Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala_anka

Słyszeliście o Outlet Center Lublin???

Polecane posty

Gość Emilia999
Byłam tam już kilka razy i zawsze wracam do domu zadowolona z nową rzeczą, ostatnio kupiłam kurtkę w Big Starze na promocji o 40 % taniej, jest świetna, dobry materiał, porządnie uszyta itp, to nie prawda że outlet to z wadami!! Teraz też się wybieram, bo potrzebuję czarnych spodni, a wiem że jest kolejna promocja w Big Starze i Bestsellerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reservedka
Ja tam chodzę dopiero od kiedy otworzyli Reserved, najlepsze ciuchy pod słońcem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia808
kupiłam cropki a że druga para za 20zł to Zgredek też się załapał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HellenaTrojańka
muszę wysłać swojego bo już nie mogę patrzeć na te "niewielkie otarcia" przez które prawie cała podeszwa odpadła... grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BigGwiazda promocjuje po raz kolejny :P nie ma niespodzianki bo to powoli standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama musiała zamknąć butik i zatrudnić się u nich ale w sumie nie żałuje bo zniknęły problemy z dostawcami i zalegającym towarem którego nikt nie chciał kupić, szkoda że wypłata trochę mniejsza ale przynajmniej regularna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outlet fajny i można coś upolować .Niestety nie ma w nim sklepu ZARY na który liczyłam.Ogólnie chciałoby się żeby było więcej marek by outlet tętnił życiem.Myślę,że trzeba czasu na tą formę zakupów.Ale skoro ja zagorzała wielbicielka zakupów w galerii przekonuję się do takich miejsc to czemu nie.W środku luksusowo i miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że słyszeliśmy:) mają bardzo fajne promocje, w tym tygodniu, aż do 10.05 mają Tydzień Weselnych Hitów:) a to oznacza, że wszystkie garnitury, marynarki, sukienki, koszule, buty, torebki, itp nawet do - 70% ;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nom ekstra tam jest, mi się bardzo podobało na organizowanym ostatnio Fit Day, czyli dniu sportu, wygrałam nawet karnet na siłkę :P a z tym tygodniem weselnych hitów to też dobrze pomyśleli, przecież maj, czerwiec, lipiec to miesiące wesel, sama się wybieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ulubiona galeria <3<3<3 mam już chyba z 15 bluzek :P <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę, u mnie w mieście nie ma żadnego Outletu:( byłam raz w takim to też się obkupiłam po uszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliNaa890
Bardzo fajne miejsce, promocje naprawdę da się odczuć w kieszeni i w szafie:) można kupić ubrania na cały rok, od kurtek po stroje kąpielowe, zawsze jak coś chcę to wiem że tam to znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio była taka promocja na stroje kąpielowe, że wyszłam z czterema:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaxx
strój kąpielowy to sama też muszę kupić, ostatni nie przeżył prania, rozejrze się w tym outlecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wi98
tak to jest, lepiej rzeczywiście wybrać się do firmowego sklepu gdzie jest taniej niż kupować rzeczy na targu, straszny badziew sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jeździłam po ubrania aż do Łodzi, w okolicach nie było takich miejsc, gdzie można było upolować fajne rzeczy, na szczęście od końcówki zeszłego roku to się zmieniło i mamy pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edik1
ja bym nic na targu nie kupiła, te rzeczy nie wiadomo skąd przywożą, z resztą nawet się nie opłaca, jak niekiedy są promocje o połowe taniej np w Big Starze czy wielu innych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam często kupuję ubrania, są naprawdę odjazdowe ceny! Np spodnie kolorowe za 30 zł. dla mnie to jest rewelacja. w innych sklepach to nawet nie kupi się bluzki za 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina92222
Słuchajcie ja sobie kupiłam strój kąpielowy (taki ekstra pomarańcz) za 9,99 zł w Outlecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w Outlecie mają fajną opcję z kuponami rabatowymi, należy wydrukować je lub bez drukowania okazać przy kasie i wtedy dostaje się specjalne zniżki, np w Croppie -30 % na wszystkie buty i torby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzięki tym kuponom kupiłam śliczną sukienkę w Reserved za 30 zł, uwielbiam ją! akurat na kuponach jest promocja -25% na sukienki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stroje kąpielowe również są jeszcze w promocji, za 9,90 można znaleźć je w Mohito i Reserved - tak gdyby ktoś szukał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a byliście na outletowej strefie plażowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta88888
Uwielbiam robić tam zakupy, szczegolnie teraz gdy otworzyli Pumę i sprowadzili kolekcję Zary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ta Zara jest, jest osobny sklep z ich towarem? nie widziałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony Outlet, uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam .. <3 nie wyobrażam sobie, żebym gdzieś indziej mogła robić zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kupować gdzie indziej, skoro w Outlet Center można kupić te same rzeczy w cenach potrójnie promocyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figunia
uwielbiam chodzić po outletach i wyszukiwać różne promocje ale z tym 90% to ostatnio przesadzili :) czy to się w ogóle opłaca sprzedawać z taką obniżką? MEGA akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buniaczek
Ja też sporo kasy na tym zostawiłam ale kupiłam wszystko na nadchodzący jesienny sezon więc mój portfel na pewno odpocznie :) pozdrawiam zakupowiczki zakręcone ja jak sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×