Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Kazda z was pisze o tym pepco musze sie tam wybrac a tam sa tylko ubranka czy wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana jeszcze nie wiem :) niestety;/ ale marzę o 2 chlopcach :) wizyta dopiero na 3 listopad;/ tyle czekac... ale wiem ze wtedy sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie wszystko tez tam czasem zagladam :) jednak wstalam i zrobilam sernik na zimno bo tak mi sie chcialo :) a wczoraj w biedronce bylam i melona sobie kupilam pychaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nowe forum??? ja niebawem wroce, tylko wylecze sie do stanu 0, odebralam wypis i E coli w moczu, takze ten... Tesknie za wami i sorki ze was tak zaniedbalam, mam nadzieje ze zrozumiecie :**** buzialki i zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe bo tam tyle stron i chyba sie od tego zacinalo, usia, my przez ciebei zejdziemy z tego swiata, ale mnie zmartwilas... wracaj do zdrowia i pisz co u ciebie, gdy tylko bedziesz mogla;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia nie przejmuj sie i wracaj szybko a forum nowe zeby sie nie zacinaly strpny jak narazie pomoglo :)) skoro mowicie ze jest tam wszystko to moze jutro sie tam przejade poogladac :)) zrobie liste i zapoznam sie z cenami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przyjaciółka kupywala tam zimowe czapki przecenione i dała za jedną 50gr nie żartuje może rewelacji nie było ale zawsze rękawiczki na sznurku za 2 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Kasiasianko, no fakt jest trochę rozbieżności. Tylko u mnie pod koniec będzie taki stres, że pewnie już w marcu urodzę, a jak nie to i tak pojadę 1 kwietnia do szpitala i się mnie nie pozbędą aż nie urodzę. : P Postanowiłam zrobić krokiety. Dwie godziny stoję więc przy garach i mnie lewy pośladek boli. :P Farszu już połowy nie ma, bo podjadałam. ;) Będą więc krokiety i naleśniki z serem. ;) W ogóle to jak robiłam farsz z grzybów i kapusty to znów poczułam święta. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
A ja dziś miałam gołąbki leniwe i mam jeszcze na jutro :) a w pobiedzielek to nie wiem co będzie. Jutro zrobię sałatkę brokulowa:) mnmm zaraz jedziemy pi żółwia dla malej:) tak sobie wymyśliła a tatuś przyklepnal:) lody za mną chodza:) i chyba pojdziemy:) i kupie farbe do włosów w końcu :) i moje prawie rok niefarbowane włosy się zmienia :) mam patent na paznokcie ombre:) piękny ogień mi wyszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Co do wyprawki to ja mam prawie wszystko po Córeczce... :( Tylko tyle, że jak będzie chłopak to ciuszki do wymiany. Wózek, pościel, itd. kupowałam neutralne, żeby było dla drugiego właśnie. Natomiast ciuszki w większości kupowała teściowa, bo ma trzech synów i nie mogła doczekać się narodzin wnusi, więc ciuszki są typowo dziewczęce, na ogół różowe. Ogólnie cała ta wyprawka to kurcze trochę kosztuje. Tak więc państwowe becikowe to kropla w morzu potrzeb, hehe. Nawet na wózek porządny nie wystarczy. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Malujesz na zmoczonej woda gabeczce paski lakierem w kolorach zilty pomarańczowy czerwony i stemplujesz pazury tak ze trzy warstwy na to top coat i zmyć ze skorek i gotowr:) efekt ekstra:) na yt znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co liczyć no ile oni tam dają tysiaka chyba. My mamy całkiem fajne ubezpieczenie i z tego dostaniemy trochę więcej siana ale to planuje na chrzest wydać bo licze wstępnie że ze 3 tyś pójdzie to jeszcze spokojnie coś zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie chyba liczy sie dzieciatko :) wlasnie widzialam tez te reczniczki w biedronce ale jakos nie bylam przekonana body tez sa tylko ze od 68 chyba :) takie slodkie z dalmatynczykami myszka miki i kubusiem puchatkiem :) ja jak w pepco patrzylam to na jakas nowa kolekcje :) Kurde musze sobie spodnie albo leginsy ciazowe jakies kupic bo w nic sie nie mieszcze juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka nie przejmuj sie hahah ja tez nie , kupilam wczoraj leginsy o rozmiar wieksze :) mi najwygodniej tak sie chodzi , spodni juz dawno nie nosze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to byłam z mężem w biedronce no do mnie też nie przemówiły jakieś takie cieniutkie. Body super ale też nijakich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha wlasnie ogladam wiadomosci , slyszalyscie juz moze o tym pomysle - 6 dni w tygodniu praca czyli ze soboty obowiazkowe hahaha pomysl trafil do sejmu i maja o tym dyskutowac , tragedia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×