Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość gość
ja zrobiłam pierwszy krok, nawet 2 razy ...żałuje cholernie....ani jeden ani drugi nie był zainteresowany. Laski, nie róbcie tego. Jak facet podoba się kobiecie to jest to AKURAT TEN u którego nie ma szans :( :( Nie warto sie osmieszac. Facet który jest wam przeznaczony sam was znajdzie, choćby miał was wygrzebać spod ziemi , taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak pokory kafeteriankom - niech wpierw wskoczą na rowerek i zrzucą trochę kilogramów a potem niech się biorą za adonisów przy forsie bo przy typowych gabarytach kafeterianki spojrzałby na nią co najwyżej kulawy Zenek bez jedynek spod sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem tego samego zdania.Nieraz przecietnej kobiecie uda sie zarwac przystojnego mezczyzne, ale szczesliwa nie bedzie bo albo facet ja zostawi, traktujac jako tymczasowa rozrywke i szukajac lepszej oferty albo jesli mu nie zalezy na milosci ale na milosci wlasnej, bedzie mu wygodnie majac taka sluzaca padajaca do nozek, zawsze mozna jej zagrozic odejsciem a ona wtedy zrobi wszystko Jesli to facetowi zalezy, bedzie obiekt uczuc szanowal i zabiegal o jej wzgledy, poswiecajac czas, wygode a nawet wlasna dume.Nawet jesli jest niesmialy, w jakis sposob to przelamie, nie ma az tak niesmialych mezczyzn, kobiety owszem sa.Dalego to facet powinien zrobic ZAWSZE pierwszy krok, a jesli tego nie zrobi to mu kompletnie nie zalezy i nie widzi tej osoby w roli partnerki (chyba ze ja wykorzysta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele jest par, że potem się księżniczki dziwią, że facet przystojniak, a laska przeciętna, ale taka laska potrafiła powalczyć o swoje. xxx aha. I ty wiesz, że akurat jak jest taka para to to koniecznie laska wyrwała faceta, tak ? To jesteś istotą bardziej wszechwiedzącą niż sam ch*j. Nie pomyślałeś, że może ten przystojny nie był na tyle bogaty albo na tyle wykształcony by imponować tym "lepszym laskom" dlatego doszedł do wniosku, że przeciętną łatwiej będzie wyrwać. Sam wygląd u faceta to trochę mało by zaimponować tym "najlepszym suczkom":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to samo działa w drugą stronę - jak kobiecie zależy też powinna sie starać. A jak jej nie zależy to o czym my mówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenderblow
A co ma rozmiar biustu do atrakcyjności kobiety? Liczy się kształt i jędrność oraz dopasowanie biustu do całokształtu sylwetki a nie rozmiar. Duży biust fajnie wygląda u kobiety o rubensowskich kształtach ale u bardzo szczupłej, filigranowej, dziewczęcej i eterycznej sprawia już wrażenie przyciężkiego, przerysowanego. Poza tym lepiej mieć małe ale fajnie ukształtowane i jędrne piersi niż wielkie obwisłe dymiona,a nie jest tajemnicą, że te większe częściej przegrywają z grawitacją. Dla większości facetów rozmiar biustu nie ma znaczenia. x Hehe, co za bzdury, widać, że facetów to ty nie znasz w ogóle. Właśnie te szczupłe, zgrabne laski z dużym biustem to ideał. Duży biust u kobiety o rubensowskich kształtach to jest beznadzieja, bo taka jest po prostu gruba. A z kolei deski to też są mega aseksualne. To raczej ty gościu, guzik wiesz o facetach. Nie ma jednolitego kanonu piękna, jedni wolą szczupłe, dziewczęce z mniejszym biustem a inne bardziej zaokrąglone z szerokim biodrami, pokaźnym tyłkiem i biustem. Dziwnym trafem modelki, które zwykle są płaskie typu Anja Rubic albo aktorki Kiera Kinghtly bardzo się podobają facetom a te bardziej rubensowskie typu Monica Belluci czt Mayrlin Monroe, która szczupła nie była, też mają na pęczki wielbicieli. Moim zdaniem duży biust o szczupłej kobiety wygląda nienaturalnie i wulgarnie (Pamela Anderson wygląda dość tanio), do takiej filigranowej pasuje mały albo średni. Ilu faceetów , tyle opinii. Na urodę i seksapil kobiety składa się wiele czynników, biust ma znaczenie drugorzędne albo żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to samo działa w drugą stronę - jak kobiecie zależy też powinna sie starać. xxxx Tylko, że jak kobiecie zależy to na 95 % facet ma ją w dooopie bo faceci nie obniżają tak łatwo wymagań a mają je wysokie jeżeli chodzi o wygląd. A jak facet podrywa laskę to ma większe szanse na sukces nawet jeżeli jest przeciętny bo kobiety często mają nieskonkretyzowany typ faceta jaki chciałaby mieć i często obniżają wymagania choćby po to, żeby nie zostać starą panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.49- "se wmawia"to znowu ty głąbie.Miales juz sie nie wypowiadac.Poducz sie.Idz spakoj na pn ksiazki do szkoly,jak oczywiscie cię jeszcze nie wylali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet, który jest przeznaczony kobiecie sam ją znajdzie, choćby miał ją wygrzebać spod ziemi X 200 % prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenderblow
Nekrofilia jest legalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech wpierw wskoczą na rowerek i zrzucą trochę kilogramów a potem niech się biorą za adonisów przy forsie bo przy typowych gabarytach kafeterianki spojrzałby na nią co najwyżej kulawy Zenek bez jedynek spod sklepu. xxxxx Czyli źle jak nie podrywamy bo jesteśmy "księżniczkami", ale jak podrywamy tych którzy są dla nas atrakcyjni to też źle ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli źle jak nie podrywamy bo jesteśmy "księżniczkami", ale jak podrywamy tych którzy są dla nas atrakcyjni to też źle ? xx bo nieudaczniki z kaffe z żółtymi zębami i minimalną krajową chcieliby, żeby to kobiety właśnie ich podrywały :D a na takiego nawet nie spojrzy gruba i brzydka, bo po co ? a co dopiero ta lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle kogo nie podrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie panowie, o co wam właściwie chodzi ? Jak kobiety nie podrywają - źle. Jak podrywają bogatych i jednocześnie przystojnych, krótko mówiąc, tych którzy im się podobają - źle. Czyli o co wam chodzi ? Kobiety mają podrywać nieśmiałych, mimo, że im się nie podobają, nie mają nic do zaoferowania, tylko dlatego bo są potencjalnie zainteresowani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, która wiecznie czeka i jest przeciętna, skazana jest na podryw przeciętniaków. <><><> I tak jest skazana nawet jak zacznie podrywać tych lepszych bo małe szanse, że wyrwie tego, którego by chciała mieć xxx dokładnie, kobieta powinna wybrać najlepszego spośród tych co ją podrywają. nawet przeciętna laska ma około 15 adoratorów w ciągu życia więc jakiś przyzwoity znajdzie się w tej liczbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78,ty już się nie wypowiadaj bo Twoja frustracja aż się przebija przez Twój gęsty zarost na brodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shaf78,ty już się nie wypowiadaj bo Twoja frustracja aż się przebija przez Twój gęsty zarost na brodzie. <><><> Mało błyskotliwa riposta, jak chcesz mnie ruszyć musisz się bardziej postarać przegrańcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zle wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że kafeterianki stanowią jakieś 0,5 populacji żeńskiej, bo gdyby były ogółem to chyba większość facetów zostałaby gejami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha dobre - userki z kafe walą wymaganiami na kilometr tymczasem same od siebie nic nie chcą dawać. A kto wam wmówił - idiotko jedna z drugą - że jesteś tak zarąbista że tabun facetów będzie o was zabiegał i że ma obowiązek (!) do was uderzać i to pierwszy (!). Radzę wpierw zainwestować w wygląd i lekcję wysławiania sie jak u kobiety a nie jak rodem z dresiarskiej meliny to wtedy pomagamy. Tymczasem liżcie me stopy i wynieście śmieci bezrobotne niewolnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto wam wmówił - idiotko jedna z drugą - że jesteś tak zarąbista że tabun facetów będzie o was zabiegał i że ma obowiązek (!) do was uderzać i to pierwszy (!). xxx Nikt. Faceci sami się narzucają. Nie moja wina, że faceci sami na mnie lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak u mnie - nie mogę się odpędzić od suczek, szkoda tylko że nie mogę wyrwać bazyliszków z kaffe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozesz sie odpędzić od suczek,a co kase chcą pozyczyc(i oddadzą na swietego nigdy)bo po cóż by innego,albo szofera na impreze szukaja.Ja tak kiedyś robilam a frajerzy sie nabierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tylko frajer mysli ze za kase milosc kupi. smierc frajerom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tylko frajer mysli ze za kase milosc kupi x predzej ten co ma kase bedzie miec milosc niz ten co jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość za kasę to nie miłość - to po prostu prostytucja. Kobieta która patrzy na portfel jest niczym innym jak prostytutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten co ma kase bardzo predko bedzie mial milosc za kase.masa kobiet szuka sponsorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość za kasę to nie miłość - to po prostu prostytucja. Kobieta która patrzy na portfel jest niczym innym jak prostytutką. x to nie jest prostytucja tylko sprawiedliwość. skoro faceci nas oceniają tylko przez pryzmat wyglądu my ich oceniamy przez pryzmat portfelu. Jakaś sprawiedliwość w świecie musi istnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz tak bo pewnie jesteś na utrzymaniu mamusi.Nie wiesz co to prawdziwe życie.Jak ktoś mlodo poszedl z domu i musi sam sobie radzić to tak nie powie(tylko mamisynek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jesteś prostytutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×