Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Rano jestem sama w domu to coś tam ogarnę, potem idę do pracy z której Wychodzę o 22.00, jak wpadnie wolny dzień to może trochę pobede z mężem popołudniu, żeby potem na cały weekend być w pracy. Powiedziano mi że oprócz odbiorów nie przysługują nam dni wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:04 i 08 W naszej firmie to się nazywa "polityka równych szans" - jedni pracują tylko rano i w dni powszednie, a reszta pracuje weekendy i popołudnia + dostawy i promocje. Tak to właśnie jest w SS, wszyscy sa traktowani ze sprawiedliwością i równością... Buhahaha !!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derk Prossmann
W jakiej waszej firmie....?hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego jest obowiazek stawiania sie na kazde zawołanie??? Jeżeli odmówisz to co sie stanie? Regionalnej mozna takie rzeczy zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że podpisałaś papier że jesteś dyspozycyjna i nie moźesz teraz mieć roszczeń że nagle musisz przyjść do pracy bo grafik się zmienił. My kiedyś przyszłyśmy na nockę i okazAło się że dostawa będzie spóźniona około trzech godzin nasza genialna ks kazała zmienić grafik o te trzy godziny bo wydajność i siedziałyśmy w socjalnym za friko.siedziałyśmy bo juź poszedł SMS do rewizji o dostawie i było wejście na sklep. A gdyby jakaś kontrol na stówę KS wyparła by się że wydała takie zalecenia.od tamtej pory wysyłam do niej sms-y i zapisuję przebieg tej rozmowy aby mieć potwierdzenie genialnych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszanowanie czasu pracy w Ross przez kierownictwo - planuję zadania nie biorąc pod uwagę czasu i możliwości innych -niesprawiedliwie planuję grafik i czas pracy zespołu Załatwiam sprawy służbowe poza godzinami pracy oraz podczas urlopu -w godzinach pracy załatwiam prywatne sprawy -organizuję spotkania nie biorąc pod uwagę planów i zobowiązań innych -dzwonię do pracowników na prywatny numer pod byle pretekstem o każdej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kultura osobista KS -nie uźywam zwrotów grzecznościowych -nie kontroluję emocji,krzyczę,używam wulgaryzmów ,stosuję agresję,poniżam -zwracam uwagę na forum -nie zwracam uwagi na kulturalną wypowiedź -podczas spotkań /rozmów z innymi odbieram prywatne telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,czy jestes pracownikiem reg.16-5?? Kilka postow wyzej,jak spoznia sie dostawa wystarczy zmienic czynnosci na SPOZNIONA DOSTAWA i nie wlicza sie tych godzin w wydajnosc a normalnie macie placone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja o zadnej dyspozycyjnosci nie podpisywałam dokumentów? Przegladam umowę i nic takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partnerskie zarzadzanie -zastraszą i naduźywam kontroli -nie dzielę się wiedzą i nie pomagam szukać lepszych rozwiązań -nie planuję pracy i nie wspieram zespołu -wprowadzam chaos zlecając dużo zadań "na już" - nie jasno i nie otwarcie mówię o oczekiwaniach - nie pytam i nie biorę pod uwagę pomysłów i opini innych -nie przekazuję celi I nie rozmawiam o nich -nie uzgadniam zasad współpracy więc ich nie przestrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w umowie nie ma punktu o dyspozycyjności był oddzielny druk jeden z kilku który należało podpisać i trafił do twojej teczki personalnej w łodzi. Takie tam pisemko które mało kto czytał podpisywał w amoku radości że ma pracę.ten fakt uświadomiła mi moją ks jak wdałam się w dyskusję o ciągłych zmianach w grafiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez strasznie wkurzaja te grafiki, a szczegolnie ich ciagla zmiana. O dyspozycyjnosci tez nie przypominsm sobie zebym cos podpisywala. Malo to, Rossmann nie jest moim jedynym miejscem pracy i ks dobrze o tym wie, i jak twierdzi nie przeszkadza jej to i "wszystko jest do dogadania " Tylko przez te ciagle zmiany musze na ostatnia chwile szukac zastepstwa w drugiej pracy. A jak sie zdarzy ze zmienia mi grafik w ostatniej chwili i akurat bede w drugiej robocie to nie ma mowy zebym poleciala na zawolannie. Chcialam pracowac w Rossmannie ale po 2 miesiacach pracy tam, zacxynam myslec o poszukaniu czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
Podpisałyście lojalkę o dyspozycyjności, więc "morda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
podpisywałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gniewaj się, ale to sa straszne głupoty na temat pisma o dyspozycji. Powinno być w dwóch egzemplarzach. Dla pracodawcy i dla mnie. Bo tak bede mi wmawiac , ze podpisywałam pismo na temat oddania narzadów typu nerek,serca na aukcje dla biednych dzieci z nepalu. Zreszta KP mowi, że wszystkie takie typu rzezcy są na korzysc pracownika. Ja zobowiazuje sie do wykonywania pracy w godzinach i dniach jak podane jest w grafiku, a nie moge sie zobowiazac, że np. 28 grudnia bede mogla przyjsc 4 godz. wczesniej ale np.jezeli mam od 14-20 to musze juz sie do tego zobowiazac. A najwazniejsze to dyspozycyjny to musi byc chyba , choc nie zawsze strażak, prezydent, chirurg przeszczepu wątroby, generał a nie kasjer z Rossmanna. Oczywiscie mogę sie zgodzic czasami przyjsc lub zostac , ale to zalezy od mojej dobrej checi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy jak mam oznaczone naklejka tabletki i mi sie one skonczyly to moge ja odkleic i nakleic na nowe opakowanie? Czy poza naklejeniem naklejki sa jeszcze jakos gdzies zapisywane itp i musze poprosic zeby okleily mi w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z 22:50 Nie wkurzajcie sie ze narzekamy na te zmiany. Ale tez jestesmy ludzmi i mamy prawo sobie zaplanowac dzien poza praca. Jesli mam w grafiku ze przychodze na 8 do 15 to mam prawo zaplanowac sobie popoludnie po pracy. A nie, Rossmann nie widzi takiego prawa. Nie moge sobie nic planowac bo musze byc dyspozycyjna w kazdej chwili bo co z tego ze mam dzien wolny jak moga zadzwonic ze jednak byla zmiana i mam przyjsc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie ile kosztuje multisport i lux med. Pracuję rok w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
zwolnijcie się jak chcecie mieć czas dla siebie, rodziny itp. ta praca wymaga poświęceń, im szybciej to pojmiecie tym lepiej dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągłe zmiany w grafiku są niezgodne z kodeksem pracy, ale przecież w naszej firmie nikt nie będzie się tym przejmował... KP jasno mowi, że pracownik ma na tydzień przed kolejnym miesiącem mieć podany grafik, a zmiany mogą byc, ale tylko w usprawiedliwionch przypadkach (np. ktoraś zachorowała, albo wzięła nż), a nie że ks ma widzi-mi-sie i trzeba przyjść. Zresztą nieważne na co pozwala kp, a na co nie. Nawet gdyby przepisy pozwalały pracodawcom na ciągłe zmienianie grafiku, to i tak SS nie powinno tego robic, bo to jest po prostu chamstwo. W moim sklepie grafik się nie zmienia, czerwona szmata wie, że nawet gdyby zmieniła grafik, to i tak nikt by nie przyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
proszę podać numery sklepów w których pracujecie, zajme się tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rytel, lepiej zajmij się samym sobą, a nie trollujesz nam forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
TAKĄ MAM PRACĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo. Już od jakiegoś czasu nie pracuję w ross zostałam zwolniona bo walczyłam właśnie o ten ciagle zmieniajacy się grafik i mój prywatny czas dla rodziny.jeszcze z sentymentu tu zagladam i powiem wam że są miejsca pracy gdzie kodeks obowiazuje i jest przestrzegany. W moim obecnym miejscu pracy jak opowiadam jakie warunki panują w rossie to ludzie patrzą z niedowierzaniem . W mojej załodze pracuje 27 osób I grafik zmienia się tylko w nagłych przypadkach. Szacun dla moich kierowników jest ks sklepu i pięciu zastępców i wszyscy się dogadają .można pracować normalnie . Życzę wam tego z nadchodzącym Nowym Rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dzieje z moimi wpisami ogole te bardziej treści we nie trafiają na stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseudo rytel wsadz ch..... w kaloryfer może ci ulży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny :) Z ciekawości weszłam sobie dzisiaj na forum by poczytać co tam w Rosie... jestem zaskoczona: wyczytałam coś o usuwaniu stron :O o jakimś procesie ... i nie wiem co jeszcze. NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO... Jestem byłą pracownicą, gdy tylko okazja się znalazła prysnęłam z Rossa jak najprędzej. Bardzooooo mi się nie podobało...dokładnie rozumie każdą, która pisze, że to obóz, wyzysk człowieka, wiecznie zmiany w grafiku, stawianie się na każde zawołanie bez życia prywatnego, zapierdzielanie na dostawach i szybka praca bo CZAS CZAS CZAS, sztuczny uśmiech na twarzy po 12h, wchodzenie klientom do tyłka bez wazeliny, "koleżanki z pracy", które są zawistne i wredne, ehhhh można by tak wymieniać...Podziwiam każdą kasjerkę (sama nią bylam) bo wiem jaka to praca i ile trzeba w nią wkładać wysiłku... Życzę wszystkim wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i oby się coś zmieniło w kwestii pracy w Rossmannie...życzę tego każdemu pracownikowi! ~M~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś jak wygląda sprawa z pożyczką w naszej firmie ? Pilnie potrzebuje gotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razu do roku można składać wniosek o pożyczkę. 6 tysięcy max na 18 miesięcy . Jest to pożyczka na remont . (Jest jeszcze zapomoga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...pismo mowiace o tym,ze jesli sklep jest otwarty 2.01-3.01 w tych dniach nalezy sporzadzic i wyslac RCPy,nie nalezy czekac do 04.01 ,prosba z dzialu Kadr i Plac,prosbe napisala rowniez sama KR i poprosila o powazne podejscie do tematu...moj KS w glebokim poszanowaniu ma jakiekolwiek prosby i nie bedzie obecny w pracy ani 02.01, ani 03.01. Takim swieci przykladem!!Wiec jesli mam przyklad brac z gory,to ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×