Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość gość
Już nawet lepiej dostać kosza od bogatego niż podrywać gołodupca usmiech.gif więc przestań mnie podrywać,gdzie rzym a gdzie krym bejbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety same sobie zaprzeczają piszą ze wybierają facetów pod względem charakteru ,a deklarują ze poderwałyby tylko bogatych przystojniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrywać to trzeba mieć kogo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
To w końcu jak z tym pierwszym krokiem ? Kto powinien zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Ok, no i mamy puentę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczesliwy kto swe zycie powierzyl kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"naczelny gargamel klanu"-dawno sie tak nie śmiałam.gratuluje wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nigdy nie zrobią pierwszego kroku. O nieee, jak wyczują szmal to są taaakie niedostępne hehe. Wiesz ten tydzień mam zajęty, może w następnym. A potem czekają jak na szpilkach no szybciej, szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bogaty - liczę do pięciu smoki i jak was nie ma to odchodzę na inne suczki. Także streszczać się smoczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)więc przestań mnie podrywać,gdzie rzym a gdzie krym bejbe? 2)kobiety same sobie zaprzeczają piszą ze wybierają facetów pod względem charakteru ,a deklarują ze poderwałyby tylko bogatych przystojniaków 3)jestem bogaty - liczę do pięciu smoki i jak was nie ma to odchodzę na inne suczki.Także streszczać się smoczyce <><><> 1) Synku, nie wiem czy miałbyś zaszczyt, żebym w ogóle olała cię w przejściu więc przestań dziecko żyć fantazją :) 2) Gdzie tu sobie zaprzeczamy ? Facet z kasą to facet zaradny życiowo, pracowity, sprytny. To, że facet ma kasę jest jednoznaczne z wieloma pozytywnymi cechami charakteru. Wiem bo sama mam takiego faceta i to ON MNIE poderwał :) i nie zamieniłabym go na nikogo :) 3) Taki bogacz a od 8 z rana siedzi na kobiecym forum i liczy na względy "smoków" z kaffe :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smoczyce :D to masz w domu ewentualnie w gronie "znajomych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to facet jest od zdobywania kobiety, nie na odwrot. W związku obie strony muszą sie równo starać ale pierwszy krok musi należeć do faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że jak kobiecie naprawde zależy to znajdzie sposób aby zrobić pierwszy krok, bez względu na to jakie ma poglądy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że jak kobiecie naprawde zależy to znajdzie sposób aby zrobić pierwszy krok, bez względu na to jakie ma poglądy na ten temat x Zrobić może i zrobi ale niekoniecznie wyjdzie jej to na zdrowie i osiągnie zamierzony cel a wręcz przeciwnie jak widać tu po doświadczeniach większości kobiet. Ja nie polecam robić 1wszego kroku kobiecie. Facte, który jest nam przeznaczony sam nas znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna, zrobiła pierwszy krok w moją strone i jakoś, ani jej ani mi na złe to nie wyszło. Moi znajomi też znalezli w ten sposób swoje drugie połówki i jakoś ich związki też są szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna, zrobiła pierwszy krok w moją strone i jakoś, ani jej ani mi na złe to nie wyszło. x czyli co dokładnie zrobiła ? Jak cię poderwała ? Czym jej tak zaimponowałeś, że chciała cię poderwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, jasne, jego dziewczyna go poderwała a mi jedzie czołg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu jej się spodobałem i zagadała mnie na przystanku. Najpierw spytała mnie niby o autobus, potem ood słowa do słowa zeszliśmy na temat piłki ręcznej i dała mi swój numer, mówiąc że jakbym szedł na jakiś mecz to mam jej dać znać. A że K też mi się bardzo spodobała to jeszcze tego samego dnia kupiłem bilety a na drugi do niej zadzwoniłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu jej się spodobałem i zagadała mnie na przystanku. Najpierw spytała mnie niby o autobus, potem ood słowa do słowa zeszliśmy na temat piłki ręcznej i dała mi swój numer, mówiąc że jakbym szedł na jakiś mecz to mam jej dać znać. x To coś długo na ten autobus/tramwaj czekaliście, że zdążyliście tyle tematów obskoczyć. "Hej czy jechało już 67 ? A co sądzisz o piłce ręczne? " Lol :D Ale mniejsza o to. To pierwszy krok wykonałeś i tak TY skoro ty się odezwałeś i ją zaprosiłeś na ten mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaliśmy na przystanku ponad 20min :P Przecież gdydy do mnie nie podeszła i nie dała numeru to nie mógłbym do niej zadzwonic. Przecież musiałem jakoś odpowiedzieć na jej krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie znacie na facetach kobiety z kaffe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem bo sama mam takiego faceta i to ON MNIE poderwał usmiech.gif i nie zamieniłabym go na nikogo I wtedy się budzisz i znowu dogadzasz se paluchem. Kominiarz z wąsem jak pan kleks to jeszcze nie najwyższa krajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci ida na latwizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wtedy się budzisz i znowu dogadzasz se paluchem. <><><> Głodnemu chleb na myśli :D Nie oceniaj wszystkich swoją miarą :D Wbij sobie do pały, że żadna lepsza nigdy cię podrywać nie będzie :) Ba! Nawet jak sam zaczniesz podrywać to każda co najwyżej skrzywi się na Twój widok :D Najlepiej od razu się zabij wieczny alołnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co to za pokolenie facetów nieudaczników, że wymagają by to kobieta ich zdobywała... Jak jesteście nieśmiali to wasz problem. Nieśmiałą dziewczynę zawsze jakiś facet poderwie. Szansa na to, że jakaś laska poderwie nieśmiałego faceta i to w dodatku taka jaka by mu się podobała jest bardzo mała. Jak panowie sami nie zawalczycie nie będziecie mieli. Sami na tym tracicie. Zawsze do cholery było tak, że to facet się oświadczał kobiecie, facet był głową rodziny, facet zabiegał o kobietę i to facet o kobietę walczy...i żadni genderyści ani maminsynkowie z kaffe tego nie zmienią. Nie ważne, że 21 wiek. Facet to ma być facet. A jak nie ma jaj, żeby wyznać kobiecie, że mu się podoba to jego starta, jego problem. A ją poderwie i tak prędzej czy pozniej kto inny. Go - niekoniecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Z doświadczenia wiem, że jak kobiecie naprawde zależy to znajdzie sposób aby zrobić pierwszy krok, bez względu na to jakie ma poglądy na ten temat x Zrobić może i zrobi ale niekoniecznie wyjdzie jej to na zdrowie i osiągnie zamierzony cel a wręcz przeciwnie jak widać tu po doświadczeniach większości kobiet. x x x x x Facetom też często nie wychodzi na zdrowie i często nie osiągają zamierzonego celu. Takie życie. Wiec o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka znowu strata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
gość dziś Zawsze do cholery było tak, że to facet się oświadczał kobiecie, facet był głową rodziny, facet zabiegał o kobietę i to facet o kobietę walczy...i żadni genderyści ani maminsynkowie z kaffe tego nie zmienią. x x x Kobieta zawsze była służącą, masz rację :) Feministki jednak twierdzą co innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×