Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

W sumie lekarz powiedzial ze jest wszystko ok jak na ten wiek ciazy. Ale ja oczywiscie naczytalam sie ze w 12 tygodniu powinien byc maluszek wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie, kazdy maluch rosnie w swoim tempie :) ja nie sprawdzam w necie takich rzeczy zeby nie zwariowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) nawet rodząc się każdy dzidziuś jest inny :) nie szukaj i nie czytaj takich rzeczy bo można sfiksować... ;) mdłości mam na szczęście już dużo lżejsze, wiem że mogą jeszcze wrócić i się nasilić (oby nie!) ale przed świętami takie samopoczucie nie jest złe :) za tydzień mam wizytę i już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę mojego kropka :) miłego dnia wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak jestem w 12t3d to czy lekarz zrobi mi to usg prenatalne przez pochwe czy sondą brzuszną? Bo to moje plamienia nadal są i trochę mi tak głupio żeby robił przez pochwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU2014
Kuntekate przedewszystki zacznijmy od tego , że lekarze liczą pełne, skończone tygodnie. Wiec jak by 11 tydzień i 2 dzień , to to 11 tydzień a nie 12. Wiec powinnaś do tego tygodnia porównywać jeżeli już masz zamiar to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaljuba
Lipcoweczka... gratuluje chlopca :) ja tez bym chciala synka bo mam juz dziewczynke, choc nie jest to az tak wazne. W poprzedniej ciazy na tym etapie mialam robione usg przez powloki brzuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuntekate
Macie racje...dziękuję za odpowiedzi. Jak sie czujecie? W sumie juz niedługo i bedziemy w 2 trymestrze. Dla mnie to wszystko jest takie magiczne. Czekalam na swoja kruszynke 5 lat. Jak bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuntekate, jeszcze taki przyklad ode mnie....:) Mam juz coreczke z 13 dnia cyklu, a na usg ciagle byla o tydzien do tylu w stosuku do tygodnia wedlug OM. Jest sliczna zdrowa dziewczynka, jest szczupla ale wysoka. Teraz nosze kruszynke z 17 dnia cyklu I idealnie wpisuje sie w normy (tzn 2 dni do tylu w stusunku do OM), wiec ja mysle ze to juz poprostu chechy osobnicze ze jedne dzieci sa wieksze Inne mniejsze :) wazne ze rosnie! Pozdrawiam I ja tez nie moge sie doczekac 2 trymestru bo to zdecydowanie najfajnieszy okres... ustepuja dolegliwosci, zaczyna pojawiac sie brzuszek wiec mozesz sie z nim obnosic dumnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2x
Wydaje mi sie ze tydzien roznicy pomiedzy wielkoscia dziecka a tygodniem wyluczonym z om jest jak najbaedziej w normie. Tak lekarze mi mowili. U mnie tez w pierwszej ciazy tydzien roznicy byl ale wiem ze owulacja byla pozna 20-21 dziec cyklu teraz byla 16-17 dzien i roznica wynosi juz tylko dwa dni. No i w pierwszej ciazy porod dopiero 11 dni po termine i to tez wywolywany bo nic sie samo nie dzialo ani nawet nie szykowalo do porodu. Lipcoweczka ja mialam przez brzuch bo lekarz mi tlumaczyl ze wtedy jest lepsza widocznosc jakiegos parametru waznego a dopochwowo pod innym katem nie zawsze da sie uchwycic. U mnie to jeszcze dlugo do drugiego trymestru. Ale ja go akurat wbrew wszystkim najgorzej wspominam z poprzedniej ciazy rwa kulszowa meczyla mnie non stop :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
mimimi007 dzięki kochana za tabelkę , w czwartek ide do lekarza to mi wyjasni to jeszcze . Kurde dziewczyny byłam dziś lekarza na nfz , poprostu totalna klapa .. o nic mnie nie pytal , robiąc usg pytam go czy wszytsko dobrze a on na to chyba tak .. slyszalam serce i widzialam maluszka ale ten lekarz mnie rozwalil po prostu .. a ciśnienie na badaniu mialam strasznie wysokie tak sie denerwowalam , dla mnie kazde usg to ogromny stres , boje sie wiadomosci takiej jak usłyszałam rok temu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Czesc Kochane! Widzialam serduszko,widzialam moje ukochane dzieciatko!wiek ciazy to 7tyg i 3dni.Ma13mm. Serce uderza148 razy na minute,wszystko w porzadku.Mam piekne zdjecia i jestem taka wzruszona.to jest niesamowite,ze pod moim sercem bije jeszcze jedno. W czwartek ide do gina,a 13 stycznia mam kolejne badanie w tej prywatnej klinice co bylam dzisiaj. Porod planowany na24VII 2015:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wczoraj byłam u lekarza i diagnoza - poronienie zagrażające :/ plamiłam normalną krwią jak przy @. Zwiększona dawka duphastonu i leżenie. Pytali się mnie czy nie chce iść do szpitala leżeć bo są odwarstwienia błon płodowych. Dzisiaj jadę na usg bo tamten nie miał czym mi tego zrobić bo to na narodowy. Jak usg wyjdzie źle to szpital :/ powiedział mi żebym przygotowała się na wszystko :/ chodzi mi po głowie obumarcie :( Trzymajcie kciuki za mnie i mojego synusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Lipcoweczko badz dobrej mysli,modl sie-pomaga naprawde.Jesli jednak jestes slabej wiary ja pomodle sie o Twojego syna:* Nie zamartwiaj sie,jeszcze nic sie nie stalo,wszystko do ocalenia.Trzymaj sie lipcoweczko-sciskam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRZUCHATKI mają dla Was świąteczne upominki! Do każdej SUKIENKI zakupionej na www.sklep.brzuchatki.pl otrzymujecie PARĘ KOLCZYKÓW w prezencie! Ponad to do KAŻDEJ PACZKI dorzucamy także upominek dla MALUSZKA w postaci KART STYMULUJĄCYCH WZROK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
ja tez sie pomodle za Was lipcoweczko , trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
Lipcóweczko, ale się porobiło :( Trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcoweczka.... I ja trzymam kciuki za ciebie! Bardzo mi przykro, jestem z toba I licze ze w szpitalu Wam pomoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
kurcze okropne to jest .. czemu ktosd kto pragnie tego dziecka ma takie problemy a ten co ma to w nosie pije cpa nie bada sie rodzi zdrowe dziecko . Lipcoweczko bede sie za ciebie modlic zeby bylo wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcóweczko i ja jestem myślami przy Tobie i Twoim synku... Trzymam mocno kciuki i wierzę,że wszystko będzie dobrze! Jak każda z nas tutaj i ja czekam na DOBRĄ wiadomość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
lipcoweczko daj znac co u Ciebie ? dziewczyny ktore juz byly w ciazy w którym tygodniu poczułyście pierwsze ruchy ? bo ja bardzo wczesnie w 14 tyg a dzis jakos dziwnie mi cos w macicy pulsuje , chyba ze sobie wkrecam juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
boli mnie dzis caly dzien podbrzusze, wzielam nospe forte nie pomaga, w czwartek usg, denerwuje sie ale na szczescie nie mam plamien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey dziewczyny jestem w 12 tyg ciaza przebiega super:-) :-) kecz w pon mam kolejna wizyte bo maluszek sie tak wiercil malach skakoa obracal ze przeplywu nie ralo sie zmierzyc... lipcoweczkobedzie napewno dobrze napisz co u Ciebie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 28.06. Łożysko na przedniej ścianie, odkleja się i stad moje plamienia. Duphaston i standardowo " oszczędzający tryb życia ". Napisze wam opis usg: ROZPOZNANIE ŻYWY PŁÓD CZYNNOŚĆ SERCA PŁÓD UWIDOCZNIONA FHR 163 UD/MIN CRL 55MM NT 1,5MM BPD 17,0MM LOKALIZACJA ŁOŻYSKA PRZEDNIA ŚCIANA NISKO NAD SZYJKĄ MACICY PŁYN OWODNIOWY W NORMIE MARKERY WAD CHROMOSONALNYCH KOŚĆ NOSOWA OBECNA ANATOMIA PŁODU: CZASZKA/MÓZG PRAWIDŁOWY, SERCE POŁOŻONE PRAWIDŁOWO, PRZEDNIA ŚCIANA BRZUCHA OBRAZ PRAWIDŁOWY, ŻOŁĄDEK WIDOCZNY, KOŃCZYNY WIDOCZNE PRAWIDŁOWE. TRISOMIA 21 - 1:1065 TRISOMIA 18 - 1:2488 TRISOMIA 13 - 1:7836. Lekarz stukał mnie po brzuchu bo mały nie chciał w ogóle się ruszać. Powiedział że taki "leniwiec" to rzadkość :) ale pisiorka nie chciał pokazać :( w tym miejscu gdzie lekarz mnie stukał często czuje takie przelewanie i pytałam czy to mozliwe że to ruchy, ale powiedział że jak wcześniej nie rodziłam to mało prawdopodobne ale możliwe. Jak mnie tak stukał po tym brzuchu to mały tak się wkurzył że myślałam że zaraz przez pępek wyskoczy :D tak to wszystko ok z wyjątkiem tego łożyska które niestety trzeba często obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
lipcoweczko super :) to odpoczywaj duuuzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Lipcowko to super trzymajcie sie cieplutko widze ze dzieciatka podobne mamy:-) mi termin usg wyszedlna 2.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z om na 30.06 a z usg na 28 :) A dzisiaj jakiego newsa usłyszałam :P "ojciec" mojego dziecka stwierdził że i tak nie urodze bo nie będę chciała psuć jego związku :D no co za debil :) jakby mnie to interesowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Lipcowka nieprzejmuj sie nim szkoda nawet .. a jest ktos ko ma termin zpoczatku lipca jeszcze?? Moja gin stwierdzila na usg jakie duze dziecko:-) :-) ale plec poznam za 4 tyg jesli bedzie grzeczne:-) :-) musze wplynac na mojego maluszka zeby byl w pon na dodatkowym usg grzeczny bo ostatnio lekarka nie mogla przeplywu zbadadac ledwo moja kruszynke udalo sie jej zmierzyc a nic slodkiego nie jadlam:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
ja mam na 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcoweczka odpoczywaj I sie niczym nie przyejmuj. Dzidzia slicznie rosnie! Pozdrawiam. Ja dzis tez ide do lekarza na kontole ale wiem ze troche podejrzymy. Dzis 8 tydz 7 d, martiwe sie ze cos mniej mam nudnosci, tylko ten dziwny posmak, ktorego niczym nie moge zmienic... Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×