Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Planuję budowę domu

Polecane posty

Gość Iko

Jeśli potrzebujesz materiały budowlane i wykończeniowe a nie chcesz wydać fortuny to sprawdź www.arsen24.pl 

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

A ja polecam przydomową oczyszczalnie ścieków. Dość długo zastanawialiśmy się nad nią z żoną ale teraz nie żałujemy, że się zdecydowaliśmy. Firma traidenis-pol spisała się świetnie. Można im zaufać i cenowo nie wyszło tak dużo jak wszyscy nam mówili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikmak

Jakbyście szukali firmy geologiczno-geotechnicznnej to mogę powiedzieć, że u mnie sprawdził się Novotech z Wrocławia.  Fajna, porządna firma, szybko uwinęli się z pracami i można było dalej ruszać z budową no i dodam jeszcze, że stawki mają korzystne, zdecydowanie są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel Kowalski

Jeżeli chodzi o np wszelakiego rodzaju wkręty montażowe, których jak wiadomo schodzą ogromne ilości na budowie to śmiało można je znaleźć u nich https://balticfasteners.pl znajomy regularnie robi tam zakupy budowlane i zawsze sobie chwali jakość produktów, co na budowie jest bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zainteresowanym szybami wielkoformatowymi (takimi, które mogą zastąpić ścianę domu na przykład) mogę polecić świetną firmę montażową Mini Żurawie pana Pawła Michalczewskiego. Firma dystrybuuje sprzęt niezbędny do fachowego montowania tego typu rozwiązań architektonicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

fundamenty możesz wykopać i postawić w miesiąc tak samo murarz wprawiony czasem czerwony od przepicia ale takich najbardziej sie ceni xd postawi ci dom w dwa miechy gorzej to wszystko wykończyć zobacz ile domów niewykończonych jest w polsce zarośniętych trawą po głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holika

No my jesteśmy już w trakcie budowy, właściwie dopiero początek, bo w tym tygodniu (dzięki świetnej betoniarni, firmie Cembet z Krakowa) udało nam się zalać fundamenty. Powoli, ale do celu, to najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przed rozpoczęciem budowy domu na pewno musicie rozejrzeć się za porządną hurtownią z materiałami budowlanymi. Ja od siebie mogę wam polecić firmę narmal.pl z Sosnowca. Oni mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×