Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość mama na kafe
Hey nieebylam aktywna ale czytalam synek znow chory... niemam sil lipcowka wracaj do nas...dzis mam wizyte u pediatry zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Balancee ja mam to samo, najpierw nie mogę się doczekać a w dniu wizyty mam stan przedzawalowy :-) a pod gabinetem robi mi się duszno i słabo. Po wizycie juz zaczynam myśleć jak ja wytrzymam do następnej. Mam nadzieje ze jak dzidziuś się rozrusza to się trochę opanuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
No to dałaś czadu ze smalcem Magdalenko :-) daj znać co lekarz powiedział. A ten cholesterol kazał Ci badać czy sama zdecydowałas? Ja jeszcze w ciąży nie badałam. Trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Ja też nie mialam jeszcze cholesterolu badanego. Kurcze ja mam to samo tak to sie doczekac nie moge a dzis juz mnie brzuch cały boli na myśl o tej wizycie... a myślałam ze tylko ja tak mam ;) martwie sie tylko tymi ******* :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Ru.chami miało być a się nie wyświetliło . A. Jezeli któraś zastanawia się czy kupować rogala to: moja koleżanka zamówiła go i dzisiaj dostała a ze przesyłka była rano to miała okazję z nim już spać i mówi, ze jest super i ze mam kupować. A pomyśleć ze ja ją wcześniej namawialam ze trzrba to kupić ona twierdziła ze to zbedny gadżet a teraz jest zadowolona z tej poduchy ,więc i ja ją jednak zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Aga29 jakbym siebie czytała też mam to samo przed gabinetem az jest mi niedobrze...a ciśnienie to mam takie, ze 2 razy mi mierzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Moim zdaniem to ciśnienie powinni mierzyć na koniec wizyty, bo na początku to bez sensu jest bo ja mimo że sobie tłumacze żebym się uspokoiła i nie denerwowala to i tak mam ciśnienie 800 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Zjadłam pół brokuła na obiad. Chyba pękne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
a ja jadę na wizytę :) oczywiście o nerwach nie będę wspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
A myślałyscie o mrozeniu krwi pepowinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Aga to ogromny koszt... ja pojadlam pierogow z truskawkami na kolacje maz chce pierogi z miesem i z barszczem on jest wybredny wiec spelniam jego zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
400-500 zł na rok. A jak by się okazało ze jest potrzebna to wtedy pewnie bym wszystko oddala żeby móc ratować dziecko, męża czy siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischka1988
To chyba wszystkie tak mamy przed wizytą. Ja się tak strasznie boję, co mi lekarz powie, czy wszystko jest w porządku z Maleństwem, czy nie będzie mi kazał leżeć albo od razu nie wyśle do szpitala :P a jak się okazuje, że jest wszystko ok to bym mogła tak leżeć i patrzeć na Dzidziusia godzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
Ja już po, wszystko ok dzidzia rośnie i widziałam jak się rusza uff ;) Termin mi się przesunął z 20 na 16 :) Płci lekarz nie potwierdził, ale wg mnie dziewuszka! Widziałam 2 kreski i przerwę -albo to moja imaginacja... ;) Szkoda,że tej krwi pępowinowej nie można przechowywać u siebie w lodówce bo taki bank krwi sporo się ceni ;))) Gdyby w rodzinie pojawiały się przypadki białaczki czy tym podobnych, to pewnie bym się zastanawiała, natomiast obecnie nie biorę pod uwagę A jak tam reszta po wizytach? mama na kafe, happy_bunny, magdalenka 85?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Ja już po :) wszystko jest dobrze. Szyjka dluga zamknięta, wydzielina prawidłowa. Dzidzi na usg widzialam i niezle urosła od tantego mementu. Ruszala rączkami i nóżkami :) ale dalej nie wien czy chlopaczek czy dziewczynka bo pępowina przysłaniala. Następne usg 11 marca połówkowe wtedy już na 99% będzie widać :) i znowu się doczekać nie mogę a potem będę się bać :p mam przepisane żelazo jod i mam brać. A pani doktor super bardzo pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Haha Balance w tym samym czasie napisaliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
i w dodatku prawie to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
super, ze wizyty udane :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Balancee no dokładnie najpierw myślałam, że to mój post ;) właśnie najważniejsze, że wszystko jest ok :) zawsze się tak stresuję a potem wychodzę z wielką ulgą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Fajnie macie dziewczyny :-) Ja do wtorkowej wizyty juz się nie mogę doczekać a potem będę się bała czy wszystko ok. Byłam dziś na krwi i pani mi powiedziała ze przy badaniu obciążenia glukoza pije się teraz roztwór z 75 g glukozy i czeka na następne pobranie 2 godziny. Słyszałyscie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalina
Hej dziewczyny poradzicie cos? Wy doswiadczone bo juz w ciazy i wybaczcie ze zawracam glowe ;) dzis mija 9 dzien od owulki @ ma przyjsc 11.02.. natomiast od owulacji do wczoraj bolaly mnie jajniki. Wczoraj rano dostałam kilkarotnie momocnych.krotkotrwalych klocia jajnika a pozniej tak jakby skorcze.lekkie macicy.. i jeszcze wylecial ze mnie bialy sluz gesty inny niz plodny.. czy to moze w jakims stopniu swiadczyc ze.sie udalo? Proszę o normalne odpowiedzi usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny:) ale fajnie że u Waszych maluszków wszystko Happy_buny kochana nic nie szkodzi :) jest tu nas tyle że ja też nie pamiętam dokładnie kto co i jak , a nie jestem typem obrażalskiej panienki :) Ja wizyte mam w środe i też z sie strasznie boje. Aga dobrze napisała cisnienie pownno być badane po wizycie bo w domu mam dobre a tam podwyzszone. Chciałabym wiedzić już co tam mam , a przed chwilą dostałam takiego kopa że aż sie przestraszyłam ,ale cały dzien byla cisza to teraz dostałam heh. Mnie też cyce swędzą jak mam stanik i głowa tez jak nie umyje włosów dwa dni a mam długie i nie chce mi sie myc co troche. Nie wiem jak wy ale ja sie czuje jak na 6 miesiac co najmniej , łaze jak słonica .. Lipcóweczko kurde no musi być dobrze , jestes juz na polmetku jeszcze troche zaciskaj te nóżki , trzymam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja0078
Hej dziewczyny a gdzie nasza tabelka się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Karolcia uff to cieszę się, że jest ok. Ja też takim typem obrażalskiej nie jestem :) a ja włosy moge nie myć 2 dni i nie siedzą mnie ale tez nie przetluszczaja a wczesniej myĺam codziennie. właśnie będę niedługo farbować włosy boje się, że kolor może mi nie wyjść albo farba nie złapie bo ponoć w ciąży włosy się trochę zmiezmieniają... zawsze jak farbowałam a robię to naprawdę rzadko to boję się co wyjdzie Czy nie jakaś sraczka hehe ;) ale mam sprawdzoną farbę loreal sublime mousse w takiej piance i farbowałam 2 razy i byłam zadowolona, ciekawe jak teraz wyjdzie. A co do ciśnienia fakt powinni mierzyć potem ja ledwo weszłam pielęgniarka mi od razu ciśnienie zmierzyła, że naeet nie miałam odpoczynku a tu 140 na nie pamiętam ile. Lekarka kazała mi mierzyć codziennie rano i wieczorem i zapisywać. W razie jak by wysokie było to mam do niej się zgłosić. Właśnie pytanie do dziewczyn, które są na L4. Czy lekarze sa tacy niechętni do ich przepisywania?bo ja bede musiała niedługo skorzystać już na takie do końca ciąży a nie wiem jak ta lekarka sie na to zapatruje. niby pytała czy zwolnienie potrzebuję ja powiedzialam, że narazie nie a ona no tak jak pani może to niech pani pracuje. A podobno takie zwolnienie może też przepisać lekarz pierwszego kontaktu. Jak to jest? Lipcoweczkę chyba zostawili... :( miejmy nadzieję, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No tak aga czekasz 2 godz zbytnio niemozna chodzic nic pic nawet wody i czekasz te 2h i znow pobieraja krew ocfhyda mnie wtedy tak mdlilo po tej glukozie i slabo bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
No właśnie pamiętam ze to było ohydne, ale poprzednim razem piłam 50gram i czekalam godzinę. Nie wiem jak to 75 przełkne i jeszcze potem te 2 godziny wysiedze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Bosz.... to jak to smakuje co to jest? Gorzkie, słodkie, kwaśne? Coś czytałam, że warto cytryne wziąć ze sobą. Mi lekarka powiedziała, że to po 28 tyg się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
A nie jak glukoza to w sumie chyba słodkie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Słodkie aż mdli. Nie można zwymiotowac bo inaczej następnego dnia powtórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×