Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość gość
miałam kiedyś takiego nieśmiałego wielbiciela, ja wiedziałam i wszyscy znajomi ,że mnie kocha, on też mi się bardzo podobał, ale ani on ,ani ja nie zrobiliśmy pierwszego kroku, teraz na pewno była bym odważniejsza, ale ja mam już rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetom też często nie wychodzi na zdrowie i często nie osiągają zamierzonego celu. Takie życie. Wiec o co chodzi ? x Kobieta ma znacznie mniejsze szanse na sukces bo faceci zazwyczaj mają skonkretyzowany typ kobiety jaki chcą mieć. Wystarczy nie pasować do tego typu choćby rozmiarem piersi i już jest się skreślaną. Z kobietami jest nieco inaczej bo wiele lasek właśnie nie podrywa i z braku laku biorą to co jest chętne. Facet ma większe szanse na sukces i to on powinien podrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zawsze byla służącą,masz racje ale w czasach gdy nie pracowały zarobkowo.Od kiedy stały sie niezależne finansowo ich pozycja w związku znacznie się zmieniła.Teraz same potrafią o siebie zadbać więc facet musi się bardziej starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodzę się z Tobą... Latałam za chłopakiem ponad 2 miesiące a teraz tylko cierpię, bo mnie odrzucił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Kobieta ma znacznie mniejsze szanse na sukces bo faceci zazwyczaj mają skonkretyzowany typ kobiety jaki chcą mieć. Wystarczy nie pasować do tego typu choćby rozmiarem piersi i już jest się skreślaną. xxxx aha, ok dzięki za wytłumaczenie. Dla mnie to żaden argument ale będziecie się trzymać swojego do końca. :) Co nie ulega wątpliwości, że faktycznie śmieszne byłoby jakby to kobitki za nami latały, a my rzucalibyśmy fochy jak wy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
zgodzę się z Tobą... Latałam za chłopakiem ponad 2 miesiące a teraz tylko cierpię, bo mnie odrzucił.. xxx Ze mną każda idzie, którą poderwę. Oczywiście nie idzie. :) My częściej podrywamy i częściej jesteśmy odrzucani i cierpimy tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniaj wszystkich swoją miarą smiech.gif Wbij sobie do pały, że żadna lepsza nigdy cię podrywać nie będzie usmiech.gif Ba! Nawet jak sam zaczniesz podrywać to każda co najwyżej skrzywi się na Twój widok smiech.gif Najlepiej od razu się zabij wieczny alołnie smiech.gif nie denerwuj się pipko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu jesteście leniwe, w dodatku wyczuwam zwyczajne wygodnictwo i lenistwo. "Facet sam nas znajdzie,facet ma skonkretyzowany typ,to facet zadziała" blabla bla srata tata po prostu boicie się otwarcie przyznać że po raz kolejny dostaniecie kosza i wasze poczucie atrakcyjności legło by ostatecznie w gruzach. Co za dziecinne idiotyczne samooszukiwanie się, kogo wy tutaj chcecie nabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha no i trochę takie...tchórzostwo,ale z was boidu...py i jak wy chcecie być odpowiedzialnymi matkami/żonami? Z taką trzęs...idu...pą to pewnie się nawet na zakupy człowiek nie wybierze bo będzie się bała że nie spodoba się wąsatemu kasjerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej całej shaf78 to dildo już kompletnie w mózgu namieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wąsaci "kasjerzy"przeszli juz dawno na emeryture.Chyba dawno na zakupach nie byłeś.Moze nie masz z czym iść?A starych,wasatych to pod dworcem pełno,tam pewnie najczęściej bywasz,co ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama masz wąsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahhaha. omg, serio o tym dyskutujecie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Trochę śmieszna wymówka, że kobieta może zostać odrzucona, że więcej razy też śmieszna. To dotyczy tak samo obu stron. Ale zgadzam się, że facet powinien poodrywać. Tylko sęk w tym, że kobiety nie mają skonkretyzowanych argumentów, które by mnie przekonały. Jedyny argument w sumie to taki, że "zawsze tak było". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet wybiera ta ktora jego wybrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wybiera a kobieta zatwierdza tak czy nie i zawsze tak było to w czym jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gog
Ja nigdy nie podrywałem a i tak zawsze, jakaś sie kolo mnie kręciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up mam tak samo i to takie które mi się podobają kręcą się koło mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrywajcie kogo chcecie .ja nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci sa wygodni i chca zeby ich babki podrywaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Masz do tego prawo, nikt nie może ci bronić. Ale nie brońcie też tym które chcą podrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Wcześniejsze było do gość 19:58 xxx xxx gość 20:00 jak już pisałem to też można podłączyć obu stronom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazyliszki,smoczyce,pasztetki i gargamel juz śpią same śpią a jak tu samemu spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hym gargamelu chodz do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz biegnę,umyj dobrze tylna czesc.Wchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek h
czekam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma znacznie mniejsze szanse na sukces bo faceci zazwyczaj mają skonkretyzowany typ kobiety jaki chcą mieć. Wystarczy nie pasować do tego typu choćby rozmiarem piersi i już jest się skreślaną. Z kobietami jest nieco inaczej bo wiele lasek właśnie nie podrywa i z braku laku biorą to co jest chętne. Facet ma większe szanse na sukces i to on powinien podrywać. To jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie słuchać kafeterianek i ich teorii na życie - prawda jest taka że one mają na tyle kompleksów że się nigdy pierwsze do faceta nie odezwą, no więc wymyśliły ściemę że kobieta nigdy pierwsza kroku nie robi. Mały błąd - kroku nigdy pierwsza nie robi kobieta nieatrakcyjna. Więc kafeterianki z oczywistej przyczyny tą durną komunistyczną myśl pojęły. Tymczasem co atrakcyjniejsza kobieta wyrywa - frajera,prawiczka, bogacza, cwaniaka,wieśniaka ... itepe itede i ma wyj...ane kim jest ten facet - jak młódka jest młoda i atrakcyjna po prostu się bawi. I nic jej nie obchodzą jakieś sztuczne granice i konwenanse. Ale smoki z inne i tak wkręcą że ta co się nie odzywa pierwsza to czeka niczym ostatni cwaniak - tymczasem to po prostu ostatni nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*smoki z innymi teoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że tu żadnemu facetowi nie chodzi o to, żeby laski biegały za facetami i ich "zdobywały", jak tu piszą wszelkiej maści śmieszne księżniczki. Chodzi raczej o sytuacje, w której dziewczynie bardzo podoba się jakiś chłopak, ale nic nie zrobi z tym, "bo tak". I czeka, aż to ten chłopak zrobi coś w jej kierunku, choć bywa, że ten chłopak nie wie nawet o jej istnieniu. To taka pokrętna babska logika. Albo chłopak wie o jej istnieniu, ale dziewczyna wszelkimi gestami daje sygnały, że nie jest w ogóle zainteresowana, bo to też taka pokrętna babska logika. Nauczyły się dziunie brać wszystko na gotowe, że wszystko samo się zrobi, a one będą tylko leżeć. Ale to nie te czasy, dlatego tak się tutaj paniusie złoszczą, tak dobierają te wszystkie prostackie argumenty, o tym co facet rzekomo musi. Musi to na Rusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×