Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Izulek 2.01.2015...69,4g........-0,0......69,4.......60 gdasonia 2.01.2015...68,9.........-0,0......68,9.....61,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja już po kawce Gdasonia pisała, że w tym roku stuknie jej 18 (czyt. 60) Nie mogę się zebrać do dietowania, potrzebuję kopa mobilizującego, bo wiosna przyjdzie szybko i trza będzie grube kurtki zrzucić i odsłonić oponkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia masz ode mnie pozytywny zastrzyk mobilizacji z rana, ja musze do jafejki dzis smignac wydrukowac swoje zdjecie i przywiesze je w kuchni aby mnie mobilizowalo X. Ja juz po sniadanku dzis owsianeczka na mleku z jablkiem cynamonem orzechami i migdalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślałam o owsiance, ale nie mam w domu żadnego owocka Mus zrobić dietetyczne zakupy Zjem 2 jajka na twardo, ale niestety z majonezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xxyoutube.com/watch?v=HqmqwaFb1AM Xx wykasuj bo uznaje za spam Sa to typowe cwiczenia na brzuch i boczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i kto mnie czyta, pytam :) No wlasnie, izulek, w morde jeza, napisalam ile mi stuknie, nie uwazalas na lekcji, dwoja! :) Powazniej to dzis mi wpadl rowniutki kg wiecej, juz na nic nie czekam, od poniedzialku dzialam. Musze sobie xero kwadracikow do wypelniania zrobic, postaram sie tez zbindowac, bedzie to bardziej mobilizujace, w sumie moglabym juz dzis to zrobic ale nie mam pojecia czy punkty czynne.... Wczoraj mialam dzien pelen wrazen, nic nie pisalam bo co wam bede truc. Najpierw mama 2 min. po moim obudzeniu przewrocila sie, byl taki halas, ze szok a potem przez 3 godz. szukalam maminych lekow, znalazlam na szczescie bo dopiero mialabym klopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zaraz dwoja, czytalam ale myslalam ze zartujesz z ta 60 X Ja juz po treningu, dzis tylko 35min ale 285kcal polecialo jakby nie bylo X Lece sprzatac do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, nie zartowalam- mlody duch w starej skorze uchacha :) Wiecie co, opieprzam sie tak, ze wstyd. Nazarlam sie znowu na sniadanie salatki jarzynowej az mam zgage, maz na dzialce a ja zamiast matuli szykowac posilki, zrobic co trzeba i tez jechac to normalnie zabijam czas. Chyba od pon. bede tu skladala meldunki co robie to moze wstyd mnie jakis ogarnie, ze ktos czyta i wezme sie uczciwie do roboty.... Ku pokrzepieniu serc, moja rozmowa z moim przyszlym mezem. Mialam wtedy 17 a on 18 lat. Jedziemy autobusem. Wsiada dosc tega babka. Maz mowi do mnie- zobacz jakie ta stara baba ma podgardle. Ja patrze i mowie do niego- ty ale ona ma ze 27 lat. On-no to nie stara? Ja, po zastanowieniu- noooo, stara...... Opowiadalam to tyle razy, ze wrylo sie na zawsze. Czasami gdy mi ciezko z powodu uplywajacych lat przypominam sobie te nasza rozmowe i tak mnie to rozbawia, ze od razu latwiej :) Ludzie nie maja pojecia jak szybko w oczach nastolatka mozna uchodzic za piernika :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak dokladnie. Pamietam jak mialam z 15lat i na 28latka mowilo sie ze dziadek. X Dziewczynki czy ktoras z was probowala treningow na posladki z mel b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witam Was w nowym roku z podkulonym ogonem... Przyjmiecie mnie z powrotem? Nie bede sie usprawiedliwiac itd. bo wiem, że to tylko i wyłącznie moja wina... ale na pewno dostane za to po tyłku.... od msc nie wchodziłam na wage wejde jutro..... jak nic jutro nie napisze to oznacza że dostałam zawału :P ps. Fajnie, że jeszcze tu jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny,mogę dołączyć? Nowy rok i nowe postanowienia żeby zgubić te wstrętne kilosy. startowałam z 85 kg przy wzroście 165 cm,ograniczając jedzenie zgubiłam 5-6 kg,tak mnie ucieszyła 7 z przodu,że spoczęłam na laurach. pora znów się wziąć do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu nadaj sobie nick i pewnie,ze mozesz dolaczyc x sante mozesz wrocic przeciez to ty jestes zalozycielka pozatym bez opierdooolu sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawilas nas bez zadnego slowa,nawet pocalujcie sie w duuupe nie napisalas jak nasz zostawisz nastepnym razem bez slowa nigdy sie do ciebie nie odezwe a jutro marsz na wage i bierz sie do roboty :-) x a teraz napisz co robilas przez ten miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to bylo okropne.... ale miałam tak strasznie duzo stresu w pracy, wiele sie tam zmieniło wracałam do domu i ryczałam i tak w kółko... Albo spałam albo płakałam, dodatkowo na chwile wróciłam do swojego byłego co było fatalnym pomysłem wiec bylo jeszcze gorzej... Ale zaczął sie nowy rok i chce to wszystko zmienic i naprawic. Nie wiem jak długo popracuje tam gdzie pracuje ale to nie koniec swiata :) chce przede wszystkim schudnac i poznac kogos wartościowego :) a jakie Wy macie plany na ten 2015 rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za miłe przyjęcie,nick sobie założę bo faktycznie dziwnie być tylko jakimś gościem. A co do postanowien noworocznych to jakoś konkretnie się nie zastanawiałam,schudnąć to na pewno i pojechać na wakacje do Grecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej widzę,że każda z nas coś zacznie od poniedziałku Sante, witaj córko marnotrawna melduję,że kotek stanął dziś na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia fajnie ze z koteczkiem ok. Dziewczynki moje drogie czy znacie diete 17dniowa? X Moze ktoras jest chetna sprobowac? X Zastanawiam sie nad rozpoczeciem tejze diety od poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikamagdalena,też mam kotka,wspolczuje choroby. izulek..pewnie wyjdzie o mnie więcej z czasem jak będziemy rozmawiały. Teraz priorytetem jest dla mnie znależć prace,najlepiej zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mi się dostaje :P ale ok zasłużyłam sobie :P dzięki Moniś :P super, że z kotkiem już lepiej mój też ostatnio miał koci katar już 2 raz i tez było z nim krucho więc wiem co przeżywasz.... Hmm.... Izulek napisz cos o tej 17 dniowej bo pewnie przydadza mi sie w miare szybkie efekty... jak jutro wejde na wage to załamka gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×