Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

skarbik -super wiadomość ! nie wiesz jak się cieszę :) ja cały czas trzymałam kciuki za twoje komóreczki no i stał się CUD! Teraz kochana nie denerwuj się a myśl pozytywnie :) będę trzymać kciuki za udany transfer :) dandm - będzie dobrze :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciaaa
skarbik - już to wczoraj miałam pisać ale mi dziecko przeszkodziło a potem zapomniałam ze przy klasycznym IVF na podziały często się czeka dłużej bo plemniki same musza zniszczyć otoczke komórki a potem w nia jeden wnika... powodzenia będzie dobrze zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jestem caly czas podczas pierwszej procedury,to jest moj czwarty transwer, zostal mi jeszcze jeden mrozaczek, w zeszlym tygodniu uslyszalam, ze mam dwa mrozaki niezbyt dobrej jakosci, nawet nie wiedzieli czy sie rozmrozi, chcialam zeby podali mi dwa, ale nie mialam skonczobych 35 lat, a tu prosze niespodzianka, po rozmrozeniu zarodek zaczął pieknie sie rozwijac ku zaskoczeniu wszystkich, wiec teraz zobaczymy co dalej bedzie... najwiecej do myslenia dalo mi plamienie nastepnego dnia po transwerze, które sie juz poki co nie powtorzylo, w internecie znalazlam, ze takie wczesne jest najczesciej implantacyjnym, ale Bóg jeden raczy wiedzieć co to było, jedyne pocieszenie na to wszystko to to, ze jak wykorzystam jeszcze ten ostatni, to po nastepnej stymulacji zaplodnia mi wiecej niz 6 no i beda wkladać mi po dwa zarodki co moze zwiekszy nasze szanse na dzidziusia, a co do testowania to sama jeszcze nie wiem kiedy, zobacze jak wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dziewczyny pobrali mi ponad 20 komórek. Niestety dzwonili,że są tylko 2 zarodki. Wiem, że powinnam się cieszyć tymi dwoma ale boje się żeby teraz ładnie sie dzieliły i załamałam się, że z tylu komórek tylko tyle się udało uzyskać. Zaproponowali nam ICSI Mam transfer na piątek wyznaczony ale nie wiem czy na pewno sie odbędzie bo dr mówił że mocno ponakluwali i może warto wyciszyć jajniki ale ja bardzo liczę na świeży transfer. Mam tylko nadzieję, że będę lepiej się czuła. Zdenerwowałam się strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik miałaś nerwówke niezłą. Przepraszam, źe wczoraj nic ci nie napisałam ale strasznie wszystko we mnie buzowało. Bardzo ciesze się z waszego cudu :-) Oby nasze zarodeczki pięknie sie teraz rozwijały. Dandm trzymam kciuki za pozytywną bete i żeby wasza córeczka miała rodzeństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Skarbik super! Gratulacje! Ja w ciąży zajelam się serialem poleconym -zemsta wciąga nieźle :-) U mnie o w pon mam badania prenatalne, powoli mi spiaczka przechodzi :-) Pozdrawiam Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest koszt inseminacji w Novum ? Chodzi mi o całość z wizytami monitoringiem lekami. Interesuje mnie ostateczna kwota. Z góry dziękuję za odpowiedź. Andzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam, ze takie plamienie zaraz po transwerze moze byc z szyjki i nic nie oznaczac, no coz zobaczymy niedlugo, joahnaa juz prenatalne,. ale Ci fajnie, zdrowka zycze ! Kinga dziekuj***ardzo, ale i tak chyba wszystko dawno zapisane w gwiazdach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dnadm - dlaczego przy następnej stymulacji zapłodnią więcej niż 6 no i będą wkładać mi po dwa zarodki skoro to 2 będzie (oby nie :) ) a więcej niż 6 dopiero przy 3, a dwa zarodki podają po skończonych 35 latach? Chyba że skończysz w międzyczasie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, skarbik, dandm i aga (?) trzymam mocno kciuki! Andzia? Inseminacja? Nie masz mrozaków? Już mi się wszytko miesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie 25 lutego skoncze 35 lat i powiedzieli ze wtedy beda mogli zaplodnic wiecej i podawac po dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga241 bądź dobrej myśli!!!!! ja wierzę że się uda i będziemy testowały razem. Musi być dobrze, wszyscy mówią że nie ważna jest ilość a jakość i te dwie na pewno są super wytrzymałe. Dandm ja myślę że skoro ten jeden źle rokujący maluch rozmroził się i pięknie rozwijał to musi być to dobry znak. Ilu dniowy był ten zarodek? joahnaaa1 przypomnij który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillau pierwszy raz dopiero napisałam tutaj. Muszę spróbować inseminacji i szukam kliniki gdzie będzie kosztowało to jak najmniej i tak pytam po forach kto gdzie miał inseminację i ile to kosztowało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... myślałam że to inna "nasza" Andzia... Koszt to chyba ok 2 tys. (bez badań?) Dandm... to lepiej, że w 2 można więcej niż 6 po 35 rż. Ale wierzę, że się uda już :) A zostanie jeszcze jeden mrozak :) Czy masz włączony Clexane ze względu na to poronienie zatrzymane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 1xClexan,1,5x encorton,1x folik, 2xluteine(100) dopochwowo, 2x2 luteine(50) podjezykowo i dodatkowo dostalam 3x estrofem, bo w 14 dniu cyklu moje endo wynosilo 7mm, a w dniu transweru 11mm po tym, i poki co mam nadal brac. to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w razie czego po kolejnej stymulacji bede chciala aktywacje komorek jeszcze zrobic i ten progesteron w zastrzykach wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi_k to jest 5-cio dniowa blastocysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm który to dpt? Ja będę chciała sprawdzić 8dpt.. to 2 dni przed planowanym okresem... chyba powinno już coś być, jak miałoby być? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, dzis jest czwarty dopiero dpt, we wtorek powinnam dostac okres i postaram sie wytrzymac do wtorku, do tej pory mi sie to nie udawalo i testowalam wczesniej, ale tym razem sprobuje na spokojnie poczekac, chyba wole zobaczyc okres niz negatywny wynik na tescie, juz mi glupio chodzic do laboratorium i patrzec na ich wspolczujace twarze, ze znow sie nie udalo, juz mnie pamietaja babeczki - zbyt czesto tam bywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
skarbik! czyli moja wersja sie sprawdzila!:)))ze przy klasycznym IVF maja szanse komorki dojrzec! gdybys miala ICSi moglo byc roznie...najwazniejsze ze sa zarodki! superrrrr!!! Dziewczynki trzymam za Was kciuki mocno! i sama juz nie moge sie doczekac wizyty ( ok 20 lutego, jeszcze bede dzwonic do dr i pytac dokladnie kiedy mam byc), i w nastepnym cyklu mam nadzieje zabrac moje malenstwa, juz 2!:) oby tylko diagnoza lekarza w mojej miejscowosci, ze wydaje Mu sie ze mam polipa w macicy , sie nie potwierdzila...bo znow sie wszystko odsunie:/ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tys inseminacja to strasznie drogo !!! W Gyncentrum podobno ok 1000 zł . Zawsze to trochę taniej. Szukam dalej coś tańszego i oby równie skutecznego. Ciekawe czy taniej znaczy mniej skuteczniej ? Dzięki. Andzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarb_ik ja nadal trzymam kciuki żeby wszystko się udało :) Jestem po wizycie i w piątek o 8,30 punkcja. Wyhodowałam ok 9 pęcherzyków od 10 do 19mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie koniecznie trzeba mieć te 35 lat skonczone żeby transferowac dwa maluchy. Zalezy od dr. Ja przecież 31 mialam skonczone i nawet nie bylo pytania czy możemy dwa? Sami w lab zaproponowali aby podac dwa ;) Trzymam za Was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu dzieje u Was!!! :-O Skarbnik - kurcze chwila grozy mnie ogarnęła jak przeczytałam o tym braku zarodków... a potem zaskoczenie oczywiście pozytywne, megapozytywne! Super!!! Trzymam kciuki za szczęśliwy finał, po takich nerwach jakie przeszłaś nie może być inny!!! Kinga - zobacz jak szybko minęło, Ty już po punkcji! Świetnie! Nie ilość a jakość jest ważna - trzymam mocno kciuki za komóreczki. Jeśli macie podaną blastocystę to spokojnie w 9, 10 dpt możecie testować z krwi. Ja robiłam w 11dpt i test z moczu i betę. Teraz senność mnie męczy i lekkie mulenie... Dziś zaczęłam 9tc.; za półtora tygodnia kolejna wizyta... Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia...ja chcialam zabrac 2 w grudniu i brakowalo mi ledwo 3 miesiace do 35 lat! i sie nie ugieli, a zarodkow mam mało, kiepska rezerwa, wiec wskazania sa...ale teraz juz nie wazne! zakilka dni koncze 35 ( stety i niestety;) i bede brac 2! narazie 2 czekaja, moze mam miec w koncu te bliżniaki;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja koncze za 3 tygodnie i tez nie ulegli na dwa zarodki, moze przy trzecim podejsciu jest inaczej, ale przy pierwszym, sa niechetni, pozatym mysle ze taka decyzje podejmuja wlasciciele jedynie przed 35 rokiem zycia, ja wogole mam wrażenie, ze najlepiej byc pacjentka Lewandowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dort :-) 9 tydzień to już pięknie :-) Bardzo szybko to leci. Ty pewnie żyjesz od wizyty do wizyty. A to mulenie itd. na pewno nie jest niczym miłym ale na 100% dobrym oznakiem :-) Mam taką nadzieje, że te zarodeczki które zostały będą bardzo mocne. Nie ukrywam, że strasznie sie boje. I niestety niezbyt dobrze sie czuje ale ostrzegali, że po takiej punkcji i tylu komórkach może być różnie. Komórek tyle a tak mało zarodków :-( Wiem, że nie powinnam marudzić bo najważniejsze, że są ale strasznie sie boję o nie. Myślicie, że mogę zadzwonić i podpytać o nie czy czekać cierpliwie do piątku. Marzy mi się taka sytuacja jak u Skarbik, że reszta jednak ruszy ale nic mi o takiej możliwości nie powiedzieli. Dziewczyny miałyście też taką litanie leków po punkcji i w tym antybiotyk i zastrzyki. Bo nam poszło ponad 700 zł w aptece. Lillalu jak mogę wiedzieć to kto ma robić ci transfer? Bo w piątek masz prawda? A i jeszcze jedno pytanie proponowali którejś z was oddanie komórki innej parze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga241 ja po punkcji zostawiłam w aptece tylko 122zł, mam antybiotyk na 5 dni amotaks czy jakoś tak ale żadnych zastrzyków nie dostałam, a na co te zastrzyki Ci przepisali? Ja dostałam estrofem, folik, amotaks, luteina podjęzyk i dopochwowa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaluna77
Skarbik i Kinga 3mam za Was kciuki w piątek, ja też mam bardzo ważny dzień jutro... Boję się, będę miała usg genetyczn, teraz 11tydz leci. Cieszę się tą ciąża, bo w sumie ją znoszę w miarę (po tych przejściach to już mi nic obce nie jest), staram się myśleć pozytywnie, ale nie będę zgrywac bohaterk... Pozdrawiam Was dziewczyny wszystkie znad morza. 2015 to musi być TEN rok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik z tego co czytałam to te zastrzyki są przeciwzakrzepowe. To samo mam co ty oprócz amotaksu ale jeszcze dostinex, zinnat i te co miałam jeszcze wcześniej zlecone i jeszcze Essentiale forte co mnie zdziwiło. Samych tabletek naliczyłam, że łykam dziennie 13 szt. Ollaluna dziękujemy za kciuki. Ty jesteś twarda kobietka i na pewno już wszystko będzie dobrze. A maleństwo niech dokazuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×