglądam c***jowo i nie mam ochoty się nikomu pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by chciał ciebie oglądać, na basen lub do sauny przychodzi się człowiek zrelaksować,popływać i odpocząć a nie oglądać gołych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę prysznic na golasa i jakoś specjalnie się tym nie przejmuje - w końcu otaczają mnie same kobitki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w wielkim świecie
przepraszam jakie przywary? temat załozyłam kilka dni temu i tylko wtedy się wypowiadałam. Mylisz mnie z kimś co oznacza, ze masz chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem. Ja nigdzie nie krytykuję nikogo za to, że się nie wstydzi nagości. Ja się wstydzę i korzystam na ogół z basenów w Polsce gdzie nie mam takiego problemu. Pierwszy raz spotkałam się z tym za granicą i o tym napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie ostatnio byłam pierwszy raz na pewnym basenie, wracając pomyliłam drogę do szatni, weszłam do męskiej i zobaczyłam rząd gołych, męskich tyłków pod prysznicem... Wyszłam, skręciłam do damskiej- i rząd pań w kostiumach, co poniektóre gimnastykują się i wyginają żeby odsunąć strój i się spłukać dokładnie... W Szwecji nie byłam zaskoczona jak na campingu był podział łazienek, owszem, ale za przedsionkiem kabiny już bez zasłonek, wspólna szatnia, normalne się wychodziło spod prysznica i przebierało bo pod prysznicem nie było nawet jak zostawić ręcznika, nikt się nie wygłupiał, dla innych obcokrajowców to chyba też było normalne bo nie widziałam żadnego zdziwienia. Nikt się na mnie nie patrzył, tak jak i ja na innych, bo co mnie interesują czyjeś nagie ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszlas na basen dla nagusow...a potem sie dziwisz... wiele basenow jest takich..ze normalnie zakladasz stroj kapielowy...ale od czasu do czasu (sa pewne godziny i dni) gdzie taki basen jest po prostu dla naguskow :P trzeba sie bylo najpierw dowiedziec... co to za basen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co sie myc dokladnie na basenie? nie macie lazienki w domu prysznica? ja jak ide na basen to biore prysznic w domu i po przebraniu sie w stroj kapielowy przed wejsciem na basen myje stopy i dlonie dokladnie. Po wyjsciu podobnie, bo w domu it ak bede znow brala prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w wielkim świecie
do gościa z 21:18 bzdury piszesz:) Byłam za granicą na basenie i to był normalny basen, nie dla nagusów:D swoją droga jakby był dla nagich ludzi to chyba nie pływaliby w strojach:D Jak już pisałam dla siostry to było normalne jak i widac dla innych, szczególnie tych mieszkających za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze jest cos takiego jak basen w pewne dni dla ludzi ktorzy wola plywac nago :O (a normalnie plywaja tam osoby w strojach kapielowych). Przedwczoraj na takim bylam :P od godziny 20 basen zamienil sie w basen dla golasow :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebieranie i prysznic rozumiem, ale pływanie w basenie nago wydaje mi się raczej niepraktyczne :) zwłaszcza jeśli ktoś chce potrenować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×