Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Malinova83
Hej Dziewczyny, wieki mnie tu nie było, ale jakoś nie miałam weny i czasu sie odzywać. U mnie ciazowo bez zmian. Poza tym, ze jestem 4 kg na plusie i mam taki brzuchol, ze ślepy by zauważył ciąże :) Nadal pracuje. Zamierzam do kwietnia, bo pózniej już byłoby mi bardzo niewygodnie, ale w marcu zaczynamy remont, wiec wezmę ze 2-3 tygodnie urlopu. Ktoras pytała o zwolnienie, wiec jak lekarz jest niechętny to powiedziałabym, ze mam ciężka prace lub bardzo boli mnie kręgosłup lub, ze mam non stop wymioty. U mnie zawsze sie pyta czy potrzebuje L4. Lipcoweczko, dzielnie sie trzymasz. Wiem, ze musi być Ci bardzo przykro jak tak sama jesteś w tym szpitalu, a do dziewczyn z sali pewnie przylaza mężowie czy partnerzy. Tez Ci mogę powiedzieć z doświadczenia, ze żałuje, ze moi rodzice byli razem, bo dzieciństwo wspominam jako jedna wielka ich awanturę i moje łzy przerażonego dziecka. Z perspektywy czasu chciałabym, zeby nie byli razem. Mama na Kafe, a Wy nie mieliście mieć dziewczynki? Gratuluje Synka :) Cieszę sie, ze u każdej wszystko dobrze ciazowo i czekam na wieści z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Nie ale maz marzyl o dziewczynce ale imie wybrane bedzie Karolek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Widać ze wszystkie dziewczyny złapał przypływ energii drugiego trymestru bo wszystkie zalatane i z brakiem czasu :-) a ja znowu nie mogę zasnąć :-( lipcoweczko mam siostrę cioteczna, która zaszła w ciążę w wieku 18 lat z gościem którego jak jej się wydawało kochała. Wszystko było dobrze dopóki nie urodziła, wtedy okazało się ze ja bije. Jak tylko jej brat się o tym dowiedział to wywalił go na zbity pysk. Do tej pory szanowny tata nie zainteresował się dzieckiem ani razu, a minęło 8 lat. Ona myślała ze juz świat się dla niej skończył, ale od 2 lat ma super męża a od roku drugiego synka. Jest szczęśliwa a jej mąż kocha obydwu chłopców tak samo. Nie martw się na jednym kretynie świat się nie kończy i Twoje dziecko może mieć jeszcze supertate :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Aga zgadzam sie z Toba napewno lipcoweczko znajdzie sie ktos kto skradnie wasze serduszka. I napewno bedzie bardziej zaslugiwal na to niz tatus..czasami milosc jest obok nas ale jej niedostrzegamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Mama - gratulacje!!Zawsze to łatwiej z ubrankami ;) Z tą energia moją to nie jestem już pewna, bo dziś to poszłabym spać. ale chyba ciśnienie dziś nie jest zbyt wysokie..Zaraz jakąś kawkę trzeba sobie zapodać.. Wiecie co, trochę mnie to przeraża, ale ja cały czas bym jadła i jadła! Normalnie jak smok! Na wszytko mam ochotę..Jak tak dalej pójdzie to niedługo będę się toczyć. Malinova, mój brzuch też jest doskonale widoczny, juz nie da się go ukryć. Zresztą, nawet nie próbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Juz sobie wyobrazam jak Dominik i Karolek beda kolo siebie wygladac w identycznych ubrankach tylko domis bedzie wiekszy:-) :-) a ubranka tak czy tak mialam dla coreeczki bo szwagierka wszystko nowe kupowala i chciala mi dac:-) moj skarbus wazy 294g:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
Mama na kafe, uwielbiam jak dzieci są identycznie ubrane. Mnie tak ubierali i siostrę, ale w późniejszym wieku już tego nie znosiłam, więc pamiętaj, do czasu ;) Franiowa, mam identycznie z jedzeniem aaaaa. Na wszystko mam chęć. Lipcóweczko, miałaś to usg? Wiecie, faktycznie mam przypływ energii, ale nie mogę go spożytkowac na pożyteczne cele typu porządki itp., bo tkwię w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochawww
dziewczyny, boli Was cxasem troszke podbrzusze? mam 18tydz i czasem pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischka1988
mama na kafe - gratuluję udanej wizyty i poznania płci :) mnie jak zaczyna pobolewać podbrzusze to znak, że czas opróżnić pęcherz :P a tak serio już trzecią niedzielę mierzę obwód brzucha i wynosi 79cm. Wczoraj się żaliłam mężowi, że nie rośnie, chociaż zaczęłam jeść tonami dosłownie, a on do mnie, że jemu się właśnie wydaje, że mi go teraz wypchnęło :) na szczęście wiem, że z dzidzią dobrze, bo po lodach zjedzonych wieczorem tak dokazywała, że nie dało się tego pomylić z jelitami :) w przeciwnym wypadku umierałabym ze strachu, a wizyta dopiero za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochawww
ja nie czuje jeszcze ruchoew i dlatego przezywam to pobolewanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Wkoncu wyleczylam infekcje i mam odpowiednie ph lekarka mowi ze szyjke zamknieta dluga i ladnie uformowana jestem przeszczesliwa i wszystko w pomiarach w normie w 24 tyg mam to polowkowa i usg 3d super:-) :-) :-) :-) ale to 4 tyg musze czekac:-) wam dziewczyny zycze tez takich dobrych informacji jakie ja otrzymalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Gocha - a to Twoja pierwsza ciąża? Jeśli tak to może rozciąganie macicy tak Ci doskwiera.. Hehe, mnie też czasem pobolewa przy pełnym pęcherzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Ale moje maleństwo dziś szaleje:) Chyba jemu/jej też smakowały mu ogórki kiszone na obiad, bo mi bardzo ;) A jak dziś Wasze maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Trzeci raz próbuje dodać dziś posta. Nie mam pojecia gdzie znikaja. Jestem po wizycie. Wszystko ok. Doktorek miał opóźnienie przez nieplanowana cesarke . Dlatego nie robił usg tylko zbadał tętno detektorem. Dlatego nadal nie znam płci :-( następna wizyta za 4 tygodnie z usg połowkowym, mam nadzieje ze dzidzus się ładnie zaprezentuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Aga i ile placisz za polowkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Wizyta 150 a usg 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Bo ja usg z wizyta 250 zl a usg polowkowe masz w 3 d czy 4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
ja 280 ale nie wiem jakie 3d czy 4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
4d ale dla mnie to nie istotne bo pomiary i tak wszystkie robi się w 2d.tak wiec 3i4d to tylko bajer. Moim zdaniem zbędny, ale kto co lubi. Moim zdaniem wszystkie dzieci wyglądają na nim tak samo i raczej nie ze ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
ja wole zwykle niz w iles tam d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Hej,ja dzis mialam przyplyw energii,ale chyba po kawie ktora pije raz na dwa miesiace,posprzatalam cala chate.A rano bylam zawiezdz L4 do ksiegowej,a potem do agua parku:D Poplywalam,wupymoczylam sie i zjadla dobry lekki obiedek-wszystko w ramach poprawienia wynikow badan-glowa mnie nie boli,nie mdli mnie juuupi.,jak przyjechalam posprzatalam,dalam mezowi jesc po pracy i teraz skonczylam ogladac rozmowy w toku hehe istna kwoka Aga no szkoda,ze nie moglas dzidzia zobaczyc. Cos boli mnie podbrzusze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
mnie tez od wczoraj pobolewa, jutro jak nie przestanie to tyrkne do learza, choc to podobno normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
No najbardziej żałuję że płci nie poznałam, ale tętno ok i doktorek powiedział ze szumy które słyszę to ruchy. To mnie uspokoiło. Najważniejsze że dzidzius ma się dobrze :-) no i zaczynam czuc ruchy. Nie za często i bardzo delikatne ale są :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja077
jak patrze na ceny u was to szok. u mnie w prywatnej klinice gin polożniczej za każdą wizytę- zawsze z usg i jak poproszę to i w 3 i 4d ze zdjęciem jak fotografia (łącznie z prenatalnymi i połówkowymi) koszt to 150 zł. Zero czekania w kolejce, pełen profesjonalizm i przyjemna atmosfera. mam zamiar tam też rodzić. Mnie też podbrzusze pobolewa ale mój gin wczoraj mówił, że to normalne. odstawił mi też dufaston, bo wszystko jest idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Ja077 a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
zadzwonialam jednak dzis do gina i kazal jutro zrobic bad mozcu i zobaczymy jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
moczu -sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×