Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

moje miasto to białystok hihihi a dokładnie to jego okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
A ja jestem spod Warszawy :-( tu tak jest niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No ja w slynnych wadowicach mieszkam wiec tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Ooo to na kremowki masz blisko jak masz smaka mniam Mama na kafe;) Ehh ja Wam powiem,ze te testy PAPa i pierwsze prenatalne tzn badania zarodka,potem pierwsze prenatalne mialam bezplatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Teraz niema papieskich kremowek o jest jedna kawiarnia bo w reszczie podrobki robia. A niemam tak dobrze bo synek teraz chory dosc dlugo a takto wczesniej smaka nie bylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
Mama na kafe gratuluję i zazdroszczę, że wiesz już co tam w brzuszku rośnie :) i jaka spora ta kruszyna! ja pare dni temu 17tydź i 180g maluszek. To skąd się wzięły u mnie te +3kg ja się zastanawiam ;)) Z cenami to jestem w szoku u mnie w mieście mój lekarz bierze 100zł w prywatnej przychodni i za nic sobie nie dolicza- czy z USG czy bez(ma też 3d) i jest naprawdę doświadczony i równy-nic tylko zaciążać i się badać ;) Tyle, że kieruje na badania pełno płatnie, choć rec. wystawia ze zniżką. Najważniejsze, że zawsze mogę do niego zadzwonić w razie potrzeby i na poród też się z nim umawia. Lipcóweczka mam też od siebie przykład samotnej mamy-trochę ekstremalny :) Ta mamuśka to taka zwariowana kobieta, z małą tworzą mega duet, obie mają ADHD i milion pomysłów na spędzanie wolnego czasu, przy tym nie rezygnuje ze swojego życia towarzyskiego, w weekendy pracuje a w tyg zajmuje się małą. Nie wiem w ogóle jak doszło do poczęcie bo jest les, i na początku bardzo nie chciała tego dziecka, dopiero z czasem zmądrzała i córeczka, którą wychowuje jest chyba najszczęśliwszym i najbardziej kochanym dzieckiem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Myslalam zeby kupic uzywany wozek blizniaczy boto lato bd jak na spacer pojde z dwoma wozkami a znalazlam na olx taki dla wiekszego dziecka i malego ta laska co sprzedaje miala dzieci rok po roku i miala dla nich ten wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
te pobolewania brzuszka to teraz już normalna sprawa któa będzie nie którym towarzyszyć już do końca , ale da się do tego przyzwyczaić , bo miałam tak za pierwszym razem i teraz już się też zaczeło. Dziewczyny jutro mam wizyte kurcze oby tylko było wszystko dobrze i chętnie już bym sie dowiedziała kto tam siedzi :) Dziewczyny to że jesteśmy cały czas głodne to tylko oszustwo naszego organizmu :P musimy na to uważać . Dziś troche poćwiczyłam i od razu się lepiej poczułam :) chciałabym pojechać sobie na basen albo boje się infekcji albo tego że się poślizgne i wywale a to mi sie zdarza a teraz to dopiero łamaga jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
aaa zapomniałam wam napisać że śnił mi się poród i że był to chłopak o wadze 5kg i że jak zajechałam do szpitala to nikogo nie było i poród odbierał mój mąż a co najlepsze nic mnie nie bolało i mówiłąm mężowi co ma robić, a jak rodziłąm łożysko to mój mąż się wykrzywiał i mówił o fujjj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Mama na kafe ja do mojego wózka dokupuje taka specjalna przyczepke, ale u mnie ponad 3 lata różnicy to córce nie powinno przeszkadzać ze nie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Karolcia i dziewczyny to te pobolewanie juz tak bedzie,jeju juz tak jakby mi cosik ciazylo na dole jak chodze Wczoraj czulam kilka ukluc takich pojedynczych jakby iglą od srodka ktos tak na sekundke mnie bodnął heh macie tak? Kurcze nie mam sie kogo spytac.mama pewnie nie pamieta,z siostra nie gadam,a zadna z blizszych kolezanek,przyjaciolek w ciazy nie jest,jakies tam dalsze znajome tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Aga jaki bajer!pierwszy raz cos takiego widze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Magdalenko ja takiego pobolewania nie mam i nie miałam w pierwszej ciąży, wiec nie każda musi mieć, ale za to dla równowagi miałam w pachwinie taka gulke opuchnieta chyba przez ostatnie 3 miesiace ciąży bo mi brzuch na coś tam naciskał. Pani doktor do której wtedy chodziłam powiedziała ze to się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Ale się wczoraj rozpisałyście.. Ja wieczorami kompletnie nie mam kiedy, bo albo bawię się ze starszakiem albo gotuję albo odsypiam poranne pobudki.. Mama na kafe, moja koleżanka miała wózek dla dwojga, bo u niej róznica wieku ok. 1,5 roku, bardzo sobie chwaliła to rozwiązanie. U mnie - pod Warszawą - wizyta 120 pln, i beż różnicy czy z usg czy bez. No ale tak samo jak u Balancee wszystkie badania - mocz, krew itp - są pełnopłatne, więc niestety czasem wychodzi sporo.. Magdalenka - mnie czasami tak coś ukuje od środka, ale ja myślę, ze to maleństwo trafia w jakiś nerw swoim kopniakiem, bo jak zmieniłam pozycję, to zaraz przeszło.. A muszę Wam powiedzieć, że wczoraj chyba strasznie szalały mi hormony, bo po południu ryczałam jak bóbr :) I naprawdę w sumie nie było powodu, ale tak mi się chciało płakać, ze nie mogłam tego powstrzymać. Mój starszak jak to zobaczył, to zdezorientowany nie wiedział co się dzieje i też zaczął płakać :)Aa, no i mąż w samochodzie też miał łzy w oczach.. no masakra jakaś:) Czy Wy też macie takie wahania nastrojów? Byłam zdziwiona, bo pierwszy raz mnie tak napadło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Mi już przeszły wahania nastroju, tak mi się przynajmniej wydaje :-) ale ze 2 miesiące temu to byłam naprawdę wredna. O wszystko się czepiałam. Nie wiem jakim cudem mój biedny mąż to wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Mnie tez cos nieraz przerosnie opieka nad nastolatkiem musze zajmowac sie bratem jest pod moja opieka normalnie nie mam nieraz sil...i tez ide placze musze wtedy wyjsc gdzie jest cicho moge sie wyplakac tam i wracam i jest ok..ale niestety moja matka skazala mnie na taki los ze musze zajmowac sie swoim bratem.wiec czasem tez mam humorki..Milego Dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaNina
Cześć dziewczyny,trochę mnie tu nie było. Ale co miałam czas to zaglądałam na chwile żeby nie być w tyle ;) Byłam wczoraj na usg. Tak szybko mnie dr załatwiła, że jakoś nie nacieszyłam się tą wizytą. Mam do Was pytanie: czy usg może się w dużym stopniu mylić z wagą? Na wizycie nie pytałam o wagę bo nawet nie wiedziałam jakie są normy ale w domu zaniepokoiła mnie ta sprawa. Jestem w 22tygodniu wg om i waga wynosi 140. U mnie samopoczucie średnie. Pogoda jakaś taka ponura, że nic się nie chce....Co do zakupów to już nie mogę się doczekać aż poznam płeć. Jest tyle pięknych rzeczy, ale tak po cichu marze o dziewczynce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka87
Hej lipcówki 2015 :) mam do was pytanie otóż n aostatniej wizycie mój gin zlecił mi badania m.in. obciazenie glukozą 75g. No niby ok ale gdy bede miała już wykonać te badanie to bede w 18 tyg. I trochę się przeraziłam czemu tak szybko mi te badanie zlecił bo jak czytam w necie to robi sie je miedzy 24 a 28 tyg. Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam w 11tyg a potem sie robi po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja jestem w 20 tyg a glukoze pani doktor pow ze zleci na nastepnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sama niewiem czy robić czy nie ... :( gościu robiłaś w 11tyg? dziwne.... mama na kafe to u Ciebie prawidłowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gosc powyżej to ja gościnka87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Gościnka, skoro lekarz zlecił Ci to badanie to czemu miałabyś nie robić? Ze strachu? Zawsze to lepiej wiedzić wczesniej..A wcześniej glukoza na czczo wychodziła Ci w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Bylam u gastroenterologa,zlecil mi to co juz wiedzialam-duzo ruchu,dieta a jak to nie pomoze to leki sciagane z Niemiec. Leki ktore bralam przed ciaza nalezy do grupy C.(Jest A-nie szkodzace dziecku,B-budzace watpliwosci,C-mozliwe szkodzenie dziecku,aczkolwiek ratujace zdrowie matki,D-niebezpieczne dla dziecka) Lipidy wysokie nie sa same szkodliwe ale ich konsekwencje moga wplywac na zdrowie i zycie matki. Grozi mi Ostre Zapal.Trzustki,ktore w10%jest smiertelne. 70dych zaplacilam za wizyte.Cos tam sobie pogadalam ale ogolnie nic nowego nie dowiedzialam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
*7dych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
No to porade konkretna dostałaś nie ma co. Ja dziś robiłam próbę przed tłustym czwartkiem :-) pierwszy raz w życiu paczki robilam i naprawdę się udały :-) no nie są to prawdziwe paczki ale nikt nie musi wiedzieć. Tu Wam daje linka do przepisu. Moze i Wy zaszalejecie :-) http://www.mojewypieki.com/post/paczki-na-serku-homogenizowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Brawo lipcowka :-) tak jak czułas. Juz się o ciebie martwilam, bo nic się nie odzywałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×