Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w wielkim świecie

Nagość na basenie. Czy to ja jestem jakaś zacofana?

Polecane posty

Gość gość
ja mieszkam za granicą i tez nie mamy na basenie przebieralni, a prysznice są bez zasłonek. Jest jednak podział na damskie szatnie i męskie. W praktyce wygląda to tak, że rozbieram się przy szafce do naga, owijam w ręcznik, strój biorę do ręki, wieszam ręcznik na wieszaku razem ze strojem i się myję pod prysznicem:) Robię to szybko, po czym wkładam strój, ręcznik chowam do szafki i idę na basen:) Kobiety chodza normalnie nago po szatni, młode, stare, grube, chude, ale nikt na to nie patrzy, bo i nikogo to nie interesuje. Co do dzieci to u nas na basenie jest podział, czyli dziewczynki w szatni damskiej, chłopcy w męskiej, ale tutaj ojcowie biora udział w życiu dziecka i nie ma problemu by ojciec zabrał syna na basen:P Nigdy nawet 3 latka nie widziałam w damskiej szatni. Raz przyjechała do mnie koleżanka z Polski, posżłyśmy na basen to też była w szoku, zakrywałam ją ręcznikiem, ale nie przeszkadzało mi to, bo wiem, że w Polsce ludzie do nagości są nieprzyzwyczajeni. Zdziwiło i wkurzyło zarazem mnie to, że koleżanka komentowała nagie kobiety, przyglądała się im i mówiła "patrz jakie obwisłe cyce". "zobacz jakiego ma bobra", "fu, jak jej brzuch wisi":O Powiedziałam, ze chyba ma coś z głową, bo mi nawet na myśl nie przyszło by oglądać cudzie c**y, cycki czy brzuchy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki tak maja że widzą wszystko i komentują co się dzieje u innych jak powinni żyć,jak wyglądają a u siebie nic nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to wkurza jak do damskiej szatni wpuszczani są z mamusią naprawdę duzi chłopcy. Moja 13 letnia córka bierze prysznic(nie pojedyńcze i nie za zasłonką)a tu taki 8,9 letni młodzian chodzi. xx Sorry , ale rozsmieszyłas mnie :D Ja mam syna co ma 10 lat i zapewniam cie , ze on bardziej by sie wstydził niz ty .. Twoja córka wogole by go nie interesowała, jestem pewna, ze nie chcialaby sie myc pod prysznicem ze wstydu :P Nie przesadzaj wiec :) Natomiast popieram idee meskiej szatni dla 8 latków, to nie neimowle zeby wytrzec i ubrac sie samo nie mogło. No, chyba , ze ma mamusie co robi wszystko za niego , włacznie z wiazaniem butow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to chodziło o komfort szczególnie mojej córki a nie owego chłopca. Dla dziewczyn to trudny wiek a moje dziecko z powodu częstych wizyt na basenie zdążyło się przyzwyczaić do np gapienia się na jej wkłucie od pompy insulinowej ale do obecności bądź co bądź chłopca w damskiej szatni to nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.11 a ja tam leję z polskich wieśniar w dwuczęściowych strojach plażowych fikuśnych na pływalni. Sznureczek, kółeczko, guziczek, cekinek, kryształki hahahaha jezyk.gif Tylko w Polsce to widziałam wszędzie indziej ubierają się w stroje sportowe. Tylko u nastaka komuna :o xxxx hahaha padłam :P 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaKRK32
Porazka jak tak was niektore czytam.dla mnie mega wiesniara jest ta co sie smieje z kostimow innych babek i zwraca uwage na detale jak krysztalki-musialas sie naprawde mocno przyjrzec zeby to wychwycic.wlasnie o takie wredne tepe baby chodzi- wyzywasz od wiesniaczek a sloma tobie wystaje najwiecej.Co cie obchodzi kto w czym chodzi? moze np jakas dziewczyna chce sprawdzic czy sie odnajdzie na basenie i co ma kupowac na 1wszy moze jedyny raz na basenie kostium sportowy zeby jakas sfrustrowana franca sie nie smiala z niej :) xD ? widzisz co piszesz? az sie nie chce wierzyc ze ty tak na serio.wlasnie o to chodzi- w polsce nie chodze na basen choc go uwielbiam. nie mam problemu z cudza nagoscia,moze byc****ani bez nogi z wydepilowanym delfinem z łoniakow czy tez naprawde gruba i stara kobieta nawet 100letnia lol xD mnie to nie obchodzi wrecz specjalnie nawet nie zerkne, zeby kazdy sie czul komfortowo.chodzi o to ze ja mam problem ze swoja nagoscia. od dziecka mam kompelksy i to bardzo duze,moze prawdziwe moze zmyslone ale mam.Swoje przeszłam I razi mnie wlasnie ta polska mentalnosc z ostentacyjnym gapieniem sie czy wrecz komentowaniem.bo jak to jest? narzeka narod ze duzo osob z nadwaga ale gdy ktos chce cos z tym zrobic ruszac sie plywac to tez nie moze bo jest wyszydzany.Niestety jest masa takich tepych piczek sorry za wyrazenie ale inaczej tego nie nazwe.Tak samo do tej co dziwi sie ze matka 13latki nie jest zachwycona ze niemal rowiesnik sie kreci po damskiej szatni-pewnie sama jestes taka bezmyslna mamuska skoro nie widzisz w tym nic nietaktownego.Ja bym wrecz zwrocila uwage.13latka ma prawo sie czuc niepewnie ,moze ta co sie jej dziwi juz sama w tym wieku pokazywala sie malolatom nago ,ale nie kazda tak ma, ja majac 13lat na pewno bym byla bardzo zawstydzona.ruszcie glowa kobity jak nie umiesz wychowac syna zeby byl w jakikolwiek sposob samodzielny to z toba jest cos nie tak nie z malolata ktora sie wstydzi.tak samo z ta pompa-wierze i wspolczuje bo pewnie tych spojrzen jest masa i to nie takich delikatnych ale nachalnych wiesniackich po prostu.Polacy uwielbiaja zagladac innym do portfela do wyznania i do łozka- to jest smutne i frustrujace.bedac za granica naprawde mile bylo to ze nikt nie zwracal uwagi,jak juz to w dobrym sensie np pochwalil makijaz al e nie negowal niczego.a prawda jest taka ze te najwieksze kretynki co tak sie smieja sama sa mocno zakompleksione zaniedbane a na dodatek w glowie pustka. ŻENADA.pozdrawiam normalne kobiety, a nie anonimowe przegrane i dlatego pewnei tak wredne babsztyle ktore u innych dojrza mini defekt i wysmieja nie widzac swojego beznadziejnegio caloksztaltu ktorego nikt z kultury i taktu nie komentuje :) przepraszam za pewnie liczne bledy i literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłem że wielu kobietom czy facetom to chyba takie zniszczenie komuś czegoś aby nie czuł się dobrze lub aby nie maił lepiej niż ona czy on sprawia jakąś chyba przyjemność.Bo po co by to ludzie robili? Musi to pewnie sprawiać im jakąś satysfakcję lub poprawia im samopoczucie?Lub są aż tak płytcy że tylko tak potrafią się dowartościować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak dziś widziałem dwie otyłe i brzydkie i zaniedbane baby które obgadywały jak to facet koleżanki ma skośne oczy czy Zośki Arek jest bardzo gruby i powinna coś z tym zrobić.Najpierw powinny spojrzeć w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóz,to ty sadzisz, ze one byly brzydkie i zaniedbane :P One równie dobrze moga to sadzic o tobie :D Czaisz ? Tez wlasnie osadzasz ,a nie patrzysz w lustro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alej ja ludzi po wyglądzie nie oceniam poz tym z tępą niemyślącą kobietą nie warto prowadzić konwersacji.Sama taka odpowiedź klasyfikuje ciebie wśród nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co tu piszą ...POLKI TO... POLACY TO ... Haloooo a wy kim jesteście ? Czy wam sie to podoba czy nie jesteście POLAKAMI :) wiec delikatnie mowiąc piszecie same o sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jak ktoś wyjedzie zagranicę to już nie jest polakiem.Moja ciotka też tak miała i jak wróciła po miesiącu z Kanady to już tylko baj baj, haj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś zacofana. jesteś przyzwyczajona do czego innego. w świecie liczą się najprostsze rozwiązania, więc nikt nie pomyśli o jednym prysznicu i jednej przebieralni gratis. jakbyś od dziecka kąpała się przy wszystich (słysząc, że nie ma co się zbytnio wstydzić i oglądać), też byś przywykła. i tak lepsze to właśnie od gapienia się, komentowania strojów, komentowania czyjegoś ciała itp. raz byliśmy w czechach na wycieczce i były prysznice koedukacyjne. przeżycie na kilka dni. w akademiku też były koedu tylko kabiny nie przeszklone i było ok. a przeszklone kabiny i jedna dziewczyna w męskich prysznicach znowu przeżycie. ;) ciało to sfera intymna i wstyd i uroda są lepsze od chłodnej obojętności, kiedy ciało jest wyzbyte seksualności. a kiedy jest uprzedmiotowione i zseksualizowane, też nie jest ok. dobrze jest, kiedy można się rozebrać przy ludziach i kiedy można osobno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chodzimy do sauny w której są wspólne natryski i koedukacyjna szatnia i jakoś to nikomu nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda najlepiej jest zdjąć wszystko i w Polsce też nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie w saunie powinno przebywać się nago mam tu na myśli sauny parowe. Do suchej jeśli ktoś się wstydzi to może być owinięty ręcznikiem. Lecz najzdrowiej w saunie suchej siedzieć nago całym ciałem na ręczniku. Takie jest moje zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam na basenie przy szafce przebieram się tak samo jak u siebie w domu. Pod prysznicem myję się bez kostiumu - w domu też się myję nago. I naprawdę nie wiem co wy robicie pod tymi prysznicami na basenie ale ja nie oglądam innych tylko się namydlam, spłukuje i wycieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to zawsze sobie jakieś problemy stworzą.Dla nich nawet umycie się pod prysznicem jest problemem czy korzystanie z sauny bez kostiumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my chodzimy z cora do proswimming i nie ma takich historii, wszystko jest fajnie zorganizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×