Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Wcześniej będą zjawiska na niebie nadprzrodzone - dwie komety się będą lecieć na ziemię i wszyscy będą w panice, że uderzą w ziemię. Ale nie będzie katastrofy. Niebo będzie czerwone i ukaże się wielki Krzyż widoczny przed tym zdarzeniem... Jak się przygotować? poczytaj na: ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftar 08:22 Dziwisz się im? W ich kraju jest wojna i uciekają by ujść z życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Oj słono Europa zapłaci za swoją głupote, słono... } o Na poczatek ekonomicznie... 800 000 do Niemiec ma sotrzec. 1 euro dziennie to jest 800 tyś euro dziennie. Razy 365 i mamy 292 mln euro rocznie. Ale tą liczbę lekko liczą trzeba przez pięć pomnożyć. I mam 1,4 miliarda euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak nieraz miesiącami na komunalne mieszkanie musi czekać.. dopłata jak dochody poniżej 500 zł na osobę... a im całość miasto ma opłacić bo przecież nie mają dochodów. o {Niemcy szczególnie we Wrześniu są groźni} :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ I przypominam: jutro wielkie święto demokracji zorganizowane za 100 mln zł przez Komorowskiego i senatorów PO. } o Nawet jakbym chciał, jestem na łikend za daleko od mojego okręgu wyborczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Pójście na to referendum to akurat kwas. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To referendum do niczego, nikogo, nie zobowiązuje. Mnie jest obojętne czy ktoś pójdzie czy nie. IMHO stracony czas. Chyba że po drodze na jakimś spacerze.. dodatkowy ruch bo trzeba krzyżyk postawić. To jest kolejne 100 mln wywalone w błoto bo się komus wydawalo że może to Komorowskiemu stołek uratować. Za to np 100 osób mogłoby zarbiać, przez rok, po 8 300 zł pensji miesięcznie. Taka jest skala marnotrawstwa polskich elit politycznych. Możliwa bo jesteśmy idiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa tysiące osób po 4150 zł miesięcznie przez rok. A oni to wydadzą( czy tam już) w jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idę,ale za to pójdę w pażdzierniku.Mam gdzieś te pytania tak jak oni mają mój postulat pod którym się podpisałam.Oni nie uznają mnie za ważnego obywatela a to ja im płace to ich zwolnię po prostu i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej politikierzy Powiedzcie czy są jakieś skutki prawne tego referendum..tzn czy wynik jest wiążący dla rządzących czy muszą wprowadzić zmiany czy to tylko ich dobra wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Iftar - polecam olej kokosowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym co mówi Vassula Ryden również pisze na str. ostrzeżenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziś kraje, które nie są bezpośrednio dotknięte kryzysem imigranckim, ale doświadczyły kiedyś solidarności od UE, powinny okazać ją tym w potrzebie" - powiedział dwa dni temu Tusk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ "Dziś kraje, które nie są bezpośrednio dotknięte kryzysem imigranckim, ale doświadczyły kiedyś solidarności od UE, powinny okazać ją tym w potrzebie" - powiedział dwa dni temu Tusk. } o Czy jacyś Polacy emigrowali wtedy do Syrii, Afganistanu, Iraku, czy skąd tam ci uchodźcy są? Czemu nie przyjmą ich kraje o podobnej kulturze? Arabia Saudyjska, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Bahrajn – to wyjątkowo zamożne państwa, w dodatku od różnymi względami silnie związane np. z Syrią i Irakiem, skąd przybywają do Europy azylanci. Wydawałoby się więc, że są idealnymi kandydatami na przyszłe miejsca schronienia dla uchodźców. Czemu to Europa ma ich utrzymywać nagle. No i powtórzę pytanie, przyjmiemy ich i co jak zechcą opuścić nasz kraj? Będzie się ich trzymac tu siłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z inne beczki, ale podobnej. Tomasz Lis, którego zachowanie coraz bardziej przypomina konwulsje i plugawe wrzaski ofiary opętania skrapianej przez egzorcystę wodą święconą, ujawnił światu męczeństwo czołowego „cyngla” tefałenowskich „Faktów” Jakuba Sobieniowskiego.} :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne że skoro najwybitniejsze mózgi PO poslanka Mucha premiera Kopacz przekonują nas do tych imigrantów Shatyn tego tutaj nie robi ? Przecież wszystko co oni powiedzą czy zrobią , podadza rękę czy nie jest jedynie słusznie i prawidłowe. Dziwny ten Shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie.Uprzejmie przypominam że nie jest to topik o jedzeniu trawy i sałaty tylko WYBORY WYBORY czyli beka z leminga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mówiłem to żonie jak tylko zaczął się ten problem..Dziwilo mnie jakim cudem biedni ludzie w kraju ogarnietym wojna znajduja kilka tysięcy euro na transport do Europy.I to nagle aż tylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UE kierują sekty masonerii, które chcą zmniejszyć populację ludzi poprzez kontrolowaną III wojnę światową. Zacznie sie właśnie od Syrii... Poczytajcie na: ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili w Niemczech trwa pewien rodzaj histerii. Gdy włączy się telewizję czy radio, nie ma innego tematu niż uchodźcy. Przy czym politycy proponują rozwiązania nieakceptowane przez społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baramek
ja też chce do Niemiec!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Izrael przyjął jakiś uchodźców? :D Poza żydowskimi rzecz jasna. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy chce,nie kazdy może :classic_cool: 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
David Cameron, chyba nie muszę pisać kto to, zwolnił 700 000 urzędników. Bezrobocie spadło z 10% do 5,4%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×