Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
do dziś żal mi Ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie potrafisz przeczytać dokładnie: w innych firmach nie miałam premii, nie miałam możliwości wygrać czegokolwiek - wygrałyśmy PP 4 razy i dostałyśmy pełnowartościowe paczki od producenta, nie miałam dofinansowanych kolonii ani wczasów (za kolonię dla dziecka płace 600 zł za 2 tyg. wypoczynku w 3 ratach), nie miałam możliwości skorzystania z opieki medycznej (oczywiście, że korzystam profilaktycznie, żeby się przebadać i nie sterczę w kolejkach), karty multisport (za która płacę 35 zł za m-c i mogę korzystać do woli a za drugą dla dzieciaka też tyle płacę i może cały n-c chodzić np. na basen), nawet ubezpieczenia (za które płacę grosze), na święta dostałyśmy życzenia e-mail (pisałam o innych firmach- tu dostaję 550 zł) dziecko nie dostało nawet czekolady na Mikołaja... (tu dostaje fajne paczki) nie dostawałam NIC a miałam pensję na tym poziomie co tu i cały etat do przepracowania...... mało?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku...wa mać teraz to już przesadziła,800 zł Zaoszczedzilabym z poprzedniej wypłaty.Japikole,i'm milioner:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.10 Nooo badac to ty się na pewno musisz i to na głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19.10 a na święta dostajesz kase tylko zanim ja dostaniesz musisz napisać oświadczenie ze jesteś niczego nie warta że nie masz środków do życia,że ledwie wiążesz koniec z końcem i prosisz pana rossmanna który jest tak wspaniałomyślny by wysłuchał cię i się zlitował nad twoim nędznym życiem i dał jakąś paczkę lub gotówkę.Jesteś taka płytka i ograniczona umysłowo ze jesteś gotowa zrobić i napisać wszystko poniżając się by tylko otrzymać te 550zł na które tak naprawdę zapracowałaś sobie logując się 15 min przed otwarciem sklepu a będąc na nim 30 min przed otwarciem.Pomnóz sobie te 30min razy 5 i razy 4 oraz pomnóż razy 12 i ci wyjdzie za ile godz miałaś nie zapłacone ,ale cóż to jest za ciężkie na twój łeb więc tego nie ogarniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.11 Padłam ze śmiechu cha cha ,ty to masz gadane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w sumie taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:13 Jesteś pewna że LuxMed6masz za darmo? Bo ja ostatnio dzwoniłam do centrali i jest tak jak w regulaminie ze od wyjściowej kwoty bodajże 66zł (nie pamiętam dokładnie) jest odprowadzania składka i wychodzi ok 19-29zł/miesięcznie. Więc to też nie jest tak całkiem za darmo..ja zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka 19-20zł. Źle kliknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle wbiłam, chodziło mi o 19-20zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz 6-ty poprawiam i nie chce wskoczyć...chodziło mi o 19-20 zł (nie 29)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz 6-ty poprawiam i nie chce wskoczyć...chodziło mi o 19-20 zł (nie 29)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz 6-ty poprawiam i nie chce wskoczyć...chodziło mi o 19-20 zł (nie 29)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wam nie dogodzisz, co za banda oszołomów... brak słów... a do kiosku ruchu gazetki sprzedawać! najlepiej czerwony dywan rozłożyć bo szanowna kasjerka na kasę wchodzi... i nie za długo bo 6 godzin w robocie to za długo!!!! oj,oj,oj i najlepiej z 3000 wypłaty na pasku ale w euro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wie ktoś jakie pytania zadają na rozmowie na zastępce kierownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo jaki slang:)Je..łam i nie wstaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zastępcę np: jak zachecisz pracownika żeby proponował impuls :-) nie zastraszysz tylko zachecisz ;-) jeśli jesteś z wewnątrz bo taki pytanie przeznaczone są dla kogoś z wewnątrz firmy, następne- dlaczego pracujemy na wydajności i dlaczego taka wydajność istnieje w naszej firmie, czym różni się rola asystenta od zastępcy kierownika, jak będziesz motywować swoich pracowników prawdopodobnie jako pierwsze padnie pytanie dlaczego chcesz zostać zastępca kierownika jeśli na tym pytaniu polegniesz lub będziesz się zastanawiać to jesteś na przegranej pozycji :-D jak wmoim przypadku :-) ale trudno się dziwić że nie wiedziałam co powiedzieć bo przecież nie powiem ze tylko dlatego żeby lepiej zarabiać... Życzę powodzenia , jak będziesz miała jakieś pytania to pisz śmiało będę zaglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy będąc w ciąży mam obowiązek być na własnej inwentaryzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc,jestem na zwolnieniu i nie moge zadzwonic do kadr(nie pamiętam numeru)czy ktoś ma może informacje czy jutro bedzie puszczana wypłata(zależy mi bo musze recepty wykupic). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc w ciaży absolutnie nie masz obowiązku być na inwentaryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczęta! U mnie na sklepie kompletnie zmieniła się ekipa (byłam na l4 ciążowym) i teraz tacy niekumaci, że nie mam od kogo się dowiedzieć. WARTA/URODZENIE SIĘ DZIECKA Pewnie, nie jedna składała wniosek i może pamięta. 1. Ubezpieczyłam również męża. Czy on też może się starać o wypłatę? 2. Numer polisy? Jest jeden i muszę go wziąć ze sklepu czy indywidualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polisę powinnaś mieć w domu i tam jest nr oczywiście jak płaciłas mężowi polisę to też z tytułu urodzenia dziecka otrzyma pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli nie masz polisy w domu to zadzwon na infolinie warty i tam Ci podadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.57 Niezadługo piszemy razem ty baranie jeden,no cóż nic dziwnego ze niektórym podoba się praca w tej korporacji skoro pisać nie potrafią to tym bardziej kalkulować, co jest na ich korzyść a co nie .Pózniej barany piszą o jakiś profitach i ględzą o tym ile to rzeczy dostali za darmo cha cha za darmo co za ludzie,za darmo dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie jutro wypłata ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nawet dzisiaj bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzwoniłam na infolinię Warty i tam mi podali numer polisy mojej i męża ( są dwa oddzielne numery) i wypełniłam na stronie Warty wniosek o wypłatę pieniędzy. Raz na siebie i raz na męża. Czekałam na wypłatę ok. 2 tygodnie. A ja mam inne pytanko czy któras z Was była na wychowawczym ? Chciałam się dowiedzieć czy dostaje się wtedy paczki dla dzieci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dostaniesz paczkę nawet 2 dostaniesz ale już nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×