Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Detektyw bez licencji na jednej konferencji powiedzial ze pracowala w rossmannie razem z tym kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam ze to nie jest wina firmy, co firma ma do tego? to ze bylo to wyjscie integracyjne to co to ma za znaczenie? a jakby poprostu w kilka osob sie umowili ze ida na impreze i staloby sie to samo ? tez nasza firma bylaby obwiniana? dziewczyna piła bo chciala nikt jej do gardla nie wlewal czegos na sile, zamiast w takim stanie isc jeszcze z kolega na "spacer"powinna albo wziac taksowke albo majac chlopaka zadzwonic zeby ja odebral proste i logiczne dla mnie, chlopak tylko mogl odrazu pomoc nawet na pogotowie zadzwonic , moze teraz nie mialby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile z Was dziewczyny nie dostanie premii świątecznej bo ks zapomniała poinformować o konieczności złożenia wniosku. U nas sporo, ks próbuje zwalić winę na asystentów i dziewczyny, które nie złożyły tego wniosku ale to był jej obowiązek, za który bierze pieniądze. Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek możesz złożyć nawet teraz z tym że kasę dostaniesz w styczniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszość komentarzy jest jakaś durna w sprawie Pani Ewy T. gwarantuje wam ze gdyby pewnie nie pomoc rossmanna to ta sprawa nie wyladowala by w telewizji,dziewczyna mieszkająca obok mnie lat 26 zaginela rodzina wszystko robila zeby naglosnic sprawe i w radiu komunikat poszedl i gazetach policja nie chciala na początku nawet za sprawe się zabrac....a w sprawie Pani Ewy wszystko ekspresowo poszło.Te głupoty o winie rossmanna to naprawde czytam ze współczuciem dla ich autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od kilku dni mam zatwardzenie i nie mogę zrobić kupy. Mój mąż się ze mną męczy, zjadłam tylko orzeszki z rossmanna. Myślicie, że powinnam ubiegać się o wsparcie psychologiczne dla męża od firmy? Tvn i fakt poinformuje o tym w jutrzejszych wiadomościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas obecność na integracji jest OBOWIĄZKOWA! Miejsce wybiera KS z ZKS, ostatnio była to jakaś speluna na obrzeżach miasta, strach było wracać stamtąd, dobrze że żadna nie zaginęła wtedy, bo okolica doprawdy urocza. Oczywiście na integracji jest chlanie, chlanie i chlanie jeszcze raz, KS decyduje co pijemy, atmosfera jest jak na stypie. Uwielbiam te impressski :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytam takich pusmaków jak fakt oglądam natomiast wiadomości oczywiście nie regularnie bo nie mam na to czasu wiem źe ani razu nie powiedziano że pracowała w rossmanie przynajmniej w tych info które oglądałam. Że pracowała to wiem z tego forum więc po co ten twój komentarz wszystko trzeba ci na czynniki pierwsze rozpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy piszä że media nie powinny poświęcać tyle czasu jakiejś pijaczce walesajacej się po nocy. Chłopak w domu A ona się ciaga po barach i pije na umór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.05 Możesz napisać prośbę do rossmanna o odszkodowanie i uargumentować tym ze nie może mąż twój poruxxać cię w d-e no chyba ze orzeszki kupiłaś w promocyjnej cenie bo wtedy wiesz zeżarłaś przeterminowane na własne życzenie .Masz jeszcze jakieś do nas pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to jakaś grusza sprawa gdyby utonęła to przez tyle dni rzeka gdzieś wyrzuciła by już ciało.to nie morze przecież rzeka nie jest tak głęboką po tylu dniach poszukiwań brak rezultatu.kiedyś widziałam topielca po kilku godzinach ciagle unosił się na powierzchni wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno ten jej rzekomy kolega to ona mu Zalatwilam wyższe stanowisko a on... teraz strach wracać z kim kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas laska zadawał się z ochroniarzem miał być ślub i wesele też aA później płacz i strach bo bała się że coś jej może zrobić. Aktualnie jest poszukiwany za napad na jubilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej -jesteś może z Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle co robił tam ochroniarz na imprezie. To jest impreza dla pracowników zatrudnionych przez ross. A ochrona to firma zewnętrzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ten Adam się nazywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik
Dostajecie kasę dodatkową na święta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.53 mnie chociaż mąż chce bo ciebie to nawet kijem nie trąci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, to nie był ochroniarz, tylko asystent !!! Ewa była zastępcą kierownika, ktoś dzisiaj rano o tym pisał, tylko ten wpis już znikną... W Fakcie napisali, że on jest gejem i Ewa załatwiła mu awans z kasjera na asystenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Tu myślisz że jak jesteś na macierzyńskim i wrócisz to należy Ci się podwyżka. Najpierw na nią zapłacić. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sory siedzisz w domu i podwyżkę chciałaś?przecież macierzyńskie wylicza sie na podstawowe okresów które wcześniej wypracowałas no to wybacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te forum od 5 dni i zadaje pytanie do Rossmanna -Kto jest odpowiedzialny za przyjęcie tych ludzi do pracy? czy naprawdę nie widzicie ze zatrudniacie patologie ,miejsce tych ludzi jest w rynsztoku a nie a naszych placówkach! na Boga zróbcie cos z polityka zatrudniania tych ludzi do pracy bo bo nie kryzys nas wykończy tylko te osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z załogą tego sklepu gdzie Ewa pracowała? Ja po czymś takim bym się zwolniła. I idź teraz na integrację. Nie wiesz co może cię spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotyczy podwyżki: ale przez 5 lat pracowalam a teraz raptem pare miesiecy mnie nie ma i ominie mnie podwyzka i to dosyc fajna z tego co slyszalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiadomo ze teraz mi nie zmienia wynagrodzenia ale chodzi mi po powrocie. Potem miedzy pracownikami na tym samym stanowisku bedzie duza roznica stawki godzinowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie jastem z katowic.a na naszej integracji zawsze jest też i ochrona-płacą za swój alkohol sami a jedzenie z budżetu rossa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:00, jak Ja wruciłam po urlopie rodzicielskim, to po miesiącu dostałam aneks ze zmieniona stawka godzinowa , ty też pewnie dostanie , a jak nie to zgłoś to KR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17,46 No mówiłam przecież ze lawaki u nas pracują,tak to już jest z tymi lewakami !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, jak dlugo czekalyscie na klucz do zaplecza? Dostalyscie go od razu pierwszego dnia? Ja przez kilka dni musialam pukac za kazdym razem kiedy chcialam wejsc na zaplecze. Szafki nie dostalam, buty, kurtka itp walaly sie po socjalnym gdzie i tak nie bylo miejsca. Fartuszek dostalam czyjs. I troche wkurza mnie ze po kazdym wejsciu do pracy musze wypisywac co do grosza ile mam przy sobie kasy i wszystkie przedmioty kosmetyki ktore sa w ofercie rossmanna. Ja wiem ze to praca w sklepie, przy kasie itp i tak sprawdzaja czy niczego nie ukradlam ale serio? Jak mam przy sobie podpaski tez musze to wpisywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJadzia36
A w jaworze robiłam zakupy wczoraj i kasjerka zamiast pomóc doradzić to gadala z kolezanka obok czy to normalne zachowanie kasjerki!!ochrona była tak miła ze pomogła dobrać mi prezent dla męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×