Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Te, ktore podrywają naszych facetow

Polecane posty

Gość gość
Obsesję to ma autorka, sraczki dostaje na punkcie jakiejś laski. Autorko nie myślałaś o psychiatrze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonienie i zebranie o spotkanie i bycie razem tez jest upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje ci :O jednak to twoj facet musi cos z tym zrobic... przede wszystkim zmienic nr tel (ew. nie odpisywac na sms )i usunac fb ablo ex przyjaciolke ze znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej facet powinien zmienic kobiete. Autorka to jakis totalny zjeb. Napisz od razu ze tamta jest bardziej seksowna albo ma wiekszy cyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ten jej cyc niezbyt jej pomags skoro ja zlewa , z z seksownosia tez na bakier ,bo nawr jego laska nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy o takie cos ci chodzi? rumniety dziś grzeczną dziewczynką smiech.gif ? gość_w_dżinsach dziś No nie wiem... Nie wiem czy taką grzeczną.. Facet sie od niej opedza jak od natretnej muchy a ona jest nachalna, namolna i ciagle przylazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dzwonienie i zebranie o spotkanie i bycie razem tez jest upierdliwe. " 0 Niektóre takie bez honoru jak jeden kopnie je w doopsko to lecą od razu do innego i proszą by z nimi był, a potem drzą by ich dla ładniejszej nie rzucił jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie mamy tylko wersję autorki. Przydałaby się jeszcze wersja jej chłopaka i tej dziewczyny. Może niech da im do przeczytania i coś napiszą. chyba, że akurat są zbyt zajęci sobą nawzajem... Leć autorko sprawdzić czy ona mu coś polajkowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby byla taka ladna to byl z nia , a on nie tylko z nia nie jest to zerwal przyjazn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka czuje sie niekomfortowo ,bo to swieza znajomosc ,ale nie ma watpliwosci ze tamta sie osmiesza i poniza ,a gosc nie chce z nia byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam problemu wiec sie nie wypowiadam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze facet autorki czuje sie komfortowo przy kobiecie co wyzywa inne od wywlok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
like'i na FB to prawie gwałt, ja bym to zgłosiła od razu do ABW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka czuje sie niekomfortowo ,bo to swieza znajomosc ,ale nie ma watpliwosci ze tamta sie osmiesza i poniza ,a gosc nie chce z nia byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że to nie tamta zalożyła topik "Facet mnie nie chce" tylko autorka, więc widac ktora jest posrana na puncie misiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiadomo czy tamtej tu nie ma ? Czytam ten temat i widze jak jedna zazarcie tu siedzi i broni tamtej dziewczyny .Apropo jestem obiektywna , ale widze ze takie wtracanie sie osoby trzeciej jak ta eksprzyjaciolka moze byc niezbyt mile dla tej dziewczyna , tym bardziej ,ze to nowa znajomosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa dziewczyny ,ktore nie maja honoru .Tamta sie zakochala i nie rozumie ze on jej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro on tamtą ma tak głęboko w d***e jak twierdzisz to skąd ten topik? Czemu tamtej nie wywalił z kontaktow na FB, z telefonu i skąd tam jeszcze trzeba, nie zgłosił nękania na policję skoro mu nie w smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde widac, ze wszystkie dziewuchy sie zlecialy co wzdychaja do zajetych. Ciekawe, czy jakby do waszego faceta- jezeli byscie go mialy bo nie macie z wiadomych powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:58 oszukuj sie dalej .Tak bardzo mu zalezy , niezmiernie ,bo ma ja na FB i w telefonie jak dziesiatki innych osob.No normalnie to juz prawie milosc , bo ma zapisany kontakt wsrod wielu innych .Oszukuj sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna miec kogos w telefonie i wsrod znajomych na fejsie i jednoczesnie miec go w doopie .lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś K**wa = kobieta uprawiająca seks za pieniądze/ mieszkanie/ inne profity. Jeśli chłopak autorki tamtej nie płaci w powyższy sposób za seks to ona nie jest k**wą. Co najwyżej po prostu wielbicielką. xxxx Mylisz pojęcia. To o czym piszesz to prostytutka. Prostytutka to zawód, a kurwa to charakter. Zgodzę się, ze tamta nie jest kurwą, jest zakochaną w facecie mającą nadzieję na związek z nim naiwniarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadaje logiczne w tej sytuacji pytania, a ty mi lecisz jakimiś tekstami, że nie mam faceta. Naprawdę masz ze sobą jakiś problem. Otóż zadziwię cię, mam faceta i właśnie pokazałam mu ten topik a on wypowiedział się w powyższej sprawie . Jego zdaniem nie ma takiej opcji żeby faceta podrywała nachalnie jakaś kobieta bez jego zgody, przyzwolenia i ochoty, bo jeśli chłopakowi by to nie pasowało to by tamtą spuścił w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze uwazajcie kogo macie na fb i w kontaktach , bo jeszcze zostaniecie posadzeni ze podkochujecie sie w tych osobach .Przeciez to takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kiblu to spuszcza cham .Jak ktos byl przyjacielem i nie potrafi lub nie umie robic takich ostrych ciec ,to potem jedna z druga ma nadzieje i sie ludzi .Sa tez takie , na ktore wiadro pomyj wyleja , a i tak sie nie odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak nie umieją poradzić sobie z problemem w związku to widać do niego nie dorośli. Może ex panna jest głupia i nie widzi że się ośmiesza. Autorka albo zadziała i powie jej że ma spadać albo niech wypłakuje się na forum. Jej życie, jej sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 18:16 zabolalo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziEwek się tu zleciało :-)boli was ten temat szmaciska, bo utożsamiacie się z tą desperatka, która lata za facetem autorki? nie dla psa kiełbasa wstrętne paskudy, wy zawsze będziecie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, jak licznie odpowiedzieliscie na moj temat. Liczyłem sie z tym, ze bedą wylewane na mnie pomyje, wiec dziękuje tym, ktorzy wczuli sie w moja sytuacje :) Dzisiaj rozmawiałam o tej sprawie z chłopakiem i ma sie ona tak: oni na ogół w ogole ze soba nie rozmawiają. Jak juz to ona inicjuje zwiazek. Na tym spotkaniu on jej powiedział "nie" i powiedział wprost, ze nic z tego nie bedzie. Następnie ona wczoraj w nocy wysłała mu esej, w którym napisała, ze wie ze on ma dziewczynę ale czy to naprawdę przeszkoda w spptykaniu sie. On jej nie odpisał. Rano ma mi wysłać cała ta wiadomość od niej. Chce to przeczytać. Widział dzis moj lekko zepsuty humor przez to. Powiedziałam mu, ze absolutnie nie jestem o nia zazdrosna (dla tych co piszą głupoty- jestem o wiele bardziej ATRAKCYJNA od niej, co nie znaczy, ze widze czubek swojego nosa. Po prostu uważam, ze nie jest jakaś super laska z niej) a jedynie zle czuje sie z tym, ze ona jawnie wypisuje takie rzeczy do niego.. Oraz ze to w jego intencji dbać moj komfort. Zgodził sie z tym i obiecał sie tym zając. Wiecie... Pewnie zaraz zleci sie stado osob mówiących jaka to ja jestem naiwna, bo pewnie puka ja na boku. Kocham go i chce wreszcie stworzyć zwiazek oparty na zaufaniu. Dlatego taki mam do niego i wierze, ze to załatwi. A czy na pewno... Sie okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kashubie
Dlaczego jest tyle odpowiedzi nieprzyjemnych dla autorki? Ja powiem tak, zanim pobraliśmy się z moim mężem on spotykał się 4lata z dziewczyną. Przez 2 było ok, potem się pieprzyło, wreszcie się rozstali. Podobno ona nie chciała też z nim już być. Po jakichś 2miesiącach zaczęliśmy się spotykać, bałam się, że jestem tylko na podleczenie ran i starałam się nie angażować, ale okazało się to trudne. On mnie pokochał bardzo szybko i ja jego. Po trzech miesiącach mi się oświadczył, za kolejne 8 wzięliśmy ślub. W między czasie tamta sobie o nim przypomniała i zaczęła wypisywać smsy i dzwonić pod byle pretekstem. Najlepszym rozwiązaniem okazał się brak odzewu ze strony mojego, wówczas, narzeczonego. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×