Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość happy_bunny
Iipcoweczka ja o tych bólach to nawet nie chce myśleć zwłaszcza, że mój próg bólu można uznać jako.... słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Melduje 15t7d 170cm i 89cm na wysokośc***epka. Rogala do spania mam motherhood i jest super. Tylko trzeba zwykła poduszkę wyrzucić, ale faktycznie w 9 miesiącu juz nie pomagał. Wiem ze niektóre dziewczyny używają go do karmienia.dla mnie był za duży i nieporęczny a poza tym karmiłam na leżąco bo mała się budziła przy odkładaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny :* lipcóweczko te skurcze to w porównaniu jak gilgotanie wiec wiesz:P co do rogala to ja w pierwszej ciązy byłam w ciucholandzie i widziałam tam ten rogal chyba za 15zł ale wybrałam taką długą podusze któa nazywam wężem , wkładam ja między nogi i troche pod brzuch , bo jak mi tak wisi to mnie boli i dzięki niej mogę spać w nocy a tak to się budziłam co do siary , to w pierwszej ciązy w 16 tyg cos mnie piers swędziła i ucisłam i podrapałam i wtedy pierwszy raz zobaczyłam krople siary , teraz jak nacisne to już mam ale u mnie wcale pokarm do końca nie zanikł. Ale pamiętam jak tak koło 30 tygodnia musiałam w nocy wstawać i sie przebierać bo byłam cała zalana..za pierwszym razem sie wystraszylam co to jest i myślałam że z sufitu :P potem spalam juz w sportowym staniuku i wkładakmi laktacyjnymi bo nawet jak wyprałam koszule to takie plamy zostawały. Poszłabym na basen ale boje się infekcji ;/ a wiecie jak to jest byle co w tej wodzie.. Pytałam ostatnio lekarza czy można farbować włosy to powiedział że tak bo to nie te czasy co 20 lat temu , a w drugim trymestrze to juz wogole bez strachu ale pamiętajcie nie obcinajcie włosów :P :D bo dziecku rozum obetniecie hehe :P Moja siostra też jest w ciązy termin ma na pazdziernik a kolezanka obok na wrzesień, biedna z takim brzuchem bęzie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Aga no to masz tyle co ja prawie tylko, ze ja zaczęłam dziś 17 :) teraz zauważyłam, że brzuch mi bardziej rośnie w górę w sensie unosi sie. A i zobaczyłam po zdjęciach, że zanika mi talia teraz jestem praktycznie równa nie mam wcięcia jak miałam wcześniej. Eh no nie wiem może skuszę się na tego rogala bo ja lubię nogę na czymś trzymać a mój nie lubi jak na nim sie trzyma zbytnio ;p pozatym w nocy się kleję a ja tego uczucia nie lubię teraz wsadzam poduche między nogi i staram się na boku spać ale plecy mnie coś bolą nie mam się o vo oprzeć. musimy coś wymyślić tak jak inne dziewczyny na forach mają, że mają jakiegoś emaila czy fb gdzie wrzucają foty swoich brzuchów i jest to widoczne tylko dla nich :) fajnie by było takie fotki powrzucać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Karolcia ja jak tak cały dzień siedzę w pracy w staniku to tak mnie cycki swędzą, ze nie wiem ;p a sutki ciągle jak miałam tkliwe tak mam do tej pory. Na szczęście nie siedzą jeszcze tak żebym miała sie zadrapać ;) może i niedługo u mnie się coś pojawi :) tylko to fakt problem z tymi plamami wtedy koniecznie wkładki bo inaczej będą z przodu dwie duże plamy ;) Ja wcześniej kombinowalam ze zrolowaniem drugiej koldry i zwiazaniu jej ale to do d**y..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
ja czasem to nie dość ze siebie zalewalam to i męza i kota heh :P bluzka albo koszula nocna do samego brzucha mokra i klejąca :P obrzydliwe heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Magdalenka nie chce Cię rozczarować ale na tym etapie ciąży co jesteśmy rzadko czuć ruchy ze środka a co dopiero ze tak powiem od zewnatrz wiec to co czujesz pod ręką to na 99% nie dzidzia. Takie ruchy żeby poczuć ręką to są dopiero ok25tyg. Z resztą masz niedługo wizytę to zapytaj doktorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
A plamy z mleka można usunąć płynem do naczyń, bo one są przez tłuszcz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Karolcia a jak kot reaguje na dziecko? Jestem strasznie ciekawa jaki mój będzie. Ale obstawiam, że albo będzie zainteresowanie na początku a potem olewka ;) albo będzie się bał albo będzie pilnował oczywiście nie dopuszcze do tego żeby czuł się jakiś odrzucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Happy no to nieźle palnelas pytanie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Aga nie rozumiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischka1988
Hej :) ja dzisiaj miałam dzień wyjęty z życiorysu, tyle pracy w domu, że nie było czasu kompa odpalić. Ja mierzę obwód brzucha raz w tygodniu w niedzielę. Teraz w niedzielę miałam 79cm wieczorem w 17 tygodniu :) jutro zaczynam 18 :) ale przez te moje 2 miesiące wymiotów to mogę Was już nie dogonić hahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Ojjj kurcze... Karolcia15031 przepraszam, że tak palnęłam już mi się wątki mylą... :( mam nadzieję, że się bue gniewasz. Ja mam problemy z pamięcią przez ciążę i nie pamietam co szef do mnie 5 min temu mówił muszę sobie wszystko zapisywać bo mi się myli... ale kurcze tu też dzirwczyna jest która jeszcze oprocz nas ma kota i coś mi sie musiało przestawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Hej dziewczyny. U mnie nieciekawie, od prawie 4 nad ranem pojawiło się plamienie/krwawienie nie wiem jak to nazwać... mimo że ciągle jestem na duphastonie :/ do tego boli mnie brzuch i plecy. Spakowałam juz torbę na wszelki wypadek bo pewnie znów zostawią mnie w szpitalu to ktoś mi ją dowiezie. Miałam sen dzisiaj że dostałam okres, przebudziłam się i proszę prawie się sprawdziło. Jeżeli zostawią mnie w szpitalu to nie będę miała jak się odezwać bo skończył mi się internet w telefonie, chyba że mają tam w sklepiku doładowania. To doładuje i dam wam znać. Ja nie wiem co ze mną nie tak że ciągle te plamienia, krwawienia, problemy z szyjką i inne cholerstwa. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze i żeby mnie znowu nie zostawili bo strasznie to wszystko przeżywam. W szpitalach 10x bardziej bo jestem sama. Buziaki i naprawdę trzymajcie mocno kciuki bo jak mnie zostawią to znaczy że za słabo trzymałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Lipcoweczka2015 ojej ale to tak nagle?? w takim razie trzymam kciuki żeby było ok. ja nie lubię szpitali ale jakby mnie mieli zatrzymać to pewnie wtedy czuła bym sie bezpieczniej bo w razie potrzeby wszystko jest na miejscu. Nie martw się będzie dobrze. A coś Cię wczoraj bolało czy coś oprócz tych bóli dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Lipcoweczka2015 wiesz moja koleżanka takie coś miała też jej nagle taka krew dziwna zaczęła lecieć okazało się, ze to od nadżerki, którą kiedyś miała i się odmówiła Ale to nic groźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Lipcóweczka - ja już właśnie zacisnęłam i nie puszczę, dopóki nie napiszesz, że spowrotem wszystko jest w porządku!!! tylko nie wiem, jak będę dziś pracować na kompie ;) Bądź dzielna!! Jeśli to krwawienie to od razu jedź do szpitala, nie ma na co czekać!! xxx O rety, a mnie uspokoiłyście tym swędzeniem piersi. Miałam Was o to juz ostatnio zapytać.. Normalnie mogłabym się zadrapać na śmierć!! Rozumiem, że to nic groźnego? Już się bałam, czy oby cholestaza mnie nie zaczyna dopadać ( wtedy mocno swędzi ciało, przez kłopoty z wątrobą) Tym bardziej ,że skóra głowy też mnie swędzi na maxa. Już 2 razy zmieniałam szampony i nic.. Zauważyłam, że jak chodzę beż stanika, to tak piersi mnie nie swędzą. Hehe, chyba nie lubią być na uwięzi ;) ;) ;) xxx Aha, no i u mnie 3 ,5 kg na plusie, no ale ja sobie nie odmawiam raczej niczego narazie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Franiowa dokładnie mam to samo jak w staniku jestem to tragedia...a bez ulga jak nie wiem. jak zdjeme stanik to te piersi sa takie nabrzmiałe z żyłami i ciemne sutki są. Dzisiaj mam wizytę u nowego lekarza w ogóle innej przychodni i się trochę boję jak będzie. Czy okaże się spoko... zwłaszcza, że nawet o tej lekarce nie ma w necie żadnych opinii :/ i nie wiem czego mam sie spodziewać. Do tego nie mam jeszcze najświeższych badań z tego miesiąca ide dopiero na krew 10 lutego. chciałabym żeby zrobiła mi usg żebym zobaczyła płeć bo jestem bardzo ciekawa ale nie wien czy sie zgodzi bo wiadomo jak Ci lekarze mają, ilość usg ograniczona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Happy, daj znać jak po wizycie. Ja dopiero 23 lutego kolejna, normalnie jeszcze całe wieki zanim do niej dojdzie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
A ja mam wrażenie, że czas od wizyty do wizyty szybko mi leci. Trochę mi się dluzylo do prenatalnych a teraz szybciutko. Dam znać po :) Dzirwczyny czy macie sucho czy macie jakiś śluz? Bo ja u siebie obserwuje taki hmmm biały jak mleko jest go nie za dużo nie za mało tak jest po prostu sobie. Czy taki ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Taki ma być :-) mój doktorek mówi ze prawidłowy w ciazy wygląda jak smietana :-) a ja mam go dużo ale podobno jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Taki ma być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Wam też posty nie chcą się dodawać, a potem się okazuje ze się dodały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischka1988
Cześć :) ja mam od kilku tygodni bardzo dużo śluzu, jest białawy, ale taki bardziej wodnity, niż gęsty :P Lipcóweczko2015 - ja też już mocno zacisnęłam :) pomodlę się za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Potwierdzam, tak ma być. To swego rodzaju ochrona przed infekcjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Morfologia wyszla mi jako taka,ale cholestelor calkowity mam tak wysoki,ze nie ma skali.trojglicerydy norma do 190,a ja mam 2066!:( Zly cholestelor norma do200 a ja mam 560

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
No to dobrze uf... ale słuchajcie martwię sie bo dotykam się teraz po brzuchu i nikt nie odpowiada i wczoraj wieczorem jak leżałam tak samo. Było mi tylko niedobrze bo ssało mnie w żołądku, że musiałam zjeść banana. Może dziś poczułam jakiś lekki ******le to leciutki. kilka dni temu dziecko było bardziej *****iwe. Dodatkowo czuję takie ruchy najbardziej jak leżę prawie, ze na płasko w innej pozycji nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Magdalenka a byłaś u swojego lekarza z tymi wynikami czy jeszcze nie? Ciekawe co Ci zaleci... ciekawe jak moje wyniki bo idę na krew w nastepnym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Dzis mam lekarza na17,kurcze jestem wydygana,zawsze mialsm podwyzszone do ok1000 bralam przed ciaza leki ale teraz jakas katastrofa,ja wiem ze w ciazy wzrastaja do35% ale az tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
Lipcóweczka zacisnęłam kciuki -musi być dobrze! czekamy na dobre wieści Magdalenka te wyniki to jakaś masakra skąd te diabelskie lipidy się biorą? Pogadaj z lekarzem, musisz być zdrowa dla dzidziusia a życie z takim poziomem cholesterolu to ryzyko. Leki pewnie po ciąży, ale może spróbuj jakiś innych metod jak np włączenie do diety olej lniany budwingowy. Dziewczyny jestem jakaś dziwna, dzisiaj wieczorem mam gina z usg, cały mies. nie mogłam się doczekać a teraz się boję i czekam jak na wyrok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×