Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Tzn?? Podziel sie , ja juz po drugim sniadanku Bulka 2lyzki turka figury, 6 rzodkiewek i jogurt typu greckiego truskawkowy X Obiad. 100g fileta z morszczuka 100g salatki greckiej rolnik 50g ziemniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika zaczęłam jak najbardziej :D miałam 4 dni z karczkiem i dwa z kurczakiem i brokułem, zdecydowałabym się oczywiście na tłuszczówkę z łososiem ale niestety nie jem ryb - jak przetrwam tą białkową ( podobno się nie chudnie dużo, tylko utrwala się waga i lecą centymetry) to spróbuję tłuszczówki z kotletami sojowymi na masełku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle, no tej diety to chyba nie trzeba sie wstydzic, chyba, ze sam Gaca zdziwilby sie, ze to ma byc jego dieta :) izulek, coraz bardziej podoba mi sie ten jadlospis, bez zadnych dziwolagow i niedrogo i mozna na biezaco ale tam masz jakies reguly, jesli chodzi o wegle? Ile dziennie mozna, czy np. tylko do pierwszych posilkow a do kolacji tylko bialko? Zasypie cie pytaniami :) A salatke sama zrobisz czy kupna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Gaca to ten od FatKillers? Oglafalam to kiedys. Pamoetam, ze ludzie bardzo duzo cwiczyli w tym programie. A moglabys przyblizyc te menu ? Sama skombinowalas na podstawie neta, czy sie tam zarejestrowalas i masz pod siebie ulozona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatke robie sama z jajkiem papryka ogorkiem i kukurydza i tunczykiem w sosie wlasnym mozna dodac 1/2 woreczka ryzu nie masz wytycznych co i ile ale warto znac swoje zapotrzebowanie kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem gacowicz na gapę :) można legalnie komputerowo ale to wychodzi 299 zł na mc :( oczywiście plus jeszcze karnet na siłownię bo gaca oprócz jadłospisów ma też przepisane "na receptę" ćwiczenia - zachęciło mnie to że teraz nie je się smalcu :) tylko karkóweczkę w sosie własnym zrobiłam w rękawie w piecyku potem kawałek odgrzewałam na suchej patelni, wkroiłam pomidorka i taki sosik się robił :) do tego warzywka ( ogóreczek, kalafiorek, papryka, pekinka) polane olejem jak mi się karczek znudził to jadłam pierś pieczoną z brokułem, polaną roztopionym masłem no ale się powtarzam bo to już pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłospisy sciągnełam sobie z neta, powiem wam tylko tyle że nie mam kuchennej wagi więc te porcje na pewno jadłam dużo większe aż się sama dziwię że schudłam trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdasonia chodzi mi o to czy wytrwam ( a bardzo chcę) bo dieta trudna po drodze są swięta - gacowicze chudną bardzo ale też nie przez jeden mc tylko np sześć a potem żeby to dobrze zrobić to powinna być jeszcze stabilizacja - może mogłam zacząć w styczniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) wpadłam tylko się przywitać- kurcze nie mam nawet czasu w tyłek się podrapać... :( na diecie się trzymam i wrr... wkurzająca ta cała Kachna29 po to tu jesteśmy żeby się wspierać a nie wytykać sobie wszystko co złe! Taki był cel tego forum i jak komuś nie pasi to niech się tu na siłe nie ładuje :P a dla moich dziewczynek dużoooo wytrwałości w dietkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sante wracaj do nas i pamietaj ze jutro wazonko :-) X Elle nie ma za co :-) X Za niedlugo bede zbierac sie do dietetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę o Gacy, ale niestety na gapę jest sporo informacji na necie i można coś poczytać Koleżanka mnie namawia od poniedziałku na "dietę na przyspieszenie metabolizmu", ale ... w 1wszym dniu na śniadanie jest owsianka, a ja nie lubię niczego mlecznego o 18 znowu spacerek, Izunia zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis o 18 bede siedziec na spowiedzi u dietetyczki Wiec spacerek bede miala brrr... Zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Sante Kachna29 wkurza, bo prawde mowi, o czym wszyscy gdzieeesss tam w duszy wiedza, tylko sie za zadne skarby nie przyznaja :-) Elle a Ty nie kombinuj z tym styczniem, bo jak zaczniesz swieowac, to Ci tak do wakacji zejdzie z przesuwaniem terminu, bo zawsze cos wypadnie. Zaczelas to sue trzymaj dzielnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
monikamagdalena duzo osob owsianke na wodzie je. Nie wiem jak oni to robia, ale juz wiele razy sie spotkalam z tym, ze jak z kims gadalam , ze jadlam owsianke to sue pytali " na wodzie" "nie, na mleku", " blede to nie lubie, ja na wodzie". Albo ugotuj na wodzie a pozniej kefir albo jogo do tego ?czy Ty wszystko mleczne na nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle, faktycznie wybralas troche niefortunny czas ale wiesz co, pewnie potraktujesz to jako taka wprawke, a w styczniu po wszystkich naszych przypadlosciach narodowych :))) zaczniesz na powaznie.... izulek, dzieki Sante dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna29 musze przyznać moja Droga, że skromnością nie grzeszysz :) Widać, że wychowana jesteś w starej szkole gdzie tylko wytyka się błędy, kaja za to co złe.... no cóż współczuje :) My jednak wolimy się wspierać, motywować, gratulować drobnych sukcesów bo tylko dzięki nim możemy osiągnąć naprawde ogromne :) Cóż każda z nas woli być motywowana pozytywnie niż negatywnie. To jest mój temat a właściwie już teraz nas wszystkich ale ja jako założycielka nie pozwolę abyś tu kogokolwiek obrażała bo myśle, że nie jedna dziewczyna czuła się urażona Twoimi "mądrościami". Elle, Izulek cały czas jestem z Wami myślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Ale wlasnie chodzi o to, ze Wy nie macie zbytnio za co sie chwalic... Zobaczcie pierwsze strony tego topiku, wiekszosc jest w tym samym miejscu i coagle bladzi z dietami. Przedkakiwanie z diety na doete nie daje zadnych dlugotrwalych efektow, o czym pisalas na pierwszej stronie :-))))) ja tu nikogo nie obrazam, tylko prawde mowie, co Wam sie nie podoba bo jest nie po Waszej mysli. Prwnoe, ze moge sobie stad isc, tylko ze jak zerkne na ten topik po nowym roku to bedziecie w tym samym miejscu. Zagubione, zdezorientowane, ale pollepywane przez inne Dziewczyny z tego topiku, no bo po Nowym Roku bedzie w kazdej gazecie nowa dieta cud, ktora zaczniecie " od nastepnego poniedzialku" ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Sante a o moim wycjowaniem sobie nie musisz glowy zawracac, bo masz na pewno wiele innych tematow/ chociazby temat przewodni tego topiku- na ktorym powinnas sie bardzoej skupic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh zjadlam pol obiadu bo rybe przesolilam hehhe za to dorzucilam serek homogenizowany bo ma 21g bialeczka. :-) X Sante my tez jestesmy z Toba myslami, a na wpisy tejze osoby poprostu nie zwracaj uwagi :-D X Co do swiat, ja mam nadzieje zrzucic do wigilii conajmniej 4 a przytyc max 2-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ja jestem na "nie" na cały nabiał, ale ... ta owsianka to jest zmiksowana z jabłkiem, bananem i cynamonem. może przełknę? jeszcze mam pare dni na zastanowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×