Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilunik1984

Dieta1500 kalorii i praca z dietetykiem

Polecane posty

Gość gość
super:) bedziesz pisac jeszcze? bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jadłospis na jutro:-) : Śniadanie- Myśli z jogurtem naturalnym i owocami: 1 kiwi,1/2 banana,200 g jogurtu naturalnego,4 łyżki płatków owsianych,łyżeczka rodzynek. Umyte owoce pokroić iwrzucic do półmiska, dodać jogurt naturalny.Owoce i jogurt zasypać płatkami wymieszanymi z rodzynkami. Potem wypić szklankę czerwonej herbaty. 2 Śniadanie-kanapka z serem i papryka konserwową: 2 kromki chleba pełno ziarnistego,2 plasterki sera salami,papryka konserwowane, herbata czerwona. Obiad- Zupa pomidorowy z makaronem: szklanka zupy pomidorowej zabielanej jogurtem naturalnym(2 łyżki jogurtu i łyżeczka maki), 3 łyżki gotowanego makaronu typu zacierka,pietruszka. Gruszka herbata owocowa np hibiskus. Podwieczorek- pomarańcza i szklanka wody. Kolacja- Pasta twarogowa z sardynkami: 100 g sera twarogowego chudego,mała puszeczka sardynek w pomidorach 170g ,szczypiorek,1 ogórek konserwowy, 2 wafle ryżowe czerwona herbata. Ser rozetrzec widelcem,dodać sardynki, wraz z sosem szczypiorek oraz ogórka pokrojone go w kostkę.Zjeść z waflami ryzowymi:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz dzieki, jutro sie odezwe, tez mam gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro powinnam być tutaj najwcześniej o 19 zależy o której wyjdą z pracy.Szybko mi ten dzień dzisiaj przeleciał i trzeba znów wrócić do szarej rzeczywistości, ale przynajmniej mam pracę która lubię i chce się do niej chodzić :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Agawa
Hej, wiec chcialam do Was dolaczyc i napisac Wam cos o sobie. Nie wiem, ile w tej chwili waze (na pewno za duzo), ale wiem, ile chce wazyc. To jest ok. 10kg mniej niz teraz. Mam 25 lat i mam problemy z waga od 3 lat. Do tego czasu mialam rozmiar 34/36, ale w ciazy przytylam ponad 20kg, z ktorych 8 wlecze sie za mna az do teraz. Miesiac temu urodzilam drugie dziecko, ale tym razem przytylam tylko 7kg, wiec do zrzucenia mam to co zostalo po pierwszej + ok. 5kg z okresu miedzy ciazami. Efekt jest taki, ze jestem blizsza rozmiarowi 40 niz 38. Jestem bardzo niska i najlepiej czulam sie w przedziale 49-51, ale z racji ciaz i dochodzacych na liczniku lat, zadowoliloby mnie juz 55. Dzialam, poki laktacja mnie wspomaga :-) Czekam na ocene przez dietetyka tego, jak sie odzywiam. Napisze Wam, jak jem, gdy nabiore pewnosci, ze to dobry jadlospis :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunik
Agawa - miło że chcesz do nas dołączyć nie musimy tutaj pisać tylko o duetach możemy pisać o wszystkim:-) kurde wylogowalam się przez przypadek i nie mogę się zalogować bo zapomniałam hasła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobić coś dla siebie
Jeżeli można podglądać Twój jadłospis i z niego korzystać to ja też się dołączę. Czytam jeszcze jeden temat bo chcę schudnąć ok. 20 kg. które mi zostały po dwóch ciążach. Do tej pory czytałam a od dzisiaj czas wprowadzić dietę w życie :) szkoda że od samego czytania się nie chudnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze możesz:-) no i rzeczywiście fajnie by było jakby się tak dało:-) Zbiersk się powoli do pracy życzę Wam miłego i spokojnego dzionlka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Agawa
Izulek, ile masz wzrostu? Pytam, bo docelowo chcesz wazyc tyle, ile ja bym chciala. A jak to jest u Was z aktywnoscia fizyczna? Co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dolaczam od jutra dzis juz zjadlam ok 1000 kcal albo wiecej , wiec zadna to dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Agawa
Ja nie potrafie obliczac kalorii.. :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justymania
Zielona agawa polecam strone ilewazy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie w domku zjadłam kolacyjkę wiecie co pyszna jest ta pasta z sardynkami ,ogórkiem i serkiem:-) polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Agawa
Stronka ilewazy jest genialna!!! Jutro zlicze, ile zjem :-) A co z tymi cwiczeniami? Ktos cwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunik
Ja ćwiczą pół godziny na rowerze stacjonarnym:-) i chodzą z pracy na nogach to jest jakieś 45 minut codziennie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta niżej to ja nie wiem raz mnie zaloguje a potem znów nie ja jakoś nie licze kalorii jem to co mam w jadłospisie i co dziennie pije 2 litry wody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Agawa
Ja jutro zlicze, ile zjadam kalorii. Dzisiaj niestety poleglam, bo po 18 mialam nie jesc, a zjadlam przed chwila druga kolacje, jestem na siebie wsciekla, ale w koncu nad soba zapanuje.. :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Agawa
Obliczylam z ta stronka, ze sniadanie wynioslo mnie ok. 200 kalorii. Nie wiem, czy to malo czy duzo, bo nie wiem, jak kaloryczny jest obiad. Wg dietetyczki utrzymujac diete 2000kcal dziennie, powinnam tracic 0,5kg tygodniowo, ale wolalabym sie trzymac przedzialu 1500-1700. A wiecie, co w przypadku, gdy kalorii jest mniej? Ponizej ilu organizm ma za malo i zaczyna magazynowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Agawa
Czuje, jakbym sama ze soba tu spamowala. Jestem po obiedzie i okazuje sie, ze mam na koncie 1000 kalorii z malym hakiem, wiec do wieczora nie dobije do 1500. Teraz przynajmniej wiem, dlaczego nie moge wytrzymac na tej diecie, bo jestem ciagle glodna. Oto dlaczego warto liczyc kalorie :-) Jutro zwiekszam porcje sniadania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was normalnie masakra nie mam czasu na nic nie wiem w co w ręce włożyć wracam z pracy muszę sobie robić jedzenie na następny dzień skoncze jest juz późno postaram się zaraz napisać jadłospis dzisiejszy i na jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 Dzień diety: Śniadanie- Kanapki z pastą twarożkowa-owocową: 100 g chudego serka twarożkowego,łyżka jogurtu naturalnego,1 kiwi,1 manfarynka,łyżka siemienienia lnianego,2 kromki pełno ziarniste go chleba,czarna herbata. Ser rozmieszać z jogurtem,dodać pokrojone kiwi i mandarynkę oraz siemienienie lniane,całość wymieszać posmarować chlebem. 2Śniadanie- 1 gruszka,2 wafle ryżowe, szklanka wody Obiad- Pierś z kurczaka z kaszą gryczana,surówka z białej kapusty: Pojedyncza pierś z kurczaka,3 łyżki kaszy gryczanej,szklanka poszatkowanej kapusty,1 marchewka,łyżka jogurtu naturalnego,sól, pieprz ziołowy,herbata czerwona. Pierś pieczemy najlepiej na patelni telefonowej tutaj polecam patelnie Pchilipiak SĄ rewelacyjne upiekłam ją na wodzie :-) kaszę gotujemy w lekko osolonej wodzie. Z kapusty i marchwi robimy surówkę doprawiamy i polewamy jogurtem. Podwieczorek- jogurt Jogobella light 150 g,2 mandarynki,szklanka wody Kolacja- setek wiejski Piątnica lekki 150 g,1 średni pomidor,kromka chleba pełnoziarnistego,pól grejpfruta,herbata czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justymania
Witajcie dziewczynki.cos tu tak pusto.ja tez nie pisalam choć dołączyłam.wczesniej bylam na diecie 1200kcl, ale zlapalo mnie chorobsko i poleglam.wracam od dzisiaj.zwazylam sie ważę 69,2.jesli chodzi o mnie to gubi mnie wieczorne jedzenie, slodyczy nie musze jesc ale wieczorem zapycham żołądek pod wplywem stresujacego zycia.ale co tam.zaczynam od nowa dzis. śniadanie: pół bułki pelnoziarnistej, pol plasterka szynki, pomidorek koktajlowy.kawa z odrobiną mleka. obiad:miseczka zupy kapusniak, mam jeszcze dorsza ktorego upieklam wczoraj w piekarniku z warzywami, kapusta kiszona.i chyba ziemniak do tego bo weglowodany tez są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Agawa
Izulek, ja 157 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki wychodzi na to że tutaj to chyba ja jestem taka najbardziej okraglutka jak ja bym chciała mieć tak koło 70 kg :-) ale myślę ze powolutku to sedlo będzie spadywało:-) myślę że chociaż przez weekend uda się więcej podpisać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąty dzień diety:-) : Śniadanie- płatki owsiane z jabłkiem i bakaliami: 4-5 łyżek płatków owsianych,jabłko pokrojone w kostkę, około 3/4 szklanki mleka 0,5% tłuszczu ( w czasie gotowania płatki powinny być przykryte przez mleko) ,łyżeczka miodu,cynamon,pół garści rodzynek jeden orzech włoski 5 g,herbata napar z pokrzywy Jabłko razem z płatkami zalewany mlekiem i pozostawiały na ok 5 min,na wolnym ogniu od czasu do czasu mieszając.Następnie dodajemy bakalie,miód, cynamon gotujemyok 5 minut.Płatki powinny być miękkie ale nie rozgotowane. 2 Śniadanie: kanapka z jajkiem na twardo i manorowaną papryką Jajko na twardo ,pół łyżeczki masła,szczypiorek,papryka marynowania,jabłko, szklanka wody. Obiad: filet z mintaja w porach z ziemniakami i surówka 1 mały mintaj ,pół dużego pora,łyżeczka soku z cytryny,łyżeczka oleju,sól, pieprz,2średnie ziemniaki gotowane herbata czarna. Surówka- pól selera,1 marchewka,łyżka jogurtu naturalnego, sól,pieprz. Rybę skrapiamy sokiem z cytryny,gotujemy na parze.Pora kroimy w talarki,podduszamy na łyżeczce oleju przyprawiamy można dodać suszony koparek.Zjadamy z ziemniakami i surówka. Podwieczorek: maślanka naturalna 370 g,gruszka,szklanka wody. Kolacja: Kanapki z tuńczykiem w sosie własnym 2 wafle ryżowe,puszka tuńczyka,ogórek konserwowy ,pol grejpfruta,herbata czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×