Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość mania20parę
Mamo zuzy trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie :) daj znać jak Maluszek już będzie odrazu jak tylko będziesz mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
10 minut temu przebili mi wody,jeśli do 2h nie będę miała własnych skurczy,podadza oksytocyne.No i może do rana będę miała już swojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
O 8.21 czasu uk urodził się Oscarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
to jako pierwsza z naszego forum składam GRTAULACJE! zarówno dla dzielnej mamusi i naszego Oskarka! Trzymajcie się dzielnie i czekamy na relacje! Bardzo, bardzo się cieszę Waszym szczęściem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
gratulacje :) w końcu doczekałaś się synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Wchodzę...... czytam.... czekam..... i jest Oskarek :) Super gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Gratuluje ciesze sie niezmiernie usciskaj Oskarka od forumowych ciotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Zuch dziewczyna :) gratulacje :) to ktora teraz nastepna w kolejce? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
MamaZuzy gratulacje!!! Super,wrescie masz synka przy sobie. Zycze zdrowka dla Was i szybkiego dojscia do siebje po porodzie i przespanych nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Mama Zuzy gratuluję serdecznie!!!! Czekałam na tą wiadomość :) Trzymaj się :) buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara25
Co tam nowego dziś dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
No ja dostałam jakiegoś stanu zapalnego od zęba. Antybiotyk muszę brać i l4 dostałam i siedzę w domu i mecze się dzisiaj i to naprawdę strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania duzo zdrowka. Ja znow do 11:30spalam a nastepnie szybko sie szykowalam bo kolezanka mnie odwiedzila:-) ale ogolnie caly dzien chodzi i mi zimno jakos slabo dzis sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
dziewczyny jakoś tu znowu nikt nie zagląda. Ja dzisiaj dostałam okresu. Mój cykl trwał 17 dni. Masakra. Ale to może dlatego że chora jestem. Biorę antybiotyk. Byłam dzisiaj umówić się na HSG ale nie było lekarza. Jutro mam przyjść i prawdopodobnie będę mieć w środę. Boję się tego badania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
a ty justinka jak się czujesz teraz? Mamo zuzy mam nadzieję że ty i twój Maluszek również macie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem nowa :) Właśnie rozpoczynamy z mężem staranka o dzidzię :) Mam 24 lata i właśnie utknęłam na etapie ćwiczenia cierpliwości w czekaniu :P Owulację miałam 17 albo 18.02 (ale raczej 18). W sobotę rano zrobię pierwszy test :) Nie widzę na razie żadnych objawów, poza tym, że wczoraj wymiotowałam - ale to chyba nie było od ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
karoletta wydaje mi się że te wymioty to na objaw ciąży za wcześnie :) ale mam nadzieję że ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania trzymam kciuki. U mnie najgorzej do poludnia bo mecza mnie nudnosci. No i od wczoraj brzuszek boli ale chyba dlatego ze wczoraj troche polatalam,bylam w pracy,pozniej na malych szybkich zakupach,pozniej do szkoly po synka do kolezanki bo obie w ciaz jestesmy umuwilysmy sie ze pojedziemy cos zjesc heheh....pozniej jeszcze posiedzialam u niej i wrocilam wieczorkiem do domu i padlam.... takze dzien dosyc aktywny. No i zaczynam zbierac mase na bioderkach mi sie odkladac zaczyna powoli bo czuje po spodniach:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka podobno na mdłości dobry jest imbir. Zrób sobie może herbatę imbirową. A taki odkładający się tłuszczyk to sama radość powinna być to znaczy że Maluszek rośnie :P i odpoczywaj i odpoczywaj ile się da :) ja mam nadzieję że to badanie drożności nie będzie bardzo bolesne i nie będę musiała siedzieć długo na tym oddziale. Ale nie wiem dlaczego ale naprawdę jestem przerażona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania bedzie dobrze,sadze ze dlugo nie beda trzymac mnie po histerioskopi trzymali jedna noci d domu. :-) takze mysle ze Ciebie tez dlugo trzymac nie beda. A kiedy idziesz juz znasz date? Ja dzis zrobilam sobie pazurki i siedze na nic sily nie mam nie mge sie zmobilizowac by posprzatac:-/ eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
badanie mam 4 marca więc niedługo :P i będę musiała tam sama siedzieć mąż mial iść ze mną ale chyba w pracy nie dadzą mu urlopu. A tak na to liczyłam. No trudno :) wiem pewnie przesadzam przecież to jedno głupie badanie :P ale czuła bym się pewniej jak byłby ze mną. A ty justinka odpoczywaj odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania masz tez nasze wspracie duchowe pamietaj:-) Ja odpoczywam i odpoczyw na nic sily dzis nie mam zrobilam tylko pranie i obiad i caly dzien leze....dzis zalozylam spodnie a ze chodze w bardzo dopasowanych tu ups....ale zapielam sie i uf...ciasnoooo... aaa zapombialam jeszcze z nudow paznokcie zrobilam sobie hybrydka u rak i nog:-) wkoncu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
dziękuje justinka za to wsparcie duchowe :P ale znowu mam dola że mi nie wychodzi z ta ciążą. Jakoś nie umiem się z tym pogodzić że nie mam dzieci. Staram się myśleć pozytywnie i nie nakręcać się ale mam czasem takie chwile załamania...aż płakać się chce...teraz i tak w tym cyklu nie możemy się starać przez to badanie. Ale mam nadzieję że na darmo go nie robię. Bo zaczynam już myśleć że to nie potrzebne może jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mania przepraszam ze sie wtrącam, nie czytam forum od początku i nie znam twojej historii ale wiem ze jeśli twój partner nie badał nasienia to może powinien to zrobić . U nas tak było że mąż nie brał pod uwagę ze problem leży po jego stronie w końcu zrobił badanie i wyniki okazały się fatalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
gość nasienie było badane. I wszystko wyszło dobrze więc to nie tu jest problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania mi sie wydaje ze powinnas wziadc na luz...wiesz pozniej po tym badaniu u cos czuje ze bedzie owocnie...dobrze bedzie. Zobacz ja juz mialam w reku skierowanie.na badania na stymulacje i bach ciaza.. Wczoraj bylam na usg nerek i pecherza bo w grudniu lisgopadzie ur mialam kiepskie wyniki moczu i wyszlo ze mam powiekszone miedniczki nerkowe i za pare mc przyjsc ponownie i duzo lezec na boku lewym i prawym i kontrolowac pozniej zebym zatoru w nerkach nie dostala:-/ kiepsko to widze...i sie boje. Za tydzien mam wizyte u gina zobacze jak jeszcze moja torbielka mam nadzieje ze maleje a nie rosnie bo chyba sie zalamie. Po weekendzie jeszcze robie badania krwi i moczu mam nadzieje ze beda dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Mania bardzo mi przykro ze dostalas @... Ale teraz pójdziesz na to badanie i moze wyluzujesz choć wiem ze to trudne :) justynka trzymam kciuki żeby okazali sie ze torbielka maleje:) i oczywiscie zebys miala dobre wyniki... mamazuzy odezwij sie cos do nas :) pewnie teraz zapatrzona jestes w malego :) jak tam??? Napisz cos na pewno wszystkie jesteśmy ciekawe :) ja od piątku z mega bólem gardła i goraczka ;( dostalam od lekarza antybiotyk wczoraj a dzis mam przyjsc sie pokazać i chyba znowu l4. Boje sie trochę jesc ten antybiotyk ale on ponoc nie szkodzi dziecku tak jak to ze jestem chora... Nie wiem zobacze co dzis mi powie bo tak w sumie przez telefon mi kazala to brać a dzis dopiero mnie zobaczy bo wczoraj jej nie bylo.... Ufam jej bo jest naprawdę super.. Moje dzieci zawsze chodza do niej i ma naprawdę fajne podejście.. Poza tym trochę sie denerwuje bo u mnie 16tc a ruchów nie czulam żadnych ;( a ponoc jak rodzilas to szybciej czujesz ruchy... :( w kalendarzu bellybest mialam juz zaznaczone ze powinnam czuc ruchy tzn ze mogę juz czuc... I nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Muamua spokojnie, to ze rodzilas nie znaczy ze musisz wczesniej poczuc ruchy. Pamietaj: kazda ciaza jest inna..no takze spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×