Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

No wlasnie ja na to tajemnicze usg nie potrafie sie doczekac ale czy mi zrobi to nie wiem albo mnie wysle do tego faceta i znow bede miala czekac 2 tygodnie ... to sie dowiem w 20 tygodniu czy to chłopiec czy dziewczynka ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Mam pytanie.Kochalam sie z chlopakiem pod koniec miesiaczki. Skonczyl we mnie. Za trzy dni mialam miec dni płodne. Czy jest duza szansa ze zaszlam w ciaze?Krwawienie mi sie juz konczylo prawie a obliczylam wczesniej dni plodne i wypadalo ze za trzy dni od tego dnia stosunku mialam miec. Dodam ze cykl mam 28 dni i zaczal mi sie 27 wiec wypadalo ze od 5-13 pazdz.mam plodne. Kochalam sie 3 pazdziernika. Czy sa duze szanse ze jestem w ciazy i czy powinnam zrobic test czy to nie potrzebne bo marne szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu wszystko jest możliwe,z tymi płodnymi to tez nie jest tak, że są jak w zegarku ale biorąc pod uwagę to, że plemniki mogą żyć od 2 do nawet 5 dni w dobrym środowisku(tzn śluz płodny) to możesz zajść w ciążę.Jeśli będziesz się martwiła zrób test najlepiej w dzień spodziewanej miesiączki lub ew 1 dzień przed z porannego moczu,prędzej nie ma sensu.Ale myślę,że to musiało by być wielkie szczęście żebyś zaszła w ciążę akurat w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ma racje no ale trzeba próbować i sie nie poddawać :) , co tam porabiacie w tak piekna sobote ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne chciałam gościowi obliczyć dni płodne a tam mi wyskakuje,że wiadomość została uznana jako SPAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu troszkę nie jasno napisałaś,że cykle masz 28 dniowe a zaczął Ci się 27? Cykl rozpoczyna się od pierwszego dnia miesiączki do następnej, jeśli masz cykle 28 dniowe to płodne zaczynają się ok tygodnia po okresie ale centrum czyli owulacja-jajeczkowanie przy Twoich cyklach wychodzi ok od 14-16dnia od okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Nana94, tak sobie wpisałam. Właściwie to u mnie termin między 31.03 a 9.04. Ostatnią miesiączkę miałam 23.06. Wg miesiączki termin porodu przypada więc 31 marca. Lekarz jednak obliczył, że 3 kwietnia. Ogólnie to owulację miałam na pewno tydzień później, bo dopiero w 22 dniu cyklu. Z pierwszego USG termin porodu wyszedł 9.04., z drugiego USG 07.04., a z ostatniego na 01.04. :D Tak więc nie wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post od gościa, to taka "żart" - co jakiś czas się pojawia na różnych forach... widziałam kilka razy jak szukałam jakiejś informacji. No ja już też jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana skasowałam jedno zdanie z tamtego postu do GOŚĆ:" to sobie policz czy plemniki mogły tak długo przeżyć? i juz SPAMEM...nie jest brak słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah no tak to czlowiek moze zglupiec przy tych terminach :p ja od poczatku mialam mowione ze na koniec marca ale okazalo sie ze mam na 1 kwietnia , no zobaczymy moze wyjdzie wczesniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wstawiam 2 pranie, piękna pogoda, schnie moment :) popołudniu do jednych gości na herbatkę, a wieczorem do przyjaciół na coś mocniejszego, ale moja psiapsi obiecała że dla mnie coś dobrego ugotuje:) także dziś w nocy będę od mojego opijać się oparami :) poza tym na obiadek dziś gołąbki, a to brokuła sobie ugotowałam i tak jem co popadnie:) tak sie cieszę, że dziś już nic nie boli, tak bardzo zmartwiłam się wczoraj, i powiedziałam mojemu, że cały weekend abstynencja :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie jakis spam a nie wiem bo nawet nie liczylam i nie czytalam tego dokladnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiasianko no to zapowiada sie ciekawy dzien , ja siedze w domu caly dzien , czekam na mojego bo naprawia samochod od rana i konca nie widac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiasianko to pojedz i poszalej za nasz wszystkie! Jeśli dobrze się czujesz to wykorzystaj to na maksa! Udanego weekendu wszystkim!ale będę do Was kochane zaglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nic jeszcze nie zrobilam dzisiaj sprzata moj maz :) umieram z bolu glowy a spac nie moge :( maz dzisiaj mnie pytal od czego zaczynamy zakupy dla malenstwa i od kiedy a ja kompletnie nie wiem co kupic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos nie moge wpisac sie do tabelki dziewczynki. ja 21 man wizyte to mam nadzieje ze moze juz plec poznamy :) a jak nie to do kolejnej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi szwankuje telefon . Heh ziutka nie martw sie wszysyko pokolei ja mam juz ubranka dla dziecka bo dostalam od kuzyna po dziecku , a tak to trzeba kupic wozek , lozeczko , wanienke , butelki , smoczki , pieluszki , kocyki itp itd a ten kompletnie nie wiem co i jakie wybrac ale zdam sie na swoja intuicje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj pojem za 3 :D nana jeszcze chorujesz? szalik ciepla bluza i do lubego ! :) za pomoc odwdzięczy się;p Aniolkowa to dopiero masz rozbieżność ;D nie wiadomo na kiedy się szykować, ale tak się cieszę, po tym wszystkim co pisałaś, że znów kochanie jest w Tobie:) będzie dobrze, jeszcze dwójkę urodzisz i to w prima aprillis :P ziutkaa lez i wypoczywaj, mężuś niech robi :P wystarczająco że już za dwoje musisz jeść :D to dopiero wysiłek :D ojjj kati wykorzystam na maksa, poki jeszcze moge, bo pozniej bedzie to meczarnia troche, wyjsc gdziekolwiek, powiem wam ze juz wchodzac na 4 pietro schodami mecze sie...a to dopiero poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiasienko tak choruje biore antybiotyk od wczoraj mam nadzieje ze cos pomoze a do lubego nie ide ja tam sie na tym nie znam hahah ale koledzy mu pomagaja takze jest dobrze moze skoncza do wieczora haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze i nic nie robie nawet sily na nic nie mam. Ja wlasnie nie mam po nikim ubranek. Ciezko to wszystko skompletowac. Zreszta 29 mam wizyte to moze poznam plec i pojdzie jakos z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez chce poznac plec przybajmniej bede wiedziala co kupowac :p i w jakim kolorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co kupuje neutralnie, granatowe, białe w szare gwiazdki kupiłam, no i ja po siostrze mam trochę, zresztą każdy po urodzeniu w gości będzie przychodzić, to naprzynosi po trochu (tak trochę na sępa hihih) ;). nie no zartuje, po prostu zazwyczaj tak jest ze a to spiochy czy zabawke si kupuje, bynajmniej tu w moich stronach. no i w tym pepco wcale nie jest az tak drogo, to mysle ze na poczatek tam sie troche obkupię, poza tym jak mam dla dwójki kupować to nie mam zamiaru szaleć tam z nie wiadomo jakimi firmami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha na sepa xd no u mnie tez znajomi i rodzina napewno cos kupi i przyniesie no ale zobaczymy :)) a ty kochana masz blizniaki czy dwojaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×