Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Andzia, ale ty zakręcona jesteś... Diagnostyka to firma konkretna :) http://www.diag.pl/ A kłucie... chyba nic... może być w jedną i drugą... mnie kuły jajniki i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu Z moich obliczeń wygląda na to,ze to będzie 11t 4d. Jutro wizyta u dr.W zobaczymy jak tam baby rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy 4 ladnie zaplodnione komoreczki :-) Transfer w poniedzialek u doktor Sowinskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Dorth jest nieźle ;-) gratuluję ;-) teraz oczekiwanie na transfer juz posprzątać w domu żebyś od poniedziałku lezakowala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Jeśli chodzi o samopoczucie Andziu - jest lepiej niż wczoraj, choć ta cała świąteczna nagonka mnie wkurza i zwyczajnie nie mam na nią ochoty! Już zresztą to zapowiedziałam, że teraz mam ważniejsze rzeczy na głowie i w końcu muszę pomyśleć o sobie. Chociaż raz podejść egoistycznie! :-) Żadnych gości, żadnego szykowania itd. Mam ochotę odpocząć i zadbać o sobie. Taką informację przekazałam mężowi, który chciał mnie "ubrać" w wizytę u nas jego rodziców... Przecież mam się nie denerwować i odpoczywać :-P Justyna - ku mojemu zaskoczeniu zrobili mi ICSI, bez żadnego dopytywania, uzgadniania, itp. W sumie nawet nie wiem który lekarz o tym zadecydował... Może to i dobrze, bo ta metoda jest ponoć bardziej skuteczna, a poza tym u nas przyczyna naszych niepowodzeń jest nieznana - jak to określili. Joahna - mam zamiar bardzo delikatnie w sobotę ogarnąć mieszkanie, resztę zrobi mąż ;-) Ja takie generalne porządki (typu mycie płytek w łazience czy sprzątanie w szafkach kuchennych, itp.) zrobiłam sobie kilka dni wcześniej, żeby teraz się oszczędzać. A... właśnie dobrze, że Kinga przypomniała... Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin - dużo zdrówka i samych szczęśliwych dni w błogosławionym stanie ;-) Była któraś z Was pacjentką dr Sowińskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Kinga pytaj ile chcesz, jak tylko będę wiedzieć i pamiętać to Ci wszystko napiszę. Po to tu jesteśmy dla siebie, żeby się wspierać i sobie podpowiadać :-) Ja też dużo skorzystałam z forum i wiedzy dziewczyn, które przechodziły to wszystko przed mną... Bardzo jestem wdzięczna i polecam się na przyszłość :-) Przykład Sylvi dużo wszystkim daje... To dowód na to, że każdej z nas się kiedyś uda... Kwestia czasu ;-) Następna będzie pewnie Lillalu za którą mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Dort - ja miałam 4 komórki, a transwer robiła dr Sowinska, jak wiesz udany :-) kciuki zacisniete. Lenasz odezwę się jak zaloze meila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort bardzo ci tego źyczę żebyś szła w ślady E i miała cudowne bliźniaczki :-) Trochę egoizmu w tak słusznej sprawie nie zaszkodzi. Bardzo dobrze myśl teraz o sobie i wypoczywaj jak najwięcej. Pierwsze co zrobiłam jak umówiłam się na wizytę startową to powiedziałam mężowi i musiałam napisać ''moim dziewczynom'' czyli wam :-) A teraz marudzenie, żeby wszystko tak pięknie nie szło to dostałam wczoraj okropnego zapalenia pęcherza i założe się że znowu mam ecoli. Teraz musze sie tego jak najszybciej pozbyć a znając życie proste to nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie idę na betę.:) Prosze o dobre fluidy, chociaż brzuch boli jak na okres od wczoraj wieczorem. Kinga, bardzo mi przykro z powodu zapalenia pęcherza, wiem przez co przechodzisz :(, i wiem, że minimum kilka dni potrzeba na wyleczenie.Ale aby jak najszybciej udało sie Ci wyleczyć. Dużo żurawiny, dużo płynów bardzo mi chyba lekarz mówił 3 lub 4 litry. Pozdrawiam DORT fajnie, że już masz lepszy humor. Niestety święta są także stresujące. A wy nie macie możliwości jechac do kogoś? Wtedy jest w miarę spokój, bo nic nie trzeba przygotowywać :). Jak teraz się nie uda, to chyba my też będziemy rozmawiać z lekarzem, żeby tym razem zrobili ICSI, a nie klasyczne, bo 2 się nie prawidłowo u nas zapłodniły. Zgadzam się z tobą w 100 procentach o tym, że forum bardzo pomaga. Ja również bardzo wszystkim dziewczynom dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia - kciuki! dort - kciuki! :) justyna... a ty kiedy? kinga, orchidea po nowym roku... z tego co pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Andzia trzymam kciukensy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Sylvia83 jak tam po wizycie u dr W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Ja mam dziewczyny wizyte 5 jak nic mi to zapalenie nie popsuje. Lillalu ty chyba też wtedy? I jeszcze skarbik 7 jak dobrze pamiętam. Nie wiem czy nie będę też wcześniej u internisty i na posiewach. Andziu kciuki mocno zaciśnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje dziewczyny za kciuki :) Wynik za 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia kciuki zaciśnięte. Życzę c***ięknej bety. Dziewczyny widzę, że sporo was startuje w styczniu. Razem będzie wam raźniej. Ja już sobie leżę i czekam spokojnie na jutrzejszą punkcję. Jeśli wszystko się dobrze ułoży transfer we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andziu trzymam mocno kciuki!!! :-) Pozdrawiam, Dort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
kinga241 ja teraz walczę z ecoli, dostałam w tabletkach doustnych Biseptol plus robione globulki ale zdarzyłam wziąć 2 i przyszła miesiączka, 30.12 mam kontrolę - zrobię wymaz i wyniki będe miała na 02.01. a 05.01 planuje pojawić się w klinice po badania te to zgody internisty, pewnie juz na samą wizytę do internisty nie zdąrzę się umówić przed 7.01 ale mam nadzieje że i bez tego jakoś to pójdzie. Póki co jestem ta ecoli przerażona bo nie chciałabym żeby cos znowu pokrzyżowało plany. Oby początek roku był dla Nas pomyślny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Joahna Dzieki,że pytasz ;) Wszystko oki maluch fika i macha rączkami. Ma 32mm. :) Dziewczyny kciuki zaciśnięte zs bety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia100
Dziewczyny u nas porażka, beta 0,1 walczymy dalej :). Dzisiaj jeszcze dzwonię do przychodni, bo pewnie leki trzeba odstawić jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia fajny maluch już pewnie coraz więcej będzie was zaskakiwał, jak szybko rośnie :)Dużo zdrówka dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia100 przykro mi :-( każda z Nas liczy za każdym razem że się uda.... Czyli kolejne podejście z początkiem roku? Czyli dołączysz do Nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
andzia....szkoda , ze sie nie nudalo:((( kurcze, jakie to wszystko trudne.... ja od wczoraj zaczełam zastrzyki, protokół krótki! wiec u mnie punkcja wyjdzie jeszcze w tym roku! obym tylko cos wyprodukowala, trzymajcie kciuki prosze.... Oby chociaz ze 2 komorki były... Dzis zaczełam czuc jakies pieczenie w czasie sikania, zmartwilam sie, bo ja raczej nie lapie infekcji pęcherza, skąd nagle? po pracy kupiłam sok żurawinowy, myslicie ze mozna? Męza tez cos bierze, ech....musimy szybko zwalczyc to dziadostwo! procedura zaczeta. Mam do Was pytanie odn, tej zgody od internisty i posiewow... Jakie posiwey konkretnie robilyscie? bo mi dr zazanczył jednynie z kanału szyjki macicy, i ten wyszedl mi idealny, a pielegniarka w czasie tłumaczenia stymulacji cos mowila o posiewie z pochwy...mialam isc na drugi dzien u siebie, ale dostalam okres i nie poszlam. I juz nie wiem, czy mam wszystkie badania. Jestem przeniesiona z Innej kliniki do Novum, wiec robilam za 1 proba przed punkcja morfologie i uklad krzepniecie i dr Z zobaczyl te wybiki i mowil ze beda teraz jeszcze wazne. Ale o zadnej zgodzie internisty mi Nikt nie mówil....i juz sama nie wiem czy sie dopytywac, zeby nie bylo...bede w pon na usg w Novum (kontrola stymulacji) Napiszcie Ktora moze jak to z tym jest. Bo ja wydedukowalam,ze skoro juz jedna probe mialam i przeszlam ta cala kwalifikacje to nie potrzebuje tej zgody od internisty....bo czesc badan nie musialam robic, byly wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu przykro mi.. trzymaj się i nie poddawaj. Przed tobą kolejna stymulacja, oby skuteczniejsza od poprzedniej. Mi 3 cykle przerwy bardzo szybko zleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Andziu przykro mi ale trzeba walczyć dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - przykro mi :-/ Kurcze myślałam, że Ci się uda... No cóż zrobić, musisz poddać się kolejnej stymulacji, nie ma innego wyjścia. Trzeba iść za ciosem i walczyć o swoje szczęście! Będę trzymać kciuki :-) Ochidea - skoro już miałaś badania i są ważne, to myślę, że kolejna zgoda od internisty Ci niepotrzebna skoro to Twoja kolejna próba. Odnośnie posiewów to ja miałam robione oba i z szyjki i z pochwy. Jeden wyszedł ok, a drugi z bakterią. Myślę, że profilaktycznie jedna tabletka żurawitu czy innego wyciągu z żurawiny plus provag to można sobie łykać żeby się jakaś bakteria nie przykleiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dort/ orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×