Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moncia81

Macierzyństwo po wieloletniej walce o dziecko i nie tylko

Polecane posty

Patuśka moim zdaniem to bzdura jak jest głodny to musisz go dokarmić , ja karmiłam miesiąc piersią ,a przy tym i tak dostawała butlę bo było jej mało czy to znaczy ,że jestem zła matką, gorszej kategorii? Mam małą zagłodzić bo nie mam pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Asienska jetem tego samego zdania. ja od samego poczatku mam malo pokarmu i juz w szpitalu maly mial podane mm bo ciagle wisial na cycu a i tak mu bylo malo. a jak dostawal butle to od razu inne dziecko. mnie w ogole lekarka w szitalu powiedziala za podajac mm w pierwszym tyg zycia zafundowalam dziecku alergie. ale co mialam go glodzic. a po za tym jak byl na samej piersi to nie przybieral na wadze. xxx a tak po za tym to bylismy na tym usg bioderek i jest wszystko w jak najlepszym porzadku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik to super ,że bioderka w porządku .My również się zaczęliśmy dokarmiać jak mała nic nie przybrała a nawet spadła z wagi .Pediatra nam zalecił nie każdy ma tyle pokarmu ,żeby dziecko się najadało .Mała zrobiła się spokojniejsza ,zadowolona i wyspana .Je regularnie 120 ml. co 4 godziny w dzień a w nocy co 5-6 godzin .Ja jeszcze karmię mieszanym systemem ale już mam coraz mniej pokarmu .Maksymalnie dwa karmienia nazbieram swojego mleka czyli około 250 ml. na dobę .Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to ,że sami w szpitalu dokarmiaj żeby mieć spokój i dzieci nie płakały , a potem nas wpędzają w poczucie winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dokladnie Asienska. Ja tez mam sysytem mieszany i mniej wiecej 3,4 razy maly dostaje cyca ireszta butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
U mnie mały potrafi wisieć na cycku co godzinę a nawet co 40 min. ja chodzę jak zombi on nie śpi już płacze bo z dzieckiem nie daje sobie rady! a jakie mleko kupujecie ? mam mam to Nan od pierwszego dnia życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Patuśka my mieliśmy bebilon, ale zmieniliśmy na bebiko, przez przypadek bo brakowało bebilonu, a okazało się ,że mała lepiej toleruje bebiko nie ma wzdęć, kolek i kupkę robi co dziennie nie chciałabym być złym doradcą ale może spróbuj Go troszkę dokarmiać na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
My próbowaliśmy 2 mleka enfamil i bebiko zwykłe i na kolki i zaparcia . Obydwa nie były dobre dla małej kupiliśmy jej hipa on jest z błonnikiem i ma dobry skład i problem z kupkami i bączkami bolącymi się skończył .Kupę robi raz czasami zdarzy się dwa razy dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
asinska dałam mu butle 90 ml i mi padł poprostu przytulił się i spał 3 h obudził się dałam mu cyca i dalej śpi. a mogę tak poprostu zmienic mu mleko ?myślałam o bebilonie bo cena wysoka więc swierdziła ze pewnie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze maleństwa tak jak i my każde jest inne także mleko to indywidualna sprawa ja pytałam lekarz o bebiko i mówiła ,że mogę płynnie przejść z bebilonu na bebiko , a cena to ,że jest wysoka o niczym nie swiadczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny moj mały tyez ma problemy z kupa i bakami. i własnie podejrzewam ze przez mm. karmie tez piersia ale jem tak jałowo ze zaraz znikne;( od poczatku dawalismy nan pro 1 bo takim mlekiem był dokarmiany w szpitalu. i puki była mala dawka to było ok a wraz ze zwiekszeniem dawki zaczeły sie problemy brzuszkowe. połozna doradziła nam zeby zmienic na nan pro 1 z l reuteri. jakas dobra bakteria ponoc dobrze wpływajaca na brzuszek. nam niestety jak na razie nie pomaga. musiałam dac Leosiowi czopka glicerynowego bo juz za bardzo sie meczył. po czopk piekna kupka. jakie mleko wy stosjecie i jakie zlagodzi bóle brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik kładź jak najczęściej Leosia na brzuszku , masuj okrężnymi ******* jest też taki termofor z pestek wiśni, u nas też były po 3 kropelki espumisanu, ale po zmianie na bebiko w naszym wypadku skończyły się problemy bolącego brzuszka bo zatwardzeń nie było tylko te gazy i jak prukała to się prężyła i płakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Asienska masujemy sie codziennie termoforek tez mamy. Stosujemy kropelki niemickie sab simplex. tez nie ma problem z zatwardzeniami tylko z puszczaniem baczków. płacz przy tym co nie miara. wiec podejrzewam ze to przez mleko własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak było u nas po bebilonie z tym ,że Oliwka jest tylko na mm i u nas sprawdziło się bebiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik poczytaj o hipie bio combotik dużo ludzi się wypowiadało o nim pozytywnie ,szczególnie te osoby u których był problem z kupkami i bączkami do tego ma bogaty skład .U nas pomogło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuśka a jak u was? Niedobrzyzna daj jakiś znak życia jakoś jesteś najbliższa mojemu sercu oczywiście nie obrażając nikogo pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Asienska jetem tego samego zdania. ja od samego poczatku mam malo pokarmu i juz w szpitalu maly mial podane mm bo ciagle wisial na cycu a i tak mu bylo malo. a jak dostawal butle to od razu inne dziecko. mnie w ogole lekarka w szitalu powiedziala za podajac mm w pierwszym tyg zycia zafundowalam dziecku alergie. ale co mialam go glodzic. a po za tym jak byl na samej piersi to nie przybieral na wadze. xxx a tak po za tym to bylismy na tym usg bioderek i jest wszystko w jak najlepszym porzadku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
U nas odpukać :) mały ładnie śpi w nocy w dzień znacznie mniej ale dajemy rade trochę go dokarmiam 90 ml lub 180 ml na dobę to jest max, też mamy problem z kupkami jak nie pomaga nic to daje czopki glicerynowe. Słyszałam o tym mleku hipp tylko ciężko je zdobyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
przy bączkach czy kupce można też delikatnie uchylić odbycik tak na 2-3 min naprawdę pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mleko jest w każdym rosmanie i lidlu to nie jest komfort tylko zwykły hipp,polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No mąż własnie dzisiaj kupil ale mała puszke mleka hipp bio combiotik.. Zobaczymy jak mały na nie zareaguje. jesli bedzie ok to najwyzej przez neta bedziemy zamawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik a gdzie kupiłaś małą puszkę wiesz co nie wiem czy będzie ci się opłacało zamawiać przez internet .W Lidlu 800 gram 39 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wasze maluchy się mają ,moja Natalka ma pierwszego ząbka na szczęście ładnie to zniosła bez gorączki i biegunki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
w lidlu akurat jjedynki nie bylo. maz w intermarche kupil za 24 mala puszke. jak sie sprawdzi to bedziemy myslec i szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
o to nie wiedziałam że hipp kupie w rosmanie czy lidlu myślałam że w aptece są tylko. Ja kupiłam przez internet hipp łagodzące wzdęcia zaparcia i kolki. zamówiłam małe opakowanie i zobaczę. Mój szkrab dziś poszedł o 22 spać dałam mu butle i cyca i spał do 3 :) mały ma wysypkę na buzi, takie chrostki lekarz kazał mo przemywać 3 razy dziennie emolium z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na bebiku jest ok Oliwka jak wczoraj poszła spać po 19 tak obudziła się 3.15 pierwszy raz tak długo spała co do mleka początkowego czyli 1 to w dyskontach jest go bardzo mało, sama się pluła,że jak dziecko jest nie jest na piersi to ma nie jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Asienska melduje sie;) Wczoraj był wazny dzien dla Naszego Leosia bo miał chrzest swiety. Wszystko poszło idealnie. Mały był grzeczny w kosciele i w restauracji tez. I wogóle nasze mleczko z hippa zaczelo działac bo maly wczoraj zrobił sam i bez płaczu dwa razy kupke;) i to taka ladna zołciutka;) nigdy bym nie pomyslała ze kapa moze tak człowieka ucieszyc;) No i dokupiłam 2 duze puszki tego mleka w rossmanie za 43zl za puszke. xxx Była tez połozna srodowiskowa na ostatniej wizycie u malego i go nam zwarzyła i mały ma 5150g;) ladnie jej podziekowałam i dała slodka paczuszke;) no gdyby mnie cos jednaj niepokoiło to moge smiało dzwonic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×