Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Ty się wkurzasz bo ciebie pewnie nawet prawiczki nie podrywały <><><> Mi nie zależy na podrywach ani prawików ani nikogo. Jak będziesz mieć szczęście być kiedyś w szczęśliwym związku (w co wątpie ;)) to zrozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się kiedyś podobał facet...bardzo mi się podobał. On nie wykazywał zainteresowania a ja nigdy się nie odważyłam na pierwszy krok. Czy żałuję ? Nie. Dziś mam kochającego męża, który sam mnie poderwał, zdrowe dziecko i na nikogo nie zamieniłabym mojego P serduszko.gifusmiech.gif Myślę, że jak facet jest przeznaczony kobiecie to sam ją znajdzie, prędzej czy później usmiech.gif x zazdroszczę i mam nadzieje, że i do mnie to przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys mi sie tez podobal facet ale nie poznalismy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nikt nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18:03 Kwestię żałowania można rozumieć dwojako bo być może tamten był bardziej wartościowy od twojego obecnego,tylko musi minąć trochę czasu nim to zrozumiesz. Na razie masz motyle w brzuchu ale euforia kiedyś minie,możesz być pewna:) Tego się po prostu nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie zależy na podrywach ani prawików ani nikogo. Jak będziesz mieć szczęście być kiedyś w szczęśliwym związku (w co wątpie oczko.gif to zrozumiesz oczko.giflapka.gif Taaa jasne,szczęśliwa ze swoim niby chłopakiem,tymczasem wchodzi na kafe i się wykłóca z pogardzanymi niby przez siebie "prawikami". Znam ja takie przypadki jak w necie dziewczyna nby się chwali jaka to szczęśliwa ze swym chłopem tymczasem gdy człowiek lepiej ją pozna widzi że jest samotna a chłopa jak ma to ich zwiżek to fikcja. Znałem kiedyś taką, automatu ją poderwałem,z chłopem sie w mig rozeszłą, tka to była miłość:) Z toba jest tak samo, ale stawiam że jesteś zakompleksioną szarą myszą bez chłopaka:) A jak go masz to wasz związek jest fikcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys podobali mi sie tacy ktorzy mieli juz dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z 19:56 :D ale się naprodukowałeś z tą psychoanalizą :D hah, Ale niech ci będzie, że jestem zakompleksionym odrzuconym przez wszystkich pasztetem :) Jeżeli takie pisanie sprawi, że poczujesz się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_Ona_ona_na
Kwestię żałowania można rozumieć dwojako bo być może tamten był bardziej wartościowy od twojego obecnego,tylko musi minąć trochę czasu nim to zrozumiesz. Na razie masz motyle w brzuchu ale euforia kiedyś minie,możesz być pewnausmiech.gif Tego się po prostu nie wie. xxxxxxxxxx Myślę, że jesteś bardzo młody i niedoświadczony, że takie rzeczy piszesz. Uwierz mi, że jak już kogoś pokochasz i jesteś w spełnionym i szczęśliwym związku, a na dodatek masz z osobą którą kochasz dzieci, to nawet nie myślisz o takich rzeczach jak "kurde czy byłoby mi lepiej z tamtym?" Bo jak naprawdę pokochasz to nic poza osobą, którą kochasz nie istnieje :) A nawet gdyby tamten facet, do którego nie odważyłam się wtedy podejść był lepszy, bogatszy itd. to nadal nie żałuję bo kocham swojego męża i nie zmieniłabym go na nic :) Trzeba dorosnąć lub samemu przeżyć prawdziwą miłość by to zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_Ona_ona_na
Zresztą nigdy nie będę miała okazji się przekonać czy tamten jest bardziej wartościowszy od mojego męża bo od bardzo dawna nie utrzymuję z nim żadnych kontaktów...a czego oczy nie widzą sercu nie żal. Pozdrawiam panie i panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes spełniona to nie myślisz, gorzej jak ktoś sobie życia nie poukładał po części przez coś takiego. A myślałam że będzie tak łatwo, że szybko znajdzie się kolejny, a tu nic. Odkąd poznałam tego którym to ja bylam zainteresowana straciłam swoje powodzenie :( wcale nie zbrzydłam. Szczęście mnie opuściło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_Ona_ona_na
Do gość z 20:40 a facet, którym jesteś zainteresowana nie chciał Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Na to wyszło, bo oczywiście ja nie narzucałam się, po prostu zrobiłam coś żeby zbliżyć się do niego i wybadać teren. Wyszło na to, że nie. Bo coś by zrobił. Ale kosza nie było bo nie miał takiej możliwości, jednak uważam że nie był zainteresowany. I wszystko przestało się układać. Nie rozumiem :/ Nawet tak sobie tłumaczyłam, że skoro nie ten, to będzie inny, a ten widocznie nie był dla mnie i nie ma się co upierać. Miałam wcześniej powodzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_Ona_ona_na
Aj, czyli sprawdza się, że jak kobieta jest zauroczona facetem to niestety zazwyczaj bez wzajemności ... Nie twierdzę, że nie ma kobiet, którym podryw się udał no ale jednak szanse są małe patrząc na statystyki i doświadczenia życiowe kobiet :P Ja jednak wychodzę z założenia, że przeznaczony facet sam się pojawi, tak było w moim przypadku i kocham go bardzo :) Tobie też tego życzę. Głowa do góry. Nie od razu Rzym zbudowano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, reguła się potwierdza. Ale zastanawiam się skąd mój pech, w pewnym sensie mu się naraziłam, ale nie było innego sposobu. Ciekawe czy ktoś by to wiedział, choć wiem że to nie jest pytanie na dział uczuciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge znalezc odpowiedniego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobisz 1 krok a on nie będzie zainteresowany ,i jeszcze jest z twojego otoczenia to tak cię obgada .faceci są gorszymi plotkarzami od kobiet.a jak dołoży swoją historyjkę której nie było to jesteś spalona.Tak miałam.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się naprodukowałeś z tą psychoanalizą smiech.gif hah, Ale niech ci będzie, że jestem zakompleksionym odrzuconym przez wszystkich pasztetem usmiech.gif Jeżeli takie pisanie sprawi, że poczujesz się lepiej lapka.gif Ja sie nie naprodukowałem,ja to po prostu wiem,a te setki emotek jakie wysyłasz tylko świadczą o twoim podenerwowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona ty nie wciskaj glupot. z tamtym nie mialas szansy na malzenstwo dlatego nie byl wartosciowy. ten sie chcial zenic wiec go "pokochalas". ludzie nie sa debilami nie oszukasz ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_Ona_ona_na
z tamtym nie mialas szansy na malzenstwo dlatego nie byl wartosciowy. ten sie chcial zenic wiec go "pokochalas". ludzie nie sa debilami nie oszukasz ich xxxx hehe, no może i masz rację i nie miałam u niego szans :) To tylko potwierdza regułę, że kobieta nie powinna podrywać bo zazwyczaj podoba się jej ten u którego nie ma szans :) A ja jestem w szczęśliwym związku, mam córkę, której bym nie miała gdyby nie P, nie wiem czemu próbujesz mi wmówić, że jest inaczej.... Widzę, że niektórzy Panowie tutaj są bardzo nieszczęśliwi i żeby poprawić sobie samopoczucie to robią innym psychoanalizy, wmawiają innym, że są w nieszczęśliwych związkach i tym podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78 - wielce szczęśliwa w swoim związku,zadowolona z partnera, więc zamiast mu dogadzać wchodzi na jakieś babskie forum i się wykłóca ze znienawidzonymi "prawikami".":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walenty spod płaszcza
Z niej taka sama "zadowolona" z życia jak setki tutejszych frustratek - ale zawsze będą pisały jak to one mają zaj...ście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że niektórzy Panowie tutaj są bardzo nieszczęśliwi i żeby poprawić sobie samopoczucie to robią innym psychoanalizy, wmawiają innym, że są w nieszczęśliwych związkach i tym podobne... Tutaj nikt niczego nikomu nie wmawia,po prostu jesteście nieszczęśliwe ale na tyle staracie się kłamać że co mądrzejszy i tak wam nie wierzy.Sorry,to po prostu śmieszne i żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy wpis od 15:15 do 15:27 to jeden i ten sam gość...to widać. ale Ty jesteś sfrustrowany koleś :D Tak piszesz o tym nieszczęśliwym życiu i każdemu to wmawiasz pewnie dlatego bo sam jesteś nieszczęśliwy jak cholera... Wszystkie userki tutaj są nieszczęśliwe i mają przesrane życie, tylko Ty jeden jesteś bardzo szczęśliwy :D Tak szczęśliwy, że od rana siedzisz na kaffe i ciągle tu trolujesz :D a niby zarzucasz reszcie userek, że dlatego, że tu siedzą same mają beznadzieje życie a sam robisz to samo...hipokryzja wychodzi z ciebie wszystkimi porami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby zarzucasz reszcie userek, że dlatego, że tu siedzą same mają beznadzieje życie a sam robisz to samo...hipokryzja wychodzi z ciebie wszystkimi porami... x tym bardziej, że to kobiece forum :) Ciekawe jakie on ma życie, że wolny czas woli poświęcać na babskie forum niż właśnie uprawiać świetny seks ze swoją piękną dziewczyną :D Ach, nie...on czeka aż taka go poderwie...życzę powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho - zlot smoków. Naczelny wódz plemienia pewnie dał gwizdkiem znak by bestie zazionęły ogniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudny temat, ale drogie Panie! Trzeba dac facetowi pole do popisu. To od NIEGO powinien wyjść pierwszy krok. W Polsce (i nie tylko) cos się porobilo z babami i chłopami. Coraz częściej słyszę (i widzę), ze to babki polują. Czasem trzeba pomoc losowi, ale to musi być mega subtelne, żeby i kobieta i facet mieli ruch. Można pomoc losowi, ale nie proponować wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"shaf78 - wielce szczęśliwa w swoim związku,zadowolona z partnera, więc zamiast mu dogadzać wchodzi na jakieś babskie forum i się wykłóca ze znienawidzonymi "prawikami"." <><><> Moja frekwencja, na tym (jak zresztą sam słusznie zauważyłeś) BABSKIM forum to małe miki w porównaniu z Twoją frekwencją kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się pokochaj ze swoim chłopakiem - o ile nie jest on plakatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16:44 a gdzie Twoja dziewczyna :D ? Na każdy post odpisujesz niemal natychmiastowo, jakbyś nie miał innego życia poza kaffe ... naprawdę współczuję ci. Wiec zarzuty w naszą stronę pokazuję tylko twoją obłudę i hipokryzję. No w porządku. Jesteśmy obrzydliwymi "smokami" bez facetów i bez pracy itd. Nie rozumiem czemu taki genialny i atrakcyjny gość jak ty woli spędzać czas tu zamiast właśnie kochać się ze swoją lubą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×