Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość mama na kafe
Lipcoweczka bedzie mialo twoje dziecko kochajaca mame ja niemialam taty zmarl gdy mialam 3 latka on 29 matka miala nas gdzies juz niebylam nikogo ksiezniczka ale zawsze moglam na dziadka liczyc te urywki ktore pamietam sa wspaniale..wiesz wszystko bym oddala za mojego taate moglabym mame oddac ale zeby on byl czasem jeden rodzic wystarczy bo ja przez brak milosci wiele wycierpialam nawet moja matka pow niechce taiej corki teraz sie kontaktuje ale jak czegos potrzebuje i byle kase wyciagnac od nas ja nigdy jej niewybacze tych slow i ze mnie oddala do rodziny zastepczej.Nie zale sie tylko daje Ci swoj przyklad ze jak ma miec 2 rodzicow z czego jeden tylko kocha to ten bez milosci bezuzytku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Lipcoweczka2015 czasem właśnie lepiej mieć jednego kochajacego rodzica niż jednego z nich które jest debilem. No niestety ale jego inaczej nazwać nie można patrząc na to jak się zachowujem no i ta dziewczyna jego też jednak niezbyt mądra skoro jej nie przeszkadza, że ma dziecko z inną kobietą a na dodatek jeszcze tak sie zachowuje... mi by to dało na jej miejscu do myślenia, co kiedy ona będzie np. spodziewać sie dziecka, a może też ja zostawi? To jest jakiś nieodpowiedzialny gnój, Twojemu dziecku ktoś taki, kto daje taki przykład nie jest potrzebny! Wiem, że jest Ci smutno ale warto popatrzeć na yo z innej strony skoro Kochasz tego dzidziusia a kochasz to chcesz dla Niego jak najlepiej, więc na cholerę mu ojciec padalec bez rozumu bez uczuć i wartości. normalnemu sumienie by nie pozwoliło, być sobie z inną i się z nią p**dzic wiedząc, że kobieta z którą był i nosi jego dziecko leży w szpitalu. No idiota skończony kretyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Wiem że macie rację, ale jednak gdzieś ten smutek jest. Ciężko mi, już nie chodzi nawet o pieniądze tylko o sam fakt, że z tymi wszystkimi problemami musze być sama. Zdaje sobie sprawę że to cham i skończony buc, ale ... ale właśnie sama nie wiem czemu ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
Czesc kochane :-) nie odzywalam sie z braku czasu i sily. Ale czytam. Ciesze sie lipcoweczko ze sie odezwalas i wszystko z Wami dobrze :-* Happy bunny moze zajrze na tamto forum wieczorem z kompa bo mi tu na tel net zmula. Ciekawa jestem tych brzuchow bo mi sie wydaje ze mam ogromny :-/ Ja zostaje tutaj na forum bo mi tu sie podoba a nie mam czasu na dwa fora bo pracuje i mam w domu dwojke dzeci ;-) w pt powiedzialam kierownikowi o ciazy. Myslalam ze bedzie zly a on calkiem spoko sie zachowal. Takze kamien z serca. Mam nadzeje pracowac do maja. Od czerwca chorobowe.chyba ze bede sie zle czula to od maja pojde. Musze przyuczyc tutaj kogos na moje zastepstwo bo mam zamiar tu wrocic i chce sie zachowac w porzadku. Poza tym troche ruchu mi nie zaszkodzi. W domu bym.lezala i jadla a tak bede w ruchu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
Ahaaa... bylam w sobote u nas w galerii i chodzilismy ogladac rzeczy dla dzieci :-) :-) :-) boze jakie piekne sa niektore ♡ Kupilam w tesco taka szara bluzeczke w biale kropki i do tego leginsy co wygladaja jak dzinsy. W cocodrillo kupilam takie biale jakby skorzane buciki przeeeeslodkie :-) Mysle ze juz czas zeby cos kompletowac. Pozniej nie kupie na raz wszystkiego. Poza tym teraz sa przeceny i mozna cos taniej kupic. Szkoda ze nie moge Wam zdjec pokazac tych rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Ja wczoraj jak bylam na zakupach pojechaliśmy do lidla na kupować indyjskich przysmaków i właśnie też były śliczne body dla chłopców i dziewczynek no sliczne takie maleńkie, że ojoj ale nie mogłam nic kupić bo nawet nie wiem dla kogo :( a nic takiego uniwersalnego nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Witajcie:) U mnie weekend imprezowo-zakupowy, więc nie za bardzo miałam jak czytać/pisać.. Lipcóweczka, super, ze się odezwałaś i cudownie, że wszytko dobrze z Wami!! Słyszałam, że dziewczynki są silniejsze, jesli chodzi o chęć przeżycia i siły witalne jeszcze w życiu płodowym - na pewno wszytko się ułoży. Rozumiem Twój smutek, ale zgadzam się z dziewczynami, że lepszy jeden niezmiernie kochający rodzic niż dwójka z czego drugi nic nie warty gnojek. Moja koleżanka całe życie wstydziła sie ojca, bo alkoholik i rozrabiaka i wiele razy powtarzała, że wolałaby nie mieć go w ogóle, co raz przysparzał jej wstydu. Wszystko się ułoży, masz w sobie niezmierne pokłady miłości, więc Twoje malutkie będzie z Tobą przeszczęśliwe!!! Ja niestety też nie za bardzo mam czas na 2 fora, więc mam nadzieje, że nie wszytkie przeniesiecie się na to drugie i że ktoś tu jednak zostanie.. Ja wczoraj trochę zaszalałam z ciastami i słodyczami i wieczoram miałam potworną zgagę. Blee, okropne uczucie!!!! Macie już czasem zgagę? Życzę miłego dnia Dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja tez tu zostaje:-) :-) ja dzis mam wizyte to 20 tydzien jupi:-) :-) jeszcze raz tyle a to bardzoooo szybko zleci:-) ale wizyta dopiero wieczorkiem:-) :-) nie moge patrzec na moje piersi one ciagle rosna ja tak niechce i tak mam duzy biust moja szwagierka ma skromny i jest zazdrosna o swojego meza a drugi szwagier mi zyczyl jak karmilam zeby mi zmalaly wiem ze to dla zartu. Mi sie niepodoba duzy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Heej.Mialam dzis rozpoczac zajecia Aktywna mama na10,ale jak zobaczylam tyle sniegie i musze pedzic na drugi koniec Rudy Sl,a potem na 14 ulice dalej jade do kosmetyczki.W te i z poworotem to mi sie nie chce. Pogoda zreszta nie nastraja do cwiczen.Zasypalo nas ze hoho,moim zolwiem pewnie nie wyjade bo zasypalo go po same szyby wiec musze mojemu mezowi porwac samochod bo powiem Wam warunki sa fatalne a ja juz widzialam rozne rzeczy na drodze. Ehh ciuszki,wozki,lozeczko fajnie miec i cieszyc sie tym ale nie znosze zakopow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Mama na kafe mnie tez rosnie a przed ciaza i tak mialam 80D,ale ja do takich cycuchow jestem przyzwyczajona;) Mam znajoma wogole co wczoraj wrzucila test na fb(obrzydliswo hehe obsikane)i juz sie cieszy-z trzecim chlopem trzecie dziecko.chcialam w komentarzach napisac jej-"znow?"ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
*zakupow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hehe u mnie jest laska 3 dziecko a 22 lata tylko ze ona z roznymi i wpadki wszystkie.ja mam niby 22 lata i 2 dziecko ale z pierwszym zaszlam w ciaze jak mialam 20 lat mloda i wszyscy mysla ze wpadka my wiemy ze nie ja nigdy nie mialam prawdziwej rodziny wiec chcialam ja miec moj maz tez wiec chcielismy miec dziecko bylismy gotowi na to nie w glowiee nam imprezy to dziecko z ktorym jestem w ciazy to byla wpadka ale moj maz byl przeszczesliwy jak sie dowiedzial jestesmy mlodzi kochamy sie i nasze dziecko jest szczesliwe ma wszystko czego zapragnie. Pewnie jakbym w innym temacie napisala to by mnie laski zjechaly ze robie sobie dzieci ale stac mnie na 2 dzieci i bede je kochac ale nierozumie dziewczyn ktore niemaja stalego partnera i puzniej zastanawiaja sie ktorego dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischka1988
Cześć :) ja też tu zostaję :) u mnie weekend spokojny, w domku. Objadałam się paskudnie całą niedzielę. Jakie to cudowne uczucie móc znów jeść ze smakiem:) Lipcóweczko nie smutaj, niedługo będzie wiosna i doładujemy akumulatorki. Swoim byłym też się nie przejmuj, przecież jesteś młoda, znajdziesz sobie porządnego faceta, który będzie Cię kochał i szanował, a Twoje dziecko traktował, jak własne. Trzeba myśleć pozytywnie. Nie wiecie, że sami programujemy swoje życie właśnie myśleniem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Oj mama na kafe moj maz ma juz...pelnoletniego syna hehe wiec tez gadki bylo,ze jak do mnie ploty dochodzily to uszy wiedly.ale jak pobralismy sie czegos tak sie dorobilismy to nawet nie wiem kiedy wokol byli sami "przyjaciele" Ja mam swoje zycie i duzo sie odcielam jak poznalam mojego S,a po slubie i teraz w ciazy mam juz swoj swiat;D Lece do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaljuba
Czesc Dziewczyny. Bardzo dlugo mnie tu nie bylo bo z remontem sie spieszymy I potem juz sil braklo na cokolwiek. U mnie dopiero 16 tydzien wiec niedawno bylam na usg genetycznym I test papa, wszystko ok. w 11 tygodniu mial byc chlopiec, ostatnio powiedzieli ze jednak dziewczynka... Czekam na usg polowkowe zeby potwierdzic ;) Lipcoweczka ciesze sie ze wszystko w porzadku z dzidzia, trzymam kciuki I pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Ech Lipcówki, plotki i komentarze zawsze są i będą. Z mojego podwórka: jedna moja koleżanka wyszła za mąż za buddystę, druga za ateistę, trzecia za rozwodnika. Moja druga połowa jest z kolei chora od 11 roku życia..Nawet nie wiecie ile było przy tym wszystkim komentarzy.. A dodam, że każdy z nich jest odpowiedzilanym mężem i ojcem. Co w tym złego, że się różnimy???? Jaki świat byłby smutny, gdyby było inaczej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Dokladnie ale nie rozumiem dziewczyn ktore robia sobie dzieci niewiedza z . Kim a puzniej rodzice musza wychowywac a te dalej sie bawia i maja to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja077
cześć. ja jestem po wizycie- 16 tydzień i 2 dzień. Dzidzia okazała się (zgodnie z przewidywaniem moim i męża) dziewczynką. Waży 150g, wszystkie badania są ok, łącznie z testem papa. Fikała sobie ładnie na usg. Ruch czułam dopiero 2 razy, taki bardzo lekki- tylko że mam sporą warstwę izolacyjną na brzuchu :). Od pierwszej wizyty ciążowej schudłam 6,5 kg, a w ostatnim miesiącu ponad 2kg, ale już pewnie przestanie waga spadać, bo już powoli apetyt wraca. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Mama - ja też nie rozumiem takich dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jeju ten czas sie dluzy ja chce 19 juz i zobaczyc mojego ksiecia lub moja ksiezniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Ja tez nie mogę się doczekać aż przyjdzie po mnie jakiś lekarz na usg bo taka jestem ciekawa, dziewczyny z sali tez :) od samego początku wam pisałam że mimo że mówią mi że chłopiec to czuje dziewczynkę :) czekam w sumie tylko na potwierdzenie :) ale w sumie to fajnie akurat na lato jakąś przewiewną sukieneczke jej kupie na większe upały :) odezwę się jak będę coś wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcóweczko, ja rodziłam na Inflanckiej pierwsze dziecko ;) i leżałam tam tydzień w trakcie ciąży. Wkurzali mnie bo poza KTG nic ciekawego mi tam nie robili :| Ty już chyba długo leżysz prawda?? masz zamiar tam rodzić?? pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Leżę kolejny raz :P no już troszkę leżę ale nie wiem czy to dużo zależy jak na to patrzeć bo jeden dzień w szpitalu dla niektórych to jak miesiąc :) Nikt po mnie nie przyszed jeszcze, chyba nie zrobią mi tego usg dziś :/ ale się wkurze normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Mama na kafe ja wizyte tez mam19ego,ale na tym usg guzik widac.polowkowe mam chyba6ego.to plec juz na stowe bede wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
lipcóweczko życie często bywa przewrotne i to bardzo.. pewnie poznasz jeszcze super faceta i będziesz mega szczęsliwa kochana . Mama na kafe kochana ja w tym roku mam 24 lata większośc moich koleżanek ale mają dzieci albo w ciąży są ,albo konczą studia i planują dopiero. Ja córeczkę urodziłam mając 22lata , a jeszcze 3 lata wczesniej mówiłam że nie chce żadnych dzieci , nie chce wychodzić za maż itd do puki nie poznałam mojego męża przy któym zmieniłam się bardzo i stwierdziłam że jednak to rodizna jest najważniejsza , bo co mi po szkole , pracy jak nie bede miala z kim dzielić szczęścia ? Mimo to skonczylam sobie drugą szkole mam dwa tytuły technika i to mi na razie wystarczy. Znam dziewczyne troche starszą która jest mega seksi laską, wykształcona,super praca ,własne mieszkanie , samochód no ale sama powiedziała że co jej po tym jak włsanie teraz pragnie się ustatkować i założyc rodzine a nie ma kandydata .. karier czy szkołe tez mozna zdobyc mając dziecko :) Dziewczyny ja mam taki duzy brzuch że za chiny już go nie ukryję a wole żeby nikt nie wiedział jak najdłużej bo nie chce mi sie wysłuchiwać że teraz wszytsko dobrze się skończy itd bo to wlasnie doprowadza mnie do różnych myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Wrocilam wszystko ok pani doktor pyta co macie w domu a ja ze synka a ona zwraca sie do mojego meza bardzo mi przykro nie umie pan robic dziewczynek:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Mama na kafe---super!bedziesz miala trzech mezczyzn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
mama na kafe to gratuluje synka :) fajnie , chłopcy będa sie razem bawić :) co do zgagi to ja mam co dziennie , nawet przed ciążą boje sie co bedzie potem bo w pierwszej ciaży az wstawałam w nocy i płakałam bo taką zgage miałam . Teraz pomaga mi jedzenie rzeczy mlecznych na kolacje i migdały . Muszę zapytać lekarza czy moge brać len w tabletkach bo on osłania żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Ja mam jutro nareszcie wizytę. Może nie padne na zawał przed wizytą czy na pewno wszystko dobrze. Trzymajcie kciuki żeby doktorkowi udało się zobaczyć kto u mnie mieszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×