Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Skarbik zuch dziewczyna i zuch maleństwo, gratuluję ślicznej bety! Bardzo bardzo się cieszę!! A progesteron prolutexem podratujecie i będzie dobrze!!! & Leweczek, ja też od rana nie mogłam się dodzwonić na konsultację, pierwszy nr w ogóle nie odpowiadał, a drugi albo zajęty albo cisza, w końcu połączyłam się z operatorem i załatwiłam co miałam załatwić. 3mam kciuki, żeby po dodatkowym estrofemie endo pięknie urosło, u mnie zawsze też słabo było w tym temacie, estradiol w tabletkach średnio na mnie działał, lepiej na endo działały u mnie plastry. Ale to u Ciebie lekarz wie co robi, na pewno przez te kilka dni endo podrośnie! & Doramaar jak tam dzisiejsze dokładne usg? Dziś też test pappa robiłaś? Kiedy wyniki ? & Andzia, fajnie, że pamiętasz o moim usg :) Poniżej szczegóły :) . A u Ciebie do 17.08. do wizyty już tuż tuż, będą trzymała mocno kciuki, żeby wszystko szło zgodnie z planem!!! & Kinga, Justyna za Was też trzymam cały czas mocno kciukasy, niedługo i na Was przyjdzie pora testowania, będę mocno kibicowała, na pewno też się uda. Dobra passa na forum trwa i tej wersji będziemy się trzymały!! & Kura, Dort, Flossy, Dandm, Lillalu, Orchidea trzymajcie się dzielnie w te upały, dbajcie o siebie!!! & Sylwia, super, że Oskarek ładnie przybiera na wadze, tak trzymać!!! & joahnaaa1 jak się czujesz ? Jak Olek? Jesteście już w domu ? & A u mnie wszystko ok, dziś miałam trzecie usg i wywarło ono na mnie i moim M duże wrażenie. Podczas dwóch poprzednich wizyt było widać tylko małą fasolkę i bijące serduszko, a dziś zobaczyliśmy już małego człowieczka, główka, brzuszek, rączki, nóżki, niesamowite!! Na początku mały leżał, ale Pani dr go obudziła i zaczął machać rączkami i nóżkami, mieliśmy ubaw :) Następne usg już dokładne + test pappa, 26.08. Pozdrawiam Was Wszystkie bardzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik Nie bylo raczej żadnych wskazan do tego by prolutex przyjmowac ale tą 4 stymulacje poprowadzil dr.L i powiedział tylko przy transferze, ze dołożymy jeszcze cos innego. I tak oto to coś inne byc moze podzialalo a byc moze dobrą rękę mial szef ;)tego nie wiem. Suma sumarum mamy nasz skarb przy sobie. Czego Wam wszystkim tutaj życzę. Dobrej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leweczek a który dzisiaj był Twój dzień cyklu. Popijasz winko i podjadasz orzechy. Spróbuj do piątku może pomoże. Trzymam kciuki za to żeby w pt było tłuściutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Skarbik, z całą przyjemnością i ja się dołączam z gratulacjami i życzę Ci kochana żeby to maleństwo zostało z Wami już na zawsze, a każde nowe doznanie związane z ciążą przynosiło radość i szczęście!Beta imponująca, miałaś transfer 1 zarodeczka? Trzymam mocno kciuki za Ciebie i inne dziewczyny, które oczekują na swoje cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Bajanka no to jest wspaniały moment jak widać na usg małego brzdaca :-) życzę do końca ciąży takich wspaniałych emocji :-) Nam już szukał tydzień w domku , jest super mały mega grzeczny tylko ja wykończona bo on je co 3 h a ja jeszcze po każdym karmieniu musze odciagac pokarm laktatorem bo młody coś nie umie ciągnąć niby powiedzieli ze do miesiąca tak może byc ze jak nabierze sił to będzie ciągnął cyca zobaczymy :-) juz olo waży 3200 wiec masa idzie jak burza- wreszcie :-) buziaki dla was! Skarbik jeszcze raz gratulacje ! Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johana super ze Olus rosnie! fajnie, ze juz w domku jestescie! do Kogo podobny? do mamy, taty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahna Właśnie mialam pisać co u Ciebie i u asiak :) Jak Wam idzie z dzieciakami? A widze ze przywolalam Cię myslami. Super, że Olus ładnie przybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jestem nowa. Nie wiem czy wrzucam to w dobrym miejscu....Jestem 28 letnią kobietą po 4 poronieniach. Dosłownie 1,5 miesiąca temu, ustalono że mam celiakie i trąbofilię o których nie wiedziałam. Prawdopodobnie to właśnie przyczyny poronień. Moja ginekolog zalecila zażywanie codziennie Aspiryny Cardio 100 (na krew),kwas foliowy 15mg. Teraz od niedawna jestem juz w 5 ciąży - bliźniaczej jak się okazało. Zalecila dalsze branie leków +3 x dziennie Duphaston, 2x Vigantoletten, 2x Relanium i raz dziennie zastrzyk w brzuch Clexane (aspiryna I Clexane ze względu na problem z krwią - Trąbofili)Moja.Pani dr.powiedziała że mam niestety sporego krwiaka na macicy.. Z tego wszystkiego, z nerwów i przejęcia, nawet nie zapytalam jak dużego :(Plamie od samego początku, ale to właśnie przez krwiaka. Dostałam zalecenie leżenia (obojętnie w jakiej pozycji póki co) plackiem. No ale wiadomo, muszę wstać by zjeść, ugotować, kupić odpowiednie produkty ze względu na celiakie. Jakby nie patrzeć większość czasu leżę i staram nie robić się nic.. Nie ukrywam że się martwię. 4 poronienia, i teraz ciąża bliźniacza - los na loterii.. Strasznie się boję. Niby wygląda to teraz ok, leki pomagają.. Ale ten krwiak... Ehhh.. Choć wydaje się że plamie co raz mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to nie holestaza na szczescie, bo wynik kwasów zółciowych wyszedl w normie, uff. Jeszcze próby wątrobowe powtorze w piatek i mam nadzieje, ze beda w normie. Gosciu, wspołczuje tylu poronien, uwazam ze powinnas lezec wg zalecen i jak najmniej chodzic. Zeby krwiak sie wchłonąl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się, wstaje żeby coś sobie ugotować, czasami musze umyć podłogę.. Bo nie mam nikogo do pomocy. Od paru lat mieszkam w UK, ale tam ginekologia to jakaś pomyłka. Nigdy nawet nie starali mi pomóc "bo natura wie co robi ", bo nie... To patologia.. Dlatego jakiś czas temu przyleciałam do Polski, by wreszcie ktoś mi pomógł, ustalił dlaczego. I tak się stało! I od niedawna jestem w ciąży, mam zakaz lotu do UK, na całe szczęście. Ale tu niestety zostaje bez pomocy, bo jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, My dzisiaj byliśmy na posiewach. Teraz aby do poniedziałku, bo mam nerwy, ze coś może źle wyjść. Kura, szybko ten czas zleciał :). Jesteś już na finiszu prawie. Trzymam kciuki, żeby jednak maluszek poczekał do terminu. Jeszcze tylko następny tydzień ma być tak gorąco, potem akurat na twój termin chłodniej :). My następne w kolejce :) Skarbik na pewno będzie dobrze, jesteś teraz pod dobrą opieką i leki i w ogóle, nie ma co się martwić, tylko dużo odpoczywaj :) Leweczek aby do piątku kochana trzymam mocno za Ciebie kciuki Bajanka, to mieliście bardzo wzruszające przeżycie na usg :). Na pewno już bijące serduszko jest czymś nie do opisania, a zobaczyć już ukształtowanego człowieczka, to w ogóle :). Będe mocno trzymac kciuki 26, ale myślę, ze wszystko będzie dobrze :) .Dziękuje tak u nas wizyta już w poniedziałek, i szczerze to już się nie mogę doczekać żyję tą myślą :) Joahnaaa masz super skarba w domu :). Dobrze niech przybiera na wadzę, będzie silny chłopak :). Nie jestem ekspertką, ale staraj się jak najczęściej przykładać małego do piersi, może nauka przyjdzie szybciej niż myślisz :). Trzymajcie się i zdrówka dla was :) gość, przykro mi z powodu twoich poronień. Nie wiem co przeżyłaś :(.Gratulacje bliźnięta :), rozumiem twoje obawy. Staraj się stosować do zaleceń lekarza, i jeżeli widzisz, ze leżenie poprawia to myślę, że jak Ci się uda jak najwięcej to będzie dobrze, mimo krwiaka. Na następnej wizycie dopytaj dokładnie wszystkiego, żeby nie mieć już wątpliwości. Orchidea nawet nie wiesz jak sie cieszę, ze wszystko dobrze wyszło u Ciebie :). Teraz aby do piątku i mam nadzieję, ze tak jak piszesz wyniki będą w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Orchidea super, że pierwsze wyniki dobre Na pewno następne też wyjdą w normie Ciesze się bardzo Bajanka ale leci a niedawno pisałaś nam i opowiadałaś o ostatnim transferze i dream team :-) A tu już taki duży niuniuś Ciekawe czy będziemy mieć następnego chłopca czy koleżankę dla córci Dort :-) Joahnna, Sylvia ale macie zuch chłopaków Fajnie, że tacy grzeczni i pięknie rosną. Andziu to kciuki za poniedziałek oczywiście zaciśnięte Posiewy na pewno dobrze wyjdą i będzie zielone światełko dla Was :-) Ciekawe czy Wam dużo pozmieniają przy stymulacji Ostatnio miałaś długi protokół? Gość współczuję tylu strat :-( Ja miałam jedno ale serce ściska strasznie na samą myśl Mam nadzieję, że teraz trafiłaś już w dobre ręce i lekarz jak najlepiej pokieruje ciążą Przykre, że nie masz nikogo do pomocy ale po wpisie widać że jesteś twarda babka i dasz radę ! :-) Odzywaj się do nas Leweczek endo na pewno podrośnie do piątku U mnie miało 9 A u mnie dziewczyny katastrofa Złapał mnie od nowa okropny ból pęcherza aż mnie skręca przy siusianiu Masakra! W poniedziałek może dowiem się czy uda się przesunąć laparoskopię Oby tylko znowu to zapalenie nie pokrzyżowało nam wszystkiego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wszystkim, Orchidea ciesze sie , ze wyniki ok, Joahna i Sylvia fajnie wam, ze macie swoje sloneczka juz obok siebie i ze tak pieknie sie rozwijaja, Kinga wspolczuje ci tego pecherza, miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze, o Skarbik to sie nie boje bo wiem, ze bedzie dobrze, Gosciu gratuluje blizniakow, a u mnie jak zwykle cos sie musi dziac i kiedy skurcze ustaly to dzisiaj bylam u lekarza i mam zapalenie oskrzeli, juz od wczoraj slabo sie czulam, ale dzisiaj to juz masakra, ja chyba zwariuje :) pozdrawiam wszystkie Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
Dandm bidulo, Twoj Oliwierek musi Wam wynagrodzic te wszystkie trudy....juz niedlugo, mysle o Was caly czas... andzia trzymam kciuki za posiewy, beda dobre! Kinga, Ty to sie masz z tym pecherzem...oby szybko minelo... skarbik jak samopoczucie? a moj maly dzis pcha sie strasznie na dol brzucha ze az to nieprzyjemne....lobuz jeden;-) oby szybko upaly minely, bo tak jak teraz, poty mnie nigdy nie oblewaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was już nie jako gość ! (jestem tą kobietą po 4 poronieniach,obecnie w ciąży bliźniaczej - z krwiakiem na macicy niestety) Staram się leżeć ile się da. W różnych pozycjach żeby kręgosłupa nie dobijac, bo później może ból promieniowac na brzuch a ja bym pewnie spanikowała. Także staram się temu zapobiec :) Mam teraz b. Dobrą ginekolog, ufam jej bo jest szczera, kompetentna i mam z nią stały kontakt o każdej porze. Następną wizytę mam 23 sierpnia - przyjmie mnie w niedziele :)Moje 4 straty mnie okropnie dobily sprawiły że przestałam czuć się kobietą... Powinnam mieć już 5 dzieci ( trzecia ciąża była blizniacza ale była ona w bardzo ciężkim dla mnie czasie, gdy umierał mój Ukochany Tata -najblizsza z najbliższych mi osób a test ciążowy zrobiłam dzień przed jego pogrzebem ;((() Teraz trafiłam na prawdziwą ginekolog ktora od razu wysłała mnie na badania genetyczne, i wykrywa u mnie celiakie i trąbofilię - prawdopodobne przyczyny poronień. Staram się być dobrej myśli, ale bardzo się martwię, wiadomo :( Niby plamie mniej i na jaśniejszy już kolor (wcześniej plamiłam na bardzo ciemny brązowy kolor)... Ehh... Staram się być silna i wierzyć że będzie ok. Bardzo bym chciała by był już 23 sierpnia,moja wizyta... Chyba zrobię karteczkę pytań żeby znów nie dostać pustogłowia :( Boję się..... Marzę o tym by tym razem się udało.. Poczułabym się na prawdę jakbym wygrała los na loterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas po wizycie ok. Szyjka sie trzyma. Na USG jednak wyszly poczatki starzenia sie lozyska. Za 2 tyg. kontrolne USG zeby sprawdzic jego stan. Mala wazy 2400 i oczywiscie mocno sie pcha do wyjscia. Mam sledzic ruchy czy nie robia sie rzadsze i w razie czego isc do szpitala na KTG i kontaktowac sie z lekarzem. Takze mam byc czujna... Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś końska dawka żurawitu plus sok z żurawiny, dużo wody i szybko minie. Gdzie będziesz robić laparoskopie? Andzia trzymam kciuki za posiewy ja przed ta punkcja tez robilam i mezowi wyszlo cos podwyzszone o 0,1 i dr dala nam obojgu po 1 tabletce antybiotyku i nie mowila nic o tym ze wszystko trzeba odwolac takze spokojnie :-) w poniedziałek zacznie się Wasz czas :-) Dandm czyli jednak dobrze czułaś że to nie przeziebienie, jakie zalecenia lekarza? Oby nie kolejny antybiotyk bo Cie to wszystko wyjałowi strasznie Bajanka to musi być boskie uczucie zobaczyć małego człowieczka. Testy pappa robisz z uwagi na wiek? Nie znam się na tym, je robi sie wszystkim czy tylko kobietom w okreslonym wieku? Orchidea a masz w domku wiatrak ja bez tego nie dałabym rady. Czuje się dobrze. Rano ziewam jak oszalała a wieczorem spać nie mogę. Plamienie chyba ustaje coraz mniej koloru po wizycie w toalecie. Kłuje mnie prawy jajnik i czuje takie rozpychanie w pachwinie, ogarnia mnie wtedy lekka panika. Cały czas się zastanawiam czy pojechać na jeszcze jedna bete czy dac sobie spokoj? Jak myslicie? Sandra musisz mocno wierzyć w swoje dzieciaczki. Krwiak się wchłonie na 100%. Dużo leż i będzie dobrze. A badałaś progesteron, pytam bo ja mam właśnie bardzo niski i podobno przez to plamie. DORT ile zostało Ci do terminu? Po czym poznali że łożysko się starzeje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin mam na 9.wrzesnia ale to raczej malo realne dotrwac... Na USG widac, ze zaczynaja byc kropki na lozysku. To normalna fizjologia na tym etapie ciazy ale trzeba kontrolowac jak szybko przebiega. DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga współczuję Ci bo wiem co czujesz, bo też przez lata się z tym męczyłam, mi pomagał bardzo żurawit. W aptece, bądź lepiej w zielarskich sklepach, można kupić sok z żurawiny taki mocno nierozcieńczony i pić. Poza tym dużooo wody. Mam nadzieję, ze szybciutko Ci przejdzie, bo wiem jaki to ból i nic się nie odwlecze przez to.Tak ostatnio długi protokół, no właśnie sama jestem ciekawa, bo dr zdecydowanie powiedział, że zmienimy dużo. No nic trzeba czekać. Dandm kochana ty już tyle przeszłaś z ciążą, że ja Cię podziwiam, że dajesz radę. Ciekawa jestem skąd w upał się Ci przypałętało to zapalenie oskrzeli?. Chyba że od klimatyzacji, nie wiem czy przebywasz w takich pomieszczeniach. Współczuję, szczególnie przy tym gorącu. Życzę żebyście szybciutko wyzdrowieli :) Orchidea dziękuje. ja czasem myślę, ze maluszki tez to gorąco odczuwają i czasem dają o sobie bardziej znać :). Więc moze twój maluszek to samo :) SandraAd najważniejsze to to ze ufasz swojemu lekarzowi i uważasz że jest kompetentny. Trafić na dobrego lekarza w ogóle to jak strzelić gola :). Dużo przeszłaś, jak czytam co napisałaś. Jestem pewna, że teraz po tych przykrych wydarzeniach, będzie dobrze i maluszki urodzą się w pełni sił :). Życzę Ci tego z całego serca :) Dort no to teraz musisz uważać jeszcze bardziej na was. Ale w sumie najważniejsze, z szyjką się nic nie dzieje :).Mam nadzieję, ze malutka poczeka jeszcze :). A co to jest starzenie się łożyska? Skarbik no to mnie bardzo podniosłaś na duchu z tym co napisałaś. Ciekawe czy jest to tez tak w drugą stronę u kobiety jak coś źle wyjdzie. Mam nadzieję jednak że wszystko będzie dobrze :).Współczuję ze spaniem, ale nawet mi jest ciężko zasnąć w ten upał. Ale wiatrak przy łóżku w nocy więc da się żyć :)Cieszę się, ze plamienie ustaje. Robienie bety teraz uważam tak : jeżeli ma Cię to uspokoić to zrób. Lepiej zrobić myśleć :). Ale to tylko moje zdanie. Nie zamartwiaj się jest wszystko dobrze i tak będzie do końca ciąży :) Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za sobą kompleks badań i jedyne ( i aż jednocześnie) co wykryto to celiakia i trąbofilia :( Doszedł mi ból podbrzusza dziś, i poleciało ciut ze mnie - maź która kolorem przypomina rozpuszczoną czekoladę.. Nie jakoś dużo, nie lało się..Ale calutki dzień lezalam, a to się stało jak wstałam żeby wziąć krótki prysznic:( Wyglądało to jak stara krew, myślicie że to ten krwiak? Napisałam do lekarz, odpisała że jeśli chcę to mogę zabookować wizytę na ten piątek lub sobotę. Zastanawiam się czy przełożyć wizytę czy wytrwale poczekać do przyszłej niedzieli 23 sierpnia, i obserwować.. Moja dr jest specjalistą w patologii ciąży.. Kurde, nie wiem co robić.. Zobaczę co przyniesie poranek, czy ból minie i plamienie się unormuje... Póki co jedno Relanium wiecej dziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andziu starzenie się łożyska to jego dojrzewanie inaczej, na każdym etapie ciąży jest inne. Na końcu ma najwyższy stopień. Szybciej dojrzewa jak ktoś pali albo przebywa w zadymionych pomieszczeniach. U mnie tego nie ma. Po prostu ciąża jest zaawansowana to i łożysko powoli zaczyna kończyć swój żywot... Byle nie działo się to za wcześnie i za szybko... Dadam Ty bidulko, ale masz przygód, jak nie szyjka, skurcze to znowu teraz oskrzela... :-/ Kinga ja brałam zawsze Urinal Intensiv końską dawkę i bardzo dużo piłam wody niegazowanej. Leczenie polega na piciu i sikaniu :-) żeby wypłukać bakterie. Można też Urofuraginum brać, o ile to nie koliduje z Twoimi przygotowaniami w leczeniu, tego nie wiem.... Marzę o zmianie pogody!!!!! Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort dziękuje za wytłumaczenie :) Dziewczyny ja już wariuje tak juz nie mogę się doczekac tej wizyty. Dobrze, że chociaż mam co robić. W przyszłym roku mam zamiar podejść do matury. 5 lat temu skończyłam zaoczne liceum ale nie udało mi się zdać matury, teraz mam na to ostatni rok . Zostało 9 miesięcy, więc mam nadzieję, że dam radę. Potem mam chęci iść na studia, ale też trochę się obawiam, czy z kolei z dzidzią dam radę. Mąż już zapowiedział, ze pomoże, u mnie w grę wchodzą tylko zaoczne. Chcę iść na filologie norweską. Uczy się tam 3 języków, więc jest perspektywa znalezienia lepszej pracy niż w sklepie. Ale się rozpisałam, nie wiem co mnie wzieło :P. Czasem chcę się człowiek poprostu wygadać :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciaaa
witajcie :) dawno tu nie zgaladałam, ale ile tu nowych ciężarówek! super :) :) sandra - miałam krwiaka w drugiej ciąży, ta maź ciemnoczekoladowa to krwiak właśnie...trzeba dużo lezec bo on się opróznia i trzeba uwazac żeby się to nie zazdiało zbyt szybko. Lez odpoczywaj ile wlezie, da się z tym cholerstwem wygrać...u mnie on schodził ok 4 tygdodni. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia super plany. Zuch dziewczyna!!! Nigdy nie jest za późno żeby zmienić coś w swoim życiu. Moja mama broniła mgr w 9 miesiacu ciąży, więc i Tobie uda się wszystko pogodzić. Dzisiaj trochę chłodniej, nareszcie jest czym oddychać. U mnie plamienia brak, aplikator też czysty, tylko ta głową wiecznie boli. Kobitki zaciążne czy w 25dpt było u Was już widać tentniące serduszuko? Jaką miałyście wtedy betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Skarbik super, że plamienia ustały :) u mnie były już serduszka w 25dpt, a beta 62tys. i pamiętam, że już wtedy bardzo męczyły mnie typowe objawy ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę, leżę.. Dlatego wczoraj mnie zdziwiło ze po całym przelezanym dniu,kiedy wstałam wziąć krótki prysznic, tu takie bum! Po nogach ciemno czekoladowa maź.. Napisałam od razu ginekolog co się stało, wysłałam zdjęcie, i odpisała że mam brać jedną tabletkę Relanium 5mg więcej ( przypuszczam że po to bym więcej spala, czyli jeszcze mniej się unieruchomila bo tak to właśnie na mnie działa) i jeśli chcę to mam pokazać się jutro u niej. Oczywiście idę, a raczej jadę, o 19:15 mam wizytę. Wiem że częste badania to nic zdrowego, ostatnią wizytę miałam w zeszły piątek... Ale po tych 4 poronieniach boję się baaaardzo baaardzo :( Myślicie że to dobry pomysł ta wizyta? Dziękuję, podniosło mnie to na duchu - to że tak opróżnia się krwiak. Mam nadzieje ze to właśnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik! Te bole glowy to przez konskie dawki progesteronu, tez mialam, przy odstawianiu jeszcze gorsze.... mam wiatrak, bez niego sobie nie wyobrazam!!!ponoc jeszcze tydzien i bedzie chlodniej....oby! My dzis zaczynamy szkole rodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik, ja w 24dpt miałam betę 31 tys. i widać już było serduszko, także na pewno i Ty doświadczysz tej wzruszającej chwili w 25 dpt!!! A odnośnie testów pappa to chyba nie zależy od wieku, mam 34 lata...pamiętam tylko, że Pani dr powiedziała, że nie przysługuje mi refundacja, ponieważ wiek przed 35 i brak poronień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciaaa
sandra - poszukaj sobie na bocianie forum o krwiakach, większość dziewczyn lezac wychodzi z tego calo ze tak powiem ;) ja miałam dużego krwiakana początku leciała czerwona krew a potem czekoladowaapotem czarna maź.... stara krew to dobry objaw znaczy ze nie ma dopływu nowej ze krwiak się starzeje...a wylatuje jak wstajesz bo tak działa grawitacja ze lak lezysz to zostaje w srodku a jak wstajesz wylatuje to co się zebralo.Bedzie dobrze zobaczysz tylko lez jak najwięcej. Ja wstawałam tylko do toalety i do mycia.Nawet jedzenie mi maż do lóżka przynosil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, dziękuję za słowa otuchy :) Mnie to przeraziło, bo zawsze kiedy zaczynałam ronić kolor był brązowy, i ból dużo większy - stąd moja panika :( A taki kolor, aż tak ciemnoczekoladowy pierwszy raz widziałam, i szczerze spanikowalam. A powiedz mi, czy kiedy towarzyszy lekki ból podbrzusza - to normalne przy krwiaku? Zwłaszcza po takim przecieku? Ból mi już prawie minął prawdę mówiąc. Dzisiaj umowilam wizytę na jutro, na 19:15. Minie dokładnie tydzień od ostatniej wizyty, myślicie że badanie po takim czasie jest ok? Moja lekarz mi to pozostawiła do decyzji (moja wizyta miała być 23 w niedziele za tydzień), pewnie gdyby uznała to za coś b.poważnego wyslalaby mnie do szpitala. Z tej paniki umowilam na jutro,teraz zastanawiam się czy nie spanikowalam za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×