Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belladonna28

sukienki na studniówkę, Kraków, w Krakowie, gdzie???

Polecane posty

Gość gość
Kupowalam tam i polecam. www.pasazwenecki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam przejścia ze swoja sukienka. Zaczelo się od zakupu przez internet bo nawet mi się podobala i miała bardzo korzystna cene. Jak przyszla to okazało się ze przy zamku jest mala dziura i nie lezy bo ponieważ jestem dosyć niska to stan się nie zgadzal. Stwierdzilam ze ja uratuje i poszlam poprawić do krawcowej. I tak była poprawiana ze cztery razy a i tak kiepsko wygladala. Skonczylo się na tym ze musiałam kupic druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze. Swietne sukienki maja na tym profilu. Decyzja ktora wybrać by była bardzo trudna. A ciekawe jakie ceny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajne fajne. Mam stamtąd już dwie sukienki i polecam. Radze tez sluchac tej pani co tam pracuje bo dobrze doradza. Na początku bylam zla na babe bo zepsula mi moja koncepcje ale jak przyszlo co do czego to okazało się ze miała racje i ciesze się ze jej posluchalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Koperska
Dzięki temu forum trafiłam w piątek do Pasażu Weneckiego i kupiłam czarne koronkowe cudo firmy tadashi. Mąż powiedział, że wyglądam jak milion dolarów, dla mnie to ważne bo trzy miesiące temu urodziłam i wciąż nie mogę dojść do swojej sylwetki a za dwa tygodnie wielki bal w firmie męża. Mogę szczerze polecić sklep w Pasażu, nazywa się chyba prestig a mieści sie na samym końcu Pasażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ulice Długą bo tam jest mnóstwo sklepow z sukienkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam sukienke z Mr. Prestige... Bardzo fajny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studniówka za tydzien a ja jeszcze nie kupiłam sukienki bo nie mogę się zdecydować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam sklep malone.pl piękną sukienkę kupiłam tam na swoją studniówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko powiedzieć, jeżeli jest to jakaś specjalna okazja i zależy Ci żeby wyjątkowo wyglądać, to lepiej poszukać w sprawdzonym miejscu. Ja kupuję na allinside.pl i jestem z nich zadowolona zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farta
Ja byłam bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie: www.prettywomen.pl . Bardzo duży wybór przeróżnych sukienek, różne kroje, różne kolory, na każdą okazję. Ceny przyzwoite, co dla mnie jest dość sporym plusem. Materiał, z jakiego wykonane są sukienki jest naprawdę dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, fajne są ale to sukieneczki a ja potrzebuję suknię!!! na drugi dzień własnego wesela. Czy warto pojechać do tego Pasażu Weneckiego w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Zawsze odwiedzam Pasaz Wenecki jak szukam czegos wyjątkowego. A zaczelosie wlasnie od studniówki.Mam już kilka sukienek stamtąd bo maja tezsukienki na inne okazje. Zwlaszcza w tym sklepie na samym końcu sa przyzwoite ceny i fajne modele. Polecam https://www.facebook.com/sukienkiwieczoroweikoktajlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się ze największy wybórjest na Długiej w Krakowie alenie polecam sukienek zesklepu Claudja bote same sa na tandecie i dużo tansze. Poza tym to masowka i latwospotkac baby w tej samej sukience na tej samej imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam dzisiaj zagladnac do tego sklepu na samym końcu Pasazu Weneckiego bo koleżanki mi mowily ze tam sa fajne sukienki i rzeczywiście można cos ciekawego wybrać. Jeszcze trochę czasu ale chyba tam wroce, Co najfajniejsze to tam wypozyczaja garnitury wiec jest tez opcja na smoking dla towarzysza balu. Jak już się znajdzie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjjj
Największy wybór sukienek wieczorowych znajdziesz tutaj http://lejdi-sklep.pl. To oferta super zaopatrzonego sklepu internetowego, który najchętniej odwiedzam. Kupisz w nim nie tylko super sukienkę na wybraną okazję ale również dobraną do niej torebkę, bieliznę oraz inne elementy kobiecej garderoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niezly jest ten lejdi sklep ale moja kumpela w zeszlym roku kupiła kieckę na internecie - masakra. Inaczej wygladała na modelce a inaczej wyglądała na niej ona jest niska i trochę okragła i ten fason był nie dla niej. Ja w kazdym bądź razie wolałabym przymierzyć przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania www.trynite.pl można spokojnie nosić ładnych parę lat. Jakość wykonania o głowę przewyższa większość marek dostępnych w sieciówkach. Są naprawdę solidne, a do tego mają nowoczesny design. Szczerze mogę polecić zakup tych ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dla mnie uszyli specjalnie sukienkę na moją studniówkę w Pasażu Weneckim, przynajmniej nikt poza mną nie miał takiej samej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można na compie zobaczyć te sukienki z pasazu weneckiego? nie jesteśmy z Krakowa i chciłybysmy wiedzieć czy warto tam pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre sukienki na tej stronie są bardzo ładne. Muszę się wybrać bo mam coraz mniej czasu a nie chcę sukienki z sieciówki czy tandety bo pewnie co druga dziewczyna w takiej przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechałysmy w sobotę z kumpelą do Pasazu weneckiego izamówiłyśmy dwie sukienki, do mojej pasują buty w kolorze nude, chciałabym lakierki - czy nie wiecie gdzie w Krakowie lub Katowicach takie kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się naczytałam o Pasazu i pojechałam ale dla mnie za drogo. Wypatrzylam taka granatową z rękawkiem. Piekna ale cena tez ladna 400 zeta. Chyba będę musiala obejść się smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 zł to jeszcze w normie. Ja widziałam w galerii krakowskiej krótką sukienke za 1199 zł i to już był obled. Tez nie chce z Tandety bo na studniowce koleżanki az cztery dziewczyny przyszly w takiej samej sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wszystkich tych sukienkach z sieciowek pojda setki dziewczyn to pewne. Ja bym tez nie chciała spotkać kogos w identycznej sukience jak moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przciez to oczywiste ze jeżeli sukienka kosztuje dwie trzy stowki i jest ladna to większość ja kupi i wcale nie będzie taka oryginalna jakby się moglo wydawac na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dzisiaj odebrałam przesylke z tego sklepu https://www.lejdi-sklep.pl/ i nie mogę uwierzyć ze sukienka która super się prezentowala na zdjęciu wygląda tak fatalnie w realu. Totalna tragedia bo to jakas chinska masakra. Nie dajcie się nabrać na piękne zdjęcia. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×