Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Bhcg z dzisiaj 132, progesteron 18... Chyba idziemy w dobrą stronę? Gdyby nie ciągnący się śluz zabarwiony krwią zaczęłabym się cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w bardzo dobra!!! :-) Odpoczywaj, dbaj o siebie i wszystko na luzie... Nie mysl o plamieniu negatywnie, skonsultuj sie z lekarzem dla uspokojenia. Bedzie dobrze!!!! Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik super! Progesteron tez podskoczył, łez i powoli ustąpią te plamienia.... Ja w sobotę zapisałam się do ginekologa, bo wysypki nie mam, ale swędzi mnie ciało, w nocy dość mocno stopy, zrobiłam próby wątrobowe i Alat mam przekroczony, inne w normie, ech... Mam nadzieje ze to nie holestaza się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Skarbik musisz uwierzyć źe będzie dobrze beta i progesteron przyrósł a więc ciesz się i myśl pozytywnie.Plamienia jak wiesz czasem się zdarzają dlatego dużo odpoczywaj i do pracy włącz palec wskazujący który okaże się bardzo potrzebny w tej chwili.Ja jestem umówiona na usg na poniedziałek tylko że do innego lekarza.Obdzwoniłam chyba z pięciu bo ciężko tak się umówić na konkretny dzień bo i okres urlopowy. Pozdrawiam wszystkie leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik super ! Pięknie beta przyrosła Ciesz się kochana bo myślę, ze twoje największe marzenie właśnie się spełnia ! :-) Orchidea mam nadzieję, że okaże się, że to nic poważnego Tylko szkoda mi Ciebie, że cie tak męczy to swędzenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik kochana, nawet nie wiesz jak sie cieszę. Widać wszystko idzie w dobrym kierunku i aby tak dalej :). Przesyłaj fluidki teraz dla nas :) Orchidea, nie martw się na zapas. Mam nadzieję, ze to nic poważnego. W sobotę mam nadzieję, ze się dowiesz i dr pomoże z tym swędzeniem. Justyna udanego urlopu w Grecji jest pięknie :). Wracajcie naładowani dobrą energią :) Leweczek, jesteś umówiona w Novum na to usg? Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Skarbik najważniejsze że przyrasta :) bardzo się cieszymy! No i luteina pomaga, wyniki coraz lepsze. Konsultowsłas je z novum? Robisz jeszcze betę? Za parę dni pewnie usg kontrolne w Novum i już odetchniesz :) My już po usg i wszystko ok Maleństwo ruchliwe i fika aż dziw że nic nie czuje bo ma 8 cm prawie. Jeszcze tylko genetyczne w pon ehhhh oby do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kochane dostalam buli podbrzusza i popedzilam do swojego gin i okazalo sie , ze mam skurcze, dostalam leki musze lezec plackiem i jak w najblizszych godzinach nie pomoze to z powrotem do szpitala na podanie dozylnie leku na zatrzymanie skurczy porodowych :( a to dopiero 30 tydzien , Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Andzia usg mam u siebie w mieście zrobić i zadzwonić do Novum z informacją o endometrium i czekać na dalsze instrukcje od lekarza.Mam nadzieję że to wszystko jakoś się poukłada.Tych sierpniowych nas parę się szykuje może teraz nasza kolej.Pozdrawiam leweczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek
Dandm bardzo ci współczuję z powodu tych skurczy bardzo na siebie uwaźaj i jak masz leżeć to leż oby jeszcze troszkę potrzymać maleństwo w brzuchu.Jak trzeba to się wszystko zniesie ,nawet leźenie do końca ciąży.Trzymaj się mocno leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dandm jejku kochana trzymaj się! Na pewno te leki pomogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Dandm trzymaj się tam! spokojnie bo stres może tylko zaszkodzić :( oby skurcze minęły. Dziewczyny proszę o poradę bo swiruje i się denerwuje. Moje maleństwo ma prawie 8 cm a dzisiaj mój gin określił przeziernosc korkowa na 2,11 no i się naczytalam że granicą to 2,5 i się boję że mi do pon wzrośnie i skieruje mnie na aminopunkcje i tp Mam już 37 lat i to moja 1 ciąża. Czy 2,1 przy msluszku prawie 8 cm i skończonym 13 tyg to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Doramaar wszystkie wiemy że internet nie jest najlepszą skarbnicą wiedzy. Lekarz nic nie powiedział? Jeśli nic tzn że wszystko jest w porządku. Stres szkodzi Twojemu Maluchowi więc nie funduj mu zbędnych atrakcji. Ja swoje wyniki konsultowalam. Dr powiedziała że idziemy w dobrą stronę. Nie kazała już robić bety ale zrobie jeszcze w pon. Musze sie umowic na usg na 18/19 sierpnia takze jeszcze masa czasu. Dandm Ty wiesz jak ja mocno kciuki trzymam. Ważna noc przed Wami, proszę obiecać że rano nadal będziesz w dwupaku spokojnie wylegiwać się na kanapie. Orchidea a może jesz coś co obciąża watrobe i stad zle wyniki. Mam nadzieję ze gin rozwieje Twoje watpliwosci. Leweczek trzymam kciuki za tlusciutkie endo, popijaj winko :-) Która z dziewczyn po za Tobą wygrywa marzenie w sierpniu/wrzesniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeju, Dandam trzymaj sie!!! Oby wyciszyli te skurcze. Ja tez caly czas jestem na lekach, ale dzis w nocy tez sie zle czulam, brzuch mi twardnial kilka razy. Wzielam no-spe i sie uspokoilo. Ale na pewno te cholerny upal nam nie pomaga... Daj znac co z Toba. Co do tej p.karkowej to skonsultuj to z lekarzem ale nie nakrecaj sie przez net bo tylko sobie szkodzisz stresem. A Ty Skarnik duzo odpoczywaj i skieruj mysli wylacznie na pozytywne tory i mysl juz o Was nie o sobie. Bardzo sie ciesz z Twojego sukcesu!!! :-) Pozdrawiam, DORT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea1
Dandm kochana daj znać jak u Ciebie? Ale trudna ta Twoja ciąża.... Skarbik ja narazie nie panikuje, staram się nie jeść ciężkich rzeczy, biorę sporo leków, może tez od nich ten Alat wyższy... Zobaczę co jutro powie lekarz....a za tydzień mam już u swojej dr wizytę . Troszkę mi puchną palce u stop od upałów, ale i tak mam lżej niż dziewczyny już na wylocie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Orchidea, napisz proszę co Ci powie lekarz o tych wynikach wątrobowych, ja też mam podejrzenie cholestazy. Moje wyniki i objawy podobno jednoznacznie na nią nie wskazują, mam je powtórzyć i zobaczymy jak będzie. Ja brałam silny antybiotyk, w którego ulotce wyraźnie napisano, że podwyższa enzymy wątrobowe. Poza tym wiadomo, ile leków bierzemy, podobno nawet same witaminy ciążowe nie są korzystne dla wątroby. Mam nadzieję, że to jednak nie cholestaza - już mam cukrzycę ciążową, a te diety w większości się wykluczają :( Kinga, ja jeszcze daleko mam do finału, termin 25.10 - teraz 29tc. Ze względu na tą szyjkę mam nakaz leżenia i to jak narazie daje efekty - oby jak najdłużej :) Skarbik - super wieści, oby tak dalej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flossy - to termin mamy na ten sam dzień ;) Tylko ty bliźniaki chyba, tak? Skarbik - bardzo mocno trzymam kciuki za tę ciążę!!! Kinga - tak, rewolucja już po... :) Mieszkanie odsprzątane gruntownie, sama nie wiem jak tego dokonałam w te upały... mały dziś jak odpoczywam bardziej aktywny... za tydzień usg, nie mogę się doczekać, tak dawno go nie widziałam... :) Dandm, kochana - trzymaj się... będzie wszystko dobrze! Musi!!! Doramar - nie przejmuj się przeziernością, miałam taki sam wynik... może nie jest rewelacyjny ale nic nie znaczy, oczywiście Pappa zrób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
wiem, szczegółowe badania mam mieć w pon i wtedy będzie dokładne usg i maja pobrać krew pewnie na pappa. Wczoraj byłam u gina i on podczas badania zaczął mierzyć tą p.karkową więc nie wiem na ile ten wynik jest dokładny. Trochę panikuję wiem :( Dziewczyny zostały mi pozostałości po in vitro i mam na zbyciu 3,5 listka luteiny dopochwowej (data ważności 10.2016) plus dwa zafoliowane sterylne aplikatory, 10 tabletek w krążku estrofenu (12.2018), 11 tabletek encortonu (01.2018) oraz 6 zafoliowanych strzykawek chyba po menopurze. Ja juz nie wykorzystam a szkoda mi szczególnie tej luteiny żeby się zmarnowała, chętnie oddam w dobre ręce ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tych lekach co dostalam poki co jest poprawa, wiec leze plasko w lozku, mam nadzieje, ze bedzie dobrze, choc na szczescie maly jest duzy i wczesniej dostal sterydy wiec musi byc dobrze, Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w domu jestes? To dobrze, ze jest poprawa. Oby tak bylo dalej... Steryd zabezpieczyl rozwoj pecherzykow plucnych to dobrze wrozy. Mnie tez to dali. Odpoczywaj i spokojnie juz blizej konca ), widac juz mete :-) Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki Dort, tak jestem w domu , Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura13
Skarbnik bardzo się cieszę i wam gratuluje!!! Wspaniale wieści!!! Kinga ją mam termin na 31 sierpień ale po ostatnim ktg położna powiedziała ze szyjka się skróciła i może się zacząć w każdej chwili,mam 11 sierpnia kolejne ktg i wizytę 13 sierpnia że względu na cukrzycę nikt nie pozwoli mi czekać aż do końca porodu i jeśli nic się samo nie zacznie rozwiązania ciążę parę dni przede ( chyba) tak na razie mówią zobaczymy jak to będzie. Pamiętajcie że trzymam kciuki za was wszystkie za wasze leczenia zakończone pięknymi betami oraz za wasze ciążę badania zabiegi. Trzynaście się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
kura, to Ty teraz nastepna:)))) dandm, dzieki Bogu, ze skurcze ustały i ze w domu jestescie... lezysz plackiem ( tylko na plechach? czy boki wchodza w gre?) dzis rekordowe upaly, ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flossy! jestem juz po wizycie i dr kazal za tydzien powtorzyc próby watrobowe, zeby ocenic, czy jest tendencja wzrostowa, czy nie...ze moze byc jednorazowe przekroczenie alat przez jakis bład zywieniowy, do tego przez leki, które biore ( bilirubine i gtpp mam w normie, co uznal, ze dobrze to rokuje) Kazal mi tez zrobic poziom kwasow tłuszczowych ( one najdokladniej wskazuja na ewent. holestaze), wiec w pon ide na badanie, na wynik czeka sie kilka dni. Wiec sie narazie uspokoilam:) dodatkowo dr mnie zbadał i szyjka ladnie uformowana, zamknieta, wiec to tez ulga:) milej soboty dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kura to Ty przede mna jestes. Zapomnialam... Dobrze, uspokoilam sie i nie bede sie pchala w kolejce :-) Nie czuje presji ;-) W srode mam wizyte i USG. Trzymajcie sie dziewczyny. Odpoczywajcie i duzo pijcie! Te upaly sa straszne :-/ Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Orchidea, dzięki za info :) Ja kwasy żółciowe już robiłam - mam w normie, bilirubina i ggtp też. U mnie podwyższony alat i aspat. Też mam powtarzać badania. Zobaczymy ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia , gratuluję synka :) Kotek , ja ciągle trzymam kciuki za Ciebie i pozostałych starających się dziewczyn . Bubu , co tam u ciebie? Dziewczyny ze starej ekipy co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki a ja cały czas plamie... Raz wiecej raz mniej raz jasną krwią, raz takie brązowe niteczki są w śluzie... Cały czas leżę, zajadam luteine i poprawy nie widać. W pon pojade na betę żeby się uspokoić, mam nadzieję że fasolinek cały czas jest z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
Skarbik, miejmy nadzieje ze szybko mina plamienia...beta przyrosnie i sie uspokoisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bidulko... nie stresuj sie tylko bardzo, choc wiem, ze to latwe nie jest... Trzymaj sie zdrowo i odpoczywaj jak najwiecej!!! Oby bylo wszystko dobrze. Kiedy bedziesz miec wizyte i USG ? Powodzenia, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×