Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Wizytę i USG mam mieć dopiero 19,08 także jeszcze masa czasu... Nie denerwuje się, jestem o dziwo spokojna, bardziej czuje smutek że nie możemy się zwyczajnie cieszyć że się udało... Czuje że to nie nasz czas... Oby nas los miło zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po swoim transferze tez bylam zupelnie spokojna... mimo, ze normalnie jestem nerwusem. Organizm sam sie przestawia i wie co dla niego najlepsze. Mysl pozytywnie! Ja nie watpilam nawet jak w 11tc. dostalam krwawienia przez kilka dni. Wszystko sie ulozylo i jest ok - mam nadzieje, ze u Ciebie tez tak BEDZIE!!! Trzymaj sie dzielnie :-) Musisz czekac nic innego nie pozostaje. DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Doramaar cieszę się, ze maleństwo fika. A tym poniedziałkowym genetycznym się nie martw, na pewno wszystko będzie dobrze :). Nie ma co się stresować, teraz szczególnie to gorzej. My czekamy na wizytę, jak by co odezwę się z lekami :) Dandm bidulko ty to w tej ciąży masz nie fajnie z tymi skurczami :(. Kurcze aby teraz już było w porządku, jak po lekach się poprawiło. Odpoczywaj szczególnie w te upały. Leweczek no to u Ciebie aby do usg,dokładnie teraz nasza kolej :). Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny co będą podchodziły :). Aby sie nam powiodło, mimo wcześniejszych niepowodzeń. Skarbik to będziesz robić usg, zaraz po mojej wizycie bo my mamy 17 sierpnia. Zobaczysz na pewno będzie wszystko dobrze, nie ma co sie martwić. I oczywiście poniedziałkowa beta będzie już na pewno bardzo wysoka, nie martw się plamieniem :). Dort kochana, widzę, ze tobie też upał dokucza. Myślę, ze to przez niego się słabiej czujesz. Ale musicie się jeszcze z malutką trochę wstrzymać jeszcze czas :). Flossy u Ciebie na pewno wypoczynek będzie dawał zamierzone efekty. Dużo odpoczynku, szczególnie w te upały :). I oby jak naj dłuzej wytrwać z maluchami, bo jeszcze kawał czasu zostało:). Lillalu, ale ty wspaniale znosisz tą ciąże, i ukłon w twoja stronę za to gruntowne sprzątanie, chociaż w te upały, powinnaś trochę odpoczywać bardziej. Tydzień szybko zleci i zaraz zobaczysz swojego skarba :) Kura ale czas szybko leci już termin się zbliża :). Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie i oczywiście daj znać :) Orchidea, w takim razie wiadomości od lekarza dobrze wrózą z tymi parametrami wątrobowymi. Ja też mam właśnie zalecenie, teraz przy drugiej próbie od lekarza hepatologa sprawdzanie tych parametrów co kilka dni, bo właśnie leki mogą szkodzić wątrobie. W takim razie trzeba poczekać na wyniki tych kwasów, mam nadzieję, ze będą w porządku. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wkładce czysto ale w środku coś brązowego siedzi. Poleżałam przez weekend. Jutro 36dc i 16dpt rano jade na bhcg zobaczymy czy fasolinek rośnie w siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik trzymam mocno kciuki za jutro będzie dobrze zobaczysz :) Dziewczyny mam pytanie ile się czeka na posiewy w Novum? Chodzi mi zarówno kobiece jak i męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarb_ik - czekam na wieści od Ciebie... Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dandm jak się czujesz? Jak po weekendzie? Orchidea mam nadzieję, że nic się u ciebie już nie dzieje i wysypka nie pojawia się już Dort widzę, że córcia grzecznie czeka na wyznaczony termin :-) Leweczek napisz jak tam po usg i czy endometrium już jest pulchniutkie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga, wyspki nie mam, dzis zrobiłam te kwasy żólciowe i w piatek powtorze próby wątrobowe dla wykluczenia holestazy. Upaly mecza mnie strasznie... skarbik, czekamy na dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga - wlasnie Malutka grzeczna nie jest, rozpycha sie i kopie... dzis pol nocy nie dala mi spac... Ulaly mnie juz tak mecza, ze nie mam sily i jestem rozdrazniona! :-/ Nie cierpie takiego goraca!!! Slabo mi.. A Wy dziewczyny jak sie czujecie? Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wierzę że Was umęczą te upały Ja bez brzuszka a myślałam że rano zemdleje z tego gorąca Chociaż zawsze lubiłam taką pogodę Dort ja pamiętam, że masz małego wiercioszka i nie w takim znaczeniu pisałam że "grzecznie" sobie siedzi :-) Ale niech jeszcze troszkę poczeka sobie w brzuszku! Chociaż to jeszcze tylko ze 3 tyg tak? Orchidea to trzymam kciuki, żeby wyniki wszystkie dobrze wyszły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, u mnie skurcze ustaly poki co, ale upaly daja w kosc, maly sie wierci , ze nie wiem jaka pozycje juz przyjac bo mam wrazenie, ze mu wszystko przeszkadza, jest mi duszno i slabo, mam podobnie jak Ty Dort, tylko troche wiecej czekania do finalu :), pozdrawiam Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Dziewczyny nie mogę dodzwonić się do kliniki czy któraś dzisiaj dzwoniła jest tak albo jest normalny sygnał łączenia ale bez muzyczki albo źe operator nie może zrealizować z przyczyn niezależnych od sieci.Myślałam źe z drugiego telefonu w innej sieci się uda ale tak samo leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leweczek a w którym momencie idzie ci tak sygnał ? Bo nie raz tak miałam jak próbowałam dodzwonić się na konsultację ale przy wybieraniu chyba 2 na rejestrację już szło normalnie bo linie były przeciążone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak energiczna jest :-) Od srody zaczynam 36tc. i mam wizyte z USG. Zobaczymy jak duza jest i jak wyglada sytuacja... Mam nadzieje, ze juz mi wyznaczy termin cc. na zimno i nie bedzie chcial czekac do pierwszych skurczow. Co do zaplodnienia i terminu w naszych przypadkach po in vitro co do dnia jest dokladnosc :-) Zauwazylam, ze ostatnio mi humor siada... juz nie wiem czy bardziej od upalow czy buzujacych hormonow... Skarbik kciuki mnie bola :-) czekam na info. DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm ja wierzę, że u Was już po najgorszym strachu i malutki zaczeka na swój termin Bardzo za to trzymam kciuki ! Żal mi tylko Was z powodu tych upałów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz wiem, ale Skarbik sama musi Was poinformowac :) Dort to napiecie przed porodem, ja juz tez zaczynam czuc napiecie od kad wiem, ze moze sie wczesniej urodzic, Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Gości Dziękuję i również pozdrawiam. Szkoda, że się nie podpisales ale stsra ekipa zawsze bardzo mile widziana :) Kinga Dzięki. ,ze pytasz. U Nss ok. Maly bardzo się juz zmienil.przybrL spiro na wadze, polikow dostal :) Juz pierwszy miesiąc za nami :) Jak tem czas leci. Jestesmy jeszcze tzn ciesze się, że mam pokarm i maly moze sobi pocmokac cycka ;) czasem traktuje go jak smok i zadypia przy nim :) Dziewczyny trzymam kciuki za kolejne porody, zeby Wam latwo, szybko i bezboleśnie poszlo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dandam witaj w klubie slabo sie czujacych ... :-) Mnie czasem jest gorzej jak leze :-/ Czasem pomaga pozycja pollezaca. A czasem nic nie pomaga :-( Najwazniejsze, ze skurcze Cie odpuscily! Trzymaj sie. DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, wynik z dzisiaj 16dpt .... 673,80!!!!! Cieszę się z chwili na chwile coraz bardziej. Niestery progesteron tylko 16. Dzisiaj bez plamień. Dzwonilam do Novum i bez problemu połączyłam się z recepcja. Czekam na tel od dr. musimy ogarnąć ten mój progesteron. Sylvia Ty brałaś prolutex jakie miałaś wskazania? Może to jest rozwiązanie mojego problemu. Dziewczyny współczuję Wam w te upały, ja sama leżę na kanapie owiana wiatrakiem. Wieczorem Wieczorem w domu mam gorzej niż na dworzu. Koszmar a ma być tak przynajmniej do 23.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUPER Skarbik!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Bardzo sie ciesze! :-) Oby juz bylo ok! Dbaj o siebie i malenstwo. DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik! Super, super, fasolinek sie zadomowil:-) niech rosnie ten progesteron! Dandm, wspolczuje Ci tego lezenia non stop, ja w nocy tez sie krece wkolko, miejsca nie moge znalezc.... dzis zakupilam wiatrak:-) W sumie to sie ciesze ze najwiekszy brzuch bede miec jesienia... dort, oby szybko ustalili Ci cc.... wyniki tych kwasow beda za ok 5 dni dopiero, oby wyszly dobrze. Sciskam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik kochana gratulacje całym serduszkiem :). Mam nadzieję, że uda sie szybciutko podwyższyć ten progesteron. Na pewno lekarz coś wymyśli :). Odpoczywaj teraz dużo, bo te upały wykańczają, domyślam sie ze masz okna na zachód, jak wieczorem masz upał, to tak jak u nas. My mamy w domu ok.33 stopnie :( Orchidea, mam nadzieję, ze piątkowe wyniki będą dobre i wykluczą holestaze. No i oczywiście te kwasy, żeby tez wyniki było w porządku. Zawsze jesienią przyjemniej chodzic z obciążeniem :) Dort kochana to ty masz tak jak ja. Też nie znoszę takiej temperatury. Wiem, ze nie zawsze się da, ale staraj się siedzieć w domku i chłodzić sie wiatrakiem, na pewno lepiej będzie :). Super że w środę zobaczycie co u malutkiej wiercioszki :). Moze zapytaj sie lekarza o ten termin. Czekam na wieści po wizycie :) Leweczek ja zawsze dzwonię pod ten drugi numer, tam mniejsze obciążenie sieci jest :) Sylvia ale ten czas szybciutko leci :). Już miesiąc minął. Bardzo się cieszę, że masz pokarm i możesz karmić, bo to zdrowe dla maluszka :). Trzymajcie się szczególnie w te upały i dużo zdrówka dla całej rodzinki :) Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam wydaję mi się że na dniach Ollaluna będziesz rodziła?. Odezwij się do nas jak się już lepiej poczujesz :). I pochwal się swoim maluszkiem, pamiętam ze synek będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura13
Skarbnik wspaniałą beta , a co lekarz na progesteron poradził wiem że jak leki nie działają zawsze można kupić taki na receptę w zastrzykach lepiej działa choć ją nie stosowałam. Pewnie zwiększy ci dawkę lutinisu lub luteiny i się sam zwiekszy. Trzymam kciuki. Dort jakbys chciała urodzić przede na nie ma sprawy :) zawsze możemy się zamienić mi po ktg mówili że w każdym momencie mogę bo szyjka się skróciła ale jak pomyśle że w te upały dziecko w szpitalu i w domu ma się pocic mogę jeszcze zaczekać bliżej terminu :)31 sierpnia. Przez upały lewdo żyje ale cały czas mi nic nie dolega... Zastanawiam się czy na 100 % poznam oznaki porodu... Trzymam kciuki za kolejne ciążę bo jak wiecie niebawem zwalnianiam miejsce i licze na to że któras z was chętnie je zajmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Ja nie znoszę w ogóle takich upałów. Ale od wczoraj jest znacznie lepiej. Wcześniej nie wysypialam się i byłam rozdrażniona. Mam nadzieje ze juz gorzej nie będzie. Skarbik trzymam mocno kciuki!!! Dandm - jaki szpital "okupujesz"? Rozumiem ze tam będziesz już rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy do novum po recepte na progesteron w zastrzykach - prolutex. Dawke luteiny i lutinusa mam i tak wielka bo 3x1 lutinus i 3x2 luteina. Musi byc dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Ja w końcu dodzwoniłam do novum ale na ten trzeci numer a że było po 17 to lekarz do mnie oddzwonił.Moje endometrium to 7,2 to takie nie za grube dr.Z zwiększył mi estrofem do 4 tabletek i usg mam zrobić w piątek i dzwonić do novum Skarbik super wieści duźo odpoczywaj a będzie wszystko dobrze.Pozdrawiam leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×